Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-05, 17:45   #4231
amandaa_16
Raczkowanie

GG do amandaa_16
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę, bo nigdzie nie znalazłam:
Global Cosmed, Bobini Baby, Szampon i płyn do kąpieli od 1 dnia

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate (and) Sodium Laureth 8-Sulfate (and) Sodium Oleth Sulfate (and) Magnesium Oleth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside (and) Glyceryl Oleate, Potassium Cocoyl Hydrolyzed Collagen, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract. Propylene Glycol (and) PEG 55 Glycol Oleate, Parfum, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol.
amandaa_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 13:21   #4232
Agnieszka987
Zakorzenienie

Poproszę o analizę...

Bielenda, Powitanie z Afryką, Szampon błotny z glinką Ghassoul

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocoamide DEA, Maroccan Lava Clay, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Magnesium Aluminium Silicate, Cellulose Gum, PEG-12 Dimethicone, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Panthenol, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Timotei, Świeżość i Czystość, Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate (A)/ Sodium C12-13 (B)*, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Glycerin, Camellia Sinensis Lear Extract, Maltodextrin, Cymbopogon Schoenanthus Extract, Sodium Hydroxide, Vitis Vinifera Seed Extract, PPG-12, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 47005. (05.07.2010)
*składnik A lub B - patrz przy kodzie produkcji.

Czy maja silikony?
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 09:51   #4233
lovehermadly
Przyczajenie

Nie latwiej i szybciej otworzyc sobie strone na ktorej wypisane na silikony i samemu aprawdzic, czt sa? ten pierwszy ma PEG 12 Dimethicone

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Witam. Mogę prosić o analizę? Co o niej myślicie?

Imperity INFINITY PROFESSIONAL Hair Mask Ygurt Flower

skład:
aqua ,cetearyl alkohol, glycerin, cetrimonium chloride, hydrolized keratin, hydrolized wheat protein, panthenol, benzophenone-4 , citric acid, parfum, mathylisothiazolinone, methylchloroisothiazolino ne, benzyl alcohol, ci19140, ci42090, ci18050

Z góry dziękuję.

Skład za sprawą gliceryny, keratyny i panthenolu powinien kondycjonowac o nawilzac, reszta to standartowe emolienty i antystatyki oraz zapach i konserwanty. Bez szalenstw ale w porzadku
lovehermadly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:34   #4234
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lovehermadly Pokaż wiadomość
Nie latwiej i szybciej otworzyc sobie strone na ktorej wypisane na silikony i samemu aprawdzic, czt sa? ten pierwszy ma PEG 12 Dimethicone

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Skład za sprawą gliceryny, keratyny i panthenolu powinien kondycjonowac o nawilzac, reszta to standartowe emolienty i antystatyki oraz zapach i konserwanty. Bez szalenstw ale w porzadku

Nie chodziło tylko o silikony ale o cały skład. Pytanie o obecność silikonów dodałam dodatkowo...
Stary 2012-05-10, 00:31   #4235
lovehermadly
Przyczajenie

W takim razie przepraszam, zle Cie zrozumialam. Ja sie nie podejme niestety analizy tycch szamponow, bo zawieraja duzo skladnikow ktorych nie znam
lovehermadly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 22:03   #4236
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
W takim razie przepraszam, zle Cie zrozumialam. Ja sie nie podejme niestety analizy tycch szamponow, bo zawieraja duzo skladnikow ktorych nie znam
ok
Stary 2012-05-13, 16:06   #4237
Griwen
Przyczajenie

Mam do was pytanko.
Jaki szampon będzie dobry do cienkich i przetłuszczających się włosów dla chłopaka?

Teraz używam H&S, do włosów przetłuszczających się, ale widzę że to nie jest dobry pomysł. Zresztą niewiele mi on także pomaga.

Dziękuję.

Edytowane przez Griwen
Czas edycji: 2012-05-13 o 20:55
Griwen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 16:17   #4238
Denaris
Rozeznanie

Cytat:

Dziękuję serdecznie
Denaris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 16:38   #4239
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Griwen Pokaż wiadomość
Mam do was pytanko.
Jaki szampon będzie dobry do cienkich i przetłuszczających się włosów dla chłopaka?

Teraz używam H&S, do włosów przetłuszczających się, ale widzę że to nie jest dobry pomysł. Zresztą niewiele mi on także pomaga.

Dziękuję.
Tutaj jest cały wątek na ten temat http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4144
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:03   #4240
azure
Zadomowienie

GG do azure

Cytat:
Mam do was pytanko.

Dziękuję.
H&S to nie są dobre szampony. Proponuję zmienić na ziołowe i łagodniejsze. Bardzofajne są Herbal Care Farmony: http://www.farmona.pl/pielegnacja-wlosow/herbal-care/
Stary 2012-05-13, 19:28   #4241
Griwen
Przyczajenie

Może i jest ale ja mam do tego także cienkie włosy, do tego to temat z 2002 roku.
A nowe marki doszły. Jest może cos lepszego.
Griwen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 20:46   #4242
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Może i jest ale ja mam do tego także cienkie włosy, do tego to temat z 2002 roku.
A nowe marki doszły. Jest może cos lepszego.
Jakbyś się postarał, to byś zauważył, że w 2002 roku tamten wątek się rozpoczął, ale trwa do dziś, sama niedawno się w nim udzielałam

Co do tego, że masz też cienkie włosy, to nie ma znaczenia, bo problem z przetłuszczaniem tkwi w skórze głowy, a nie we włosach

Ten wątek w ogóle tego nie dotyczy, on nie polega na doradzaniu, tylko analizowaniu kosmetyków, a takie pytania powodują nieład.
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-16, 17:30   #4243
Pani Barokowa
Rozeznanie

Hej dziewczyny, ostatnio szukałam jakiejś lekkiej odżywki bez spłukiwania i znalazłam tą, a że była tania (8 zł) to pomyślałam co mi szkodzi Możecie spojrzeć na skład? Ogólnie mam włosy w dosyć dobrej kondycji, używam po każdym myciu odżywki (do spłukiwania), raz w tygodniu maseczki, ale lubię po umyciu, na wilgotne włosy jeszcze coś nałożyć

Marion, 7 efektów, Ultralekka odżywka z olejkiem arganowym
Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-70 (and) Dipropylene Glycol, Propylene Glycol, Coceth-7 (and) PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether (and) PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Phenyltrimethicone, Parfum, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol (and) Ethylexylglycerin, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, CI16255, CI 19140, CI 15985, Citric Acid, Triethanolamine
Pani Barokowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 20:15   #4244
danana
Zadomowienie

hej
chciałam was spytac o szampon gliss kur z olejkami,bardzo napakowany jest silikonami?chcialam miec po prostu na wypadek taki szampon wiecie..wyjscia żeby miec pewność że włosy beda dobrze wygladac
oto skład z góry dzieki
Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Laureth-2, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Panthenol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, Citric Acid, PEG-12 Dimethicone, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Polyquaternium-10, Parfum, PEG-14M, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, CI 47005, CI 15985.
danana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:01   #4245
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
hej
chciałam was spytac o szampon gliss kur z olejkami,bardzo napakowany jest silikonami?chcialam miec po prostu na wypadek taki szampon wiecie..wyjscia żeby miec pewność że włosy beda dobrze wygladac
oto skład z góry dzieki
Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Laureth-2, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Panthenol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, Citric Acid, PEG-12 Dimethicone, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Polyquaternium-10, Parfum, PEG-14M, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, CI 47005, CI 15985.
Ma tylko jeden silikon i jedno pq Poza tym bardo dużo olejków, także niektórych może obciążać.
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-21, 20:55   #4246
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

dziewczyny plis.. coto jest za składnik bo w słowniku składników go niema
" Arctium Majus" ?

a tu cały skład Olejku

Paraffinum liquidum, Glycine Soya, Arctium Majus,

Propyl Gallate, Parfum und C.I. 11920.
Stary 2012-05-21, 22:19   #4247
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
dziewczyny plis.. coto jest za składnik bo w słowniku składników go niema
" Arctium Majus" ?

a tu cały skład Olejku

Paraffinum liquidum, Glycine Soya, Arctium Majus,

Propyl Gallate, Parfum und C.I. 11920.
To łopian większy

Wystarczyło wpisać w google
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-23, 16:00   #4248
Agnieszka987
Zakorzenienie

Witajcie Proszę o recenzję tych odżywek i maski Jak wyglądają składowo?

Pettenon Cosmetici, Dolce Latte (Maska z proteinami mlecznymi)

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipamytoylethyl Hydroxyethylomonium Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonimu Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchlorisothiazolione , Sodium Cocoyl, Glutamate (15.09.2010)

Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odżywka `Intensywna świeżość mięta`

Skład: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, dimethicone, isopropyl myristate, paraffinum liquidum, propylene glycol, mentha piperita leaf extract, urlica dioica (nettle) leaf extrakt, panthenol, trilaureth-4 phosphoate, cyamopsis tetragonolobus gum, sodium benzoate, 2-bromo 2-nitropropane-1,3 diol, mentha arvensis leaf extract, limonene, linalool, citric acid.

Joanna, Naturia, Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą do włosów przetłuszczających się i normalnych

Skład: aqua, cetyl alkohol, ceartralyl alkohol, stearalkonium chloride, peg-20 stereate, peg-40 hydrogenated castor oil, cetrimonium chloride, isopropyl alcohol, pantenol, utrica dioica, camellia sinensis, propylene glycol, butylene glycol, citric acid, parfum, citral, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool, dmdm hydation, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone.
Stary 2012-05-23, 19:25   #4249
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Pettenon Cosmetici, Dolce Latte (Maska z proteinami mlecznymi)

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipamytoylethyl Hydroxyethylomonium Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonimu Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchlorisothiazolione , Sodium Cocoyl, Glutamate (15.09.2010)

Więc tak.. widze kosnerwant, zmiękczacz, później coś nawilżającego, kolejne kosnerwanty.. Cazeina, substancja czynna,kwas cytrynowy, mleczne proteiny,silikon,kolejny konserwant i substancja myjąca. Ogólnie dużo w niej nie ma .. z tego co widać dużo konserwantów. choć z moich podstawowych info wiem ze po parfumie jesli są jakieś proteiny a są to jest ich sporo ale hmm nie do końca byłabym pewna też odzywki.

Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odżywka `Intensywna świeżość mięta`

Skład: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, dimethicone, isopropyl myristate, paraffinum liquidum, propylene glycol, mentha piperita leaf extract, urlica dioica (nettle) leaf extrakt, panthenol, trilaureth-4 phosphoate, cyamopsis tetragonolobus gum, sodium benzoate, 2-bromo 2-nitropropane-1,3 diol, mentha arvensis leaf extract, limonene, linalool, citric acid.
Hmmm tutaj znajduje się... konserwant, silikon,parafina, zmiękczacz, nawilżasz,rozpuszczalnik, roślinny extrakt , etrakt z pokrzywy,panthenol,emulga tor,zapach,konserwant, bromo i nitropropane nie wiem cooto jest akurat i nieumialam znaleźć , jakiś extrakt ale jaki dokladnie nie wiem, zapach ktory moze podrazniać, na końcu kwas cytrynowy. ogólnie ta ma więcej dobrego niż poprzednia i mniej konserwantów.

Joanna, Naturia, Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą do włosów przetłuszczających się i normalnych

Skład: aqua, cetyl alkohol, ceartralyl alkohol, stearalkonium chloride, peg-20 stereate, peg-40 hydrogenated castor oil, cetrimonium chloride, isopropyl alcohol, pantenol, utrica dioica, camellia sinensis, propylene glycol, butylene glycol, citric acid, parfum, citral, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool, dmdm hydation, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone

Hm.. 2 rodzaje alkoholu, emolienty, zagęszczacze, konserwant,koleny emolient,panthenol, pokrzywa, extrakt z zielonej herbaty, rozpuszczalniki,kwas cytrynowy.. konserwant, zapachy,kolejny konserwanty.. i tyle..

Podsumowując z tych 3 bym tą drugą wybrała a co do mojego wytłumaczenia (analizy) niech jeszcze sprawdzi ktoś kto sie bardziiej zna czy na pewno dobrze napisałam pozdrawiam
Stary 2012-05-23, 22:01   #4250
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Ogólnie dużo w niej nie ma .. z tego co widać dużo konserwantów. choć z moich podstawowych info wiem ze po parfumie jesli są jakieś proteiny a są to jest ich sporo ale hmm nie do końca byłabym pewna też odzywki.
Nie wiem jak w tej odżywce, ale bardzo często jak coś jest po zapachu, to są to małe ilości, a nie duże
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-23, 22:19   #4251
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w tej odżywce, ale bardzo często jak coś jest po zapachu, to są to małe ilości, a nie duże
aha.. dzieki nie wiedziałam
Stary 2012-05-24, 13:10   #4252
Agnieszka987
Zakorzenienie

Stary 2012-05-24, 14:07   #4253
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
hej
oto skład z góry dzieki
więc.. na poczatku detergent, emulsyfikator,później pare rodzaji ojelków,panthenol, pochodna keratyny- działa nawilżająco, keratyna kwas cytrynowy, silikon,kondycjoner-moze podrazniać,rozpuszczalnik ,konserwant zapachowy, emolient odzywczy zageszczacz, detergent- nawilża,emolient,nawilżac z, perfum, zapachy,filtr zapachowy,te ostatnie to chyba barwniki ale nie jestem pewna.. ogólnie olejek ma duzo oleju w sobie i pare nawilżaczy ale ma tez pare konserwantów czy dobry do olejowania nie wiem ale może być składowo

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio szukałam jakiejś lekkiej odżywki bez spłukiwania i znalazłam tą, a że była tania (8 zł) to pomyślałam co mi szkodzi Możecie spojrzeć na skład? Ogólnie mam włosy w dosyć dobrej kondycji, używam po każdym myciu odżywki (do spłukiwania), raz w tygodniu maseczki, ale lubię po umyciu, na wilgotne włosy jeszcze coś nałożyć

Marion, 7 efektów, Ultralekka odżywka z olejkiem arganowym
Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-70 (and) Dipropylene Glycol, Propylene Glycol, Coceth-7 (and) PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether (and) PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Phenyltrimethicone, Parfum, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol (and) Ethylexylglycerin, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, CI16255, CI 19140, CI 15985, Citric Acid, Triethanolamine
hmm wygląda jakby miala te olejki ale jakoś mało.. ma 2 silikony z tego co widze , rozpuszczalnik, wygładzacz, PPG to chyba zagęszczacze i zmiękczacze,konserwant, filtry, kwas cytrynowy.. hmm i to tyle (chyba) w razie W mnie poprawcie jakbym coś pominęła
Stary 2012-05-24, 15:18   #4254
izus_86
Zakorzenienie

SugarbabyLove ten Gliss Kur, to szampon, a nie olejek

Moim zdaniem jest ok, ma jeden lekki silikon i pq, ze względu na dużą ilość olejków może niektórych obciążać
Jeżeli ma to być szampon na "wyjścia", to jak najbardziej się nada
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-24, 15:27   #4255
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
SugarbabyLove ten Gliss Kur, to szampon, a nie olejek

Moim zdaniem jest ok, ma jeden lekki silikon i pq, ze względu na dużą ilość olejków może niektórych obciążać
Jeżeli ma to być szampon na "wyjścia", to jak najbardziej się nada
aa faktycznie gapa ze mnie ogólnie szampony z slsem nie są jakieś super ale moze byc
Stary 2012-05-24, 15:34   #4256
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
aa faktycznie gapa ze mnie ogólnie szampony z slsem nie są jakieś super ale moze byc
Nie wszystkim SLeSy szkodzą Są zwolenniczki takich szamponów, gdyż delikatne się u nich nie sprawdzają
Sama nie mam nic przeciwko SLeS.
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
Stary 2012-05-24, 16:43   #4257
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wszystkim SLeSy szkodzą Są zwolenniczki takich szamponów, gdyż delikatne się u nich nie sprawdzają
Sama nie mam nic przeciwko SLeS.
aha.. no ja akurat wole bez sls choc powiem ci że ogólnie rzadko szamponu uzywam na co dzien myje odzywką po szamponie mam wlosy strasznie skołtunione
Stary 2012-05-24, 19:22   #4258
*Basia*
Mod-Śnieżynka

Sugar, proszę podszkol się troszkę w analizach, bo wprowadzasz w błąd.

Wybacz ale jak można pomylić olejek z szamponem? Są dziewczyny, które naprawdę nie mają o analizach zielonego pojęcia. Przeczytają co napisałaś, uwierzą.

Edytowane przez *Basia*
Czas edycji: 2012-05-24 o 19:24
*Basia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 19:25   #4259
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Sugar, proszę podszkol się troszkę w analizach, bo wprowadzasz w błąd.

Wybacz ale jak można pomylić olejek z szamponem? Są dziewczyny, które naprawdę nie mają o analizach zielonego pojęcia. Przeczytają co napisałaś, uwierzą.
Nie mogłaś od razu napisać po prostu gdzie błąd zrobiłam, musiałaś po mnie jechać od razu? nie ma wybacz tylko opanuj się... Jeśli jesteś taką znawczynią i profesionalistką to czemu ty tej analizy nie zrobiłaś?

PS: składy pomagał mi wasz słownik składów wyjaśnić więc kto się myli i wprowadza w błąd?? he? ..? zresztą mniejsza oto.. tu chodzi oto że ja nikogo tu nie obrażam i tak samo chce by c traktowana. to na tyle. baw sie dobrze

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-24 o 19:28
SugarbabyLove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 19:28   #4260
*Basia*
Mod-Śnieżynka

Cytat:
Nie mogłaś od razu napisać po prostu gdzie błąd zrobiłam, musiałaś po mnie jechać od razu? nie ma wybacz tylko opanuj się... Jeśli jesteś taką znawczynią i profesionalistką to czemu ty tej analizy nie zrobiłaś?

PS: składy pomagał mi wasz słownik składów wyjaśnić więc coty gadasz..?
O błędzie napisano już powyżej.
Nie jadę po Tobie.
Nie jestem znawczynią i profesjonalistką, dlatego nie biorę się za analizy. Zresztą nigdzie tego nie napisałam.
"wasz słownik"?
nie gadam, tylko piszę

Nie irytuj się.
Nie wprowadzaj w błąd wizażanek, jeśli nie jesteś pewna o czym piszesz.

Z mojej strony koniec.

*Basia* jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
isana, mocznik, odrosty, pielędnacja, prodykty do włosów, schwarzkopf, skalp, skład kosmetyków, skóra głowy, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości