Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-23, 14:35   #2101
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Dot.: Scent Bar III

Madziczko powodzenia

ja dzis wróciłam strasznie zła z zajęć i chyba musze sobie upiec coś pysznego na poprawe humoru...
Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-23, 14:38   #2102
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny- trzymajcie jutro za mnie kciuki

A jak będzie szczęśliwie po wszystkim, to przysięgam- idę się upić, nie byłam na porządnym rauszu od 3 lat conajmniej, więc jutro odreaguję jak będzie co odreagowywać
Madziczko trzymam kciuki-powodzenia
Stary 2008-04-23, 16:50   #2103
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
A w temacie kolczykowo-klipsowym...zrobiłam sobie śliczne klipsy, zapięcia miały być ze srebrzonej stali, a tu zonk mam śliczne, czerwone i swędzące uszy ;(
Biedactwo najlepsza stal chirurgiczna sama.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Modlitwa wieczorna kobiety :
Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty
Duze mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romansy, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mogł się nigdy upić
Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara

dobre...

Cytat:

Moja dyrektorka z poradni tez lubi perfumy
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-23, 18:55   #2104
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:

A jak będzie szczęśliwie po wszystkim, to przysięgam- idę się upić, nie byłam na porządnym rauszu od 3 lat conajmniej, więc jutro odreaguję jak będzie co odreagowywać

Trzymam kciuki. Ja zaraz wezme kapiel dla odreagowania i powycinam sobie wzorki.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-23, 19:11   #2105
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja dzis wróciłam strasznie zła z zajęć i chyba musze sobie upiec coś pysznego na poprawe humoru...
ja wczoraj piekłam babkę. A dziś zdążyłam wciągnąć wielką porcję lodów
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Biedactwo najlepsza stal chirurgiczna sama.
Wiem, ale akurat nie było. Sprzedawca zapewniał,że nie ma w nich nawet odrobiny niklu, a tu niespodzianka uszy nadal mnie swędzą, na dodatek wylazła wysypka i zaczyna mi schodzić skóra. Bosko

Wie ktoś może jak zatrzymać krwawienie z dziąsła? Czyściłam zęby nitką, jakimś cudem rozcięłam dziąsło i krew nie chce przestać lecieć Wyglądam jak wampirzyca świeżo po posiłku...i nie chodzi o moje dwa nieco dłuższe od reszty zęby...

krew mi się jakaś niesmaczna zrobiła...brak witamin, czy coś??

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-23, 19:35   #2106
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Wczoraj testowałam Cinema YSL i nigdy nie powiedziałabym, że jest taki gładki (nie płaski), lekki.
ja też lubię Cinema całkiem niedawno przyleciała do mnie nieduża pojemność z Wymiany

Cytat:
Wie ktoś może jak zatrzymać krwawienie z dziąsła? Czyściłam zęby nitką, jakimś cudem rozcięłam dziąsło i krew nie chce przestać lecieć Wyglądam jak wampirzyca świeżo po posiłku...i nie chodzi o moje dwa nieco dłuższe od reszty zęby...

nie poradzę nic na zatamowanie krwawienia wiem, że z dziąsłem bywa ciężko - jeśli masz pod ręką jakąś maść stomatologiczną typu Sachol to możesz trochę posmarować zranione miejsce jak przestanie krwawić - to powinno zapobiec ewentualnej infekcji [które w jakie ustnej są dość bolesne]
co do niesmacznej krwi to wydaje mi się, że to naturalny odruch - nie należy połykać własnej krwi, ponieważ żołądek tego nie toleruje.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-04-23, 19:40   #2107
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy teraz coś pyli/kwitnie? Cokolwiek? Po dwóch latach świętego spokoju znowu umieram, jak zawsze wczesną wiosną. Oczy przekrwione i załzawione, cała twarz spuchnięta i boląca, tragedia. Szukam jakiejś mapki/tabelki z informacjami co kiedy daje czadu, ale ciężko mi idzie.

Edit: Uff, znalazłam. "Kalendarz pylenia".
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Rybciu, podobno wierzby ja wczoraj zapomniałam kropli i myślałam w pracy, ze sie normalnie uduszę - oddychanie było utrudnione nawet ustami, o nosie nie wspomne - duuuża czerwona spuchnięta bulwa na środku równie spuchniętej twarzy ozdobionej załzawionymi przekrwionymi oczkami po prostu bosko.....
Dziewczyny mam tak samo! Najchętniej wydłubałabym sobie oczy, tak mnie straszliwie pieką Nie wspominając o opuchniętej, swędząco-piekącej śluzówce w nosie i gardle. Wyglądam jak królik-albinos na haju Zyrtec nawet pomaga , ale cały sęk w tym, że przez swoją daleko posuniętą sklerozę zapominam go regularnie łykać
Z roku na rok coraz gorzej z tą moją alergią, objawy się nasilają, masakra po prostu...

Cytat:

Madzik
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."

Szara Róża jest offline  
Stary 2008-04-23, 20:02   #2108
teza20
Zakorzenienie

GG do teza20

Madziczka
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline  
Stary 2008-04-23, 20:13   #2109
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość

nie poradzę nic na zatamowanie krwawienia wiem, że z dziąsłem bywa ciężko - jeśli masz pod ręką jakąś maść stomatologiczną typu Sachol to możesz trochę posmarować zranione miejsce jak przestanie krwawić - to powinno zapobiec ewentualnej infekcji [które w jakie ustnej są dość bolesne]
co do niesmacznej krwi to wydaje mi się, że to naturalny odruch - nie należy połykać własnej krwi, ponieważ żołądek tego nie toleruje.
już po problemie. Maści żadnej nie miałam, ale pomogło płukanie naparem z szałwii.

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-23, 20:22   #2110
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Miałam dzisiaj rozmowę z kierowniczką i dyrektorką powiedziałam, że liczyłam na bardziej przychylne przyjęcie przez pracowników
irsin jest offline  
Stary 2008-04-23, 20:31   #2111
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
u mnie odwrtonie wczoraj pół litra lodow (orzechowe, boskie byly ) a dziś sobie bułeczki upiekłam
Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-23, 20:35   #2112
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj rozmowę z kierowniczką i dyrektorką powiedziałam, że liczyłam na bardziej przychylne przyjęcie przez pracowników
Nie wiem czy to polepszy Twoje stosunki z resztą pracowników. Wydaje mi się,że najpierw lepiej porozmawiać właśnie ze współpracownikami, a dopiero potem, jeśli to nic nie da angażować dyrekcję.

Cytat:
u mnie odwrtonie wczoraj pół litra lodow (orzechowe, boskie byly ) a dziś sobie bułeczki upiekłam
mniam a może jakiś przepis na bułeczki??

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-23, 20:41   #2113
tharoon
Zakorzenienie

Cytat:

Madziczko
tharoon jest offline  
Stary 2008-04-23, 20:41   #2114
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:

przepis z bloga, który dość często sie w tym wątku pojawia

http://mojewypieki.blox.pl/html/1310...146,169.html?3
Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-23, 20:43   #2115
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:

Wiem, ale akurat nie było. Sprzedawca zapewniał,że nie ma w nich nawet odrobiny niklu, a tu niespodzianka uszy nadal mnie swędzą, na dodatek wylazła wysypka i zaczyna mi schodzić skóra. Bosko

Co do powstrzymania krwawienia to nie wiem czy jakiś sposób jest ale jeżeli masz słabe dziąsła koniecznie łykaj witaminę C albo jedz cytrusy.To bardzo pomaga na krwawiące dziąsła.Też mam z tym problemy ale odkąd łykam witaminę jest znacznie znacznie lepiej.Niestety często zdarza mi się poranić nitką,to jest diabelne urządzenie

Nadal mam chandrę związaną z całą tą sytuacją koniec szkoły itp.Trochę mi dziś pomogło kupienie wystrzałowych czerwonych gatek i słodkiej kosmetyczki z Kitty w Oysho ale kurcze...muszę się jakoś zebrać w sobie i przeżyć ten cholerny jutrzejszy dzień.Czuję,że zaraz rozpadnę sie na kawałki,pęknę z nadmiaru tych wszystkich duszonych w sobie emocji
Stary 2008-04-23, 21:17   #2116
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Co do powstrzymania krwawienia to nie wiem czy jakiś sposób jest ale jeżeli masz słabe dziąsła koniecznie łykaj witaminę C albo jedz cytrusy.To bardzo pomaga na krwawiące dziąsła.Też mam z tym problemy ale odkąd łykam witaminę jest znacznie znacznie lepiej.Niestety często zdarza mi się poranić nitką,to jest diabelne urządzenie

Nadal mam chandrę związaną z całą tą sytuacją koniec szkoły itp.Trochę mi dziś pomogło kupienie wystrzałowych czerwonych gatek i słodkiej kosmetyczki z Kitty w Oysho ale kurcze...muszę się jakoś zebrać w sobie i przeżyć ten cholerny jutrzejszy dzień.Czuję,że zaraz rozpadnę sie na kawałki,pęknę z nadmiaru tych wszystkich duszonych w sobie emocji
te cytrusy to bardzo smaczny pomysł
A koniec szkoły? To przecież początek nowego, na pewno bardzo ekscytującego etapu w życiu

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-23, 21:21   #2117
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Dasz radę

Ja byłam dzis w h&m ale nic z kitty nie kupiłam. paletka jest tylko taka jak Ty kupiłaś a mnie sie takie kolory nie przydadzą...
ale zainteresowały mnie kosmetyki Snoopy fajny malinowy błyszczyk był ale jakos sie powstrzymałam i nie kupiłam jak skończę coś to po niego wrocę

kupiłam sobie za to torebeczkę, taka malutką, nie wiem gdzie ja ją będę nosić...
Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-23, 21:23   #2118
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
te cytrusy to bardzo smaczny pomysł
A koniec szkoły? To przecież początek nowego, na pewno bardzo ekscytującego etapu w życiu
Wiem,wiem i nawet nie chodzi o to że będę jakoś bardzo tęsknić bo szkoła była przeciętna,nic specjalnego sie nie działo.
Ja już tam mam że nie znoszę jak sie coś kończy,bez względu na to jakie było, i bardzo to przeżywam
Cytat:
Dasz radę

Ja byłam dzis w h&m ale nic z kitty nie kupiłam. paletka jest tylko taka jak Ty kupiłaś a mnie sie takie kolory nie przydadzą...
ale zainteresowały mnie kosmetyki Snoopy fajny malinowy błyszczyk był ale jakos sie powstrzymałam i nie kupiłam jak skończę coś to po niego wrocę

kupiłam sobie za to torebeczkę, taka malutką, nie wiem gdzie ja ją będę nosić...
Jaką torebeczkę ?Czy może taką z sercem na klapie prostokątną?Ja uwielbiam wielgachne torby ale kiedyś kupiłam sobie z przeznaczeniem na studniówkę(oczywiscie ostatecznie zabrałam wtedy ze sobą inną ) malutką taką w kształcie portmonetki i strasznie ją uwielbiam teraz.W brew pozorom jest bardzo pakowna jak na takie maleństwo.
Błyszczyk jeżeli był w tubce taki ze sznureczkiem to też nie kusił ze Snoopym też były cienie takie w mniejszym formacie podłużnym paletka.Dziś byłam przelotem w H&M ale akurat w tym prawie nie ma kolorówki.Był za to fajny lakier,z trudem sie mu oparłam.
Stary 2008-04-23, 21:23   #2119
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
muszę się jakoś zebrać w sobie i przeżyć ten cholerny jutrzejszy dzień.Czuję,że zaraz rozpadnę sie na kawałki,pęknę z nadmiaru tych wszystkich duszonych w sobie emocji
Bedzie dobrze, prawdziwe dobre znajomosci przetrwaja!
i poplacz sobie jak czujesz potrzebe.

Ja za zadna szkola ukonczona nie ryczalam, po skonczeniu liceum poszlismy sie kulturalnie schlac w jakiejs pobliskiej, oblesnej pizzerio knajpie.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-23, 21:36   #2120
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Nie wiem czy to polepszy Twoje stosunki z resztą pracowników. Wydaje mi się,że najpierw lepiej porozmawiać właśnie ze współpracownikami, a dopiero potem, jeśli to nic nie da angażować dyrekcję.

nie ja angażowałam dyrekcję, to dyrekcja sama wezwała mnie na rozmowę pytając jak się pracuje - więc powiedziałam prawdę.
Miałam powiedzieć,że jest fajnie mimo,że nie jest i że personel próbuje pokazać mi gdzie jest moje miejsce?
Eh, niestety nie mam takiej natury
irsin jest offline  
Stary 2008-04-23, 21:41   #2121
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:

Jaką torebeczkę ?Czy może taką z sercem na klapie prostokątną?Ja uwielbiam wielgachne torby ale kiedyś kupiłam sobie z przeznaczeniem na studniówkę(oczywiscie ostatecznie zabrałam wtedy ze sobą inną ) malutką taką w kształcie portmonetki i strasznie ją uwielbiam teraz.W brew pozorom jest bardzo pakowna jak na takie maleństwo.
Błyszczyk jeżeli był w tubce taki ze sznureczkiem to też nie kusił ze Snoopym też były cienie takie w mniejszym formacie podłużnym paletka.Dziś byłam przelotem w H&M ale akurat w tym prawie nie ma kolorówki.Był za to fajny lakier,z trudem sie mu oparłam.
taak, tę czarną też jestem przyzwyczajona do wielkich diversowych
no te cienie ze snoopym fajne są... i niezłe kolory były. chyba sobie kupie, żeby na wyjazdy mieć
lakiery kitty? u mnie tylko ze 3 kolory były, nic specjalnego...
Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-23, 21:57   #2122
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Dzis mnie penis strzelil.

Jak wiadomo miotam sie, jeszcze TZ wie, ze cos jest nie halo bo mu powiedzialam.
Warunkiem ze wciaz jestesmy razem mialo byc poszanowanie mojej prywatnosci, przestrzeni zyciowej oraz powstrzymanie sie od zalewania mnie infantylnym uczuciem.

Jak dzis zobaczylam, ze przeglada moj telefon to juz warknelam.

jego lezy - nawet nie tykam, nie grzebie. On k.. moj musi.

Nie da rady, zabije go w ktoryms momencie albo siebie. boje sie jednkze. Od 17 roku zycia jestem z kims, nie mialam nawet miesaca przerwy na bycie singlem, przechodzilam z jednego zwiazku w drugi. Zawsze dlugi.
Teraz bylabym sama - tzn prawie. Boje sie.

Mama mowi, zebym uciekala bo oszaleje...

Dalej nie rozmawiamy, tzn zdawkowo. Musze sie zebrac.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-23, 21:58   #2123
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

hecate, ale jesteś pewna że chcesz odejść? Czy coś się tak właściwie stało między Wami?
noseknosek jest offline  
Stary 2008-04-23, 22:09   #2124
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
hecate, ale jesteś pewna że chcesz odejść? Czy coś się tak właściwie stało między Wami?
Jakbym byla pewna, ze chce odejsc byloby mi latwo.
wiem, ze chce byc sama. Pobyc sama.

Co sie stalo? cieple kapcie czyli rutyna mnie zezarla. Zastanawialam sie nad soba - we mnie cos zgaslo.
wszystko razem od ponad 4 lat, niemal kazdego dnia...
I zaglaskanie na smierc - szlam do kolezanki dom obok a musialam zameldowac, ze bezpiecznie doszlam.

Od pazdziernika krew mi sie burzy, od ponad miesiaca nie panuje nad soba. A jak ja nie panuje nad soba bywam straszna, juz wystartowalam z rekami do niego a on... do mnie. Niby nic wielkiego ale od szarpanin do czegos wiekszego u mnie cienka linia. On sie wtedy wystraszyl. Bo ja wpadlam w histerio-szal i jemu nerw puscil. smutny obrazek...
taka rownia pochyla

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-23, 22:11   #2125
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
nie ja angażowałam dyrekcję, to dyrekcja sama wezwała mnie na rozmowę pytając jak się pracuje - więc powiedziałam prawdę.
Miałam powiedzieć,że jest fajnie mimo,że nie jest i że personel próbuje pokazać mi gdzie jest moje miejsce?
Eh, niestety nie mam takiej natury
To akurat standard ,że dyrekcja zadaje takie pytanie nowej osobie
Nie mówię,że miałaś powiedzieć,że jest fajnie. Nie wiem co miałaś na myśli pisząc,że personel próbuje pokazać ci gdzie jest twoje miejsce. Ja mogę wypowiadać się jedynie z mojego punktu widzenia i wiem co ja bym odpowiedziała.
Ich też zapewne dyrekcja wezwała zadając to samo pytanie.
Zdarzyło mi się pracować z osobą, która przyszła do naszej firmy, nie wiedząc nic o zasadach i sposobie pracy u nas panujących. Na wszelkie próby tłumaczenia jej czegokolwiek reagowała obrażaniem się i płaczem, mimo,że popełniała masę błędów.
Skarżyła się szefostwu,że źle ją traktujemy, a my po prostu próbowaliśmy jej wytłumaczyć co robi źle, bo takie błędy mogły się szybko obrócić przeciwko niej. Efekt-z***ka od szefostwa,że nie integrujemy się, nie odnosimy się do niej wystarczająco grzecznie, nie takim tonem mówimy itd...To było na jej użytek, a później padło pytanie jak nam się z nią pracuje(oczywiście już nie w jej obecności), bo nikt z szefostwa nie pozwoli na rozbicie zgranego , dobrze działającego zespołu (nawet jeśli się składa z takiej grupy dziwaków z charakterkiem jak my )
Od nas szefostwo usłyszało, że dziewczyna jest nowa, nie zna nas, naszego sposobu bycia i to co dla nas jest całkiem normalne, ona odbiera inaczej, i że chcemy dać jej szansę dotarcia się. Na jednej z imprez postanowiliśmy z nią wszyscy porozmawiać, powiedzieć co nam się nie podoba, wysłuchać co jej się nie podoba i niech się dzieje co chce. .. Efekt-dziewczyna okazała się być bardzo miłą osobą, ale mogło się to okazać znacznie wcześniej, gdyby od początku rozmawiała z nami, a nie zaczynała od opowiadania szefostwu jak to się z nami źle pracuje.

Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2008-04-24 o 05:31
vesenka jest offline  
Stary 2008-04-23, 22:14   #2126
Betty83
Zua, Brzytka i Czarownica

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Dzis mnie penis strzelil.

Jak wiadomo miotam sie, jeszcze TZ wie, ze cos jest nie halo bo mu powiedzialam.
Warunkiem ze wciaz jestesmy razem mialo byc poszanowanie mojej prywatnosci, przestrzeni zyciowej oraz powstrzymanie sie od zalewania mnie infantylnym uczuciem.

Jak dzis zobaczylam, ze przeglada moj telefon to juz warknelam.

jego lezy - nawet nie tykam, nie grzebie. On k.. moj musi.

Nie da rady, zabije go w ktoryms momencie albo siebie. boje sie jednkze. Od 17 roku zycia jestem z kims, nie mialam nawet miesaca przerwy na bycie singlem, przechodzilam z jednego zwiazku w drugi. Zawsze dlugi.
Teraz bylabym sama - tzn prawie. Boje sie.

Mama mowi, zebym uciekala bo oszaleje...

Dalej nie rozmawiamy, tzn zdawkowo. Musze sie zebrac.

Hecate, a nie jest czasami tak, ze Ty potrzebujesz zwiazku ktory jest dwoma zbiorami z czescia wspolna, na jakims okreslonym poziomie, a Twoj TZ widzi ta czesc wspolna jako zbior wszystkich punktow z obu zbiorow?
O wiele latwiej sie to rysuje, czy lapkami pokazuje.

Powiem wprost, nie ma dzieci, wiec ja bym wiala.
Jesli los chce zebyscie byli razem, czy nie byli, to nic na to nie poradzisz.
Moze byc tak, ze teraz odejdziesz, a za pol roku, czy wiecej, znowu bedziecie razem, na zupelnie innych zasadach.

Takie zycie!

Wierz mi, nie Ty jedna to przezywasz...
Betty83 jest offline  
Stary 2008-04-23, 22:20   #2127
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

Takie zycie!

Dzieki za te slowa.

czego Chcemy...
hm nie mamy wspolnych zainteresowan, jak wyrwalam sie z roboty w ktolrej oboje tkwilismy okazuje sie, ze ... nie ma tematu.

kiedy ja mowilam, ze chce miec dziecko to zbywal mnie jak ulomna, rozkapryszona dziewczynke.
wiec to i dobrze, bo bedzie latwiej.

Poza tym - ilez mozna pustke w zyciu rekompensowac sobie zakupami. Gdybym powiedziala 'chce slonia i zyrafe' to by mi ja z kredytowki kupil.
A ja bym splacila.

Drazni mnie. Nawet sie jakos juz nie ukrywam z tym co robie, jak sie czuje.
Pisze to jako ja - jak wyczyta, jego sprawa. Ja go po forach nie scigam.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-23, 22:24   #2128
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Powiem wprost, nie ma dzieci, wiec ja bym wiala.
Jesli los chce zebyscie byli razem, czy nie byli, to nic na to nie poradzisz.
Moze byc tak, ze teraz odejdziesz, a za pol roku, czy wiecej, znowu bedziecie razem, na zupelnie innych zasadach.

Takie zycie!

zgodzę się

może niekoniecznie 'bym wiała' ale takie ustalone rozstanie - ze spokojnym wytłumaczeniem itd. może sporo zdziałać...na plus.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-04-23, 22:28   #2129
Betty83
Zua, Brzytka i Czarownica

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Dzieki za te slowa.

czego Chcemy...
hm nie mamy wspolnych zainteresowan, jak wyrwalam sie z roboty w ktolrej oboje tkwilismy okazuje sie, ze ... nie ma tematu.

kiedy ja mowilam, ze chce miec dziecko to zbywal mnie jak ulomna, rozkapryszona dziewczynke.
wiec to i dobrze, bo bedzie latwiej.

Poza tym - ilez mozna pustke w zyciu rekompensowac sobie zakupami. Gdybym powiedziala 'chce slonia i zyrafe' to by mi ja z kredytowki kupil.
A ja bym splacila.

Drazni mnie. Nawet sie jakos juz nie ukrywam z tym co robie, jak sie czuje.
Pisze to jako ja - jak wyczyta, jego sprawa. Ja go po forach nie scigam.
Mysle ze ten zwiazek jest po prostu "zapuszczony". Ale to sie dzieje pewnie od dluzszego czasu. Przepraszam za takie okreslenie, moge sie tez mylic.
Mozna to ratowac, np. szczera rozmowa i zrozumieniem potrzeb, przestawieniem sie na dawanie, pomoca fachowca...
Ale jesli nie ma checi z obu stron, to nic z tego nie bedzie.
Czy On dal Ci kiedys okazje zebys naprawde za nim zatesknila?
Betty83 jest offline  
Stary 2008-04-23, 22:28   #2130
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
zgodzę się

może niekoniecznie 'bym wiała' ale takie ustalone rozstanie - ze spokojnym wytłumaczeniem itd. może sporo zdziałać...na plus.
Ja juz nie chce poprawy, chce spokoju swietego.

I z nikim sie wiazac, dac sobie czas. Eh - to mialabyc moja milosc na cale zycie.
Mama mnie wspiera i radzi i pociesza. Mowi - wracaj do domu
Ale ja tu mam zycie - prace. W chwili obecnej praca jest dla mnie najwazniejsza. Te godziny spokoju.

betty - nigdy nie tesknilam, nie mialam okazji.

Pojechalam do PL we wrzesniu na miech, bez niego na tydzien. Co chwile dzwonil.
Ten tydzien uswiadomil mi, ze bez niego byloby... fajnie.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości