Ile kasy powinna brac początkująca stylistka paznokci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-08, 19:45   #1
lauracrow
Rozeznanie

Ile kasy powinna brac początkująca stylistka paznokci?

Cześc... Pierwszy raz jestem na forum, ukończyłam kurs, wychodzi mi juz całkiem, całkiem... I w związku z tym mam pytanie... Ile kasy za tipsy powinna brac początkująca stylistka? Słyszałam opinie, że 60zł to za mało, a kilka koleżanek powiedziało, że cena 15 zł będzie wręcz za dużo... Kto ma rację? Jak myślicie?
lauracrow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:48   #2
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Ile kasy powinna brac początkująca stylistka paznokci?

Jeśli ćwiczyłaś i wiesz, że nie popełniasz błędów, pod żel nie podchodzi powietrze, nie robisz płąskich łopat to myślę, że 60zł jest ok, mogłabyś brać nawet więcej - w zależności od miejscowości. Nigdy w życiu nie bierz za paznokcie 15 zł o ile to nie są Twoje zupełne początki, trzeba się cenić, a i materiały kosztują
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:58   #3
lauracrow
Rozeznanie

Dot.: Ile kasy powinna brac początkująca stylistka paznokci?

...No fakt...używam żeli i akryli firmy Sun Flower...a one trochę kosztuja i jak narazie tracę na tym interesie... ale mieszkam w małej miejscowośi, gdzie na dodatek jest duża konkurencja... (która robi za 40zł) ... Tym tylko się rożnimy, że ja wykonuję kwiatki akrylowe i inne zdobienia 3D, ale zawsze brakowało mi wiary w siebie i teraz poprostu głupio mi wziąśc od koleżanek więcej niż 20zł...
lauracrow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:01   #4
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek
Smile Dot.: Ile kasy powinna brac początkująca stylistka paznokci?

Ja też jestem początkująca (mieszkam w Chorzowie, tu konkurencja jest duża), pracuję na Christrio, Ra Nails i EzFlow. kurs skonczyłam w marcu. Na razie ćwiczę, dlatego mówie koleżankom że to promocja biorę 30zł. Może mam łatwiej gdyż pracuję w szkole a tam to prawie same kobiety. Jak się wprawię to chcę otworzyć działalności i np za zwykłego frencha (żel/akryl) brać 60zł, ze zdobieniami 70-75zł. juz sobie zaplanowałam, że na razie nie otwieram salonu tylko jezdżę po klientkach (co im się zreszta bardzo podoba, nie muszą się z domu ruszać, i chwala mnie za dokładność i higienę pracy). Zyczę powodzenia

asikczek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości