Inglot - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-13, 08:22   #2311
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Immo, cholernie chetnie..ino ja w pracy jestem do 16

Nie dawalam ich tutaj,bo sa podpisane przez kogos

Na otarcie łez dawalam ten link pare str wczesniej,tylko u mnie womu sie nie wszytskie foty załadowały. Inglot oczywiscie nie polski hehe...i chyba ma wiecej kolorów ?
http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/

Duzo fotko,mapki tez sa,ale bez numerków :

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-11-13 o 08:29
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-11-13, 08:28   #2312
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Kurcze to troche niedobrze, ze az do 16
Bede czekac...
Immolation jest offline  
Stary 2009-11-13, 09:09   #2313
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

jestem dzisiaj sama szefem i moge sie przyjleic do monitora jak gumochłon haha ja mu d.. nie zawracami on mi tyz ;P

wiec dalej lecim z fotkami

http://forum.fashionesedaily.com/sho...?t=2236&page=4

http://farm4.static.flickr.com/3044/...166dab8e30.jpg

Linki z mapkami
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-11-13, 09:16   #2314
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Te szarosci z 2 linku sa idealne do smoka, do tego czarna kredka i gotowe, szkoda tylko ze nie ma numerku.

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2009-11-13, 09:19   #2315
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

W tych linkach powtarza sie ten cien..ale jak na zlosc ludzie nie podaja numrka. Na kija mi obrazek jak niewiem co to jest

http://lizz1901.blogspot.com/2008/07...-swatches.html

http://www.temptalia.com/forums/show...ghlight=inglot

Tzn w tym 2 linku, bo w pierwszym sa luzne swatche

http://www.flickr.com/photos/sash-la/2450495983/ tutaj do smoka moze byc dobry nr 14, obok niego jest ten chyba, o ktorym pisze Młoda...?

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-11-13 o 09:22
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-11-13, 09:29   #2316
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ten co wskazala Młoda jest super

Tylko jaki to numerek
Immolation jest offline  
Stary 2009-11-13, 09:39   #2317
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ten co wskazala Młoda jest super

Tylko jaki to numerek

poszukam, spoko oko

tyle udalo mi sie dojrze, od dolu chyba 47, wyzej 14, koło nie 3_ ? Trzydziesci ..coś ? , obok niej chyba 16 ? Niewim czy dobrze mysle...
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-11-13, 09:42   #2318
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Wygląda jak 14, 15, 16 Cholera no... Super wyraźne te zdjecia
Immolation jest offline  
Stary 2009-11-13, 09:45   #2319
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Wygląda jak 14, 15, 16 Cholera no... Super wyraźne te zdjecia

tez myslalam ze ida pokolei..ale np. w jednym rzedzie jest czterdzisci cos i potem np. 60

tak bardzo mi to nie daje spokoju ze w drodze do domu ide do Inglota i spisze te numery cholera jasna

i widzicie, musmy swatche robic no
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-11-13, 09:49   #2320
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
tez myslalam ze ida pokolei..ale np. w jednym rzedzie jest czterdzisci cos i potem np. 60

tak bardzo mi to nie daje spokoju ze w drodze do domu ide do Inglota i spisze te numery cholera jasna

i widzicie, musmy swatche robic no

Łiiii ale fajnie Jesteś wielka
Immolation jest offline  
Stary 2009-11-13, 10:20   #2321
anntab
Zakorzenienie

Dziewczyny, ja też mam do Was prośbę Szukam różu dla mamy. Ma być bez drobinek w kolorze jasnego przygaszonego terakotu. Czy w tym linku, który był podawany wcześniej http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/ są wszystkie róże Inglota? Bo na nich akurat jakoś nie ma takiego koloru, jakiego szukam...Najbardziej zbliżony jest na tej czarnej palecie w drugim od prawej rzędzie drugi od góry. Mogłybyście podać jakieś numerki, albo bardziej wyraźne zdjęcia podobnych kolorów?
anntab jest offline  
Stary 2009-11-13, 10:37   #2322
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też mam do Was prośbę Szukam różu dla mamy. Ma być bez drobinek w kolorze jasnego przygaszonego terakotu. Czy w tym linku, który był podawany wcześniej http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/ są wszystkie róże Inglota? Bo na nich akurat jakoś nie ma takiego koloru, jakiego szukam...Najbardziej zbliżony jest na tej czarnej palecie w drugim od prawej rzędzie drugi od góry. Mogłybyście podać jakieś numerki, albo bardziej wyraźne zdjęcia podobnych kolorów?

zapis sobie na dysku ta fotke na ktore jest roz i w paincie go pokaz strzałką, bo ja znalezc nieumiem :P

Tu sa chyba wszystkie pokazane, niewiem czy aparat objal totalnie wszystkie kolor.
Fotki sa lekko zółtawe i mało wyrazne to sie moga roznic od tych w rzeczywistosci.
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-11-13, 10:43   #2323
anntab
Zakorzenienie

Cytat:
zapis sobie na dysku ta fotke na ktore jest roz i w paincie go pokaz strzałką, bo ja znalezc nieumiem :P

Tu sa chyba wszystkie pokazane, niewiem czy aparat objal totalnie wszystkie kolor.
Fotki sa lekko zółtawe i mało wyrazne to sie moga roznic od tych w rzeczywistosci.
Na tym zdjęciu najbardziej zbliżony do tego, czego szukam, wydaję się ten, który zaznaczyłam jako 1, 2 też chyba by się nadawała, ale jeśli aparat przekłamał kolory, to może na żywo coś lepszego znajdę
anntab jest offline  
Stary 2009-11-13, 10:45   #2324
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu najbardziej zbliżony do tego, czego szukam, wydaję się ten, który zaznaczyłam jako 1, 2 też chyba by się nadawała, ale jeśli aparat przekłamał kolory, to może na żywo coś lepszego znajdę
tez nysle ze przeklamuje, bo u mnie na monitorze niektore sa jakby takie same wrecz.
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-11-13, 10:53   #2325
anntab
Zakorzenienie

Cytat:
tez nysle ze przeklamuje, bo u mnie na monitorze niektore sa jakby takie same wrecz.
No cóż, zostaje mi tylko wycieczka do Inglota z aparatem, mam nadzieję, że panie mi pozwolą pomazać się różami i porobić zdjęcia, bo moja mama mieszka tam, gdzie Inglota nie ma, z Inglota jeszcze nie kupowała różu, a używa tylko określonego koloru Czeka mnie zabawa
anntab jest offline  
Stary 2009-11-13, 15:26   #2326
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Nie wytrzymalam i kupilam do smokey potrojna mapke nr 601 ma sliczne drobinki
Immolation jest offline  
Stary 2009-11-13, 16:13   #2327
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
ja lecialam do domu zeby Ci o niej napisac :d 601* wlasnie U mnie mapki sa trzynuemrowe, a na tych fotkach maja 2 numery.
druga mapka miala nr ok 5??.
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-11-13, 17:49   #2328
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

No ta 601 jest sliczna

Juz sie nie moge doczekac az ją jutro wyprobuje Dziękuje za rady
Immolation jest offline  
Stary 2009-11-13, 22:12   #2329
AgattkaM
Zadomowienie

bo mapki na zdjęciach są starej, niedostępnej już formuły. teraz wszystkie są 3 numerowe, stare były 2 numerowe

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline  
Stary 2009-11-13, 22:19   #2330
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
No mi zalezy na napigmentowaniu dobrym i zeby miekko sie nimi cieniowalo

Copykat bede wdzieczna za numerek
Cytat:
No i to właśnie była ta co pisałam! sprawdziłam dziś w pracy

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2009-11-13, 22:36   #2331
wiercia
Raczkowanie

Ja mam jeszcze pytanko, co do paseczkowych bronzerów.
Sprawdzałam paluchami kolorki 78 i 80 obydwa ładne, tylko obydwa wydały mi się mocno złote ;/ Powiedzcie proszę czy to przez to ze maziałam się palcami czy są one faktycznie widoczne na twarzy

P.S. Dziewczyny nie mogę normalnie Was czytać, bo można się nabawić choroby "i ja muszę to mieć"

wiercia jest offline  
Stary 2009-11-13, 22:49   #2332
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiercia Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze pytanko, co do paseczkowych bronzerów.
Sprawdzałam paluchami kolorki 78 i 80 obydwa ładne, tylko obydwa wydały mi się mocno złote ;/ Powiedzcie proszę czy to przez to ze maziałam się palcami czy są one faktycznie widoczne na twarzy

P.S. Dziewczyny nie mogę normalnie Was czytać, bo można się nabawić choroby "i ja muszę to mieć"
78 ma trochę złotawy połysk, nie wiem jak 80. Z jasnych są jeszcze 81 i 82 (z tym że ten ostatni wchodzi trochę w róż)

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2009-11-13, 22:59   #2333
Luzia
Zakorzenienie

Dziewczyny, zawiodłam się na Inglocie dziś..

U mnie w galerii było -20% na wysepce inglota, bo od 20 zaczęła się noc zakupów, więc wielce ucieszona pobiegłam wybrać sobie paletkę pro 5. Jednak kiedy zapytałam o cene Pani pokazała mi paletke 12 cieni i powiedziała, że dziś kupię ją za 49zł. Więc wielce ucieszona zaczęłam sobie wybierać cienie, trochę mi to czasu zajęło bo jednak 12 cieni to nie tak mało.
W międzyczasie jak Pani mi paletkę składała wybrałam sobie jeszcze duraline (15zl) i korektor pod oczy za 23zł.
Pani zaczęła mi nabijać rzeczy na kasę a tu za paletkę liczy 78zl! ja w szoku, mówie, że mi cene inną podawała, a ta do mnie że nie możliwe, podeszła jakaś tam wizażystka specialnie na dziś sprowadzona zapytała o co chodzi i tylko się głupio zaczęła uśmiechać. Pani się twardo wypiera to mówie, że Tż i bratowa, którzy byli też słyszeli cene zwłaszcza, że pani jeszcze pokazywała mi jak paleta wygląda.
Na początku chciałam zrezygnować z jej zakupu, ale ostatecznie Tż namówił mnie na jej wzięcie bo wiedział jak się cieszyłam na te zakupy.

I jeszcze ta "wizażystka".. pomagała mi w doborze korektora. Mówie jej, że słyszałam, że na cienie pod oczami powinien być nieco ciemniejszy kolor, a ta do mnie że w jakiej gazecie ja wyczytałam takie bzdury i że pod oczy stosuje się tylko i wyłacznie jak najjaśniejsze kolory.

Ogólnie to jestem na nie dla Inglota po tej akcji.

Jak by było tego mało to mi nawet aplikatorów do cienia nie chciała dać, jak się upomniałam to z łaską rzuciła do reklamówki.

Luzia jest offline  
Stary 2009-11-13, 23:07   #2334
wiercia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
78 ma trochę złotawy połysk, nie wiem jak 80. Z jasnych są jeszcze 81 i 82 (z tym że ten ostatni wchodzi trochę w róż)
Kurde i teraz zgłupiałam, zresztą jak zwykle. Napaliłam się straszliwie na ten bronzer.
Copykat, powiedz proszę (znów Cie męczę- wybacz, ale muszę być pewna) czy mocno te złotko widać na twarzy?

wiercia jest offline  
Stary 2009-11-13, 23:12   #2335
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiercia Pokaż wiadomość
Kurde i teraz zgłupiałam, zresztą jak zwykle. Napaliłam się straszliwie na ten bronzer.
Copykat, powiedz proszę (znów Cie męczę- wybacz, ale muszę być pewna) czy mocno te złotko widać na twarzy?
Ja u siebie nie widzę, on raczej brązuje niż rozświetla

Copykat jest offline  
Stary 2009-11-14, 07:51   #2336
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość

U mnie w galerii było -20% na wysepce inglota, bo od 20 zaczęła się noc zakupów, więc wielce ucieszona pobiegłam wybrać sobie paletkę pro 5. Jednak kiedy zapytałam o cene Pani pokazała mi paletke 12 cieni i powiedziała, że dziś kupię ją za 49zł. Więc wielce ucieszona zaczęłam sobie wybierać cienie, trochę mi to czasu zajęło bo jednak 12 cieni to nie tak mało.
W międzyczasie jak Pani mi paletkę składała wybrałam sobie jeszcze duraline (15zl) i korektor pod oczy za 23zł.
Pani zaczęła mi nabijać rzeczy na kasę a tu za paletkę liczy 78zl! ja w szoku, mówie, że mi cene inną podawała, a ta do mnie że nie możliwe, podeszła jakaś tam wizażystka specialnie na dziś sprowadzona zapytała o co chodzi i tylko się głupio zaczęła uśmiechać. Pani się twardo wypiera to mówie, że Tż i bratowa, którzy byli też słyszeli cene zwłaszcza, że pani jeszcze pokazywała mi jak paleta wygląda.
Na początku chciałam zrezygnować z jej zakupu, ale ostatecznie Tż namówił mnie na jej wzięcie bo wiedział jak się cieszyłam na te zakupy.

I jeszcze ta "wizażystka".. pomagała mi w doborze korektora. Mówie jej, że słyszałam, że na cienie pod oczami powinien być nieco ciemniejszy kolor, a ta do mnie że w jakiej gazecie ja wyczytałam takie bzdury i że pod oczy stosuje się tylko i wyłacznie jak najjaśniejsze kolory.

Jak by było tego mało to mi nawet aplikatorów do cienia nie chciała dać, jak się upomniałam to z łaską rzuciła do reklamówki.

Pffff no to "ładnie" Cię potraktowali Ja tez bym sie zniesmaczyla. Jak mozna klienta tak robic bezczelnie w konia
Immolation jest offline  
Stary 2009-11-14, 10:22   #2337
anntab
Zakorzenienie

Ja wczoraj byłam w Inglocie pomacać róże dla mamy i chciałam zrobić im zdjęcie, żeby mama mogła chociaż tak wybrać, a pani mi nie pozwoliła Jedynie mogłam te kolory, które wybrałam, na ręce sfotografować... I w związku z tym mam prośbę: czy któraś z pracujących w Inglocie Wizażanek mogłaby dla mnie zrobić zdjęcia róży nr 79, 84, 85...I jeśli by się dało, to również na ręce, ponieważ w domu się okazało, że te zdjęcia, które zrobiłam, niezbyt wyraźne wyszły...Będę "dźwięczna"
anntab jest offline  
Stary 2009-11-14, 10:38   #2338
kasdem
Raczkowanie

GG do kasdem

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość

co do paletki to zrobiła bardzo nieładnie ja bym się kłóciła!
ale co do porady wizażystki w sprawie korektora, to faktycznie- pod oczy bierze się najjaśniejszy kolor- przecież inaczej można podkreślić dodatkowo cienie czy worki pod oczami!
Stary 2009-11-14, 11:12   #2339
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasdem Pokaż wiadomość
co do paletki to zrobiła bardzo nieładnie ja bym się kłóciła!
ale co do porady wizażystki w sprawie korektora, to faktycznie- pod oczy bierze się najjaśniejszy kolor- przecież inaczej można podkreślić dodatkowo cienie czy worki pod oczami!

a nie jest czasem tak, że bierze się odcień lekko łososiowy a nie typowo białawy?

Luzia jest offline  
Stary 2009-11-14, 11:24   #2340
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Cytat:
No ta 601 jest sliczna

Juz sie nie moge doczekac az ją jutro wyprobuje Dziękuje za rady
No to teraz rob zdjecie i wrzuc na swatche. Przyda sie innym

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
inglot

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości