Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-18, 11:05   #4141
amandaa_16
Raczkowanie

GG do amandaa_16
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę :
Serum na zniszczone końcówki- Avon, Advance Techniques

Skład: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Alcohol Denat., Dimethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Parfum,Benzophenone-2, Panthenol, Phytantriol, Aqua, Propylene Glycol, Creatine, Laminaria Digitata Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Methylparaben, Propylparaben, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1802 <-- KWC

amandaa_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 13:10   #4142
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amandaa_16 Pokaż wiadomość
Proszę o analizę :
Serum na zniszczone końcówki- Avon, Advance Techniques

Skład: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Alcohol Denat., Dimethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Parfum,Benzophenone-2, Panthenol, Phytantriol, Aqua, Propylene Glycol, Creatine, Laminaria Digitata Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Methylparaben, Propylparaben, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1802 <-- KWC

Na moje oko jego działanie ochronne należy do silikonów, drogocenne składniki za zapachem, czyli w mniejszej ilości.
No i ten alkohol tak wysoko w składzie może wysuszać
Jak dla mnie nic specjalnego
Lepiej zakupić jedwab CHI lub serum Biovaxa z wit. a+e
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 12:08   #4143
pamfilia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Renia92i Pokaż wiadomość
Proszę o analizę
Franck Provost szampon Paris włosy blond

aqua, alcohol denat, propylene glycol, vitis vinifera, urtica dioica, thocopheryl acetate, ascrobil palmitate, niacynamide, menthol, camphor, thymus serpillum, lavandula augistifola, origanum vulgare, methyl nicotinate, peg40 hydrogenated castor oil, parfum

Dobrze przepisałaś skład? Jak na szampon to nie ma żadnej substancji myjącej. Musiała być jakaś pomyłka
pamfilia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 13:54   #4144
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Dobrze przepisałaś skład? Jak na szampon to nie ma żadnej substancji myjącej. Musiała być jakaś pomyłka
Tez mi się wydaję, że to prędzej będzie odżywka niż szampon

Tylko nie zapowiada się zbyt dobrze z alkoholem na drugim miejscu w składzie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-03-19, 14:55   #4145
penny9
Przyczajenie

Schwarzkopf, schauma, Krem i Olejek, pielęgnujący spray bez spłukiwania.

aqua, glycol distearate, isopropyl myristate, cetearyl alcochol, dimethicone, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, glycerin, panthenol, hydrolyzed kreatin, argania spinosa kernel oil, dicaprylyl carbonate, quaternium-91, phenoxyethanol, cetrimonium methosoulfate, parfum, methyloparaben, laureth-23, laureth-4, benzyl salicylate, citric acid, limonene, linalool, salicylic acid, benzyl alcohol, geraniol, citronellol, coumarin

nada się na końcówki?

nie wysuszy włosów na dłuższą metę?

Edytowane przez penny9
Czas edycji: 2012-03-19 o 19:23
penny9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 07:32   #4146
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Witam nie znalazłam analizy tego szmaponu wiec prosze o jego analize:
CLEAR women szampon przeciwłupieżowy ANTI HAIR FALL do włosów osłabionych oraz do pielęgnacji skóry głowy.
SKŁAD: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, dimethiconol, dimethicone, zinc pyrithione, carbomer, parfum, guar hydroxypropyltrimonium chloride, climbazole, sodium chloride, TEA-dodecylbenzenesulfonate, laureth-4, laureth-23, poloxamer 407, peg-9m, xantham gum, cellulose annuus seed oil, pyridoxine HCI, sodium ascorbyl phospate, panthenol, pantolactone, panax ginseng root extract, maltodextrin, glycerin, zinc gluconate, zinc sulfate, citric acid, sodium hydroxide, dmdm hydantoin, sodium benzoate, methylchloroisothiazolino ne, methylsothiazolinone, ppg-12, benzyl alcohol, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, linalool.
noo sporawo tego Czekam cierpliwie na analize niech napisze ktos kto choc troche sie zna na tym , czy to dobry czy niezbyt dobry szampon pozdrawiam
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 09:40   #4147
Redhaired Witch
Nindżopesz

Poproszę o analizę:

WELLA PRO balsam wygładzający włosy FLOWING FORM

Aqua, PVP, Polyquaternium-37, Propylene Glycol, Dicaprylate/Dicaprate, Behentrimonium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-4, Sodium Benzoate, Parfum, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Panthenol, PPG-1 Trideceth-6, Isopropyl Alcohol, Gyoxylic Acid, Disodium EDTA, Cetyl Alcohol, Ethylhehyl Methoxycinnamate, PEG-20 Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Sorbitan Oleate, Lilalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Polyaminopropyl Biguanide.

Zastanawiam się czy będzie dobry do wygładzenia i upiększenia puszących się, falowanych włosów a jednocześnie będzie zgodny z CG?
Redhaired Witch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:16   #4148
Renia92i
Zadomowienie

Cytat:
Taki skład podała mi osoba sprzedająca ten szampon ale nie wiem czy warto go kupić jest tani i pojemność 750 ml i niby profesjonalny Pomocy
Renia92i jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:17   #4149
pamfilia
Zakorzenienie

Cytat:
Taki skład podała mi osoba sprzedająca ten szampon ale nie wiem czy warto go kupić jest tani i pojemność 750 ml i niby profesjonalny Pomocy
To Ci zły skład podała bo to nie jest szampon
Stary 2012-03-22, 20:03   #4150
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
Witam nie znalazłam analizy tego szmaponu wiec prosze o jego analize:
CLEAR women szampon przeciwłupieżowy ANTI HAIR FALL do włosów osłabionych oraz do pielęgnacji skóry głowy.
SKŁAD: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, dimethiconol, dimethicone, zinc pyrithione, carbomer, parfum, guar hydroxypropyltrimonium chloride, climbazole, sodium chloride, TEA-dodecylbenzenesulfonate, laureth-4, laureth-23, poloxamer 407, peg-9m, xantham gum, cellulose annuus seed oil, pyridoxine HCI, sodium ascorbyl phospate, panthenol, pantolactone, panax ginseng root extract, maltodextrin, glycerin, zinc gluconate, zinc sulfate, citric acid, sodium hydroxide, dmdm hydantoin, sodium benzoate, methylchloroisothiazolino ne, methylsothiazolinone, ppg-12, benzyl alcohol, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, linalool.
noo sporawo tego Czekam cierpliwie na analize niech napisze ktos kto choc troche sie zna na tym , czy to dobry czy niezbyt dobry szampon pozdrawiam
Szampon ten opiera się na detergencie SLeS, który może niektórych wysuszać i podrażniać (skalp), do tego silikony (ja ich unikam w szamponach), wartościowe składniki za zapachem, czyli w niezbyt dużej ilości

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Poproszę o analizę:

WELLA PRO balsam wygładzający włosy FLOWING FORM

Aqua, PVP, Polyquaternium-37, Propylene Glycol, Dicaprylate/Dicaprate, Behentrimonium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-4, Sodium Benzoate, Parfum, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Panthenol, PPG-1 Trideceth-6, Isopropyl Alcohol, Gyoxylic Acid, Disodium EDTA, Cetyl Alcohol, Ethylhehyl Methoxycinnamate, PEG-20 Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Sorbitan Oleate, Lilalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Polyaminopropyl Biguanide.

Zastanawiam się czy będzie dobry do wygładzenia i upiększenia puszących się, falowanych włosów a jednocześnie będzie zgodny z CG?
Ja może i nie jestem znawcą składów, ale wiem, że na pewno nie jest zgodny z CG, bo ma pq w składzie, do tego ma alkohol, który może wysuszać, dużo substancji zapachowych i olejki oraz panthenol troszkę dalej w składzie za zapachem
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-03-22, 21:48   #4151
imwk
Przyczajenie

Serdecznie proszę o analizę składu

Athena's L'Erboristica, Shampoo riparatore ai semi di lino e burro di karite.

Skład:

Aqua,
sodium coceth sulfate,
glycerin,
sodium lauroamphoacetate,
cocamidopropyl betaine,
inulin,
peg-40 hydrogenated castor oil,
potassium olivoyl/ lauroyl wheat amino acids,
panthenol,
linum usitatissimum oil,
peg-75 shea butter glycerides,
hydrolyzed wheat protein hydrolysate,
coco glucoside,
hydroxypropyl trimonium hydrolyzed wheat protein,
citric acid,
profumo(parfum, fragrance),
phenoxyethanol,
sodium chloride,
styrene/ acrylates copolymer,
hydrolyzed rice protein,
disodium edta,
guar hydroxypropyltrimonoim chloride,
polyquaternium-10,
benzoic acid,
linalool,
dehydroacetic acid,
hexyl cinnamal
imwk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 07:39   #4152
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

[QUOTE=izus_86;33085507]Szampon ten opiera się na detergencie SLeS, który może niektórych wysuszać i podrażniać (skalp), do tego silikony (ja ich unikam w szamponach), wartościowe składniki za zapachem, czyli w niezbyt dużej ilości

no dzieki czyli taki sobie szampon.. bo moj chlopak ma straszny łupiez i ja juz nie wiem jaki szampon mam mu kupowac bo slyszalam ze pantene pro v ma straszny sklad a wczesniej to jego wlasnie uzywalam..
Stary 2012-03-23, 09:03   #4153
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
no dzieki czyli taki sobie szampon.. bo moj chlopak ma straszny łupiez i ja juz nie wiem jaki szampon mam mu kupowac bo slyszalam ze pantene pro v ma straszny sklad a wczesniej to jego wlasnie uzywalam..
Może spróbować raz w tygodniu Nizoral, a na co dzień coś delikatnego.
To też zależy czy to suchy, czy tłusty łupież
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-03-24, 06:37   #4154
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Może spróbować raz w tygodniu Nizoral, a na co dzień coś delikatnego.
To też zależy czy to suchy, czy tłusty łupież
suchy, suchy:P dziekuje za odpowiedz
Stary 2012-03-24, 08:10   #4155
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
suchy, suchy:P dziekuje za odpowiedz
To kup sobie jakiś delikatny szampon typu Babydream, Hipp i nawilżaj skalp np. żelem aloesowym, do którego też możesz dodać d-pantenol
Przede wszystkim unikaj silnych i wysuszających szamponów, które dodatkowo wysuszą skalp i go podrażnią.
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-03-25, 07:46   #4156
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
To kup sobie jakiś delikatny szampon typu Babydream, Hipp i nawilżaj skalp np. żelem aloesowym, do którego też możesz dodać d-pantenol
Przede wszystkim unikaj silnych i wysuszających szamponów, które dodatkowo wysuszą skalp i go podrażnią.
ok. ok dziekuje bardzo
Stary 2012-03-26, 16:14   #4157
Renia92i
Zadomowienie

Proszę o analizę :

Szampon do wlosow blond, z miodem i rumiankiem

Sklad:
Aqua, Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Mel*, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*, Citrus Aurantifolia Extract*, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**

* skladniki z certyfikowanych upraw ekologicznych
** z naturalnych olejkow eterycznych

Odżywka do włosów blond, z miodem rumiankiem i chmielemBez silikonów i bez SLS
Skład:
Aqua, Glycine Soja Oil*, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Myristyl Alcohol, Olea Europaea Oil*, Mel*, Sodium Lactate, Citric Acid, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*,Citrus Aurantifolia Extract*, Panthenol, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**

* składniki z certyfikowanych upraw ekologicznych
** z naturalnych olejków eterycznych

Edytowane przez Renia92i
Czas edycji: 2012-03-26 o 16:18
Stary 2012-03-26, 16:52   #4158
pamfilia
Zakorzenienie

Cytat:
Proszę o analizę :

Szampon do wlosow blond, z miodem i rumiankiem

Sklad:
Aqua, Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Mel*, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*, Citrus Aurantifolia Extract*, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**

* skladniki z certyfikowanych upraw ekologicznych
** z naturalnych olejkow eterycznych

Odżywka do włosów blond, z miodem rumiankiem i chmielemBez silikonów i bez SLS
Skład:
Aqua, Glycine Soja Oil*, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Myristyl Alcohol, Olea Europaea Oil*, Mel*, Sodium Lactate, Citric Acid, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*,Citrus Aurantifolia Extract*, Panthenol, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**

* składniki z certyfikowanych upraw ekologicznych
** z naturalnych olejków eterycznych

Pod jakim kątem analiza?
Szampon będzie dobrze oczyszczał, zawiera detergent chyba identyczny z SLeS (Sodium Coco Sulfate) ale inaczej pozyskiwany. Będzie delikatnie rozjaśniał włosy, nie powinien wysuszać. Odżywka ma bardzo ładny skład, ale ze względu na alkohol, mimo że organiczny, nie należy nakładać na dłuższy czas na skalp - wrażliwą skórę może podrażnić. Również może rozjaśniać włosy, nadawać refleksy.
Stary 2012-03-26, 17:00   #4159
Renia92i
Zadomowienie

Cytat:
Pod jakim kątem analiza?
Szampon będzie dobrze oczyszczał, zawiera detergent chyba identyczny z SLeS (Sodium Coco Sulfate) ale inaczej pozyskiwany. Będzie delikatnie rozjaśniał włosy, nie powinien wysuszać. Odżywka ma bardzo ładny skład, ale ze względu na alkohol, mimo że organiczny, nie należy nakładać na dłuższy czas na skalp - wrażliwą skórę może podrażnić. Również może rozjaśniać włosy, nadawać refleksy.
Chodziło mi o to żeby szampon nie obciążył a odżywka żeby ułatwiła rozczesywanie i nawilżyła Mam długie naturalne jasne blond włosy i są trochę przesuszone a nie chciałabym ich skracać bo zapuszczam Niestety po takich szamponach jak np Frieda, Syoss włosy mi się przetłuszczają szybko i jakby coś je otula "silikon" no nie wiem ale są bardziej żołte szukam lekkiego szamponu i wzmacniającej, która nie obciąży włosów cieńkich odżywki
Stary 2012-03-26, 19:13   #4160
pamfilia
Zakorzenienie

Cytat:
Chodziło mi o to żeby szampon nie obciążył a odżywka żeby ułatwiła rozczesywanie i nawilżyła Mam długie naturalne jasne blond włosy i są trochę przesuszone a nie chciałabym ich skracać bo zapuszczam Niestety po takich szamponach jak np Frieda, Syoss włosy mi się przetłuszczają szybko i jakby coś je otula "silikon" no nie wiem ale są bardziej żołte szukam lekkiego szamponu i wzmacniającej, która nie obciąży włosów cieńkich odżywki
Powinny być ok Mają wartościowe składniki więc powinny służyć dobrze. A co to za firma, ekologiczna jakaś? Chyba nie Alterra, oni nie mają nic do blondu?
Stary 2012-03-26, 19:35   #4161
Renia92i
Zadomowienie

Cytat:
Powinny być ok Mają wartościowe składniki więc powinny służyć dobrze. A co to za firma, ekologiczna jakaś? Chyba nie Alterra, oni nie mają nic do blondu?
Dziękuję Kochana zainwestuje w ten zestaw :-D Firma to ALVERDE posiada Ecocert i BDIH NATURKOSMETIK dostępny na allegro i w sumie jak na naturalne kosmetyki to nie drogie
Stary 2012-03-26, 20:01   #4162
pamfilia
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Kochana zainwestuje w ten zestaw :-D Firma to ALVERDE posiada Ecocert i BDIH NATURKOSMETIK dostępny na allegro i w sumie jak na naturalne kosmetyki to nie drogie
Ooo, fajnie
Stary 2012-03-27, 15:38   #4163
adzia2223
Zadomowienie

Pomożecie? Waham się między tym psikaczem a Gliss kurem
Ziaja Intensywna Odbudowa, odżywka do włosów, spray

Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetrimonium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, panthenol, Hydrolyzed Wheat Gluten, hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Ceramide 3, Ceramide 6 II, Ceramide 1, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, PVP, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Citric Acid.

adzia2223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:48   #4164
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość

Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetrimonium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, panthenol, Hydrolyzed Wheat Gluten, hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Ceramide 3, Ceramide 6 II, Ceramide 1, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, PVP, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Citric Acid.
Ja zdecydowanie polecam Gliss Kury Zmienili jakiś czas temu składy i wyglądają naprawdę fajnie
Najlepszy skład po analizach dziewczyn na innym wątku ma ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50138
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-03-27, 21:55   #4165
Mila_Chi
Przyczajenie

Hej dziewczyny.
Mam prośbę, czy mogłybyście spojrzeć na te składy? Jestem początkującą włosomaniaczką przebywającą na emigracji i aktualnie zaopatrzam się w produkty Alverde.
P.S. Myślę, że analiza będzie przydatna bo z tego co zauważyłam to wiele dziewczyn używa kosmetyków tej firmy.

Alverde, mgiełka do włosów z hibiskusem
Ingredients
Aqua, Alcohol, Isoamyl Laurate, Coco-Caprylate, Helianthus Annuus Seed Oil*, Dodecane, Levulinic Acid, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Levulinate, Sodium PCA, Parfum**, PCA Glyceryl Oleate, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Maltodextrin, Lactic Acid, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract
*ingredients from certified organic agriculture
**from natural essential oils

link:
http://www.dm.de/cms/servlet/segment..._hibiskus.html

Alverde, maska do włosów z avokado
Ingredients
Aqua, Glycine Soja Oil*, Cetearyl Alcohol, Alcohol*, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Persea Gratissima Oil*, Sodium Lactate, Rhus Verniciflua Cera, Myristyl Myristate, Vitis Vinifera Extract*, Simmondsia Chinensis Oil*, Lauroyl Sarcosine, Panthenyl Ethyl Ether, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Hydrogenated Lecithin, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Biotin, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Limonene**, Linalool**, Citronellol**, Geraniol**, Citral**, Benzyl Benzoate**
* ingredients from certified organic agriculture
** from natural essential oils

link:
http://www.dm.de/cms/servlet/segment...e_avocado.html

Alverde, olej do włosów migdałowo-arganowy
Ingredients:
Glycine Soja Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Argania Spinosa Oil*, Juglans Regia Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Arctium Lappa Extract*, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum**, Limonene**, Citral**, Linalool**, Geraniol**, Citronellol**
* ingredients from certified organic agriculture
** from natural essential oils

link:
http://www.dm.de/cms/servlet/segment...del_argan.html
Mila_Chi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 07:55   #4166
ania smerfetka
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 34

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość

Ziaja
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 08:25   #4167
absurdalna89
Zadomowienie

Przepraszam, czy ktoś wie czy analizowana kiedyś skład szamponu koloryzującego do 28 myć Garnier color & shine? Na liście zanalizowanych go nie ma, ale nie wiem jak często jest aktualizowana.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31548

Nie dodaję składu, bo wyrzuciłam opakowanie, ale może ktoś coś wie i podrzuci linka.
absurdalna89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 13:38   #4168
VioletHill
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 6

Garnier Color & Shine bez amoniaku, do 28 myć
ja wzięłam skład z opakowania koloru jasny brąz

1073267 - krem koloryzujący
AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, DECETH-3, LAURETH-12, ETHANOLAMINE, OLETH-30, LAURIC ACID, POLYQUATERNIUM-6,GLYCOL DISTEARATE, TOLUENE-2,5-DIAMINE, HEXADIMETHRINE CHLORIDE, SILICA DIMETHYL SILYTATE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, 2,4-DIAMINOPHE-NOXYETHANOL HCI, m-AMINOPHENOL, ASCORBIC ACID, MICA, SODIUM METABISULFITE, 2-METHYLRESORCINOL, PENTASODIUM METABISULFITE, 2-METHYLRESORCINOL, PENTASODIUM PENTETATE, CARBOMER, RESORCINOL, PARFUM / FRAGRANCE. (FIL C35703/1)

437046 - MLECZKO UTLENIAJĄCE:
AQUA / WATER, HYDROGEN PEROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STANNATE, TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA, PENTASODIUM PENTETATE, PHOSPHORIC ACID, CETEARETH-25, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE, CLYCERIN. (FIL C11321/9)

1026287 - ODŻYWKA NADAJĄCA BLASK
AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, DIPALMITOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, CETYL ESTERS, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) SEED OIL, HYDROXYCITRONELLAL, ARGANIA SPINOSA OIL / ARGANIA SPINOSA KERNER OIL, TRIDECETH-6, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, METHYLPARABEN, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRIC ACID, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, PARFUM / FRAGRANCE. (FIL C29303/1)
Said if you love me, won't you let me know?
If you love me, won't you let me know?"
VioletHill jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 13:59   #4169
adzia2223
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ania smerfetka Pokaż wiadomość
Dzięki

adzia2223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:04   #4170
Izabela_123
Raczkowanie

Znalazłam w aptece takie cudo - AloeVera żel, Gorvita. Na opakowaniu nie jest napisane, że do włosów ale ja oczywiście w tym celu użyłam Wydaje mi się, że jest parę fajnych składników. Proszę o analizę :

Aqua (modyfikowany roztwór leczniczej wody wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowej, bromkowo-jodkowo-borowej z uzdrowiska Rabka), Aloe Vera Extract, Propylene Glycol, Gliceryne, D-Panthenol, Carbomer, triethanoloamine, Allantoin, Polisorbate-20, Methylparaben

Producent zapewnia, że są to składniki naturalne. Z góry dzięki za odpowiedź

Tagi
isana, mocznik, odrosty, pielędnacja, prodykty do włosów, schwarzkopf, skalp, skład kosmetyków, skóra głowy, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości