Inglot - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-01, 10:01   #4861
Aleetzya
Zadomowienie

Dot.: Inglot

Ja ostatnio byłam świadkiem jak dumna z siebie "inglotka" wypuściła z krzesła Panią w pełnym makijażu. Pełnym - ciemna, gruba maska bosko podkreślająca zmarszczki, mocne oczy, mocne usta i rozkoszne plamy na policzkach. Pani była "dojrzała" i w tym pożal się boże makijażu wyglądała groteskowo. Biedaczka tak wyszła z galerii a ja skutecznie się zraziłam.
Może to była nowicjuszka, ale jakoś jak czasem patrzę na te dziewczyny to trudno mi uwierzyć, że są w stanie kompetentnie udzielić pomocy... A szkoda, bo światło niestety nie ułatwia samodzielnie podjąć decyzji...

O, i ja się wyżaliłam

pingwinku, ja mam w domu piękną "trójkę" w złocie, napiszę Ci numery jak wrócę z pracy.
Aleetzya jest offline  
Stary 2011-02-01, 12:33   #4862
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam świadkiem jak dumna z siebie "inglotka" wypuściła z krzesła Panią w pełnym makijażu. Pełnym - ciemna, gruba maska bosko podkreślająca zmarszczki, mocne oczy, mocne usta i rozkoszne plamy na policzkach. Pani była "dojrzała" i w tym pożal się boże makijażu wyglądała groteskowo. Biedaczka tak wyszła z galerii a ja skutecznie się zraziłam.
Może to była nowicjuszka, ale jakoś jak czasem patrzę na te dziewczyny to trudno mi uwierzyć, że są w stanie kompetentnie udzielić pomocy... A szkoda, bo światło niestety nie ułatwia samodzielnie podjąć decyzji...

O, i ja się wyżaliłam
kiedyś widzialam to samo. Ale ogolnie jak wchodze do inglota, patrze w lustro, to czuje sie "naga" moj makijaz znika! ale moze to takie wrazenie, bo zwykle pracujace tam dziewczyny, maja dosc mocne makijaze.

Startowałam kiedys do inglota, nawet po kosmetologii jestem i wizaż troche znam, a przynajmniej te podstawy. Ale chyba jestem zbyt delikatnie pomalowana na codzien bo mnie nie chcieli. A praca tam i doradzanie byla by dla mnie wielka przyjemnoscia

poza tym, ide dzisiaj uzupelnić wkłady mam nadzieje ze znajde zamienniki bo to cienie sprzed 2 lat z paletki pro5.
Stary 2011-02-01, 13:31   #4863
ClaudiQ
Przyczajenie

GG do ClaudiQ

Nigdy nie kupowałam nic w Inglocie, a teraz przymierzam się do kupienia Young Skin Foundation bo słyszałam, że jest dobry, ale nie wiem jak sprawdzi się na mojej mieszanej cerze, dlatego chciałam się Was zapytać czy w Inglocie można dostać próbkę podkładu, żeby przetestować i nie wydawać pieniędzy w czarno na kupno podkładu o normalnej pojemności?
ClaudiQ jest offline  
Stary 2011-02-01, 13:37   #4864
Chaigata
Zakorzenienie

Światło jest masakryczne... wzięłam sobie róż 73- najjaśniejszy, na żywo wygląda o 3 tony ciemniej conajmniej... ale delikatnie się nałoży i da radę.

Korektor AMC nr 64, całkiem fajny.

I ten podkład 100 LW- okazał się ciemny... a sklepie był jaśniuski, 200 było mocniej żółte, ale pomyślałam, że wolę jasny.
A teraz i tak jest ciemniejszy niż szyja...
Stary 2011-02-01, 13:45   #4865
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez ClaudiQ Pokaż wiadomość
Nigdy nie kupowałam nic w Inglocie, a teraz przymierzam się do kupienia Young Skin Foundation bo słyszałam, że jest dobry, ale nie wiem jak sprawdzi się na mojej mieszanej cerze, dlatego chciałam się Was zapytać czy w Inglocie można dostać próbkę podkładu, żeby przetestować i nie wydawać pieniędzy w czarno na kupno podkładu o normalnej pojemności?
trudno powiedzieć, ja raz dostałam próbkę do zakupów , a innym razem jak sama spytałam o próbkę to pani mi powiedziała,że próbek nie dostają.
Sama musisz się może spytać

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Światło jest masakryczne... wzięłam sobie róż 73- najjaśniejszy, na żywo wygląda o 3 tony ciemniej conajmniej... ale delikatnie się nałoży i da radę.

I ten podkład 100 LW- okazał się ciemny... a sklepie był jaśniuski, 200 było mocniej żółte, ale pomyślałam, że wolę jasny.
A teraz i tak jest ciemniejszy niż szyja...
Ja się raz nacięłam na róż, w sklepie inny kolor a na żywo inny. Z cieniami miałam kilka razy podobnie, ale to były cienie wyprzedażowe (3 za 9 zł ale to dawno temu było) i musztardowy kolor okazywał się zielonym itp:P
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-02-01, 14:19   #4866
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
trudno powiedzieć, ja raz dostałam próbkę do zakupów , a innym razem jak sama spytałam o próbkę to pani mi powiedziała,że próbek nie dostają.
Sama musisz się może spytać

Ja się raz nacięłam na róż, w sklepie inny kolor a na żywo inny. Z cieniami miałam kilka razy podobnie, ale to były cienie wyprzedażowe (3 za 9 zł ale to dawno temu było) i musztardowy kolor okazywał się zielonym itp:P
Nie, no róż jest ok, ale nie taki chciałam.
Szukałam naprawdę jaśniuśkiego, którym krzywdy nie da się zrobić... a tu mam normalny różowy róż.

Gorzej z podkładem, bo się naczytałam, że jaśniuśki, w sklepie się potwierdziło więc wzięłam, a jak się pomalowałam to jednak daleko mu do jasności.
Stary 2011-02-01, 16:01   #4867
pingwinek=]
Zakorzenienie

Cytat:

O, i ja się wyżaliłam

pingwinku, ja mam w domu piękną "trójkę" w złocie, napiszę Ci numery jak wrócę z pracy.
super to czekam na te numery.

jeszcze ktos mi na pop str napisal ze ma cien nr 102 amc shine. spr na str inglota.. i czyzby nie wszystkie cienie byly tam pokazane ??
pingwinek=] jest offline  
Stary 2011-02-01, 18:17   #4868
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:

O, i ja się wyżaliłam

Ja byłam na takim pożal się Boże pokazie w Inglocie i dałam się pomalować. Byłyśmy w 4 dziewczyny. Makijaże można było nawet uznać za... no, nawet pokuszę się o określenie: ładne. Ale tapeta nieziemska. Podkreśliło mi zmarszczki, o których nawet nie wiedziałam, skórki, których normalnie nie mam, szpachla, którą widać z kilometra. A zaznaczę, że pani się pytała czy dzienny czy wieczorowy, i wybrałam dzienny
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2011-02-01, 19:02   #4869
Aleetzya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja byłam na takim pożal się Boże pokazie w Inglocie i dałam się pomalować. Byłyśmy w 4 dziewczyny. Makijaże można było nawet uznać za... no, nawet pokuszę się o określenie: ładne. Ale tapeta nieziemska. Podkreśliło mi zmarszczki, o których nawet nie wiedziałam, skórki, których normalnie nie mam, szpachla, którą widać z kilometra. A zaznaczę, że pani się pytała czy dzienny czy wieczorowy, i wybrałam dzienny
Kurcze, może to wina tego okropnego światła...

pingwinku, ja mam paletkę trzech cieni: Shine 118, Sine 112 i Shine 134 i jestem w nich absolutnie zakochana Zrobię swatche w dziennym świetle a póki co wrzucam makijaż, który jakiś czas temu zrobiłam tymi cieniami, może to choć troszkę Ci pomoże (tylko nie zwracaj uwagi na jakość wykonania i wewnętrzny kącik, proszę ).
Mogę Ci też polecić Double S 463 jako bazę - piękny mieniący się cielisty cień, jeden z moich ulubionych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01448.jpg (28,3 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01449.jpg (25,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01451.jpg (33,1 KB, 119 załadowań)

Edytowane przez Aleetzya
Czas edycji: 2011-02-01 o 19:11
Aleetzya jest offline  
Stary 2011-02-01, 19:10   #4870
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Dziewczy jaka jest cena tej nowej palety na 20 cieni okrągłych??
a ja myślałam, ze kosztuje 30 zł. Jeszcze lepiej

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
A ja sie tak zastanawiam czemu wszyscy mówią na ten pędzel 80 HP... jak tam ewidentnie jest literka O a nie zero Bo po ósemce jest minimalna spacja i to O jest takie okrąglutkie a a a zero jest smuklutkie...

No tak tylko się chciałam czepić
Tez sie nad tym zastanawiam

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Ja mam piękny złoty 102 AMC shine
Też mam I kocham

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-02-01, 19:37   #4871
lemka
Zakorzenienie

Cytat:

pingwinku, ja mam paletkę trzech cieni: Shine 118, Sine 112 i Shine 134 i jestem w nich absolutnie zakochana Zrobię swatche w dziennym świetle a póki co wrzucam makijaż, który jakiś czas temu zrobiłam tymi cieniami, może to choć troszkę Ci pomoże (tylko nie zwracaj uwagi na jakość wykonania i wewnętrzny kącik, proszę ).
Mogę Ci też polecić Double S 463 jako bazę - piękny mieniący się cielisty cień, jeden z moich ulubionych
Czym się różni cień 112 od 118? W sklepie wydawało mi się że 118 jest bardziej żółta i jaśniejsza, ale sama już nie wiem.
Stary 2011-02-01, 19:48   #4872
Aleetzya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czym się różni cień 112 od 118? W sklepie wydawało mi się że 118 jest bardziej żółta i jaśniejsza, ale sama już nie wiem.
lemka, masz rację 118 jest jaśniejszy, bardziej naturalny. Jest bardziej żółty niż 112 chociaż "żółty" to nie jest dobre określenie; powiedziałabym raczej, że jest cielisty złoty. 112 ma raczej kolor starego złota, bliżej mu do miedzianego, chociaż też nie za blisko. Mętne to moje wytłumaczenie ale mam nadzieję, że wiesz o co chodzi
Aleetzya jest offline  
Stary 2011-02-01, 21:36   #4873
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Zrobię swatche w dziennym świetle a póki co wrzucam makijaż, który jakiś czas temu zrobiłam tymi cieniami, może to choć troszkę Ci pomoże (tylko nie zwracaj uwagi na jakość wykonania i wewnętrzny kącik, proszę ).
Piękny makijaż! Super cieniowanie Kusisz tymi kolorami
Stary 2011-02-01, 22:32   #4874
pingwinek=]
Zakorzenienie

dzieki za swatch i porady super makijaz naprawde
pingwinek=] jest offline  
Stary 2011-02-01, 23:02   #4875
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Pytanie czysto laickie: ile gramów ma wkład kołowy w paletkach freedom?

Kupiłam swój pierwszy cień 402Pearl. W sumie miałam wziąsć wkład ale... co zobaczyłam dopiero w domu- babka mi spakowała cień w słoiczku (20zł) a nie wkład. Da się go jakos wyjąć z tego opakowania nie naruszając cienia?
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2011-02-01, 23:04   #4876
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

1.2 grama,przynajmniej tak mnie poinformowała babka,warto zerknąć na stronę inglota.
Sprawdziłam z ciekawości i ma 2.5 grama.

Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2011-02-01 o 23:05
SugaMama1988 jest offline  
Stary 2011-02-01, 23:05   #4877
Aleetzya
Zadomowienie

Dzięki za uznanie
Z powodzeniem można wyczarować tymi cieniasami coś bardziej efektownego. Lubię je bo dają radę i w dziennej i w mocno wieczorowej odsłonie. Polecam, zdecydowanie
Aleetzya jest offline  
Stary 2011-02-01, 23:12   #4878
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość

Kupiłam swój pierwszy cień 402Pearl. W sumie miałam wziąsć wkład ale... co zobaczyłam dopiero w domu- babka mi spakowała cień w słoiczku (20zł) a nie wkład. Da się go jakos wyjąć z tego opakowania nie naruszając cienia?
Jeden sposób masz tu :
http://www.youtube.com/watch?v=462WlAo4FfQ

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-02-01, 23:19   #4879
agatala
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Da sie ale musisz pokombinować Dodaję link do posta, w którym opisałam jak to zrobić http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2862
W razie czego mogę jeszcze Ci dopowiedzieć, bo dość zawile to opisałam

Czy u nas szykuje się jakaś spora podwyżka? Oglądałam właśnie na YT filmik z UK i paletka 20 cieni kosztuje tam 150 funtów...

Edytowane przez agatala
Czas edycji: 2011-02-01 o 23:23
agatala jest offline  
Stary 2011-02-01, 23:36   #4880
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Da sie ale musisz pokombinować Dodaję link do posta, w którym opisałam jak to zrobić http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2862
W razie czego mogę jeszcze Ci dopowiedzieć, bo dość zawile to opisałam

Czy u nas szykuje się jakaś spora podwyżka? Oglądałam właśnie na YT filmik z UK i paletka 20 cieni kosztuje tam 150 funtów...
Nie mam pojęcia, ale już ceny poleciały jak głupie. Mam nadzieje, że już nic nie poleci do góry, bo ja zaczynam dopiero zabawę a już trzeba będzie kończyć. Nie wiem, ale mam wrażenie, ze Inglot próbuje osiągnąć pułap cenowy Mac. U nas teoretycznie powinno być taniej, bo to rodzima marka

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-02-01 o 23:54
mejaczek jest offline  
Stary 2011-02-01, 23:59   #4881
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ile kosztuje? to ten w sloiczku?
nie znam sie na korektorach, mam tylko jeden mineralny w sloiczku i jest fajny ale juz sie konczy. Cienie pod oczami jakos sie powiekszyly i musze kupic korektor

Cytat:

przepiekny makijaz!!! robie identyczny na codzien
bez, złoto i braz, jutro sprawdze czy ktorys z tych kolorow pokrywa sie z Twoimi. Dzisiaj dokupilam brazik, szkoda ze tak poźno zobaczylam Twojego posta ale zostaly 2 miejsca do uzupelnienia takze nic straconego
Stary 2011-02-02, 00:02   #4882
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Ceny poszły zdecydowanie w górę ale i tak przy cenach MAC to pikuś,generalnie Inglot za granicą ma dużo wyższe ceny ale wiecie cła, podatki, transport,koszty utrzymania sklepów no wszystko kosztuje i gdzieś to muszą odbić...
Paletka 20 cieni za 150 funtów to znowu nie aż tak wiele biorąc pod uwagę średnie zarobki...cienie kosztują na pewno poniżej 10 Ł a jeszcze paletkę trzeba doliczyć...Więc dla Brytyjek to nie aż taki znowu szał

SugaMama1988 jest offline  
Stary 2011-02-02, 08:13   #4883
NattiTt
Wtajemniczenie

No tak, ale w NY to Inglot jest od maca droższy

-7kg
NattiTt jest offline  
Stary 2011-02-02, 09:56   #4884
Madzia19
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Ceny poszły zdecydowanie w górę ale i tak przy cenach MAC to pikuś,generalnie Inglot za granicą ma dużo wyższe ceny ale wiecie cła, podatki, transport,koszty utrzymania sklepów no wszystko kosztuje i gdzieś to muszą odbić...
Paletka 20 cieni za 150 funtów to znowu nie aż tak wiele biorąc pod uwagę średnie zarobki...cienie kosztują na pewno poniżej 10 Ł a jeszcze paletkę trzeba doliczyć...Więc dla Brytyjek to nie aż taki znowu szał
Szał nie szał zależy ile kto zarabia, ale moim zdaniem 150 funtów za 20 cieni to już spora suma Zwłaszcza że paletka 10 cieni kosztuje 54 funty, czyli kupując dwie paletki po 10 oszczędzamy 42 funty - niewiem dlaczego tak zrobili Fakt że MAC i tak wychodzi drożej ale jeśli ktoś w miare regularnie jeździ do Polski to kompletnie sie nie opłaca kupować Inglota w UK tylko poczekać na wyjazd
Madzia19 jest offline  
Stary 2011-02-02, 10:16   #4885
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Szał nie szał zależy ile kto zarabia, ale moim zdaniem 150 funtów za 20 cieni to już spora suma Zwłaszcza że paletka 10 cieni kosztuje 54 funty, czyli kupując dwie paletki po 10 oszczędzamy 42 funty - niewiem dlaczego tak zrobili Fakt że MAC i tak wychodzi drożej ale jeśli ktoś w miare regularnie jeździ do Polski to kompletnie sie nie opłaca kupować Inglota w UK tylko poczekać na wyjazd
Co racja to racja
Ale masz dostęp do innych marek, których my nie mamy. A jak odwiedzasz Polskę i wpadasz do salonu Inglota to paniom pewnie od razu uśmiechy wypływają. Chciałabym zobaczyć twoje obkupywanie sie
Ja tam skromnie do 3 cieni

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
No tak, ale w NY to Inglot jest od maca droższy
Powiem Ci, że mnie zagięłaś
Ale z drugiej strony Inglot musi to tam przewieźć. Chyba jakbym byłą w NY to bym kupowała maca

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-02-02, 10:21   #4886
Madzia19
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Co racja to racja
Ale masz dostęp do innych marek, których my nie mamy. A jak odwiedzasz Polskę i wpadasz do salonu Inglota to paniom pewnie od razu uśmiechy wypływają. Chciałabym zobaczyć twoje obkupywanie sie
Ja tam skromnie do 3 cieni

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Powiem Ci, że mnie zagięłaś
Ale z drugiej strony Inglot musi to tam przewieźć. Chyba jakbym byłą w NY to bym kupowała maca
Faktycznie ostatnim razem jak byłam w Polsce troszke cieni kupilam z Inglota, ale też bez przesady jest to raczej zakup raz na kilka miesięcy ponieważ te cienie pewnie bede zużywać baaardzo długo a inne marki też kuszą Podejrzewam że jakbym mieszkała w Polsce to Inglota częściej bym odwiedzala bo byłby pod ręka
Madzia19 jest offline  
Stary 2011-02-02, 10:31   #4887
roxanaL
Raczkowanie

dziewczyny a nie wiecie ile kosztuje podkład Revlona w UK?
niedługo wyjeżdżam i tak się zastanawiam, co lepiej kupić tutaj, no na pewno Inglota :p
roxanaL jest offline  
Stary 2011-02-02, 11:07   #4888
martagda
Rozeznanie

GG do martagda

Mam w domu dwie palety piątki kwadratowe i właśnie zbieram się do kupienia kolejnej
Czy wie któraś z Was może, ile teraz ta przyjemność kosztuje? Pamiętam, że jakieś pół roku temu płaciłam 50 parę zł.
Szukam kolorów cieni w stylu Sereny van der Woodsen z Gossip Girl. Czy jakieś fajne brzoskwiniowe odcienie,
Może któraś z Was ma jakieś typy??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FP_5369037_ANG_Gossip_Girl_071010.jpg (164,5 KB, 80 załadowań)
martagda jest offline  
Stary 2011-02-02, 11:09   #4889
Madzia19
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
dziewczyny a nie wiecie ile kosztuje podkład Revlona w UK?
niedługo wyjeżdżam i tak się zastanawiam, co lepiej kupić tutaj, no na pewno Inglota :p
Zależy o jaki podkład pytasz Wiem że Revlon Colorstay w drogeri Boots kosztuje 12.49 w normalnej cenie ale czasami są różnego rodzaju promocje i wtedy ta cena jest niższa
Madzia19 jest offline  
Stary 2011-02-02, 11:19   #4890
roxanaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Zależy o jaki podkład pytasz Wiem że Revlon Colorstay w drogeri Boots kosztuje 12.49 w normalnej cenie ale czasami są różnego rodzaju promocje i wtedy ta cena jest niższa
no colorstay'a mam na myśli, to uważasz że lepiej kupić na all za 45 zł, czy się wstrzymać i kupić na miejscu? zaznaczam, ze jadę w okolice Ballymeny

Edytowane przez roxanaL
Czas edycji: 2011-02-02 o 11:21
roxanaL jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
inglot

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości