Inglot - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-16, 14:14   #991
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
A czy na tej wyspie w galerii echo mozna skladac paletki freedom?
mozna, sama skladałam
teraz mają jeszcze lepiej zaopatrzona ta "wysepkę"

Cytat:
Napisane przez martusia810 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co to jest Duralin?
Duraline - taki plyn a la baza pod cienie do powiek; prosze link do KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20153
Kalex jest offline  
Stary 2009-02-16, 14:59   #992
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O właśnie ostatnio na niego zerkałam i powiedz mi kochana czy nie robi krechy grubej?? Bo tak mi się wydawało ale może tylko mi się wydawało

[edit]
Doczytałam odpowiedź Jeanne i aleś się obkupiła! Super. Mam pędzelek do kresek Sephory ale pomyślałam, że ten zakrzywiony Inglota jest bardziej poręczny.
Tym inglotowskim można zrobić cienką kreskę No i jest naprawdę bardzo wygodny w obsłudze. A co do zakupów - w moim miasteczku otworzyli ostatnio jakieś stoisko Inglota, ale takie prowizoryczne miała być dostawa cieni, nie wiadomo czy będą pędzle, no i nie wiem jak z cenami. Jeśli będzie sporo cieni i pędzle, a i ceny normalne, to chyba niedługo wydam jeszcze więcej pieniędzy
Stary 2009-02-16, 15:07   #993
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Tym inglotowskim można zrobić cienką kreskę No i jest naprawdę bardzo wygodny w obsłudze. A co do zakupów - w moim miasteczku otworzyli ostatnio jakieś stoisko Inglota, ale takie prowizoryczne miała być dostawa cieni, nie wiadomo czy będą pędzle, no i nie wiem jak z cenami. Jeśli będzie sporo cieni i pędzle, a i ceny normalne, to chyba niedługo wydam jeszcze więcej pieniędzy
To serdecznie Ci współczuję bo sama mogłabym wykupić prawie wszystko z Inglota

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-02-16, 15:10   #994
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
To serdecznie Ci współczuję bo sama mogłabym wykupić prawie wszystko z Inglota
O, tak, tak Ja cieni mam już wystarczająco (więc chyba zacznie się kompletowanie, linerów w żelu, róży itd), bo mam prawie że wszystkie kolory No i w tej nowej formule jest zadziwiająco mały wybór
Stary 2009-02-16, 18:24   #995
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
O, tak, tak Ja cieni mam już wystarczająco (więc chyba zacznie się kompletowanie, linerów w żelu, róży itd), bo mam prawie że wszystkie kolory No i w tej nowej formule jest zadziwiająco mały wybór
Faktycznie jest mniejszy wybór kolorów Hmm w sumie na walentynki malowałam się różem ze starej kolekcji i szarym z nowej i powiem Ci, że miałam trochę kłopotu z równomiernym rozłożeniem szarego na powiece Jakoś tak walkował się, grudki się robily i kruszył na policzki. Mam nadzieję, żę albo ja miałam gorszy dzień albo on

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2009-02-16, 20:43   #996
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Faktycznie jest mniejszy wybór kolorów Hmm w sumie na walentynki malowałam się różem ze starej kolekcji i szarym z nowej i powiem Ci, że miałam trochę kłopotu z równomiernym rozłożeniem szarego na powiece Jakoś tak walkował się, grudki się robily i kruszył na policzki. Mam nadzieję, żę albo ja miałam gorszy dzień albo on
A zauważyłaś jakąś poprawę jakości? Dłuższe utrzymywanie się na oku, mniejsze rolowanie się itd.?
Stary 2009-02-17, 07:19   #997
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
A zauważyłaś jakąś poprawę jakości? Dłuższe utrzymywanie się na oku, mniejsze rolowanie się itd.?
szczerze mówiąc to nie ale wiesz co z nowej kolekcji mam 3 dość ciemne kolory więc nie używam ich często. Musze dokupić coś jasnego na dzień to będę częściej używać.

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2009-02-17, 12:47   #998
TsaiNu
Rozeznanie

Dziewczyny, kolezanka wspominala mi dziś o jakichś cieniach inglota, podobno sa trzy - okrągły, kwadrat i prostokąt i kosztują chyba 4, 3 i 4 złote, czyli w sumie 11 zl.??!!I komponuje się taka własna paletke? Coś mi się nie chce w to wierzyc, oczywiscie wybiore sie do inglota ale na pewno nie w tym tyg. dlatwgo pytam was...prawda to czy coś jej się przyśniło??

i ile kosztuje taka paletka na 3 okrągłe cienie + 3 cienie? echh ciemna jestem ale z inglota kupowalam zawsze pojedyncze cienie tylko

How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2009-02-17 o 12:59
TsaiNu jest offline  
Stary 2009-02-17, 16:21   #999
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Czy Inglot kiedykolwiek będzie mieć aktywną stronę internetową lub jakiś sklep internetowy?
Astarte__ jest offline  
Stary 2009-02-17, 16:59   #1000
niqska
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kolezanka wspominala mi dziś o jakichś cieniach inglota, podobno sa trzy - okrągły, kwadrat i prostokąt i kosztują chyba 4, 3 i 4 złote, czyli w sumie 11 zl.??!!I komponuje się taka własna paletke? Coś mi się nie chce w to wierzyc, oczywiscie wybiore sie do inglota ale na pewno nie w tym tyg. dlatwgo pytam was...prawda to czy coś jej się przyśniło??

i ile kosztuje taka paletka na 3 okrągłe cienie + 3 cienie? echh ciemna jestem ale z inglota kupowalam zawsze pojedyncze cienie tylko
pewnie jej chodzilo ze mozna złozyc taka paletke ale napewno kwadraty i okrągle nie znajda sie w jeden palecie
sa to ciebie wyprzedażowe paseczki i kwadraty sa po 4 zł czyli za paletkew zapłacisz ok 50-60 zł (ja ostatnio kupilam 11 paseczkow i 2 kwadraty czy jakos tak i zapłaciłam 57 zł chyba)
albo z okragłych za 5 placisz 20 zł a za 3 18zł.

nowe freedomki są w cenie 28 zł te z 3ma okragłymi cieniami.

Astarte
czy my się nie znamy ? MB przypadkiem?

niqska jest offline  
Stary 2009-02-17, 20:19   #1001
sabbatha
Zakorzenienie

boze, poczytajcie kawalek watku, tyle razy o tym mowilysmy...

sabbatha jest offline  
Stary 2009-02-17, 21:47   #1002
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość

Astarte
czy my się nie znamy ? MB przypadkiem?
Hm? MB? xD Nie wiem o co chodzi, więc chyba się nie znamy xD
Astarte__ jest offline  
Stary 2009-02-18, 15:27   #1003
marga_zg
Rozeznanie

GG do marga_zg

Dzięki Wam mam swoją pierwszą paletkę! Wyczytałam o promocji na te składane i z nadzieją wybrałam się do Inglota. W pierwszym nie było, w drugim już tak i tak oto jestem szczęśliwą posiadaczką 5 cieni za 20zł
Aha kupiłam sobie jeszcze ten zgięty pędzelek do kresek, zobaczymy jak się sprawdzi. Mam nadzieję, że cienie nim nałożone będą trwałe i intensywne.

akcja regeneracja: włosy

I'm just a little girl...
marga_zg jest offline  
Stary 2009-02-18, 17:34   #1004
nikadomi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
Czy Inglot kiedykolwiek będzie mieć aktywną stronę internetową lub jakiś sklep internetowy?
Dobre pytanie....ja już od kilku lat wchodzę na ich stronę i nic
nikadomi jest offline  
Stary 2009-02-18, 18:09   #1005
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Dobre pytanie....ja już od kilku lat wchodzę na ich stronę i nic
Ale za to turecka jaka wypasiona
Stary 2009-02-18, 21:25   #1006
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

A w Poznaniu jest gdzieś jeszcze ta promocja: paletka 5 cieni za 20 zł?
Astarte__ jest offline  
Stary 2009-02-19, 13:23   #1007
koniarka
Raczkowanie

Witajcie
Czytam ten wątek od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłam coś napisać...
Lubię kosmetyki Inglota, mam ich dość dużo (czasami zastanawiam się po co mi aż tyle, ale to chyba uzależnienie). Wczoraj poszłam do Inglota po jakieś nowe cienie, myślałam, że jakieś fajne kolorki wybiorę, których jeszcze nie mam... a tam... koszmar... Kiedyś tych cieni było całe mnóstwo, we wszystkich kolorach tęczy, a teraz jakoś tak się strasznie mało zrobiło.
Skończyło się na fioletach pojedynczych matrix - sztuk 3 zaszalałam.
Ale to jeszcze nie koniec mojego niezadowolenia. Zawsze w Inglocie ceniłam fachową pomoc i obsługę, a wczoraj... Obok mnie stała pani ubrana w futro i do niej ekspedientka podleciała od razu, a na mnie (wracałam ze spaceru ubrana raczej na sportowo) nawet nie podeszła... Nie wiem dlaczego. Jak ją poprosiłam, żeby podeszła to z niezadowoloną miną się do mnie dowlokła i obrażona zapytała "słucham" (jakby mogła to by powiedziała "czego"). Była ogólnie jakaś taka niemiła, aż mi się odechciało zakupów (nałóg jednak silniejszy). Zdziwiło mnie to bardzo, bo teraz widzę, że inglot się pogorszył nie tylko pod względem wyboru kolorów i jakości wyrobów...
Jakaś taka jestem zdegustowana... a szkoda, bo lubię tą firmę...
a może się czepiam...
koniarka jest offline  
Stary 2009-02-19, 17:11   #1008
sabbatha
Zakorzenienie

Wiecie jaki jest problem wielu sklepów (szukałam pracy to to widziałam) - prędzej zatrudnią niemiłą lalunię niż lubiącą kontakt z klientem średnio ładną dziewczynę (nas z koleżanką nie przyjmowali a okazało się potem, że potrafię sprzedać praktycznie każdemu klientowi produkty, teraz pracuję w takim miejscu że mam non stop kontakt z klientami telefoniczny, w poprzednim miejscu miałam kontakt osobisty i wychodziło że się nadaję do takiej pracy). I tak jest w perfumeriach, drogeriach, sklepach z ubraniami... Piękne dziewczyny, zachowujące się niemiło i nieprofesjonalnie. Tak to jest jak najważniejsza jest aparycja przy zatrudnianiu :/

sabbatha jest offline  
Stary 2009-02-19, 23:32   #1009
AgattkaM
Zadomowienie

po części się zgodzę, ale po części nie ;-P ja nie jestem ani ładna ani tym bardziej lalunia a pracuję w Inglocie, cenię sobie kontakt z klientem [każdym, czy to pani w futrze, czy w dresie po bieganiu, czy całkowicie zagubiony pan z zamiarem kupna prezentu dla żony ] i zawsze staram się doradzić.

natomiast naczytałam, się o dziewczynach w Inglotach, że faktycznie nie są zbyt miłe. ja nawet dziś słyszałam od klientki, że u nas na wyspie jest znacznie milsza obsługa niż w salonie co mnie bardzo zdziwiło..

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline  
Stary 2009-02-19, 23:36   #1010
2016070150903
Konto usunięte

na ekspedientki nie ma reguły żadnej. np. na stoisku Inglota w olsztyńskiej Alfie spotykam miłe i pomocne panie (i one wcale nie są brzydkie, więc to kompletnie nie ma nic do rzeczy ) oraz lalunie z prawdziwego zdarzenia, co to im lepiej w plotach nie przeszkadzać.
2016070150903 jest offline  
Stary 2009-02-20, 08:10   #1011
Susanna
Zakorzenienie

Zgadzam się z Umbrą. W Mikołowie są świetne panie - miłe, doradzą, zaangażowane. Aż miło tam robić zakupy i ludzi zawsze tłumek dookoła stoiska. Z kolei w K-cach to tak średnio

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2009-02-20, 08:56   #1012
sabbatha
Zakorzenienie

Zapomniałam dodać że okropnie uogólniam

I piszę o ogólnie zaobserwowanej zasadzie - pracuje babeczka w małej drogerii, praca taka sobie a zachowuje się jakby w ekskluzywnej perfumerii pracowała.:/

sabbatha jest offline  
Stary 2009-02-20, 13:53   #1013
blebleble22
Rozeznanie

ja muszę się zgodzić z sabbathą...
bywam w salonie inglota w centrum handlowym na warszawskiej Pradze i niestety opis sabbathy zdecydowanie pasuje do większości ekspedientek tam, co prawda jedna z dziewczyn jest naprawdę miła i pomocna, jednak niesmak pozostaje...
blebleble22 jest offline  
Stary 2009-02-20, 14:03   #1014
2016070150903
Konto usunięte

mam ochotę na paletkę. ale nie wiem jakie kolory wybrać. mam dość brązów. z tym, że zawsze tak mówię, a i tak kończy się zakupem brązowych cieni.

muszę poszukać informacji i inspiracji dla ciemnobrązowych oczu i ciemnej oprawy.
Stary 2009-02-20, 14:04   #1015
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
mam ochotę na paletkę. ale nie wiem jakie kolory wybrać. mam dość brązów. z tym, że zawsze tak mówię, a i tak kończy się zakupem brązowych cieni.

muszę poszukać informacji i inspiracji dla ciemnobrązowych oczu i ciemnej oprawy.
Fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiio lety i wrzooooooooooooooooosy

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2009-02-20, 14:46   #1016
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:
Fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiio lety i wrzooooooooooooooooosy
mówisz? wezmę pod uwagę. czytałam też, że niby łososiowe kolory, ale z tego co pamiętam wyglądam w takich jak chora. no i różowe- tych próbowałam i faktycznie całkiem nieźle.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2009-02-20 o 14:48
Stary 2009-02-20, 15:03   #1017
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
mówisz? wezmę pod uwagę. czytałam też, że niby łososiowe kolory, ale z tego co pamiętam wyglądam w takich jak chora. no i różowe- tych próbowałam i faktycznie całkiem nieźle.
A kiedyś na MM widziałam dziewczynę o orzechowych oczach i ciemnej oprawie - miała makijaż w różach i fioletach i pięknie to wyglądało

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2009-02-21, 09:58   #1018
bejbi19
BAN stały

GG do bejbi19

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
po części się zgodzę, ale po części nie ;-P ja nie jestem ani ładna ani tym bardziej lalunia a pracuję w Inglocie, cenię sobie kontakt z klientem [każdym, czy to pani w futrze, czy w dresie po bieganiu, czy całkowicie zagubiony pan z zamiarem kupna prezentu dla żony ] i zawsze staram się doradzić.

natomiast naczytałam, się o dziewczynach w Inglotach, że faktycznie nie są zbyt miłe. ja nawet dziś słyszałam od klientki, że u nas na wyspie jest znacznie milsza obsługa niż w salonie co mnie bardzo zdziwiło..
To wszystko zależy od dziewczyny. Ja też pracuje w Inglocie, nie jestem brzydka , ale lalunia na pewno ze mnie nie jest . Mimo wszystko klientki mnie lubią bo jestem miła i z uśmiechem witam każdego kto wejdzie na salon

umbra dziękujemy za miłą opinię hehe

Edytowane przez bejbi19
Czas edycji: 2009-02-21 o 10:03 Powód: edit
bejbi19 jest offline  
Stary 2009-02-21, 19:35   #1019
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
ja muszę się zgodzić z sabbathą...
bywam w salonie inglota w centrum handlowym na warszawskiej Pradze i niestety opis sabbathy zdecydowanie pasuje do większości ekspedientek tam, co prawda jedna z dziewczyn jest naprawdę miła i pomocna, jednak niesmak pozostaje...
a w ktorym jesli mozna wiedziec?

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2009-02-21, 23:14   #1020
blebleble22
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
a w ktorym jesli mozna wiedziec?
nie chcę zdradzać szczegółów, żeby nikogo nie piętnować bezpośrednio

Edytowane przez blebleble22
Czas edycji: 2009-02-21 o 23:15
blebleble22 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
inglot

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości