Inglot - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 15:16   #4081
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Inglot

mam taki w tubeczce, dosc jasny, potem mogę podac numer.

chwalę go bardzo, niebywale wydajny, bardzo plynny, ale dobrze się stapia, nie roluje się pozniej-co u mnie zawsze bylo problemem- nakladany na trojkąt pod oczami do skrzydelek nosa daje bardzo ladny efekt, dobrze kryje, choc nie jest to taka szpachla, moglby ak dla mnie bardziej kryć, bo podobają mi się nieskazitelne twarze, ale wygladaloby to juz szpachlowato. jest bardziej lejący, i to jest jego edyna wada jak narazie, ze zawsze odkrecajac tubkę ten cycek do wyciskania jest caly upaćkany w kosmetyku, ani razu go nie wyciskalam jeszcze, ilosc ktora sie sama wyciśnie jest wystarczająca

raczej polecam, moim zdaniem bardzo przyzwoity produkt za dobra cene
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:55   #4082
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ten cycek do wyciskania


A ma ktoś może ten w pędzelku na styl ysl touche eclat ? Lubię ten z ysl, ale nie oszukujmy się - cena jest wysoka, a efekt moim zdaniem jej niewarty. Forma klikacza z pędzelkiem jest wygodna i miła w obsłudze i szukam czegoś co zastąpi ysl.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 16:32   #4083
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
powiedzcie mi kochane, jaki polecacie korektor pod oczy z Inglota?
Ja mam też taki w tubeczce. Na początku mnie denerwował. Jest dość rzadki. I myślałam, że przez to słabiej kryje, ale okazało się, że dobrze tuszuje cienie tzn. rozjaśnia je, ale nie "wypełnia" (mam nadzieje, że zrozumiesz co miałam na myśli ). Jak dla mnie jest bardzo wydajny, ale strasznie śmierdzi .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 16:59   #4084
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot

Ja słyszałam, że fajne są korektory w słoiczkach. Sama chciałabym kupić jakiś fajny korektor na okolice oczu, ale ciężko z tym.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:09   #4085
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

dzięki wielkie za odpowiedzi, mówicie o o tym korektorze Cream Concealer czy Under Eye Concealer? ( na kwc znalazłam dwa Inglota w tubce) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...r-w-tubce.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mi.html&next=1
ale w jakim macie kolorze? jasny beżyk czy może biały? w jakiej on jest cenie?

Edytowane przez roxanaL
Czas edycji: 2010-12-27 o 17:13
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:33   #4086
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
A ma ktoś może ten w pędzelku na styl ysl touche eclat ? Lubię ten z ysl, ale nie oszukujmy się - cena jest wysoka, a efekt moim zdaniem jej niewarty. Forma klikacza z pędzelkiem jest wygodna i miła w obsłudze i szukam czegoś co zastąpi ysl.
ja mam, nr 51. To jak do tej pory mój ulubiony korektor pod oczy Jest typowo rozświetlający, więc używam go także na inne partie twarzy. Jedynym minusem jak dla mnie jest pojemność - 2,5 ml, choć używam go regularnie od 2 miesięcy i jeszcze mi się nie skończył
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:57   #4087
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czuprynko, ja też nie mam bladego pojęcia dlaczego tak się u Ciebie dzieje Moje pędzle schną położone na płasko na jakiejś miękkiej powierzchni i taki sposób u mnie sprawdza się najlepiej Myję je szarym mydłem albo czasami mydłem w płynie i to wszystko.Może rzeczywiście zmień położenie Twoich pędzli po umyciu i zobacz czy to coś pomoże.Musisz szczególnie dokładnie myć środek pędzla skoro piszesz,że właśnie tam zbiera się najwięcej produktu

Wiesz, ja mam taki lęk przed suszeniem pędzli w pozycji horyzontalnej, ze względu na możliwość dostania się wilgoci do miejsca zespojenia rączki z włosiem, gdy zaś suszę pędzle w pozycji wertykalnej mam pewność, że wilgoć nie dostanie się w niepożądane miejsca, gdyż działa na nią siła grawitacji. I tak między Bogiem a prawdą to wiem, że moje pędzle, bądź co bądź stanowiące niemały wydatek, będą służyć mi jeszcze długi czas, więc chyba nie odważę się na suszenie pędzli Twoją metodą
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 18:30   #4088
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot

Ja mam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mi.html&next=1 w kolorze LC1 (pani mi dobrała i pasuje ).
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 18:54   #4089
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot

elizko, czy miałaś może korektory z Maybelline albo z L'oreal Touche w pędzelku, żeby porównać? Ja szukam korektora, który nie będzie zostawiał matowego efektu, bo powyższe niestety matowały i trochę podrażniały przez to moją skórę.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 19:59   #4090
martamw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 165
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez christiee06 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki. Podejmę próbę po świętach... Mnie wtedy chyba ten plastik nie dokońca się wyginał i dlatego cień nie najlepiej skończył... a śmierdziało w całym domu. Spróbuje i dam znać
Można też użyć prostownicy.
Nagrzewamy prostownicę, na płytkę ceramiczną kładziemy pergamin (papier śniadaniowy), żeby nic nie ubrudzić. Na to cień, po jakimś czasie ten plastik robi się miękki i można wkład wypchnąć do góry i już mamy cień poza opakowaniem . Mnie nic nie śmierdziało. Operacja łatwa i szybka. Niestety zanim znalazłam ten sposób na youtube zniszczyłam dwa cienie Bell, bo się rozsypały w pył jak próbowałam podważyć wkład. Potem je reanimowałam i zmieszałam z alkoholem, aby z powrotem uzyskać postać stałą, ale mam wrażenie, że gorzej się już rozcierają.
martamw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:11   #4091
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
elizko, czy miałaś może korektory z Maybelline albo z L'oreal Touche w pędzelku, żeby porównać? Ja szukam korektora, który nie będzie zostawiał matowego efektu, bo powyższe niestety matowały i trochę podrażniały przez to moją skórę.
Nie miałam tych korektorów. Jak dla mnie ten z Inglota jest właśnie lekki i nie daje efektu matu . Pani w Inglocie powiedziała, że ma jeszcze jakiś składnik, który ma niby "leczyć" sińce.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 22:01   #4092
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot

Ja ostatnio depotowałam cienie Vertigo sposobem na prostownicę, tylko nie wyginałam plastiku. Czekałam, aż klej puści i podważałam cień z boku takim małym płaskim śrubokrętem i wszystko ładnie wyszło. Opakowanie nic a nic nie uszkodzone, cień też bez uszczerbku
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 22:01   #4093
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wiesz, ja mam taki lęk przed suszeniem pędzli w pozycji horyzontalnej, ze względu na możliwość dostania się wilgoci do miejsca zespojenia rączki z włosiem, gdy zaś suszę pędzle w pozycji wertykalnej mam pewność, że wilgoć nie dostanie się w niepożądane miejsca, gdyż działa na nią siła grawitacji. I tak między Bogiem a prawdą to wiem, że moje pędzle, bądź co bądź stanowiące niemały wydatek, będą służyć mi jeszcze długi czas, więc chyba nie odważę się na suszenie pędzli Twoją metodą
Moje pędzle służą mi już bardzo długi czas(wszystkie,które posiadam mam już od ok.2 lat) i nic się z nimi złego nie dzieję biorąc pod uwagę,że źle je suszę.Po prostu napisałam Ci moją metodę bo myślałam,że może Ci się przyda ale jeśli nie chcesz spróbować,to ok
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 10:20   #4094
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Moje pędzle służą mi już bardzo długi czas(wszystkie,które posiadam mam już od ok.2 lat) i nic się z nimi złego nie dzieję biorąc pod uwagę,że źle je suszę.Po prostu napisałam Ci moją metodę bo myślałam,że może Ci się przyda ale jeśli nie chcesz spróbować,to ok

Wiem, że chciałaś pomóc i bardzo sobie to cenię dziękuję
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 12:30   #4095
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wiem, że chciałaś pomóc i bardzo sobie to cenię dziękuję
Nie ma sprawy Polecam się na przyszłość
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:15   #4096
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Inglot

mam korektor w sloiczku i korektor w plynie, ten typowo pod oczy.

zaden nie daje matu, choc się roznia.

sloiczkowy jest bardziej kryjący, ma ciezsza konsystencję, gdy stosowalam pod oczy to zbieral sie w zalamaniach.w lecie mi się roztopil i na szczescie dopiero zastygnięty otworzylam. kryje dobrze, ale lepszy do miejscowych rzeczy, niespodzianek, przebarwien itp.

tubeczka jest bardzo wodnista, ale pod oczy sprawdza się lepiej, ladwie sie rozprowadza, dobrze wtapia, nie jest ordynarnie biala, tylko jasniejsza ciut niz moja skora, odcieni nie ma wiele, a konsultantki dobrze doradza. jest bardziej transparentny, przez co efekt jest lepszy, bo mocne krycie zazwyczaj laczy sie ze zbieraniem w zalamaniach, cięzkoscią i kleistoscia, taka jaka ma sloiczkowy.

oba nakladam pedzlem do korektorow-badz jak mi sie nie chce to flatem podkladowym, a potem wtapiam najczesciej jeszcze paluchem.

sloiczek sluzy do czegos innego, tubka do czegos innego, ciezko ocenic ktory lepszy. sloiczkowy by nie wyplynal z tubki, tubka by sie wylewala ze sloiczka.
wiec polecam isc do inglo i poprosic o pomoc.

Elizko- nie bedzie nic leczyl. since to nie efekt skory, tylko najczesciej kwestia diety, przemeczenia itp, objaw na skorze ze cos nie tak. czasem to defekt skorny, i tu raczej rozswietlajace czy liftingujace kremy pod oczy pomoga niz korektor;p wyglada pieknie, ale nie ma co go kupowac ze wzgledu na leczniczosc :P

musze sprobowac wydobyc cienie vertigo z pudeleczek

a co do pedzli, cholercia, nie moge flata domyć, jak to robicie? tak bardziej obrazowo? nie chodzi mi o linki na yt, tylko o metody, bo ja probuje szamponem wyciskac i lekko szorowac z wlosiem i na boki, pod wlos się jakos boję :P pomozecie ciut?
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:43   #4097
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
mam korektor w sloiczku i korektor w plynie, ten typowo pod oczy.

zaden nie daje matu, choc się roznia.

sloiczkowy jest bardziej kryjący, ma ciezsza konsystencję, gdy stosowalam pod oczy to zbieral sie w zalamaniach.w lecie mi się roztopil i na szczescie dopiero zastygnięty otworzylam. kryje dobrze, ale lepszy do miejscowych rzeczy, niespodzianek, przebarwien itp.

tubeczka jest bardzo wodnista, ale pod oczy sprawdza się lepiej, ladwie sie rozprowadza, dobrze wtapia, nie jest ordynarnie biala, tylko jasniejsza ciut niz moja skora, odcieni nie ma wiele, a konsultantki dobrze doradza. jest bardziej transparentny, przez co efekt jest lepszy, bo mocne krycie zazwyczaj laczy sie ze zbieraniem w zalamaniach, cięzkoscią i kleistoscia, taka jaka ma sloiczkowy.

oba nakladam pedzlem do korektorow-badz jak mi sie nie chce to flatem podkladowym, a potem wtapiam najczesciej jeszcze paluchem.

sloiczek sluzy do czegos innego, tubka do czegos innego, ciezko ocenic ktory lepszy. sloiczkowy by nie wyplynal z tubki, tubka by sie wylewala ze sloiczka.
wiec polecam isc do inglo i poprosic o pomoc.

Elizko- nie bedzie nic leczyl. since to nie efekt skory, tylko najczesciej kwestia diety, przemeczenia itp, objaw na skorze ze cos nie tak. czasem to defekt skorny, i tu raczej rozswietlajace czy liftingujace kremy pod oczy pomoga niz korektor;p wyglada pieknie, ale nie ma co go kupowac ze wzgledu na leczniczosc :P

musze sprobowac wydobyc cienie vertigo z pudeleczek

a co do pedzli, cholercia, nie moge flata domyć, jak to robicie? tak bardziej obrazowo? nie chodzi mi o linki na yt, tylko o metody, bo ja probuje szamponem wyciskac i lekko szorowac z wlosiem i na boki, pod wlos się jakos boję :P pomozecie ciut?
Oliwką dla niemowląt. Tłuszcz rozpuszcza tłuszcz. A podkłady i korektory zazwyczaj są tłuste Myję tak moje pędzle 2 lata (oczywiście tylko te do podkładów!) , różnych marek i służą mi ciągle idealnie Wystarczy na spodeczek wlać odrobinę oliwki, pomaczać pędzel tak aby oliwka weszła wszędzie, odczekać, i wypłukać, cały podkład wyjdzie i wymyć resztki oliwki szamponem
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:25   #4098
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot

Ja myję szamponem [bez silikonów, tak jak i włosy], ale ciężko mi to wyjaśnić ;d FT generalnie maziam ruchem kolistym [tak jak się nakłada podkład] wewnątrz dłoni tak żeby szampon się rozprowadził po włosiu i robię tak aż się dobrze rozpieni.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:35   #4099
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Inglot

dzieki dziewczyny, dzis sprobuję motywu z oliwka.

mylam tak samo, szamponem, ale moj flat u podstawy jest dosc zbity i widzialam kolorek podkladu przy podstawie, a podobno plyny do czyszczenia pedzli nie sa wcale takie cudowne. a szamponem jakos mi to kiepsko idzie. moze dzis wypiorę wszystkie. nie mam w sobie dosc samozaparcia zeby po kazdym uzyciu prac ...
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 19:26   #4100
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot

Nie mam płynu do czyszczenia, ale myślę czy by nie kupić, bo też nie piorę pędzli po każdym użyciu, nawet tego do podkładu co jest trochę grzeszne, ale nie chce mi się i ogólnie to praktycznie cały podkład z niego wycieram w trakcie użycia [maluję również szyję, więc nie zostaje go tam zbyt dużo]. A jak pierzesz to ile razy 'namydlasz' ? Bo jak ci zostaje podkład po jednym razie, to może spróbuj dwa razy i tak, żeby dużo tej piany było ? Ogólnie przy skuwce to ciężko ci będzie go doprać, ale dziwię się, że aż tam ci się podkład dostaje, mi tak się nie dzieje przy żadnym pędzlu, nawet płaski jest brudny tak w 3/4...
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:55   #4101
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny, dzis sprobuję motywu z oliwka.

mylam tak samo, szamponem, ale moj flat u podstawy jest dosc zbity i widzialam kolorek podkladu przy podstawie, a podobno plyny do czyszczenia pedzli nie sa wcale takie cudowne. a szamponem jakos mi to kiepsko idzie. moze dzis wypiorę wszystkie. nie mam w sobie dosc samozaparcia zeby po kazdym uzyciu prac ...
Daj znać jak poszło
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:13   #4102
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez martamw Pokaż wiadomość
Można też użyć prostownicy.
Nagrzewamy prostownicę, na płytkę ceramiczną kładziemy pergamin (papier śniadaniowy), żeby nic nie ubrudzić. Na to cień, po jakimś czasie ten plastik robi się miękki i można wkład wypchnąć do góry i już mamy cień poza opakowaniem . Mnie nic nie śmierdziało. Operacja łatwa i szybka. Niestety zanim znalazłam ten sposób na youtube zniszczyłam dwa cienie Bell, bo się rozsypały w pył jak próbowałam podważyć wkład. Potem je reanimowałam i zmieszałam z alkoholem, aby z powrotem uzyskać postać stałą, ale mam wrażenie, że gorzej się już rozcierają.
Wszystkie cienie poprzekładane i wszystkie całe. Ja próbowałam nad świeczką zapachową więc ten smród plastiku nie był taki masakryczny Czekałam długo i idealnie mi się wyginał, tak że mogłam bez problemu włożyć czubek noża. Widocznie za pierwszym razem byłam za mało cierpliwa bo mój cień też skończył jako pył na podłodze.. dzięki dziewczyny- świetne sposoby, następnym razem spróbuje z prostownicą
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:41   #4103
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Inglot

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z pro3, zazwyczaj kupowałam cienie w pudełeczkach, ale stwierdziłam, że bardziej opłaca się paletka i mniej miejsca zajmuje. Poszłam do Inglota i się pytam czy paletkę trzeba kupić od razu z 3 cieniami czy mogę z jednym, pani powiedziała, że trzeba z 3, no to kupiłam 2 fiolety i 1 brąz, zapłaciłam 29zł. Wydawało mi się, że gdzieś na wizażu czytałam, że można nawet pustą paletkę kupić.
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:56   #4104
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot

29 ? A podobno podrożały do 34
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:05   #4105
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Inglot

Może w niektórych miejscach ceny podniosą dopiero od stycznia, też się zdziwiłam bo wczoraj czytałam, że właśnie 34zł ma kosztować cała paletka, albo babka się pomyliła...
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:34   #4106
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Inglot

mozna kupic puste palety, ale male nie wszedzie jeszcze są. a poza tym tak sie mniej oplaca z czystej ekonomii:P
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:54   #4107
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Inglot

Dziewczyny a jak chce kupic jeden wklad za 10 zl to sprzedza mi?podoba mi sie jeden cien i nie chce kupywac od razu calej palety.
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 00:25   #4108
koliberek87
Raczkowanie
 
Avatar koliberek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: Inglot

obecnie mozna kupowac same cienie i osobno paletke. kiedys wszystko razem sie kupowalo bo takze cienie kosztowaly mniej. niestety ceny wzrosly bo za kazdy cien sie placi 10 zl (bez wzgledu na to czy sam czy do paletki) a za paletke 8 zl. takze pro3 kosztuje obecnie 38 a pro5 58 zl...
__________________
Dowiedz się, kim jesteś i pozostań sobą.(Dolly Parton)

http://www.suwaczek.pl/cache/5c9336adc2.png
koliberek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 00:33   #4109
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot

koliberku, jesteś pewna tych cen ? 34 to jeszcze nie tak źle, ale 38 to już sporo, a pro 5 to już w ogóle masakra, przecież kiedyś kosztowała 45 zł !
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 01:40   #4110
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez koliberek87 Pokaż wiadomość
takze pro3 kosztuje obecnie 38 a pro5 58 zl...
34 i 54
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.