Inglot - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-13, 23:11   #4381
Melya
Zadomowienie

Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
W sumie to może to oznaczac Inglot chyba trochę "zgapia" od MAC, bo chyba nie na odwrót

Sumptous Olive z MAC kupiłam sobie ostatnio i po wyprobowaniu na oku stierdziłam ,że mialam kiedys prawie identyczny cień z Inglota! Tylko nie wiem co się z tym Inglotowskim stalo, zgubiłam, dalam jakiejs kolezance

Ja zamienników innych nie znam, ale też chętnie poznam
Chociaż jestem zwykle tylko bierną czytelniczką wątków wizażowych, to tym razem wyjątkowo się wypowiem. Od pewnego czasu zabieram się do kupienia inglotowych odpowiedników MACa, w związku z tym poczytałam trochę w necie + obejrzałam parę filmików na yt i dowiedziałam się, że podobne są:

351 - Vanilla
353 - Brule
390 - ton jaśniejszy od Wedge
12 - trochę jaśniejszy od Dazzlelight
135 - Amber Lights
423 - nieco przypomina Satin Toupe (podobno bardziej po zmieszaniu z 422)
422 - nieco przypomina Patinę (można zmieszać ze 111)

Nie dam głowy czy to prawda, bo sama jeszcze tego nie sprawdzałam, ale mam zamiar wybrać się do wrocławskiej Magnolii i pobiegać między dwoma sklepami ze swatchami na ręce.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2011-01-13 o 23:16
Melya jest offline  
Stary 2011-01-14, 12:49   #4382
Ansheen
Rozeznanie

Dziewczyny, a co sądzicie o korektorach i szminkach z freedom ?

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline  
Stary 2011-01-14, 12:56   #4383
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Też jestem ciekawa korektorów i szminek, w sumie to chętnie bym pomadkę wkład sobie sprawiła...Czy pomadki wkłady wybiera się z wzornika tradycyjnych pomadek czy mają swoją osobną paletę?

SugaMama1988 jest offline  
Stary 2011-01-14, 13:07   #4384
smileofangel
Zakorzenienie

pomadki do freedoma maja swoja palete - i raczej nie sa to te same pomadki co klasyczne... maja swoja numeracje - ja serdecznie polecam ale i ostrzegam ze sa do klasycznych podobne wiec pomimo tego ze swietna jest pigmentacja to potrafia bardzo wysuszyc...

korektory tez serdecznie plecam sa podobne do tych korektorow w kremie (w sloiczku) ale troszke hmm lzejsze... kryja dobrze wg mnie sa fajne pod oczy - jedyna wada ze wg mnie sa niewydajne...

mimo wszystko polecam
Stary 2011-01-14, 13:24   #4385
lorek1
Rozeznanie

Dziewczyny mam pytanie czy strona inglota jest po polsku? Bo wchodzę na stronkę i nie ma. A odnośnie cieni AMC shine to tam jest inna numeracja niż tu podana, więc jak wy kupujecie cienie po numerach? Chyba że ja coś źle robię
lorek1 jest offline  
Stary 2011-01-14, 13:39   #4386
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Smile of angel dziękuję jak będę następnym razem to obejrzę sobie te pomadki do palet bo mam upatrzony jeden kolor.
Lorek ja korzystam ze strony amerykańskiej-tam po wejściu w cienie pojawia się paleta z kolorem i jego numerem a po kliknięciu w kolor przechodzi się na stronę z informacją o tym akie ma wykończenie etc.

Stary 2011-01-14, 15:36   #4387
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o korektorach i szminkach z freedom ?
Ja dziś kupiłam właśnie korektor, więc dam znać jaki jest.

Jejkuuuu, ale miałam przeboje z Inglotem wczoraj i dziś.
Nawet nie chce mi się już do tego wracać. W każdym razie zadzwoniłam w końcu wkurzona do centrali i powiedzieli mi, że pusta kasetka kosztuje 10 zł przy zakupie minimum jednego wkładu. Także jak mówią wam gdzieś coś innego to każcie im zadzwonić do kogoś postawionego wyżej od nich. Generalnie nie chciałoby mi się tak walczyć o głupie 5 zł, gdyby obsługa w salonach z wyższością nie traktowała mnie jakbym spadła z księżyca.
Stary 2011-01-14, 15:57   #4388
zuzanuss
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam właśnie korektor, więc dam znać jaki jest.

Jejkuuuu, ale miałam przeboje z Inglotem wczoraj i dziś.
Nawet nie chce mi się już do tego wracać. W każdym razie zadzwoniłam w końcu wkurzona do centrali i powiedzieli mi, że pusta kasetka kosztuje 10 zł przy zakupie minimum jednego wkładu. Także jak mówią wam gdzieś coś innego to każcie im zadzwonić do kogoś postawionego wyżej od nich. Generalnie nie chciałoby mi się tak walczyć o głupie 5 zł, gdyby obsługa w salonach z wyższością nie traktowała mnie jakbym spadła z księżyca.
Dzieki z info To to sobie ją kupie. Wiadomo 5 zł to mało,ale to sa nasze pieniadze, my na nie pracujemy, wiec mysle,ze trzeba walczyc o takie rzeczy.

dziewczyny, ktorego cienia używacie do rozjaśniania wewnetrznego kącika? dopiero zaczynam i czesto w salonie zle oceniam kolor ktorego Wy używacie?
siłownia
zuzanuss jest offline  
Stary 2011-01-14, 15:59   #4389
emememsik
po prostu Em :)

Ja używam białego i rozcieram go uzyskując odpowiedni efekt.
Polecam zwykły biały mat, ja wczoraj kupiłam taki za 4,99 zł z My Secret w Naturze.
Stary 2011-01-14, 16:08   #4390
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Niby 5 zł nie fortuna ale zamiast płacić 15 zł za samą paletę lepiej zapłacić 20 z dowolnym cieniem prawda?
Na szczęście u mnie są w miarę ogarnięte i sympatyczne kobity w Inglocie,poza jedną taką hrabianką...

Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2011-01-14 o 16:10
Stary 2011-01-14, 16:44   #4391
Nat2706
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Niby 5 zł nie fortuna ale zamiast płacić 15 zł za samą paletę lepiej zapłacić 20 z dowolnym cieniem prawda?
Na szczęście u mnie są w miarę ogarnięte i sympatyczne kobity w Inglocie,poza jedną taką hrabianką...
masz na myśli Ingloty we Wrocku? o którym mówisz jeśli można wiedzieć?
Stary 2011-01-14, 18:16   #4392
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez eiko Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o cienie duochrome to ja polecam 110 amc shine. Kupiłam go parę dni temu i byłam święcie przekonana, że wybrałam jaśniutką perłową zieleń. Kiedy wyszłam ze sklepu zobaczyłam, że trzymam w dłoni dwa podobne kolory 365 i 110. Aż wróciłam się do sklepu, żeby zobaczyć czy pani dała mi dobry numer, i faktycznie, to był 110. A kiedy w domu roztarłam go na ręce okazało się, że to bardzo efektowny cień, zmieniający barwy w zależności od kąta patrzenia. Raz jest to jaśniutka zieleń, z różowym połyskiem, raz delikatny róż ze złotymi drobinkami a potem ładne złoto na całkiem zwyczajnej beżowej bazie. Kolor w świetle dziennym wygląda zupełnie inaczej niż w sklepie (nie wiem co oni tam mają za żarówki) Także gorąco polecam Do tego świetnie odświeża i odżywia oczy, po ciężkiej nocy jak raz No i kolor tego złota, które się w nim pojawia jest bardzo ładny, ponieważ nie jest taki żółty jak żółtko tylko chłodniejszy Najlepiej zrobicie jeśli w sklepie rozetrzecie cień na dłoni i wyjdziecie gdzieś na zewnątrz żeby zobaczyć czy faktycznie będzie wam kolor pasował Ma tylko jedną wadę: trzeba nałożyć go trochę grubszą warstwą, żeby efekt był porównywalny w nasyceniu z cieniami perłowymi. Ale za to na bazie joko wytrzymał praktycznie cały dzień w niezmienionej formie Nie wypróbowałam tego jeszcze, ale myślę, że na czarnej bazie to dopiero będzie szał xD
Swoją drogą nie wiedziałam, że tyle można napisać na temat jednego cienia Ale odkąd go kupiłam, dostałam fioła i mam zamiar poszukać więcej takich zmieniaczy w ofercie inglota Wiem, że bodajże pigment 84 jest też duochromem: brązowa baza z zielononiebieskim błyskiem.
O matko!! Dzięki za taką super wypowiedź. Przekonałaś mnie strasznie. Spisuje wszystkie numerki i nazwy. Jak już pójdę szaleć to z kartką
Dzięki

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Dzięki za wytłumaczenie nooo teraz to już rozumiem
Chyba jak pisałyście o mniejszych bez przegródek wzięłam je za wieksze bez przegrodek
A mi babka powiedziała, że te co zastąpią te na 3o cieni, czyli nowe na 20 cieni będą bez przegródek. Takie same jak te na 30, tylko mniejsze

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja używam białego i rozcieram go uzyskując odpowiedni efekt.
Polecam zwykły biały mat, ja wczoraj kupiłam taki za 4,99 zł z My Secret w Naturze.
Ja też mam tego z My secret. Jest super

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Moje też się rwą....tylko potrzebuję bodźca bo jestem trochę leniwa
Mogę być twoim bodźcem

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 18:46   #4393
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Nat mówię o Inglotach w moim rodzinnym mieście
Mejaczku sprawdz jeszcze 142 AMC shine-moja wypowiedz gdzieś musiała umknąć i jeszcze 111?nie pamietam numerku niestety...

Stary 2011-01-14, 18:54   #4394
kami1984
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
O matko!! Dzięki za taką super wypowiedź. Przekonałaś mnie strasznie. Spisuje wszystkie numerki i nazwy. Jak już pójdę szaleć to z kartką
Dzięki

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

A mi babka powiedziała, że te co zastąpią te na 3o cieni, czyli nowe na 20 cieni będą bez przegródek. Takie same jak te na 30, tylko mniejsze

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Ja też mam tego z My secret. Jest super

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Mogę być twoim bodźcem
A ja Twoim mogę być

P.s. jak pójdziesz poszaleć do Inglota to liczę na zdjęcia "cudów"
kami1984 jest offline  
Stary 2011-01-14, 19:04   #4395
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Mejaczku sprawdz jeszcze 142 AMC shine-moja wypowiedz gdzieś musiała umknąć i jeszcze 111?nie pamietam numerku niestety...
Wielkie dzięki kochana. Mam specjalny zeszyt i już wpisuje
Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Mac nie jest na moja kieszeń a Inglot ma dobre kosmetyki, super odcienie i trwałość. I nie kosztuje tak dużo

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 19:16   #4396
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Proszę, jutro zrobię zdjęcia tego co kupiłam może uda mi się uchwycić podwójną duszę 142
Co do Mac'a, moi skromnym zdaniem szału nie ma używam ale bez zachwytów, inglot jest dużo przystępniejszy poza tym uważam że nie marka a jakość i unikalny kolor może stanowić o tym czy coś jest dla mnie must have

Stary 2011-01-14, 19:22   #4397
Młoda86
Wtajemniczenie

A ja się tak nad czymś zastanawiam, zawsze mi się wydawało, że Inglot ma bardzo dużo kolorów cieni (chodzi mi o te do paletek), a jak ostatnio potrzebowałam ciekawych kolorków to niestety nie mieli jak to jest? Nie kupowałam na "wyspie" tylko w salonie.... hmm
Stary 2011-01-14, 19:42   #4398
kami1984
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A ja się tak nad czymś zastanawiam, zawsze mi się wydawało, że Inglot ma bardzo dużo kolorów cieni (chodzi mi o te do paletek), a jak ostatnio potrzebowałam ciekawych kolorków to niestety nie mieli jak to jest? Nie kupowałam na "wyspie" tylko w salonie.... hmm
Ja też mam takie wrażenie odkąd zrobili ( chyba z rok temu) przemeblowanie w "Inglocie"...
kami1984 jest offline  
Stary 2011-01-14, 19:53   #4399
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
A ja Twoim mogę być

P.s. jak pójdziesz poszaleć do Inglota to liczę na zdjęcia "cudów"

Oczywiście, ze wstawię Nie mogę się doczekać. Najpierw uregulowanie długów, a potem szaleństwo kolorów

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Proszę, jutro zrobię zdjęcia tego co kupiłam może uda mi się uchwycić podwójną duszę 142
Co do Mac'a, moi skromnym zdaniem szału nie ma używam ale bez zachwytów, inglot jest dużo przystępniejszy poza tym uważam że nie marka a jakość i unikalny kolor może stanowić o tym czy coś jest dla mnie must have
O tak. Zdjęcia to, to co Kasia lubi najbardziej
Mam nadzieje, ze się uda.
Tak, tez tak mam że nie marka czyni czy coś jest moim must have, ale chciałam kiedyś kupić coś z mac żeby zobaczyć czy to na prawdę taki szał.
A nio i mac ma czasem takie unikalne kolory.

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 20:17   #4400
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja też mam takie wrażenie odkąd zrobili ( chyba z rok temu) przemeblowanie w "Inglocie"...
Potrzebuje cień do powiek w takim ładnym koralowym, brzoskwiniowym odcieniu, takim jak róż do policzków, ale wczoraj nie mieli, więc wzięłam 2 inne, które i tak potrzebuje, ale kurde chciałabym mieć wszystkie cienie z Inglota
Stary 2011-01-14, 20:25   #4401
kami1984
Rozeznanie

Cytat:
Potrzebuje cień do powiek w takim ładnym koralowym, brzoskwiniowym odcieniu, takim jak róż do policzków, ale wczoraj nie mieli, więc wzięłam 2 inne, które i tak potrzebuje, ale kurde chciałabym mieć wszystkie cienie z Inglota
Wszystkie kolory też bym chciała mieć...zawsze te "zbytnio" niepasujące można połączyć z ulubionymi i na pewno wyszłoby coś extra na oku Hhmm... rozmarzyłam się

Edytowane przez kami1984
Czas edycji: 2011-01-14 o 20:26
kami1984 jest offline  
Stary 2011-01-14, 20:31   #4402
Młoda86
Wtajemniczenie

Heh no może niekoniecznie wszystkie kolory dostępne w Inglocie, ale wszystkie z tych, które bym chciała
Stary 2011-01-14, 20:58   #4403
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Wszystkie kolory też bym chciała mieć...zawsze te "zbytnio" niepasujące można połączyć z ulubionymi i na pewno wyszłoby coś extra na oku Hhmm... rozmarzyłam się
Ja tez chce wszystkie. Jak marzyć to marzyć

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 22:20   #4404
Młoda86
Wtajemniczenie

Dziewczyny a jak to jest, bo jak wchodzę na stronę inglota (www.inglotcosmetics.com) i wchodzę w zakładkę z cieniami to jest taka ilość kolorów, że aż oczy bolą a w salonach do paletek to jest tylko kilka kolorków, z których nie ma co wybrać. Te cienie pojedyncze a te do palet to są inne kolory czy jak to jest?
Stary 2011-01-15, 11:12   #4405
201605090956
Konto usunięte

Cytat:
Dziewczyny a jak to jest, bo jak wchodzę na stronę inglota (www.inglotcosmetics.com) i wchodzę w zakładkę z cieniami to jest taka ilość kolorów, że aż oczy bolą a w salonach do paletek to jest tylko kilka kolorków, z których nie ma co wybrać. Te cienie pojedyncze a te do palet to są inne kolory czy jak to jest?
To jest strona na cały świat - obejmuje też Australię. Jak widać na świecie nie podają kolorków do paletek, a jedynie pojedyncze - sama sprawdzałam. Trzeba sprawdzić w salonie co jest.
201605090956 jest offline  
Stary 2011-01-15, 12:05   #4406
czuprynka
Zakorzenienie

Dziewczynki, wytłumaczcie mi proszę, tak łopatologicznie, czy te cienie AMC shine, które w moim inglocie są w innym miejscu niż pozostałe, mogę wkomponować do paletki? np. pro- 3? bo z pozostałych mam 2 paletki, ale zastanawiałam się nad tymi AMC, które są w większych kółkach niż np. standardowe. Poratujcie nic nie wiedzącą sierotę i wytłumaczcie
czuprynka jest offline  
Stary 2011-01-15, 12:53   #4407
Nat2706
Raczkowanie

Cytat:
Ehhh szkoda... myślałam,że masz na myśli któregoś we Wro, bo ja niestety nie znalazłam żadnego gdzie by były w miarę ogarnięte panie
Stary 2011-01-15, 13:07   #4408
roxanaL
Raczkowanie

ja mam cień amc 110 shine i jakoś nie widzę tego duochrome efektu :-/ albo jestem ślepa, albo nie wiem co
a ostatnio wyciągałam swoje kółeczka z paletki żeby zobaczyć numerki i pech chciał, że dwa mi spadły na podłogę,no i teraz mam z nich cienie sypkie hihi ale jest pretekst, żeby zakupić coś nowego na pewno dokupie jakieś jasne, może z beżu - takich mi schodzi najwięcej
roxanaL jest offline  
Stary 2011-01-15, 13:27   #4409
plastic_face
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wytłumaczcie mi proszę, tak łopatologicznie, czy te cienie AMC shine, które w moim inglocie są w innym miejscu niż pozostałe, mogę wkomponować do paletki? np. pro- 3? bo z pozostałych mam 2 paletki, ale zastanawiałam się nad tymi AMC, które są w większych kółkach niż np. standardowe. Poratujcie nic nie wiedzącą sierotę i wytłumaczcie
możesz, one są normalnie dostępne w serii freedom.
plastic_face jest offline  
Stary 2011-01-15, 13:49   #4410
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
ja mam cień amc 110 shine i jakoś nie widzę tego duochrome efektu :-/ albo jestem ślepa, albo nie wiem co
a ostatnio wyciągałam swoje kółeczka z paletki żeby zobaczyć numerki i pech chciał, że dwa mi spadły na podłogę,no i teraz mam z nich cienie sypkie hihi ale jest pretekst, żeby zakupić coś nowego na pewno dokupie jakieś jasne, może z beżu - takich mi schodzi najwięcej

Jak znajdziesz jakieś typy w beżu to daj znać. Mam wrażenie, że Inglot ma takich cieni bardzo mało.

Tagi
inglot

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości