Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-08, 16:10   #4201
visionAM
Zakorzenienie

Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Perfum wysoko w składzie, a to co przed nim bez szału, więc wiele ta odżywka nie pomoże

visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 16:40   #4202
Śnieżka
Zakorzenienie

Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoilethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Trideceth-12, Burdock Oil, Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopheryl Acetate, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Disodium EDTA, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Citric Acid.

prosze o analize
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:00   #4203
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
na zakreconych mi któras powiedziala że w takim zestawie nie wysusza (znaczy w takim jak w Joannie)
i badz tu madry czlowieku chyba odstawie nie ma co ryzykowac
To wszystko zależy od włosów, nie ma reguły
To tak samo jak z Alterrą, jest mnóstwo pozytywnych opinii, ale są też takie, że wysusza włosy, mimo tego, że ma dużo cennych składników, które powinny niwelować działanie alkoholu
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 09:27   #4204
Bayje
Zakorzenienie

czy mogłabym prosić kogoś o analize ? nie ma tej maski w 'zbiorowym temacie'

Joanna, Professional, Maska z filtrem UV do włosów farbowanych 'Wiśnia'

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cyclomethicone, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Palmitamidopropyltrimoniu m Chloride, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Isopropyl Alcohol, PEG/PPG-15/15 Dimethicone, Polyquaternium-10, Panthenol, Dimethylpabamidopropyl Lauryldimonium Tosylate, Propylene Glycol Stearate, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Triethanolamine, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI 16255

(zdziwiło mnie, że na KWC ten skład wygląda trochę inaczej..)

tak, chcę się przekonać, że ta maska ma kiepski skład

Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 23:34   #4205
Mila_Chi
Przyczajenie

Garnier Fructis Tiefen-Aufbau Rapair-Creme-Kur
Poniżej skład, sama zrobiłam analizę, ale jestem początkową włosomaniaczką i czy mogłybyście wskazać mi, co w tej masce jest dobre, a co nie i czy warto ją stosować?

Aqua
Cetearyl alcochol-to emolient, wygładzacz i zmiękczacz
Behentrimonium Chloride-konserwant, także substancja o działaniu antystatycznym
PEG-180-emolient
Cetyl Esters- emolient
Niacinamide-(wit. b3), przyspieszająca naturalny proces złuszczania, zwiększa nawilżenie skóry i wzmacnia jej naturalną barierę ochronną
Black Currant Seed Oil
Sugar Cane Extract
Hydroxyethylcellulose - konserwant
Olea Europea (Olive) Fruit Oil-olej z oliwki europejskiej-odżywia nawilża
Trideceth-6 - nie znalazłam ale Trideceth-12 to emulgator
Chlorhexidine dihydrochloride-konserwant
Cameliaa sinensis extract-ekstrakt z zielonej herbaty
Benzyl alcohol-rozpuszczalnik, konserwant,
Linalool-komponent zapachowy o potencjalnych właściwościach podrażniających
Amodimethicone - SILIKON ( ktory czesto jest laczony z trideceth-12 i cetrimonium chloride co jeszcze bardziej ulatwia zmywanie) - bardzo fajny silikon
Isopropyl alcohol-emolient
Apple Fruit Extract
Pyridoxine Hydrochloride-odżywia włosy, skórę i działa antystatycznie
Persea Gratissima-avocado - źródło witamin, natłuszczenia i nawilżenia
Methylparaben-konserwant
Butyrospermum Parkii-masło shea również cenione w pielęgnacji włosów, ponadto stanowi filtr UVB, odżywia, nabłyszcza
Citrid acid-kwas cytrynowy-naturalny konserwant, regulator pH
Cetrimonium chloride-konserwant lekko emulgujący,działa tez antystatycznie i przeciwdziała rozwojowi organizmów bakteryjnych
Butylphenyl methylpropional-substancja zapachowa, może powodować podrażnienia
Citrus Medica Limonum-cytryna
Parfum
Mila_Chi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 09:50   #4206
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Dziewczyny jak kwalifikuje się skład tej maski??

VO5 Treat Me Right Rinse Out Deep Conditioning Treatment:
Aqua (Water) , Lauramide MEA , Cetyl Alcohol , Stearyl Alcohol , Cetrimonium Bromide , Quaternium-18 , Stearamidopropyl Dimethylamine , Panthenol , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil , Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil , Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil , Persea Gratissima (Avocado) Oil , Argania Spinosa Kernel Oil , Rosmarinum Officinalis (Rosemary) Leaf Extract , Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil , Mineral Oil (Paraffinum Liquidum) , Petrolatum , Dimethicone , Hydroxyethylcellulose , Behenamidopropyl Dimethylamine , Lanolin , Lactic Acid , Propylene Glycol , Quaternium-80 , Quaternium-26 , PEG-20 Castor Oil , Sodium Laureth Sulfate , Methylparaben , Parfum (Fragrance) , CI 42090 , CI 14700 , CI 17200 , CI 19140.

Z góry dziękuję za pomoc!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 08:31   #4207
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Proszę również o analizę składu odżywki:
Boots Ingredients Coconut & Almond Conditioner Normal to Dry Hair:
Aqua, Cetyl alcohol, Stearamidopropyl dimethylamine, Phenoxyethanol, Dimethicone, Paraffinum liquidum, Ceteareth-20, Citric acid, Prunus amygdalus dulcis oil, Dipropylene glycol, Propylene glycol, Parfum, Cocos nucifera extract, Sorbitol, Methylparaben.

Stary 2012-04-27, 11:22   #4208
pamfilia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Proszę również o analizę składu odżywki:
Boots Ingredients Coconut & Almond Conditioner Normal to Dry Hair:
Aqua, Cetyl alcohol, Stearamidopropyl dimethylamine, Phenoxyethanol, Dimethicone, Paraffinum liquidum, Ceteareth-20, Citric acid, Prunus amygdalus dulcis oil, Dipropylene glycol, Propylene glycol, Parfum, Cocos nucifera extract, Sorbitol, Methylparaben.
Beznadziejna odżywka, nie ma szans na jakieś dobre działanie, może dawać tylko powierzchniowe wygładzenie ale nie, nie, nie kupiłabym jej
pamfilia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 12:57   #4209
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Beznadziejna odżywka, nie ma szans na jakieś dobre działanie, może dawać tylko powierzchniowe wygładzenie ale nie, nie, nie kupiłabym jej
dzięki, no cóż już ją kupiłam. Mam maskę z tej samej serii i uwielbiam ją:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=591121
mogłabyś jeszcze zerknąć na ten szampon?
Boots Baby Sensitive Conditioning Shampoo:
Aqua (Water), Cocamidopropyl betaine, PEG-18 glyceryl oleate/cocoate, Sodium cocoamphoacetate, Sodium laureth sulfate, Sodium chloride, Citric acid, Phenoxyethanol, Panthenol, Sodium methylparaben, Sodium ethylparaben, Tetrasodium EDTA, Disodium phosphate
chyba nie jest taki zły co?

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2012-04-27 o 13:05
Stary 2012-04-27, 19:59   #4210
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Aqua (Water), Cocamidopropyl betaine, PEG-18 glyceryl oleate/cocoate, Sodium cocoamphoacetate, Sodium laureth sulfate, Sodium chloride, Citric acid, Phenoxyethanol, Panthenol, Sodium methylparaben, Sodium ethylparaben, Tetrasodium EDTA, Disodium phosphate
Moim zdaniem ta maska ma zdecydowanie lepszy skład niż odżywka
Odżywka ma niestety silikon i parafinę w składzie, jakoś mi się nie spodobała
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-04-27, 20:05   #4211
pamfilia
Zakorzenienie

Cytat:
Fakt maska ma lepszy skład ale dalej słabo, pewnie lubisz ją za emolienty ale tak jak mówię, to tylko powierzchniowe działanie. Taki zwyklak. A szampon to już w ogóle kaplica Nie wiem co to za firma, nie znam jej, ale słabizna... A już na pewno nie "Baby Sensitive"
Stary 2012-04-28, 08:59   #4212
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Fakt maska ma lepszy skład ale dalej słabo, pewnie lubisz ją za emolienty ale tak jak mówię, to tylko powierzchniowe działanie. Taki zwyklak. A szampon to już w ogóle kaplica Nie wiem co to za firma, nie znam jej, ale słabizna... A już na pewno nie "Baby Sensitive"
używam tego szamponu, bardzo go lubię. Nie mogłam u siebie znaleźć żadnego szamponu bez SLS, a ten miał go dalej w składzie więc pomyślałm, że nie będzie taki zły. Będę dalej szukać.
Jeszcze raz dziękuję za opinię

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ta maska ma zdecydowanie lepszy skład niż odżywka
Odżywka ma niestety silikon i parafinę w składzie, jakoś mi się nie spodobała
Dzięki
Użyłam wczoraj tej odżywki pierwszy raz i jeśli mam wypierać pomiędzy nią, a Timotei, którą mam w domu, to zdecydowanie wolę tą z Boots'a. Włosy fajne, miękkie, a po Timotei sztywne, szorstkie i nie do rozczesania. Czas zapolować na Tresemme bez silikonów.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

1.Botanics Gentle & Mild Baby Shampoo:
Aqua (Water), Cocamidopropyl betaine, PEG-18 glyceryl oleate/cocoate, Lauryl glucoside, Sodium cocoamphoacetate, Sodium chloride, Propylene glycol, Citric acid, Phenoxyethanol, Sodium methylparaben, Parfum (Fragrance), Sodium ethylparaben, Dipropylene glycol, Tetrasodium EDTA, Sorbitol, Calendula officinalis flower extract, Tilia cordata flower extract

2.Burt's Bees Baby Bee Shampoo & Wash:
Aqua, decyl glucoside and lauryl glucoside, coco-betaine, hydrolized soy protein, coco-glucoside and glyceryl oleate, sucrose laurate, glycerin, betaine, glucose, parfum, citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, pimpinella anisum (anise) fruit oil, citrus medicalimonum (lemon) peel oil, vanilla planifolia extract, eugenia caryophyllus (clove) flower oil, xanthan gum, citric acid, glucose oxidase & lactoperoxidase

3.Miamoo Fresh Locks Shampoo:
Aqua (Water), Disodium cocoamphodiacetate (from coconuts), Decyl Glucoside (from corn), Glycerin, Cocamidopropyl betaine (from coconuts), Coco glucoside (from corn), Citric acid, Glyceryl oleate, Aloe barbadensis (Aloe vera gel), Benzyl alcohol, Phenoxyethanol, Lavandula angustifolia (Lavender oil), Linalool, Potassium sorbate, Buxus chinensis (Jojoba extract), Geranium maculatum (geranium oil), Glycine soja (Soya bean extract), Hydrolyzed Silk, Rosmarinus officinalis (Rosemary extract), Citronellol, Geraniol, Tocopherol (Vitamin E), Limonene, Citral, Sodium Benzoate

4.Weleda Baby Calendula Shampoo & Body Wash:
(INCI): Water (Aqua), Coco-Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Alcohol, Disodium Cocoyl Glutamate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glycerin, Chondrus Crispus (Carrageenan), Calendula Officinalis Flower Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid, Fragrance (Parfum)*, with Gum Benzoin (Siam), Limonene*, Linalool*.

* from natural essential oils (i.e. naturally present in the essential oil

5.Halos N Horns Zingy Orange Hair & Body Wash:
Aqua, Decyl Glucoside, Cocamide DEA, Acrylates Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Diazolidinyl Urea, Parfum, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Denatonium Benzoate, Cl 14700, Cl 15985

6.Halos N Horns Mango Melon Mayhem Shampoo & Conditioner:
Aqua, decyl glucoside, cocamide DEA, acrylates copoplymer, cocamidiopropyl betaine, glycerin, diazolidinyl urea, parfum, disodium EDTA, starch hydroxypropyltrimonium chloride, ura, sodium hydroxide, sodium chloride, sodium lactate, sodium benzoate, denatonium benzoate, CI 47005. CI 42090

7.Mini Naked Knee High De-Tangler Shampoo:
Aqua, Sodium cocoamphoacetate, Lauryl glucoside, Sodium lauroyl sarcosinate, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Palmitamidopropyltrimoniu m chloride, Aloe barbadensis leaf juice, Polysorbate 20, Lavandula angustifolia (lavender) oil, Sodium hydroxymethylglycinate, Linalool, Citric acid

8.Earth Friendly Baby Lavender Shampoo and Bodywash:
Aqua, Cocamidopropyl Betaine (Coconut-derived), Sodium Lauroyl Lactylate (Coconut-derived), Decyl Glucoside (Corn-derived), Glycerin (Vegetable-derived), *Aloe Barbadensis (Aloe Vera extract), *Lavendula Angustifolia (Lavender oil), *Anthemis Noblis (Roman Chamomile extract), *Glycine Soja (Soy Bean extract), *Tussilago Farfara (Coltsfoot extract), *Urtica Diocia (Nettle extract), *Salvia Officinialis (Sage extract), *Lavendula Angustifolia (Lavender extract), *Salvia Sclarea (Clary extract), *Romarinus Officinalis (Rosemary extract), *Citrus Grandis (Grapefruit oil), Xanthan Gum (Vegetable), *Citrus Aurantium Dulcis (Orange oil), Phenoxyethanol (preservative), Potassium Sorbate (preservative), Citric Acid (Citral), Linalool (from essential oils), Limonene (from essential oils)
*certified organic ingredient

9.Earth Friendly Baby Chamomile Shampoo & Bodywash:
Aqua, Cocamidopropyl Betaine (Coconut-derived), Sodium Lauroyl Lactylate (Coconut-derived), Decyl Glucoside (Corn-derived), Glycerin (Vegetable-derived), *Aloe Barbadensis (Aloe Vera extract), *Anthemis Noblis (Roman Chamomile extract), *Glycine Soja (Soy Bean extract), Tussilago Farfara (Coltsfoot extract), *Urtica Diocia (Nettle extract), *Salvia Officinialis (Sage extract), *Lavendula Angustifolia (Lavender extract), *Salvia Sclarea (Clary extract), *Romarinus Officinalis (Rosemary extract), *Citrus Grandis (Grapefruit oil), Xanthan Gum (Vegetable), *Citrus Aurantium Dulcis (Orange oil), Phenoxyethanol (preservative), Potassium Sorbate (preservative), Citric Acid (Citral), Limonene (from essential oils)
*certified organic ingredient

Bardzo proszę o pomoc! To wszystkie szampony dziecięce bez SLS/SLeS, które znalazłam w Boots. Jak się kwalifikują? Który ma najlepszy skład? Jaki byłby najodpowiedniejszy dla dzieci z egzemą? (mam już dość Johnsons Baby, moje dzieci mają po nim szorstkie i suche włoski).

Stary 2012-04-28, 09:06   #4213
pamfilia
Zakorzenienie

2, 3, 4, 8, 9 bym się przyjrzała, wyglądają ok. Co do egzemy to niestety nie wiem jakich składników powinno się unikać w tej chorobie Najprostszy i najłagodniejszy wydaje się chyba nr 4 więc na niego bym postawiła
Stary 2012-04-28, 09:20   #4214
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
2, 3, 4, 8, 9 bym się przyjrzała, wyglądają ok. Co do egzemy to niestety nie wiem jakich składników powinno się unikać w tej chorobie Najprostszy i najłagodniejszy wydaje się chyba nr 4 więc na niego bym postawiła
masz złote serce

Stary 2012-04-28, 09:59   #4215
izus_86
Zakorzenienie

Kamila ja tez bym postawiła na 4 Ma całkiem fajny i delikatny skład, do tego olejki
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-04-28, 10:14   #4216
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Kamila ja tez bym postawiła na 4 Ma całkiem fajny i delikatny skład, do tego olejki

Na pewno kupię go dzieciom i może sama będę używać

Stary 2012-04-28, 10:21   #4217
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:

Na pewno kupię go dzieciom i może sama będę używać
Możesz spróbować na sobie, może akurat za jednym razem znajdziesz szampon odpowiedni dla siebie i dla dzieci
Naprawdę szkoda, że nie masz u siebie produktów Hipp, bo ten szamponik jest naprawdę fajny
No, ale ten co podałaś jest w sumie dobrą alternatywą
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-01, 19:22   #4218
Lasd
Raczkowanie

Prosze o ocene:

Odżywka regenerująca Elisse

Skład (INCI): Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl, Hydroxyethylmonium, Menthosulfate, Distearoylethyl, Dimonium Chloride, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Behentrimonium Chloride, Catrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Parfum, Methylchloroisothiazoline , Methylisothiazoline, Butylene Glycol and Glycosphingolipids, Citronellol, Linalool, Limone, CitricAcid

Jest w niej bardzo duzo szkodliwych silikonów? Nawilża włosy? Staram sie nie uzywac duzo silikonow (tylko jedwab) i zastanawiam sie jak bd dzialac razem z olejowaniem?
Stary 2012-05-02, 13:19   #4219
malaewa
Przyczajenie

hej prosze o informacje o skladzie odzywki:
ALIE HAIR CARE Cinnamon&Acacia z Kauflandu
a wiec:

Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol

dzieki
malaewa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 13:21   #4220
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez malaewa Pokaż wiadomość
a wiec:

Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol

dzieki
silikony

Stary 2012-05-02, 13:38   #4221
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
silikony
To nie są silikony, tylko konserwanty

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez malaewa Pokaż wiadomość
a wiec:

dzieki
Na początek odżywka w nazwie ma cynamon i akację, których tak naprawdę w składzie nie ma

W składzie jest:
- Cetrimonium chloride-konserwant lekko emulgujący,działa tez antystatycznie i przeciwdziała rozwojowi organizmów bakteryjnych
- Cetearyl alcochol-to emolient, wygładzacz i zmiękczacz
- Guar hydroxypropyltrimonium chloride-to antystatyk tworzący na włosach ochronną powłokę, dodatkowo ma również właściwości odżywcze, wygładza, wzmacnia włosy i ułatwia rozczesywanie
- Panthenol (wit.B5)-substancja aktywna/odżywcza/łagodząca, przyspiesza odnowe naskórka, działa nawilżająco
- Parfum-zapach
- Methylchloroisothiazolino ne-konserwant
- Methylisothiazolinone-konserwant
- Benzyl alcohol-rozpuszczalnik, konserwant

Podsumowując: odżywka o bardzo prostym składzie, powinna lekko nawilżać i ułatwiać rozczesywanie. Fajna do tuningowania
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-02, 14:20   #4222
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
To nie są silikony, tylko konserwanty [COLOR="Silver"]
och, a ja zawsze myślę, że to silokony bo mają końcówkę "none". Jak je doróżnić od siebie?

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2012-05-02 o 14:26
Stary 2012-05-02, 14:57   #4223
syla_ba
Raczkowanie

GG do syla_ba

a pokusi się ktoś o przeanalizowanie tego składu?

Aqua, Polysorbate 20, Glycerin, Cetaryl Alcohol, Dimethicone, Myristyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Laureth-3, Propylene Glycol, Lauryl Alcohol, Hydroxypropyl Guar, Dimethiconol, Parfum (Fragrance), Imidazolidinyl Urea, Polyquaterninum-7, Phenoxythanol,, Polyquaterninum-11, Hydrolyzed wheat Protein, Benzophenonr-4, Methylparaben, Ethylparaben, Benzyn Salicylate, Butyl Phenyl Methylpropional, Propylparaben, Citronellol, Silethicone, Disodium Edta, Butylparaben, Bambusa Vulgaris Extract, Aloe Barbadensis (Leaf juice) Gel, Ficus Carica (fig) Fruit/Leaf Extract, Maltodextrin, Xanthan Gum

To jest odżywka bez spłukiwania kupiona w hurtowni fryzjerskiej jeszcze zanim odkryłam naturalną pielęgnację i tak się zastanawiam czy teraz jej używać..
Stary 2012-05-02, 15:27   #4224
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
och, a ja zawsze myślę, że to silokony bo mają końcówkę "none". Jak je doróżnić od siebie?
Ja zawsze korzystam z tej listy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387147
A jak nie jestem jakiegoś składnika pewna, to jeszcze patrzę tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255608
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-02, 19:09   #4225
kas_kasia
Przyczajenie

Hej
Mam prośbę, mógłby mi ktoś przeanalizować skład lakieru do włosów taft zielonego? mam włosy cienkie i boję się używać kosmetyków o złym składzie.l Z góry dziękuję

INGREDIENS: dimethyl ether, alcohol denat. aqua, octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer,aminomethyl propanol, parfum , niacinamide, propianol, linalool, coumarin.
kas_kasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 22:05   #4226
Kira P
Przyczajenie

Ja bym prosiła o analizę szamponu Vichy Dercos przeciw łupieżowi tłustemu (nowa formuła)
Składniki: aqua/water, sodium laureth sulfate, coco-betaine, cetyl alcohol, hydroxystearyl cetyl ether, carbomer, ci 19140/yellow 5, citric acid, dimethicone, 2-oleamido-1, 3-octadecanediol, ppg-5-ceteth-20, propylene glycol, salicylic acid, selenium sulfide, sodium chloride, sodium hydroxide, sodium hypochlorite, parafum/fragrance
Kira P jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 11:07   #4227
anttreee
Raczkowanie

Cytat:
A jak nie jestem jakiegoś składnika pewna, to jeszcze patrzę tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255608
Iza, rewelacyjnie, że podałaś te linki;*
anttreee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:52   #4228
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Iza, rewelacyjnie, że podałaś te linki;*

Mi zawsze pomagają jak czegoś nie wiem
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-05, 08:12   #4229
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Super
Teraz mogę się dokształcić

Stary 2012-05-05, 10:14   #4230
Denaris
Rozeznanie

Witam. Mogę prosić o analizę? Co o niej myślicie?

Imperity INFINITY PROFESSIONAL Hair Mask Ygurt Flower

skład:
aqua ,cetearyl alkohol, glycerin, cetrimonium chloride, hydrolized keratin, hydrolized wheat protein, panthenol, benzophenone-4 , citric acid, parfum, mathylisothiazolinone, methylchloroisothiazolino ne, benzyl alcohol, ci19140, ci42090, ci18050

Z góry dziękuję.
Denaris jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
isana, mocznik, odrosty, pielędnacja, prodykty do włosów, schwarzkopf, skalp, skład kosmetyków, skóra głowy, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości