Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-04, 21:33   #2851
Aragonte
Wtajemniczenie

Dot.: Scent Bar III

Nie mogę sobie miejsca znaleźć
Nie cierpię swojej huśtawki nastrojów i wiecznej sinusoidy
A tak było fajnie przez parę dni...
Zaraz dopiję drinka i spróbuję pójść spać - albo czytać.
Pisać dzisiaj mi się nie chciało - nie wstukałam ani słowa...
Wrrrrrrrrrrrr Czemu ja jestem taka pochrzaniona?

Pytanie retoryczne, jakby co
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:36   #2852
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Czemu ja jestem taka pochrzaniona?
O, moje ulubione pytanie. Często je słyszę, z czeluści własnych myśli.
Chociaż ostatnio ewoluowało i bardziej przypomina stwierdzenie, niż pytanie. I świat jakiś łatwiejszy się wydaje

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:41   #2853
Aragonte
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
O, moje ulubione pytanie. Często je słyszę, z czeluści własnych myśli.
Chociaż ostatnio ewoluowało i bardziej przypomina stwierdzenie, niż pytanie. I świat jakiś łatwiejszy się wydaje
Myślisz?

Ale wnerwia mnie to, że zawsze jest ten sam schemat - czuję się świetnie, aż zbyt, a potem... padam na pysk
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:43   #2854
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Myślisz?
A wiesz, zdarza mi się...

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:46   #2855
Aragonte
Wtajemniczenie

Cytat:
A wiesz, zdarza mi się...

Nie wątpię Sądząc po Twojej średniej, to nawet nie ma innej opcji

No dobra, spaaaaadam w swoją osobistą otchłań.
Może za jakiś czas wpełznie do niej chociaż jakiś kot
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:58   #2856
Zuziunia
BAN stały

Ale dzień do d... mam wszystkiego dość!
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-04, 22:11   #2857
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Pewnie już myślałaś, że coś kolorówkowego A tu nie..

Hypnose Elixir.. Prze-cu-do-wne. I że ja je dopiero teraz odkryłam?! 310 zł

A to mnie zaskoczyłaś Nosku Myslałam, że białe perły Estee rzucili albo jakieś insze cudo
tymena jest offline  
Stary 2008-05-04, 22:21   #2858
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Aragonte - jak facet z włosami to tylko z zadbanymi. Zresztą nie tylko facet. Szlag mnie trafia jak widzę łupież czy tłuste włosy.
Ja wolę faceta z tłustymi, niż łysego. Tłuste włosy można umyć, a zapuszczanie trwa...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Kiedys wlosy a dokladnie ich dlugosc byly dla mnie bardzo wazne. Dlugowlosy mial od razu kilka punktow wiecej, takich facetow mialam przewaznie.

Teraz od jakiegos czasu, to nie ma znaczenia. Upodobania muzyczne - nie ma znaczenia.

Na inne rzeczy patrze i penisowo na tym wychodze
A dla mnie nadal ma i chyba będzie miało po wiek wieków. I wychodzę na tym świetnie.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który z brązujących balsamów waszym zdaniem najmniej śmierdzi samoopalaczem? Chcę się troszkę odbladzić, ale zapach samoopalacza mnie zabija
Każdy śmierdzi. Nie mam mocnych.
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

I słusznie.

I słusznie, że słusznie.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Myszko, ten rudy to faktycznie książę Harry W końcu każda dziewczyna marzy o księciu a Harry jest o niebo przystojniejszy, tzn. ma w sobie to coś, niż książę William.
Oj, Aggie, uwierz mi: nie każda.
Gdybym miała wybierać pomiędzy tymi drętwymi, nabzdyczonymi bubkami z kronik towarzyskich, a księciem piekieł wybrałabym tego drugiego. Ale to głównie dlatego, że w niego nie wierzę, a w nadętych pacanów i obowiązki dynastyczne jak najbardziej.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
czy ktoś może mnie uświadomić, CO JEST NIE TAK z tymi zapachami Comptoir Sud Pacifique, że nikt ich nie bierze za tak niską cenę...?

1. Barbier des Iles
2. również Barbier des Iles
3. Vanille Pitahaya ale tu pewnie cena będzie wyższa.

toż to praktycznie za koszt przesyłki.
Miss, ja bym Cię uświadomiła, co jest nie tak z zapachami CSP, ale to nie będzie obiektywna odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Maju, Natasho, wszystkie maturzystki - trzymam kciuki będzie dobrze, zobaczycie a potem... ale takie długie wakacje...
Ja się będę z Wami solidaryzować - jutro też mam egzamin (tylko ja już 3. raz )
Tulipanko, Szanowne Maturzystki - farta jak stodoła życzę!
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-04, 22:44   #2859
yoona
Zakorzenienie

wszystkim zdajacym zycze powodzenia

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2008-05-04, 22:48   #2860
Aragonte
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja wolę faceta z tłustymi, niż łysego. Tłuste włosy można umyć, a zapuszczanie trwa...
Hyhy Sab, dzięki, odrobinę poprawiłaś mi humor
Od dłuższego czasu zbieram się, żeby Ci jakieś dłuższe PW wysmażyć, ale nie mogę się zebrać...

Żeby było jasne: śpię! Śpię od jakichś dwóch godzin Wstaję za sześć

A za zdających
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-04, 22:55   #2861
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
wszystkim zdajacym zycze powodzenia
Ja również Powodzenia!
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-04, 23:00   #2862
Aragonte
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ale dzień do d... mam wszystkiego dość!
Zuziuniu Też tak często mam...
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-04, 23:09   #2863
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Odkopałam się z tygodnia nieczytania Scent Baru... Chyba godzinę mi to zajęło, jak nie więcej, ale byłam twarda i wiem wszystko

Na początek:

Wielkie kciuki za Maturzystki (Burn, Natasha i Wszystkie, o których nie wiem, albo nie kojarzę w tym momencie, ze też zdają)

Pamiętam swoje nerwy (tak, z perspektywy wiem, że w sumie nie było aż tak bardzo czemu, ale takich nerwów mimo to nie miałam potem nigdy już), więc trzymam tym mocniej

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
a w jakich latach studiowałaś? Czy my się nie znamy z widzenia?
A chciałam się spotkać, no Zdjęcie Ci podeślę.
Zaczynałam w 98, skończyłam w 2003, dodatkowo krążyłam także wokół Koła Studiów Europejskich i kumplowałam z dziewczynami z KNI, więc część osób stantąd też mnie kojarzy.

A na 1 roku najwięcej widać było pierwszaków, bo starsi mieli zajęcia w innych budynkach (poza tym, połowa nie chodziła na wykłady, ale i tak - na 1 miałam 90% zajęć w A, B, lub C, a potem - głównie sportowy, tam gdzie Handel i małe dodatki głównego, a do A szłam tylko na język, zaś w C miałam 1-2 zajecia w tygodniu max).

Cytat:
Annmarie, czy ja bym też mogła się uśmiechnąć o takiego priva? bardzo to interesująco brzmi (no i jest związane z moimi studiami, kto wie, co mi się tam przyda...)
Spóźnione, ale lepiej późno niż wcale
A jakby Ci się kiedyś przydało, to pisałam rozdział książki na temat rozliczeń księgowych do projektów europejskich (głównie - jak nie wpaść na głupotach), pod linkiem tego nie ma, ale powinnam dać radę odkopać kiedyś w archiwach

Cytat:
Brrr, jak ja nie lubię Stosunków międzynarodowych
Politycznych, czy ekonomicznych?

Cytat:
Ja przez lata po basenie wychodziłam na zewnątrz z mokrymi włosami. Zima bywało tak, że zamarzały na mrozie i mokre stawały się dopiero, kiedy po powrocie do domu znów rozmarzły.
Ja się "wyleczyłam" z tego, po tym jak z kumpelą przyszłyśmy do niej do domu i ona zdjęła czapkę, a z nią... połowę włosów (zmrożone po protu złamały się). Co prawda miałam świadomość, że nie ubranie czapki spowoduje, że się nie połamią, ale... jakoś ten obraz zbyt silnie przemawia do mnie do dziś. Wolę wysuszyć...
A odkąd mam kurtkę z kapturem - jestem zachwycona (też nie cierpię czapek, ale kaptur może być).

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Też mam ten problem.Zatrzymałam się na etapie myślenia,że mam 13 lat
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
eeeee tam, bez przesady - ja mam "trochę" po 30-tce i zawsze wiem ile mam lat
Przecież wiek to naprawdę nie jest problem.
No i właśnie dlatego, że to nie problem (a urodziny to pretekst do prezentów ), to... też mi się zdarzyło zatrzymać. Na 26 roku życia. Wiem, że mam więcej, ale jak czasem bezmyślnie podaje wiek, to właśnie taki...

Cytat:
Napisane przez Gosia197 Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Skończyłam dziś 40 lat .Przed rodziną trzymam fason,ale płakać mi się chce.
Gratulacje I wszystkiego najlepszego na kolejne czterdziestki!
W dzisiejszej dobie (świadomości tego jak dbać o siebie i medycyny) to żaden wiek

Cytat:
POST NA FORUM:
Przeżyłam wczoraj szok po powrocie do domu - zastałam mojego faceta masturbującego się na łóżku i odzianego w moje pończoszki- nie odezwaliśmy się ani słowem od wczoraj do siebie - nie wiem co robić dalej - myślałam że nasze pożycie jest Ok a jesteśmy już razem kilka lat.

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
*** załóż se jego skarpety i zrob to samo, bedziecie kwita
O kurde, idę czytać... Albo nie, zostawię na jutro

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że kobiety tak często dają radę się z tym pogodzić (tzn z tym, że ich facet nagminnie prebiera się w kobiece łaszki). Ciężko mi teraz stwierdzić, ale ja raczej bym tego nie zaakceptowała w związku ...
Jak się kogoś kocha, można bardzo wiele zaakceptować. Nawet coś, o czym kilka dni wcześniej myślało się, że to nierealne...

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja przy 20 stopniach to trzecią bluzkę zakładam musze miec te 24 co najmniej, bo inaczej sie nie nadaje do zycia
Przy 24 to ja idę na plażę
20 stopni mi wystarcza do życia z powodzeniem. A nawet 18, choć wtedy ubieram bluzę polarową i ciepłe skarpetki.

Cytat:
W sumie jedyne, co MUSZĘ mieć zakryte do spania to uszka.
Doczytałam dalej, więc wiem już jak, ale miałam ciekawą wizję (nakładania kołdry od góry

[quote=Anuschka;7419307]wybacz, że nago śpię..[/quote]

W ubraniu zawsze coś się zawinie, podwinie, eeeeeee... Tak stanowczo wygodniej jest

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Jak myslicie - z Szefem mozna sie kumplowac? (bez przekraczania granic)
Można, ale... Sabbath ma rację - zbyt łatwo potem przekracza się pewne granice. I zbyt wiele oczekuje potem.

Byłam i podwładnym osoby zupełnie odległej, osoby kumplującej się (jest dla mnie wzorem - potrafiła rewelacyjnie ustalać i trzymać pewne reguły i granice, a równocześnie była Kumpelą), osoby sympatycznej, ale bez kumplostwa i osoby chcącej być kumplem (nie życzę nikomu). Byłam też szefem - i wiem, że ja nie umiem utrzymać odpowiednich granic, dlatego obecnie wybieram drogę bycia szefem - nie-kumplem. Nie potrafię do końca egzekwować (bo jak, skoro wiem, że ją właśnie rzucił facet, albo do 4 nad ranem siedziała z nim na Skypie, bo się 3 dni nie widzieli), nie umiem skutecznie ochrzanić. I w końcu jestem ta zła, bo nagle z kumpla przeradzam się w szefa. Dlatego - jeśli muszę, zostaję szefem. Znającym swoich ludzi (to dla mnie podstawa), słuchającym zawsze, szukającym rozwiązań z pracownikiem (a nie nim lub za niego), ale jednak szefem. Znajomym, kolegą, ale nie kumplem, ani przyjacielem. Nie ze względu na pracowników - ze względu na mnie, bo nie umiem do końca inaczej...

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
I znowu się zgadzam Nie kręcą mnie chłoptasie w rurkach i pięknie wymodelowaną grzywką Ani przesadna elegancja na codzień typu garnitur, krawat i cwelki .
T-shirt, sportowe buty, luźne spodnie i czuję że jestem z facetem a nie z laleczką
A ja uwielbiam facetów w garniturach. W dobrze skrojonych garniturach. I takich, którzy w tym garniaku dobrze się czują (jakby w Tshircie byli) Uwielbiam...

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
W liceum zadurzyłam się w nieprawdopodobnie inteligentnym facecie - nieznacznie wyższym ode mnie chucherku w okularkach Koleżanki z początku myślały, że się nabijam. Niestety pech chciał, że on szalał za pewną postawną blondi... Wzdech. I mi się z tego zwierzał... Ja oczywiście nie umiem pierwsza dać znać facetowi, że coś do niego czuję, więc w sumie chyba sama sobie jestem winna, że moja rola ograniczała się do roli spowiednika
Taaa, właśnie przeleciałam w pamięci moje licealne miłości...
1 klasa - G. (dość przystojny ), zabójczo inteligentny, dziś prawnik na sali sądowej. Choć nie wiem czy bardziej zakochałam się w intelekcie, czy w opiekuńczości... Ale ja dla niego młodszą siostrą byłam
1 klasa takoż - L. - brzydal, ale równie inteligentny jak G.
2 klasa - W. - przeciętny, w zbyt dużej koszuli i wytartych dżinsach; dotarcie do pokiereszowanej psychiki zajęło mi 3 miesiące... Po czym mi się znudził (dziś wiem - koniec wyzwania )
2 i 3 kl - T.- do dziś to jeden z moich najlepszych kumpli. Też za duża bluza, dżinsy, masakryczna fryzura. Ale też świetny matematyk. Nie miałam mu jak zaimponować, to poszłam na olimpiadę z matmy Ale wolał drugą z 3 olimpijek
4 kl - J. - wygląd - podobny jak T, tyle, że wyższy i szczuplejszy... Świetny umysł zakompleksiony i przyćmiony geniuszem (prawdziwym - w wieku 23 lat doktorat z matmy, 24 - z informatyki, a przy tym jeden z najlepszych graczy w brydża) brata... Pierwszy gość, który potrafił wytłumaczyć mi fizykę tak, że zrozumiałam...

Przystojny gość pojawił się na koniec 4 klasy. Przegrał z moim TŻ - nie ta inteligencja (komplement mojego TŻa na pierwszej randce, po serii lekkich dogryzień wzajemnych - kurcze, jesteś pierwsza, która mi sie odgryzła. I to tyle razy ) (choć w garniturze wygląda niczego sobie... ale popatrzeć to mogę na zdjęcie ).
Stary 2008-05-04, 23:44   #2864
mariolasl
Zakorzenienie

Smile Dot.: Scent Bar III

Wszystkim Maturzystkom, a w szczególności Burn i Natashy życzę powodzenia. Będę mocno trzymać za Was kciuki!

Tulipanko, powodzenia na egzaminie!

mariolasl jest offline  
Stary 2008-05-05, 00:04   #2865
miss natasha
Zadomowienie

wszystkim naprawdę bardzo dziękuję za miłe słowa i maturalne trzymanie kciuków!!!

[jak dobrze, że zaczynam dopiero we wtorek po południu ]

mam do wszystkich gorącą prośbę - mój TŻ bierze udział w konkursie fotograficznym Canona, żeby móc zawalczyć o naprawdę niezłe nagrody potrzebuje GŁOSÓW żeby zostać wytypowanym do oceny profesjonalnego jury.

dlatego też wklejam linka w moim podpisie i jeśli będziecie mogły/mogli kliknąć raz dziennie to bylibyśmy wraz z TŻ NIEZMIERNIE wdzięczni i szczęśliwi sprzęt, który jest do wygrania to dla niego spora szansa.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-05-05, 01:13   #2866
Fenris
Czekam na Ragnarok

W Bielawie było świetnie, w końcu wypoczęłam łażąc po górkach z piwem Dobrze by mi zrobił tydzień w górach, no i myślę o wycieczce do Dusznik Zdrój w najbliższym czasie.

Oglądnęłam właśnie "Kochanice Króla" o siostrach Boleyn, świetny film. Wyciskacz łez, ale naprawdę dobry. Polecam iść do kina jak wyjdzie

No i trzymam kciuki za maturzystki
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-05, 05:46   #2867
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Przeczytałam dziś tylko ostatnią stronę Scent Baru, więcej może uda mi się nadrobić w pracy Do której nota bene, wcale nie chce mi się iść. Niby tylko cztery dni wolne, a juz człowiekowi ciężko wrócić do codzienności. Tym bardziej, że zmęczona jestem, weekend w Krakowie do wypoczynkowych nie należał, przechodziłam chyba z 50 km, w dodatku źle tam spałam i dziś chętnie bym sobie poodpoczywała po wycieczce. Ale co zrobić. W dodatku od razu po pracy jadę do dentysty, więc w domu będę bardzo późno..

Maturzystkom połamania piór (długopisów) życzę!
Mendosita jest offline  
Stary 2008-05-05, 05:46   #2868
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Dzień dobry

W życiu chyba nie nadrobię barowych zaległości...
Praca męczy mnie tak skutecznie że po powrocie do domu w zasadzie nie zbliżam się do komputera (ale spróbuję się poprawić )

za maturzystki
Stary 2008-05-05, 06:30   #2869
vesenka
Zakorzenienie

Trzymam kciuki za wszystkie zdające. Samych naumianych tematów życzę

Cytat:
Ja nie w kwestii tłustych, ale zapuszczania. Pewnego dnia przeżyłam ciężki szok, jak jeden z moich ulubionych kolegów zamiast burzy loków do pasa zaprezentował łysą czaszkę Na szczęście dziś znów ma długie (ale już nie takie bujne-a nie trzeba było obcinać, powiedziało małe złośliwe coś we mnie) pióra i tak jest dużo lepiej.
TŻ ma teraz takie trochę za ramiona, brat zawsze odkąd pamiętam miał długie, ojciec za młodu też miał takie do ramion, u mnie to chyba wzorzec wyniesiony z domu jest.Ale lubię długie i już. No chyba,że ktoś nazywa się Statham, Jason Statham, wtedy niech sobie będzie dowolnie łysy, a i tak nie zrobi mu to szkody na urodzie

Cytat:
Każdy śierdzi. Nie mam mocnych.
Potwierdzam, sprawdzone doświadczalnie. Chociaż ten Nivea śmierdzi troszkę mniej, ale i tak po jakimś czasie spod maskujących owocków wypełza charakterystyczny odorek bleeee. Poużywam parę dni i mam nadzieję,że efekt mnie powali(oczywiście o ile przeżyję smrodek) . Jak nie, to wracam do roli córki młynarza.

Niech ktoś wymyśli nie klejące się filtry, proszę Z moim 50+ nie mogę się nawet normalnie przywitać ze znajomymi, bo to grozi przylepieniem się na amen

vesenka jest offline  
Stary 2008-05-05, 07:14   #2870
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Niech ktoś wymyśli nie klejące się filtry, proszę Z moim 50+ nie mogę się nawet normalnie przywitać ze znajomymi, bo to grozi przylepieniem się na amen
Filtry La Roche Posay nie lepią się, oczywiście po przypudrowaniu.

joasiak1 jest offline  
Stary 2008-05-05, 07:17   #2871
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:

I słusznie, że słusznie.

I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-05-05, 07:30   #2872
Zuziunia
BAN stały

Maturzystom jasności umysłu życzę i mało stresu

Nic mi sie nie chce...nie wiem co ze mną, brak chęci na cokolwiek.

Moze pojadę na zakupy dzisiaj...jak mi sie zechce.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-05, 07:37   #2873
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Trzymam kciuki za wszystkie zdające maturę wizażanki
Dziewczynki
Favkes jest offline  
Stary 2008-05-05, 07:45   #2874
teza20
Zakorzenienie

GG do teza20

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Praca męczy mnie tak skutecznie że po powrocie do domu w zasadzie nie zbliżam się do komputera (ale spróbuję się poprawić )

za maturzystki
Strachulcuwitaj dawno cie nie byloale masz zaleglosci w Scent Barze

Maju,Nataszo oraz inny maturzysci lub osoby zdajace wazne egzaminy: magia:
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline  
Stary 2008-05-05, 08:22   #2875
Zuziunia
BAN stały

Eenax jak niunia?
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-05, 08:23   #2876
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Marta!!! Wreszcie, a myśmy się już zastanawiały, co się u Ciebie dzieje...

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-05-05, 08:43   #2877
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A to mnie zaskoczyłaś Nosku Myslałam, że białe perły Estee rzucili albo jakieś insze cudo

Tymeno, widziałaś białe kulki gdzie, ja tylko oglądałam brązowe
i takie nijakie są

Cytat:
Dzień dobry

Martucha

Contax jest offline  
Stary 2008-05-05, 08:59   #2878
Zuziunia
BAN stały

Czy konta mBanku sa bezpieczne, aby miec na nich większa sumę pieniędzy?
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-05, 09:05   #2879
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Ech, dzisiaj wizyta u psychiatry..... boję się..

miłego dnia

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-05-05, 09:10   #2880
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Dzień dobry

za maturzystki
Strachulcu

Maturzystki POWODZENIA

irkax jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości