Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-04, 11:48   #2821
your Angel
czyli Endżi

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena
3. Arahja
2. Autobiografia
1. Dziwny jest ten świat

Bardzo przewidywalnie ale i tak strasznie miło mi się słuchało TOPu. W sumie 11 godzin chyba to trwało
Dzię-ku-ję !
W sumie w ogole nie słucham radia... Ale wiem, że Trójka to najfajniejsza stacja
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S
Angel chyba sie popłaczę przez Ciebie za chwilę
ja dopiero teraz zainteresowałam się DH, jestem właśnie jakos w połowie 3 serii ale długi weekend spędzam u rodziców a DH zostały u mnie w domu
Ale pomyśl o chwili kiedy już obejrzysz!
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
ohboziu piękny weekend już się nie mogę doczekać nadrabiania. które serie oglądacie?
Pierwszą i drugą Trzecią pożyczę w środę
Mama ostatnie odcinki oglądała do dziś do 6 nad ranem - ja niestety tylko do 2 wytrzymałam Teraz obejrzę ostatnie 3 Ciekawe jak to się skończy...

Tak w ogóle to jakoś nie mam serca do seriali. Chciałabym poznać całą historię tak od razu a nie po kawałku co tydzień Taka forma - weekendowa posiadówka to dla mnie idealna opcja

Strasznie nas wciągnęło i chyba trochę zainspirowałyśmy się tytułowym "zdesperowaniem" Na początku drugiej serii nasze DVD zaczęło kaprysić przy czytaniu płyt Więc po krótkiej naradzie zdecydowałyśmy wyruszyć na wyprawę do dziadków do miasta i przywiozłyśmy moje DVD Pech chciał, że jakoś zaginął pilot do niego, więc ostatecznie zasiadłyśmy przed naszym kompem z wielocalowym monitorem, przytachałyśmy we dwie dużą kanapę i zabrałyśmy się do dalszego oglądania "Gotowych..." .
Tak rzadko się widujemy - cieszę się, że mogłyśmy tak fajnie spędzić trochę czasu
Yes, yes, yes... jupi:
Cytat:
w Indiach spłonęło ok 150 tysięcy worków z papryczką chili [jeden z największych bazarów w kraju] wyobrażacie to sobie...?
O rany...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Co do Toli, umowmy sie, ze ona ma tyle wspolnego z EMO co ja z baletem.
Hecate, nie wiem czy trenowałaś w szkole baletowej ale prawdą jest, że Blog27 nie ma absolutnie nic wspólnego z muzyką emo.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Miałam koszmarną,okropną noc.Najpierw po moim łóżku chodził pająk którego nie zdążyłam złapać i wyprosić za okno bo uciekł po łóżko.Potem całą no śniło mi się że oblazły mnie gigantyczne pająki w dużej ilości i co chwila się budziłam.Eh...dziś w nocy to już na pewno się nie wyśpię.
Na całe szczęście to tylko sen

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który z brązujących balsamów waszym zdaniem najmniej śmierdzi samoopalaczem? Chcę się troszkę odbladzić, ale zapach samoopalacza mnie zabija
Vesenko, a próbowałaś Skóry Muśniętej Słońcem Garniera (słodkawy zapach) albo brązująco-ujędrniający Nivea (zapach podobny do kremu Nivea) ? Po jakimś czasie ta wkurzająca, paskudnie pachnąca substancja zawsze się uwolni, ale w tych dwóch kosmetykach mnie nie zabija
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Kocham ten serial
No jasne

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-05-04, 12:58   #2822
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nivea do jasnej karnacji choc i tak po drugiej aplikacji ze skory dolatuje smrodek samoopalacza bleee
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość

Dax Perfecta Bronze pojawił sie niedawno, świetny jest i pachnie ptasim mleczkiem
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Vesenko, a próbowałaś Skóry Muśniętej Słońcem Garniera (słodkawy zapach) albo brązująco-ujędrniający Nivea (zapach podobny do kremu Nivea) ? Po jakimś czasie ta wkurzająca, paskudnie pachnąca substancja zawsze się uwolni, ale w tych dwóch kosmetykach mnie nie zabija
dziękuję dziewczyny Wróciłam z Nivea dla jasnej karnacji (Daxa nie było, a byłam ciekawa tego ptasiego mleczka) i zobaczymy co będzie. Mam traumatyczne doświadczenia z brązującym balsamem J&J(śmierdział tak,że musiałam w nocy iść pod prysznic, a po prysznicu czułam go nadal ) Mam nadzieję,że nie wyjdzie mi piegowata marchewka z zaciekami

vesenka jest offline  
Stary 2008-05-04, 13:01   #2823
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny Wróciłam z Nivea dla jasnej karnacji (Daxa nie było, a byłam ciekawa tego ptasiego mleczka) i zobaczymy co będzie. Mam traumatyczne doświadczenia z brązującym balsamem J&J(śmierdział tak,że musiałam w nocy iść pod prysznic, a po prysznicu czułam go nadal ) Mam nadzieję,że nie wyjdzie mi piegowata marchewka z zaciekami

Nie powinna u mnie delikatna zmiane odcienia widac bylo dopiero po dwoch aplikacjach dzien po dniu

Contax jest offline  
Stary 2008-05-04, 13:48   #2824
miss natasha
Zadomowienie

czy ktoś może mnie uświadomić, CO JEST NIE TAK z tymi zapachami Comptoir Sud Pacifique, że nikt ich nie bierze za tak niską cenę...?

1. Barbier des Iles
2. również Barbier des Iles
3. Vanille Pitahaya ale tu pewnie cena będzie wyższa.

toż to praktycznie za koszt przesyłki.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-05-04, 14:15   #2825
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XX)

Co do matury - powiem z perspektywy czasu- to był pikuś w porównaniu z późniejszymi zawirowaniami życiowymi Oczywiście, że to był stres, nerwy, ważne wydarzenie w życiu, ale to jest do przeżycia. Moi rodzice zachowali stoicki sposób do tego wydarzenia, za co im jestem wdzięczna. Żadnego stania pod szkołą, tysiąca telefonów "CZY JUŻ..". "Jak poszło.." itd. dzięki temu nie nakręcałam się jeszcze bardziej. Jak przyjeżdżałam wypruta np po pisaniu pięciogodzinnego wypracowania z historii, to mama robiła pyszny obiad i wyciągała mnie na spacer

A za wszystkie maturzystki trzymam łapki- powodzenia i daję wirtualnego kopniaka w tyłeczki na szczęście

Się rozpisałam w wątku nie tym co trza Proszę o przesunięcie do Scent Baru

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-05-04, 15:30   #2826
yoona
Zakorzenienie

kurcze.
musze troszke sprostowac na temat tego rasizmu: moj facet nie jest takim rasista jaki to si ekojarzy slyszac to slowo...po prostu jest malo tolerancyjny. w sensie ze uwaza,ze kazdy powinien siedziec w swoim kraju, co sie tyczy zarowno murzynow, skosnooich jak i Polakow w Irlandii no i za homoseksualistami tez nie przepada. ale przeciez jak widzi murzyna na ulicy to na niego nie pluje ani nie goni:P
poki co nie przeszkadza mi to az tak bardzo,bo sie raczej ze swoimi pogladami nie manifestuje.
zreszta my sie roznimy prawie pod kazdym wzgledem. ale ostatnio jest ok i dobrze nam razem

wiecie co. wkurzylam sie okropnie dzisiaj. przez ostatnie dwa tygodnie probowalam wziac urop w pracy, albo sie tak zamienic, zeby miec ta niedziele wolna. nie udalo sie. wiec zadzwonilam dzisiaj ze chce wziac urlop na żądanie. i zostalam pojechana, ze jestem ktoras tam ossoba ktora taki urlop bierze, ze to nie fair w stosunku do tych co zostali i ze oni tak tego nie zostawia i gdzies to zglosza. a ja sie pytam co mnie to obchodzi??
mam prawo do takiego urlopu, tym bardziej ze jakos ze zrozumieniem sie nie spotkalam i nie dali mi dnia wolnego kiedy potrzebowalam. wiec czemu mam byc fair.
tylko ze sie zdenerwowalam i teraz mnie to meczy mysle o tym i mam wyrzuty sumienia:/

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2008-05-04, 16:08   #2827
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Chcialam dzis kupic cos dla mamy albo siostry jak pojade, nawet poszlam do Primara i co?

i nico. Meandrowalam pomiedzy wieszakami zeby koniec koncow nic nie kupic. Siostra zarzucila tekst 'Japan style', ja tam nie wiem co to.

Tym razem nie bedzie Mikolaja w maju

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-05-04, 18:46   #2828
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Nie martw się, będzie dobrze. Ja też przed maturą nie spałam, koszmar. I przez tydzień przed nie mogłam jeść z nerwów Po pierwszym dniu matur wróciłam, padłam na łóżko i wstałam dopiero na maturę z chemii następnego dnia tak byłam wykończona
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja na maturze denerwowalam się jak cholera, dlatego przyszlam na egzamin ustny z geografii z mamusią i tatusiem. Dobrze czulam, bo dostalam mierny z gegry, za to celujący z angielskiego. Natomiast na egzamin wstepny do liceum poszłam z gorączka, bólem brzucha i mdłościami. A dostalam sie do wymarzonej klasy.
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
a czy ta czaszka będzie owłosiona czy nie, to już kwestia drugoplanowa....

I trzymam mocno za wszystkie Maturzystki i Maturzystów, dacie radę!
Cytat:

Na całe szczęście to tylko sen
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Co do matury - powiem z perspektywy czasu- to był pikuś w porównaniu z późniejszymi zawirowaniami życiowymi Oczywiście, że to był stres, nerwy, ważne wydarzenie w życiu, ale to jest do przeżycia. Moi rodzice zachowali stoicki sposób do tego wydarzenia, za co im jestem wdzięczna. Żadnego stania pod szkołą, tysiąca telefonów "CZY JUŻ..". "Jak poszło.." itd. dzięki temu nie nakręcałam się jeszcze bardziej. Jak przyjeżdżałam wypruta np po pisaniu pięciogodzinnego wypracowania z historii, to mama robiła pyszny obiad i wyciągała mnie na spacer

A za wszystkie maturzystki trzymam łapki- powodzenia i daję wirtualnego kopniaka w tyłeczki na szczęście

Się rozpisałam w wątku nie tym co trza Proszę o przesunięcie do Scent Baru
Dziękuje za otuchę.Ja się nie denerwuje-to mój organizm samo tak mu się robi.Mam gorączkę,wyglądam paskudnie,cała blada,żołądek w stanie rozsypki,jęczmień na oku .To jest straszne co robi stres(nawet ten taki wewnętrzny i nieuświadomiony robi z człowiekiem)
Ale mam przyjemną perspektywę-jak wrócę z matury zrobię zakupy na Truskawie cóż za świetna motywacja żeby się postarać.
Mam nadzieję,że do jutra zrobią dostawę tych wszystkich rzeczy które bym chciała.Malowałam sie dziś w Sephorze nowym rozświetlaczem Diora,w odcieniu różowym i cudo taki piękny metaliczny połysk.Oczywiście jak wychodziłam z domu to jeszcze był na Tru ale teraz już nim ma
Stary 2008-05-04, 18:49   #2829
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Tak w ogóle to jakoś nie mam serca do seriali. Chciałabym poznać całą historię tak od razu a nie po kawałku co tydzień Taka forma - weekendowa posiadówka to dla mnie idealna opcja

ja raczej tez nie lubię ale zostałam niejako zmuszona do oglądania Grey's Anatomy i wciągnęło mnie maksymalnie w kilka tyg. obejrzałam wszystkie serie i poczułam jakąś pustke wiec wynalazłam sobie DH

Burn

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-05-04, 18:52   #2830
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Dziękuje za otuchę.Ja się nie denerwuje-to mój organizm samo tak mu się robi.Mam gorączkę,wyglądam paskudnie,cała blada,żołądek w stanie rozsypki,jęczmień na oku .To jest straszne co robi stres(nawet ten taki wewnętrzny i nieuświadomiony robi z człowiekiem)
Ale mam przyjemną perspektywę-jak wrócę z matury zrobię zakupy na Truskawie cóż za świetna motywacja żeby się postarać.
Mam nadzieję,że do jutra zrobią dostawę tych wszystkich rzeczy które bym chciała.Malowałam sie dziś w Sephorze nowym rozświetlaczem Diora,w odcieniu różowym i cudo taki piękny metaliczny połysk.Oczywiście jak wychodziłam z domu to jeszcze był na Tru ale teraz już nim ma
burn, będzie dobrze. Trzymam kciuki

Ja sobie poprawiłam humor nowymi spodniami

I obłędnie zakochałam się w pewnym cudeńku z Sephory

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:17   #2831
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Burn, ja równiez trzymam kciuki Za Ciebie i innych maturzystów. Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W jakim, w jakim?
tymena jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:19   #2832
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Burn trzymam

czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:21   #2833
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
Też myślałam, że to żart jak mi kumpela powiedziała co widziała w sklepie, ale gdy zobaczyłam to na własne oczy to się zaczęłam tak śmiać, że wszyscy ludzie w Żabce się na mnie patrzyli jak na wariatkę... Nie mogłam nie kupić Matko boska, lakier jest gęsty jak miód spadziowy, a żeby kredką w miarę porządną kreskę zrobić to się trzeba tak namachać, że szkoda gadać ...
Nie ma letko - żeby być emo trzeba się nacierpieć!

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zasadniczo powinnam usiąść i płakać - ale i tak nic mi to nie pomoze, więc się tylko trochę pozłoszczę i spróbuje cos temu zaradzić. Wyglądam... wyglądam jak ofiara jakiejś choroby (no, w końcu alergia to też choroba, nie?) pół twarzy obłazi ze skóry, na drugiej połowie (czółko) nie miałam czegoś takiego jak w tej chwili od momentu ukończenia jakichś 15 lat Bardzo sensownym rozwiazaniem w tej chwili wydaje mi się burka. Względnie czarczaf.

Cytat:
Malowałam sie dziś w Sephorze nowym rozświetlaczem Diora,w odcieniu różowym i cudo taki piękny metaliczny połysk.Oczywiście jak wychodziłam z domu to jeszcze był na Tru ale teraz już nim ma
Szykują specjalny rzut dla dzielnych maturzystek?

Cytat:
A co to takiego?

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:23   #2834
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Burn-it-up - już go nie ma??????? Ale był, sama widziałam, no jasny pieronA fajowy był i ta cena

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:30   #2835
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
burn, będzie dobrze. Trzymam kciuki

Ja sobie poprawiłam humor nowymi spodniami

.Ja kupiłam dziś bluzeczkę i japonki.Obie letnie
Co to za cudeńko

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Burn, ja równiez trzymam kciuki Za Ciebie i innych maturzystów. Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Burn trzymam
Dziękuję.Jestem na prawdę wzruszona
Cytat:

Szykują specjalny rzut dla dzielnych maturzystek?
Mam nadzieję

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Burn-it-up - już go nie ma??????? Ale był, sama widziałam, no jasny pieronA fajowy był i ta cena
Nooo...cholercia nie ma żadnego ani złotego ani różowego.Cena była super,w Sephorze pewnie ponad 2 stówy a i tak nie było już kobitka mi powiedziała jak przyszłam że przed sekundą ostatnią sztukę sprzedały.

Cytat:
j
Burn
Stary 2008-05-04, 19:32   #2836
Contax
Zakorzenienie

Burn i inne maturzystki i ja trzymam za Was i przesylam

Contax jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:37   #2837
tulipanka
Zakorzenienie

Maju, Natasho, wszystkie maturzystki - trzymam kciuki będzie dobrze, zobaczycie a potem... ale takie długie wakacje...
Ja się będę z Wami solidaryzować - jutro też mam egzamin (tylko ja już 3. raz )
tulipanka jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:38   #2838
noseknosek

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość

W jakim, w jakim?
Pewnie już myślałaś, że coś kolorówkowego A tu nie..

Cytat:

A co to takiego?
Cytat:
Co to za cudeńko

Hypnose Elixir.. Prze-cu-do-wne. I że ja je dopiero teraz odkryłam?! 310 zł

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:42   #2839
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Tuipanko - trzymam kciuki i to baaardzo mocno

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:56   #2840
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:

ojjj przepiekny jest Elixir...

Tulipanko

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-05-04, 20:07   #2841
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Burn i inne maturzystki i ja trzymam za Was i przesylam

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Maju, Natasho, wszystkie maturzystki - trzymam kciuki będzie dobrze, zobaczycie a potem... ale takie długie wakacje...
Ja się będę z Wami solidaryzować - jutro też mam egzamin (tylko ja już 3. raz )
Dziękuję i też trzymam
Cytat:
Pewnie już myślałaś, że coś kolorówkowego A tu nie..

Owszem,myślałam że coś z kolorówki .Elixir śliczny jest....Taki śmietankowo wspaniały.
Stary 2008-05-04, 20:29   #2842
noseknosek

Cytat:
ojjj przepiekny jest Elixir...

Tulipanko
Dawno czegoś takiego nie przeżyłam. Po prostu nogi się pode mną ugięły jak powąchałam nadgarstek.
Odpłynęłam totalnie. Ta cudowna słodycz, ciepło. Idealne ilości cukru, magia totalna Nawet TŻ, który ulepków nie lubi stał oniemiały
Czuję, że to miłość na miarę Flowerbomba. A nie szastam takimi porównaniami

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-05-04, 20:43   #2843
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Dawno czegoś takiego nie przeżyłam. Po prostu nogi się pode mną ugięły jak powąchałam nadgarstek.
Odpłynęłam totalnie. Ta cudowna słodycz, ciepło. Idealne ilości cukru, magia totalna Nawet TŻ, który ulepków nie lubi stał oniemiały
Czuję, że to miłość na miarę Flowerbomba. A nie szastam takimi porównaniami
Też tak z nim mam...

Miss, Burn - trzymam!

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-05-04, 20:44   #2844
noseknosek

Cytat:
Też tak z nim mam...

Miss, Bun - trzymam!
Aniołku a Ty go masz w swoich zbiorach?

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-05-04, 20:47   #2845
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Aniołku a Ty go masz w swoich zbiorach?
Jeszcze nie mam, ale chodzę dookoła niego już dobrze od pół roku
Cena mnie hamuje...

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-05-04, 20:49   #2846
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Maturzystki! Połamania piór! Kciukam

Dziewczyny... zgubiłam analizę wyników badań mojej ankiety do pracy magisterskiej, za w tym tygodniu muszę całą odesłać...
czemu ja niczego nie pilnuję
co ja teraz zrobię
jutro będę plądrować cały dom
irsin jest offline  
Stary 2008-05-04, 20:53   #2847
noseknosek

Cytat:
Jeszcze nie mam, ale chodzę dookoła niego już dobrze od pół roku
Cena mnie hamuje...
Cena zaporowa Ale zapach piękny..
No nie wiem, duszę sprzedać czy jak?

irsin, znajdzie się. to złośliwość rzeczy martwych. Też tak mam

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:02   #2848
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuje za otuchę.Ja się nie denerwuje-to mój organizm samo tak mu się robi.Mam gorączkę,wyglądam paskudnie,cała blada,żołądek w stanie rozsypki,jęczmień na oku .To jest straszne co robi stres(nawet ten taki wewnętrzny i nieuświadomiony robi z człowiekiem) (...)
Maju kochana , nie stresuj się, nie martw, będzie dobrze ! Życzę ci powodzenia, "połamania pióra"

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
jutro też mam egzamin (tylko ja już 3. raz )
Tulipku, trzymam
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:05   #2849
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Też tak z nim mam...

Miss, Burn - trzymam!
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Maturzystki! Połamania piór! Kciukam

Dziewczyny... zgubiłam analizę wyników badań mojej ankiety do pracy magisterskiej, za w tym tygodniu muszę całą odesłać...
czemu ja niczego nie pilnuję
co ja teraz zrobię
jutro będę plądrować cały dom
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Maju kochana , nie stresuj się, nie martw, będzie dobrze ! Życzę ci powodzenia, "połamania pióra"

Tulipku, trzymam
Jeszcze raz dziękuję i spadam w kimono ululana kubkiem gorącego kakao
Stary 2008-05-04, 21:10   #2850
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Powodzenia Maturzystki!

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości