Inglot - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-29, 20:06   #2431
edyt
Zadomowienie

Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile kosztuje pędzel do podkładu (ten z białą końcówką).
Cytat:
Napisane przez Magpinup Pokaż wiadomość
pędzel do podkładu z syntetycznego włosia taklon (21T - 39 zł) jest b.dobry chwale go sobie...gdyz nawet po zastosowaniu plynu do pedzli..wlosie nie odchodzi
A o ktory pedzel pytasz, bo mi sie skojarzylo z duo-fiber(odpowiednik MAC 187)? Magpinup napisala o plaskim do podkladu.
W razie gdyby Ci jednak chodzilo o 27TG to kosztuje 53pln.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-11-29 o 20:09
edyt jest offline  
Stary 2009-11-29, 20:17   #2432
Magpinup
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
jesteś blondynką?

Mam nadzieję, że nie tą która mnie ostatnio obsługiwała bo akurat trafiłam na taką co moim zdaniem średnio się znała.

a w ogóle są jakieś promocje teraz w arkadach?
hehe nie nie...brunetka;>masz pare moich fotek na profilu.
jestes wizazystka???czy raczej amatorsko sama dla siebie???
hmm promocje...poczekalabym do grudnia..wiadomo swiateczne okazje etc. na salonie mamy jedynie wyprzedazowo pomadki w typowo pudrowych odcieniach za 10zl..powiem ze swietne sa jako podkladowki do mocniejszych kolorow badz blyszczykow, cienie---zostaly ale tylko 2 odcienie rozu po 9,5 i zielen mat bardziej chlodny odcien, jeden bronzer-puderAMC...dosc ciemny ale niezly do modelowania buzi za 19, eyelinery ale te standardowe miedziany i zielony po 13zl(2szt),lakier pro s10(2szt)czarny z drobinami po 13zl,i cienie sypkie po 13...kolory jesieni..zlota,miedzie etc.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
A o ktory pedzel pytasz, bo mi sie skojarzylo z duo-fiber(odpowiednik MAC 187)? Magpinup napisala o plaskim do podkladu.
oo uzywalas kiedys tego pedzla??? powiem ci ze ja dopiero pracujac na salonie zaczelam poznawac nasze kosmetyki(procz cieni, ktore chwalilam sobie jeszcze w czasach gdy kosztowaly 7zl-ktos pamieta?)...ale jezeli chodzi o pedzle..przyznam bez bicia ze troche sie go boje.
Magpinup jest offline  
Stary 2009-11-29, 20:20   #2433
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
hehe nie nie...brunetka;>masz pare moich fotek na profilu.
jestes wizazystka???czy raczej amatorsko sama dla siebie???
hmm promocje...poczekalabym do grudnia..wiadomo swiateczne okazje etc. na salonie mamy jedynie wyprzedazowo pomadki w typowo pudrowych odcieniach za 10zl..powiem ze swietne sa jako podkladowki do mocniejszych kolorow badz blyszczykow, cienie---zostaly ale tylko 2 odcienie rozu po 9,5 i zielen mat bardziej chlodny odcien, jeden bronzer-puderAMC...dosc ciemny ale niezly do modelowania buzi za 19, eyelinery ale te standardowe miedziany i zielony po 13zl(2szt),lakier pro s10(2szt)czarny z drobinami po 13zl,i cienie sypkie po 13...kolory jesieni..zlota,miedzie etc.
To dobrze żeś nie blondynka

nie spodziewałam się, że aż tak dokładnie mi opiszesz co macie

a kiedy się zaczną świąteczne promocje.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
O ten mi chodziło , dziękuję
Lemirka jest offline  
Stary 2009-11-29, 20:24   #2434
edyt
Zadomowienie

Cytat:
oo uzywalas kiedys tego pedzla??? powiem ci ze ja dopiero pracujac na salonie zaczelam poznawac nasze kosmetyki(procz cieni, ktore chwalilam sobie jeszcze w czasach gdy kosztowaly 7zl-ktos pamieta?)...ale jezeli chodzi o pedzle..przyznam bez bicia ze troche sie go boje.
Owszem uzywam do podkladu i sobie chwale. O wiele bardziej przypadl mi do gustu niz plaski do podkladu(mam z sephory). Plaskim trzeba sie troche nameczyc zeby smug nie bylo(a i tak zazwyczaj konczy sie tym, ze rozcieram dlonmi na koniec), a przy duo-fiber nie masz tego problemu, nakladasz steplujac, a rozcierasz okreznymi ruchami i gotowe Daje taki "air brushed finish", jedyny minus jest taki ze w porownaniu do nakladania podkladu palcami traci sie na kryciu odrobine.
edyt jest offline  
Stary 2009-11-29, 20:31   #2435
Magpinup
Przyczajenie

poczekaj do grudnia...sama czekam na jakies kaski np kasetki promocyjne...ktorych troche juz nabylam-30zl.zostaly jeszcze 3szt.moze by ci przypadly do gustu(?). zawsze mozna wzbogacic co nie co..tym bardziej ze sa wymienne--wiec mozna dokupowac inne odcienie..takze dosc tanio 10zl sztuka.
a opisalam bo pytalas;>
teraz prosze ty mnie troche oswiec ..glupie pytanie zapewne...ale jak stosujecie ten pedzel?????

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Owszem uzywam do podkladu i sobie chwale. O wiele bardziej przypadl mi do gustu niz plaski do podkladu(mam z sephory). Plaskim trzeba sie troche nameczyc zeby smug nie bylo(a i tak zazwyczaj konczy sie tym, ze rozcieram dlonmi na koniec), a przy duo-fiber nie masz tego problemu, nakladasz steplujac, a rozcierasz okreznymi ruchami i gotowe Daje taki "air brushed finish", jedyny minus jest taki ze w porownaniu do nakladania podkladu palcami traci sie na kryciu odrobine.
nice...powiem ci, ze unikalam go podczas wizazu...wlasnie albo plaski badz gabeczka sylikonowa...ale teraz, zaciekawilo mnie napewno sprobuje. baardzo dziekuje!
hmm a czy z sypkim ewentualnie mozna go stosowac??
Magpinup jest offline  
Stary 2009-11-29, 20:35   #2436
edyt
Zadomowienie

Cytat:
teraz prosze ty mnie troche oswiec ..glupie pytanie zapewne...ale jak stosujecie ten pedzel?????

nice...powiem ci, ze unikalam go podczas wizazu...wlasnie albo plaski badz gabeczka sylikonowa...ale teraz, zaciekawilo mnie napewno sprobuje. baardzo dziekuje!
hmm a czy z sypkim ewentualnie mozna go stosowac??
Jesli chcesz zobaczyc jak uzywac 27TG to wystarczy poszukac na youtube filmikow wlasnie o tym jak uzywac wczesniej wspomnianego pedzla MAC 187.
Probowalam uzywac go z podkladem mineralnym i rezultat byl ok, ale ten pedzel za duzo pylku pochlania wiec nie polecam. Za to do mocnych kolorow rozy jest tez swietny. Daje subtelniejszy efekt niz zwykly i dzieki temu trudniej przesadzic.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-11-29 o 20:36
edyt jest offline  
Stary 2009-12-01, 19:42   #2437
201604250941
Konto usunięte

Ja bym bardzo chciala te paletki Inglota ze szkielkami ze widac co w nich jest. W ogole przydalaby mi sie jeszcze z jedna paletka sama tak bez cieni. Ale u mnie nie sprzedaja osobno paletek ani nie maja w ogole tych ze szkielkami. Moze ktoras z Was pracuje w Inglocie i wie cos wiecej na ten temat?
201604250941 jest offline  
Stary 2009-12-01, 20:06   #2438
blebleble22
Rozeznanie

Widziałam dziś nowe lakiery, kolory cudowne tylko z ceną się nie mogę oswoić, nie wiecie dziewczyny czy jest możliwość jakiejś promocji w przyszłości?
blebleble22 jest offline  
Stary 2009-12-01, 20:15   #2439
maggdaa78
Raczkowanie

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Widziałam dziś nowe lakiery, kolory cudowne tylko z ceną się nie mogę oswoić, nie wiecie dziewczyny czy jest możliwość jakiejś promocji w przyszłości?
a jaka cena lakierów?

Edytowane przez maggdaa78
Czas edycji: 2009-12-01 o 20:18
maggdaa78 jest offline  
Stary 2009-12-01, 21:08   #2440
blebleble22
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maggdaa78 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

a jaka cena lakierów?
28zł
blebleble22 jest offline  
Stary 2009-12-01, 21:16   #2441
Magpinup
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
28zł
cena jest przerazajaca. do nas maja dojsc. i z tego co wiem jak narazie promocji nie ma.bo to nowa kolekcja ,ktora zastapila lakiery z pros10

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chciala te paletki Inglota ze szkielkami ze widac co w nich jest. W ogole przydalaby mi sie jeszcze z jedna paletka sama tak bez cieni. Ale u mnie nie sprzedaja osobno paletek ani nie maja w ogole tych ze szkielkami. Moze ktoras z Was pracuje w Inglocie i wie cos wiecej na ten temat?
w wiekszosci salonow juz jest opcja tych kasetek freedoma. dokladnie skad jestes???
Magpinup jest offline  
Stary 2009-12-02, 17:36   #2442
anusiaa15
Rozeznanie

Dziewczyny czy wie któraś z Was jakie to są numery lakierów zaznaczonych na zdjęciu w załączniku ( chodzi mi o ten ciemny granat i o turkusowy w pierwszym rzędzie numer 7 i 9 od lewej) i czy one są matowe czy perłowe? I jeszcze w jakiej cenie one są, warto je kupić, są trwałe?

edit.

zauważyłam, że u góry pisałyście o cenie lakierów 28 zł to te ze zdjęcia też po tyle są?

Edytowane przez anusiaa15
Czas edycji: 2009-12-02 o 17:40
anusiaa15 jest offline  
Stary 2009-12-02, 21:12   #2443
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusiaa15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wie któraś z Was jakie to są numery lakierów zaznaczonych na zdjęciu w załączniku ( chodzi mi o ten ciemny granat i o turkusowy w pierwszym rzędzie numer 7 i 9 od lewej) i czy one są matowe czy perłowe? I jeszcze w jakiej cenie one są, warto je kupić, są trwałe?

edit.

zauważyłam, że u góry pisałyście o cenie lakierów 28 zł to te ze zdjęcia też po tyle są?
Granat to 112 a turkus chyba 321. Są perłowe. Cena to 18zł

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2009-12-02, 21:16   #2444
BabciaGienia
Raczkowanie

Te ze zdjęcia są po 18 zł
Numer tego granatowego to jest 112, a turkus ma nr 321. Nie są one typowo perłowe, choć zawierają takie jakby mikro drobinki? Nie wiem jak to określić, ale to coś sprawia, ze wyglądają jakby były delikatnie perłowę. Ogólnie ładnie się prezentują jak ktoś lubi takie kolorki. Ja jestem zadowolona ze wszystkich Inglotowych lakierów, mam nadzieje, że te nowe są co najmniej tak dobre jak te stare wersje ;D

p.s. chyba ktoś mnie ubiegł z odp. ;D

Edytowane przez BabciaGienia
Czas edycji: 2009-12-02 o 21:19 Powód: :)
BabciaGienia jest offline  
Stary 2009-12-02, 21:51   #2445
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Te ze zdjęcia są po 18 zł
Numer tego granatowego to jest 112, a turkus ma nr 321. Nie są one typowo perłowe, choć zawierają takie jakby mikro drobinki? Nie wiem jak to określić, ale to coś sprawia, ze wyglądają jakby były delikatnie perłowę. Ogólnie ładnie się prezentują jak ktoś lubi takie kolorki. Ja jestem zadowolona ze wszystkich Inglotowych lakierów, mam nadzieje, że te nowe są co najmniej tak dobre jak te stare wersje ;D

p.s. chyba ktoś mnie ubiegł z odp. ;D
No ale to nie są te oddychające. Tamte miały kosztować ok 30 zł.

elizka1987 jest offline  
Stary 2009-12-02, 22:05   #2446
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No ale to nie są te oddychające. Tamte miały kosztować ok 30 zł.
No nie, to są te z podstawowej kolekcji. Te oddychające jeszcze nie wszędzie dotarły.

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2009-12-03, 09:05   #2447
anusiaa15
Rozeznanie

Dziękuję dziewczyny jesteście niezastąpione

anusiaa15 jest offline  
Stary 2009-12-03, 09:09   #2448
anntab
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy w Inglocie są różowe i zielone korektory, ale takie, które można by włożyć do paletki? Chciałabym sobie taką złożyć z beżowego, zielonego i różowego. Ostatnio jak byłam w Inglocie, to tylko rzuciłam szybko okiem na te kółka korektorowe i nie zauważyłam tam żadnych innych, oprócz beżowych w różnych odcieniach. Czy innych po prostu nie ma, czy ja ich nie widziałam?

Edytowane przez anntab
Czas edycji: 2009-12-03 o 09:10 Powód: literowka :)
anntab jest offline  
Stary 2009-12-03, 12:03   #2449
kasdem
Raczkowanie

GG do kasdem

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
No nie, to są te z podstawowej kolekcji. Te oddychające jeszcze nie wszędzie dotarły.
a wiecie czym się różnią te lakiery za 18 od tych za 28zł- poza ceną oczywiście!?
Stary 2009-12-03, 12:51   #2450
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Dziewczyny, mam pytanko, a nie znalazłam wiele na ten temat w wątku. Czy któraś z was stosowała rozswietlacz, ten w pompce? Najbardziej interesuje mnie biały i różowy. Jaki efekt dają? Jak je stosujecie? Pod czy na podkład? Jak sie łączą z podkładem, czy się nie ważą? I tak dalej...
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline  
Stary 2009-12-03, 13:00   #2451
Magpinup
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w Inglocie są różowe i zielone korektory, ale takie, które można by włożyć do paletki? Chciałabym sobie taką złożyć z beżowego, zielonego i różowego. Ostatnio jak byłam w Inglocie, to tylko rzuciłam szybko okiem na te kółka korektorowe i nie zauważyłam tam żadnych innych, oprócz beżowych w różnych odcieniach. Czy innych po prostu nie ma, czy ja ich nie widziałam?
niestety wlasnie nie ma innych odcieni;/ sama bym sie pokwapila na zoly

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanko, a nie znalazłam wiele na ten temat w wątku. Czy któraś z was stosowała rozswietlacz, ten w pompce? Najbardziej interesuje mnie biały i różowy. Jaki efekt dają? Jak je stosujecie? Pod czy na podkład? Jak sie łączą z podkładem, czy się nie ważą? I tak dalej...
witaj Yen. chyba chyba nocny plener? dobrze pamietam? szczecin;>
milo ciebie tu spotkac;>
wiec rozswietlacze sa spoko... nakladam je z podkladem badz przed nim.. bialy swietny do sesji!!!! rozowego nie testowalam bardziej zloty na opalonej skorze..wygalada rewel.
Magpinup jest offline  
Stary 2009-12-03, 13:09   #2452
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
w jakims watku ktos dawal linka do tego inglotowego rozswietlacza. Hm, wiem ze watek byl o zamienniku benefita hight beam na cos tanszego...ale tytulu nie pamietam ..mocne rozswietlenie ? cos w ten desen.

Mam
http://www.makyajcantam.org/2009/10/...trator-61.html

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-12-03 o 13:13
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-12-03, 13:14   #2453
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
witaj Yen. chyba chyba nocny plener? dobrze pamietam? szczecin;>
milo ciebie tu spotkac;>
wiec rozswietlacze sa spoko... nakladam je z podkladem badz przed nim.. bialy swietny do sesji!!!! rozowego nie testowalam bardziej zloty na opalonej skorze..wygalada rewel.
Hej hej, no pamięć Cię nie myli Miło Cię tu zobaczyć Co u Ciebie?
To pomęczę Cie jeszcze o tego rozświetlacza Jaki daje efekt - widoczne drobinki czy tafla? Nie kulkuje się, nie podkreśla zmarszczek czy porów? Z jakim podkładem go uzywasz, też inglotowskim?
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
w jakims watku ktos dawal linka do tego inglotowego rozswietlacza. Hm, wiem ze watek byl o zamienniku benefita hight beam na cos tanszego...ale tytulu nie pamietam ..mocne rozswietlenie ? cos w ten desen.
Hm. Nie natknełam sie, ale zaraz poszukam

EDIT: Dziękować
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline  
Stary 2009-12-03, 13:42   #2454
rzyrafka
Zakorzenienie

Ja rok temu wlepiałam gdzieś fotki bo testowałam te rozświetlacze na łapce, proszę:

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1218215399
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1218215399
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1218215399
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1218215399
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1218215399
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1218215399

rzyrafka jest offline  
Stary 2009-12-03, 18:20   #2455
Magpinup
Przyczajenie

Yen
ja wlasnie dla inglota pracuje.widzialam Twoje poczytania na mm ...robi wrazenie.
co do rozswietlacza...przyznam, iz uzywam do z inglotowskim amc a takze z revlonem ze wzgledu na krycie.. bialy jest ciezki do nalozenia troche trzeba nad nim napracowac i uwazac z proporcjami bo mozna przesadzic. nie roluje sie,ale podkresla zmarszczki mimiczne dlatego tylko na nosek policzki i cialo wtedy jest swietny a przede wszystkim baardzo trwaly.ladnie wyglada na zdjeciach studyjnych.
dla mnie to efekt drobinek ale mocno nasyconych dasz wiecej to wygalda jak tafla taka sniezna.

Edytowane przez Magpinup
Czas edycji: 2009-12-03 o 18:22
Magpinup jest offline  
Stary 2009-12-07, 13:36   #2456
MarilynMonroePL
Raczkowanie

hej ! zastanawiam sie nad kupnem korektora z inglota .. chodzi mi o jakis pod oczy (mam widoczne, niebieskie zyly) i jakis kryjacy .. polecacie cos? a i czy ktoras z was ma bezowa szminke, matowa? jak tak to prosilabym o nr :P
Stary 2009-12-07, 15:17   #2457
Mirell
Zakorzenienie

A ja się znowu dziś wkurzyłam, mianowicie chciałam kupić zwykły nieopalizujący szary (siwy) lakier i znowu nie ma koloru który chcę
Niby taki wybór kolorów, po sto odcieni łososi i różów, a jak chce się jakiś normalny konkretny to nie ma
Mirell jest offline  
Stary 2009-12-07, 16:24   #2458
MarilynMonroePL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
A ja się znowu dziś wkurzyłam, mianowicie chciałam kupić zwykły nieopalizujący szary (siwy) lakier i znowu nie ma koloru który chcę
Niby taki wybór kolorów, po sto odcieni łososi i różów, a jak chce się jakiś normalny konkretny to nie ma

tak to juz jest.. tak samo ciezko dostac matowe lakiery (nie chodzi mi tylko o inglota)
Stary 2009-12-07, 19:26   #2459
spray
KWC

Czy któraś z was posiada zdjęcia nowego lakieru oddychającego? Potrzebuję do KWC, bo dostałam zgłoszenie bez foty
spray jest offline  
Stary 2009-12-08, 15:38   #2460
Gonia
Zakorzenienie

Dziewczyny , prosze o pomoc ....
Nie znalazłam na KWC tego pudru.... chodzi mi o taki puder , jest raczej matowy , paleta różnych odcieni (mozaika) , jest tam biały kolor - taka mozaika - mam nadzieje, że kojarzycie ?
Czy warto ją kupić ?

Gonia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
inglot

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości