W這sy farbowane na czarno a potem rozja郾iane! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-09, 18:49   #1
asia1803
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Thumbs down

W這sy farbowane na czarno a potem rozja郾iane!

Hej mam pewien problem. Moj naturalny kolor wlosow to jasny br您, mam baaardzo ciemn oprawe oczu wiec przefarbowalam na ciemny braz, pozniej czarmy. Mialam zrobiony styling ok 1,5 roku temu (b. zaluje bo mam zniszczone wlosy troche przez to). W sobote jade do fryzjera bo chce troche zmienic fryzure no i przede wszystkim chce zmienic kolor. Slyszalam 瞠 na czarnych w這sach 瘸dna farba sie nie przyjmie i trzeba je najpierw rozja軼ic i pozniej nalozyc wlasciwy kolor. Troche obawiam sie ze to rozjasnianie moze mi kompletnie zniszczyc wlosy... ale z drugiej strony mam dosc tego czarnego koloru bo widac bardzo odrosty + chcialabym jak御 zmiane.

Co mam zrobic? Czy wlosy mi nie wypadna bo mialam wczesniej robiony styling? a no i jakich kosmetykow powinnam uzywac jesli juz zdecyduje sie na ten krok (prosze o konkretne nazwy )

z gory dzieki
Asia
asia1803 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-09, 20:01   #2
siusan89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
GG do siusan89
Dot.: W這sy farbowane na czarno a potem rozja郾iane!

strasznie bedziesz miala zniszczone a nie lepiej na poczatek z gory zrobic Ci kilka pasemek? n jakis tam kolor ?? szkoda wlosow, ten czarny bedzie cI sie zmywal i wtedy kombinuj
siusan89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-09, 20:34   #3
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Z ciemnego koloru tak szybko sie nie pozbedziesz albo fryzjerka zrobi ci balejaz z rozjasniacza lub dekoloryzacje.Ja bym jednak zdecydowala sie na ta dekoloryzacje,puzniej nalozy Tobie farbe jaka bedziesz chciala najlepiej gdyby nalozyla podobna do Twojego naturalnego.Bedziesz musiala dobrze pielegnowac wlosy. Wiecej poczytaj w tym linku w ktorym zalaczylam tam masz opisane jak przejsc z ciemnego Pozdrawiam i zycze wytrwalosci
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259&page=77

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-09, 20:38   #4
ImYourDestiny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

nie nie nie tylko nie rozja郾ianie... ja po rozja郾ianiu ciemnych w這s闚 kompeltnie sobie z nimi nie radze i wydaje pe軟o kasy na regeneracje zr鏏 lepiej pasemka... lepiej bedzie wygl康a
ImYourDestiny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-09, 21:13   #5
asia1803
Przyczajenie

dzi瘯i dziewczyny za rady pasemka to niezly pomysl ale mialabym problem zdobraniem koloru pasemek... a co do dekoloryzacji, mam nadzieje ze to bedzie dobre rozwiazanie bo chyba sie na nie zdecyduje :p
Stary 2008-04-17, 12:32   #6
Mess
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Mess

hej asia! ja mia豉m tak sam sytuacj mam czarne w這sy i chcia豉m je sobie rozja郾i wi璚 postanowi豉m, 瞠 zrobi sobie pasemka- i ca貫 szcz窷cie, 瞠 nie rozja郾i豉m sobie wszystkich naraz, bo nie dosz豉bym z nimi do 豉du niestety moje w這sy bardzo si zniszczy造, trudno si rozczesuj i to nie jest juz to co kiedy czas leci i moje w這sy powolutku odrastaj, nie przejmuj si kiedy ta czarna farba zejdzie- tak jak na moich ale naprawd ostrzegam z rozja郾ianiem

POWODZENIA
Mess jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-17, 13:21   #7
Mess
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
GG do Mess

aha, i dodam, 瞠 jedyna od篡wka, kt鏎a naprawd daje rad na moje w這ski to zwyk豉 ziaja- czarna rzepa!! potrafi zdzia豉 cuda i pi瘯nie pachnie
Stary 2008-04-17, 13:25   #8
legumina80
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

styling + rozja郾ianie = hmm?!!
legumina80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-17, 15:56   #9
zielonka02
BAN sta造

Wiadomo軼i: 690

Styling wg mojego fryzjera trzyma si oko這 3-6 miesi璚y wi璚 prawdopodobnie juz nic z nego nie zosta這. Poza zniszczonymi w這sami.
Nie wiem co ci doradzi bo z jednej strony my郵 瞠 po dekoloryzacji i na這瞠niu jednego koloru efekt b璠zie lepszy, 豉dniejszy, bo pasemka na tak ciemnych w這sach przynajmniej mnie nie bardzo sie podobaj (zale篡 od tego jak jasne chcesz je mie). Mo瞠 warto zdekoloryzowa w這sy ale dopiero po bardzo intensywnej ich regeneracji? Kolejny kolor nie przyjmie si dobrze na bardzo zniszczonych w這sach. Polecam olejek rycynowy - niezast徙iony.
zielonka02 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-21, 10:20   #10
asia1803
Przyczajenie

hej dziewczyny! dzi瘯i za takie zainteresowanie by豉m u fryzjera i po zobaczeniu moich w這s闚 sie za豉ma. powiedzia 瞠 dekoloryzacja to tylko na moj odpowiedzialnosc, bo wlosy mi si wykrusz. zrobil mi odrosty w kolorze ciemnego br您u i powiedzial zebym juz z tym czarnym dala spokoj, i robila odrosty na br您. 軼ie豉m duzo wlosow bo byly tak zniszczone... ale jest duuuzo lepiej. kupilam sobie henna treatment wax, podobno jest dobre na zniszczone farbowaniem wlosy. zobaczymy jak to b璠zie...

dzieki za rady!

pozdrawiam,
asia
Stary 2008-04-21, 17:25   #11
witaminka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 568

witam
mam podobny problem farbowalam sie na braz az pewnego razu fryzjerce wyszed czarny.... bylo to we wrzesniu wiec juz troche czasu mine這 ale by豉m za豉mana!! teraz mam juz spoory odrost jasny i juz sa prawie w 99% zregenerwoane bo by造 okropnie zniszczone chyba spalone farba...
niedlugo scinam do polowy szyj mam za ramiona i nie chcem czarnego koloru widzec nigdy na mojej glowie ;P tez mysle o kilku pasemkach blond hm
Stary 2009-08-29, 10:47   #12
paulinkamo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Unhappy Dot.: W這sy farbowane na czarno a potem rozja郾iane!

Mam powa積y problem porad嬈ie co
W ubieg造m roku w lipcu rozja郾i豉m moje w這sy 鈔edni blond pasemkami w odcieniu platyny u fryzjerki. Nie rozja郾ia豉m ich ani nie farbowa豉m a do kwietnia tego roku. Mianowicie w kwietniu fryzjerka na這篡豉 mi na w這sy kolor kasztanowy i zrobi豉 kilka jasnych pasemek. Za ponad miesi帷 pod koniec maja na w這sy na這篡豉 mi czekolad, kt鏎a bardzo szybko si zmy豉. Drugi raz na這篡豉 mi czekolad 30-tego lipca. Tym razem czekolada ju nie chcia豉 si zmywa, a ja zn闚 zapragn窸am mie w這sy blond. Dwa dni temu odwiedzi豉m fryzjerk. Nie mog豉 mi zdj望 farby, bo mia豉m rozja郾iane w這sy, wi璚 na這篡豉 na pasma moich w這s闚 rozja郾iacz. Jedne pasemka mia造 by ja郾iejsze, drugie bardziej z這te i zostawi豉 te pasma z t czekolad. Teraz mam niekt鏎e rude i z馧te pasma co zrobi, 瞠by wr鏂i do jakiegokolwiek blondu? pom騜cie jestem zrospaczona jak patrze na swoje w這sy
paulinkamo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-29, 13:34   #13
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

z ciemnych a juz zwlaszcza czarnych zawsze trudno zejsc, rety, ile to razy juz sobie obiecalam,ze nie farbuje na czarno, bo pozniejsze rozjasnianie niszczy wlosy...
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-31, 10:22   #14
tulula1227
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 869

Ja mia豉m w豉郾ie taka przygod Z czarnego na br您...

Min窸o ju 9 miesi璚y a po dekoloryzacji moje w這sy strasznie si pusz,s bardzo suche,豉mliwe...Ale nie 瘸逝j,bowiem czarny nie by "moim" kolorem.
Stary 2009-10-02, 11:51   #15
izunia12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

moze cos zaradzicie mialam wlosy sredni blond przefarboalam je na ciemny braz wyszly czarne przez jakis czas malowlam odrosty teraz chcialam wrocic do blond i mam fryzjerka 2 razy mi sciagala kolo i mam bardzo trawiaste wlosy suche i w jednym miejscu wykruszone ale nie mam jeszcze do konca blondu co pomoze je zregenerowac???pomozcie:c onfused:
izunia12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-02, 21:15   #16
Xtase
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 732

Spr鏏uj z od篡wk i szamponem L'oreal elseve re-nutrition z mleczkiem kr鏊ewskim Takie w bia造m opakowaniu. Naprawd polecam, sama schodzi豉m z czarnego na br您, p騧niej na blond i po 瘸dnej innej od篡wce moje w這sy nie s tak g豉dkie,sypkie i 豉two je rozczesa zupe軟ie jakbym nigdy ich nie farbowa豉:p
Xtase jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-03, 09:15   #17
izunia12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Dziekuje Barzdo sprobuje ale watpie one sa wykruszone w jednym miejscu tak bardxo popalone za szybko je rozjasnilam i dlatego i nie sa jeszcze do konca blond koncowki rude musze cos jeszcze zrobic tylko co?????
izunia12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-03, 12:52   #18
AnVsi4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
GG do AnVsi4

Mam podobna sytuacje. M鎩 kolor w這s闚 to ciemny popielaty blond. Od roku je farbuj, na pocz徠ku na jasny br您, p騧niej troch ja郾iejsze farby, aby powr鏂i do blondu, ale zawsze sama. Ju niewiele brakowa這 mi do naturalnego. Ostatnio posz豉m do fryzjera aby wyr闚na豉 mi kolor. powiedzia豉m ze chce mniej wi璚ej taki kolor jak m鎩 naturalny. Niestety wysz豉m z ciemnym br您em na w這sach, kt鏎y w og鏊e do mnie nie pasuje.

Co mam teraz zrobi, aby jak najszybciej i jak najmniej niszcz帷 w這sy (bo i tak mam ju zniszczone od prostowania) rozja郾i w這sy?
AnVsi4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-12, 19:52   #19
cygaretka76
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Hej,
moje naturalne w這sy maj kolor jasnobr您owy, taki mysi. Od bardzo dawna farbowa豉m si na ciemny br您 lub czarny. Dwa tygodnie temu postanowi豉m zaszale, a poniewa od zawsze marzy豉m o blondzie, podj窸am decyzj o rozja郾ieniu. Moja fryzjerka rozja郾ia豉 mi pasemkami. Po pierwszej wizycie mia豉m 50/50 pasemek z kolorze z這ty blond i tych farbowanych wcze郾iej, czyli br您 (lekko sprany). Po 5 dniach posz豉m do niej ponownie, tym razem zrobi豉 mi pasemka na pozosta造ch ciemnych w這sach, wy豉pa豉 ich tyle, ile si da這. Wysz豉m od fryzjera jako 90% blondynka, bo gdzieniegdzie mam jeszcze br您owe pasemka. Na nast瘼ny dzie po這篡豉m na w這sach GENIALN farb L'oreala Preference kolor D2g Berlin Jasny z這cisty opalizuj帷y blond, kolor przepi瘯ny, wyszed identyczny, jak na pr鏏niku, teraz mam pi瘯ne w這sy w kolorze s這mkowo-z這tego blondu. W s這鎍u wygl康a bosko, bardzo naturalnie i nie tandetnie. Pokocha豉m t farb, mimo wysokiej ceny pozostan jej na zawse wierna.
Je郵i rozja郾ianie ciemnych w這s闚 to tylko pasemkami.
cygaretka76 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-25, 19:15   #20
aaania90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam!
Jestem po rozja郾ianiu w這s闚 z czarnych farbowanych na blond.
Fryzjerka doradzi豉 mi przechodzenie pasemkami wiec tak zrobi豉.
Najpierw jedna dawka pasemek, a po kilku dniach kolejna na pozosta造ch ciemnych w這sach. (tak jak kolezanka powyzej)
Niestety zosta這 mi jeszcze troche tych ciemnych pasemek... i konc闚ki mam troch pomara鎍zowe:/ i tu moje pyt.?? czy mog na te w這sy po這zy farb blond np. Loreala? czy w miare r闚nomiernie pofarbuje mi w這sy i pokryje pozosta陰 niewielka ilo嗆 ciemnych pasemek.

Edytowane przez aaania90
Czas edycji: 2010-11-25 o 19:16
aaania90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 16:59   #21
Dzaria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Exclamation Dot.: W這sy farbowane na czarno a potem rozja郾iane!

Witam.
Podpisuje si pod w徠ek.
A wi璚 tak... 2 razy farbowa豉m w這sy aksamitn czerni z Palette ;/
Teraz chc pozbyc si tego koloru i w鏂i do swojego naturalnego czyli 鈔edniego br您u. Po przeczytaniu chyba wszystkich for闚 Zdecydowa豉m sie na dekoloryzacje. Renee Blanche-chc uzy tego dekoloryzatoru. Mam zamair zrobic to sama a podobno ten nieniszczy tak bardzo w這s闚. Ale czytaj帷 forum naczyta豉m si o jaki oxydantach mieszanych z rozja郾aiczem i szcze瞠 m闚i帷 nie mam poj璚ia o co w tym chodzi. Czy kto m鏬 by mi to wyja郾i?
i jeszcze jedno czy po dekoloryzacji mog wyfarbowac w連oy szamponem koloryzuj帷ym do 24 my? chwyci?
Dzaria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-05, 22:41   #22
aaOlkaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Dziewczyny! Mia豉m ten sam problem. W這sy naturalne ciemny siwy blond farbowane na mocny br您. P騧niej chcia豉m jasny blond, probowa豉m dwoma farbami i nic nie chwyci造. I wtedy kupi豉m rozja郾iacz I pieknie rozja郾i moje farbowane na ciemny br您 w這ski. Kolor jest taki z這cisty, jak by造 mokre to wydawa sie troche pomara鎍zowy ale to znik這 jak wysch造. Nic prostszego A ju mia豉m isc do fryzjera i wydac kupe kasy na dekoloryzacje...
aaOlkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-11, 20:28   #23
patuss1920
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

czesc wszystkim. Mia豉m do niedawna taki sam problem: moj naturalny kolor wlosow to ciemny braz, a pozniej zafarbowany czarny. zapragnelam zmiany na blond. Uzylam 2 rozjasniaczy co bardzo zniszczylo moje wlosy. Wkoncu poszlam po rade do kolezanki fryzjerki ktora mi pomogla: miesiac pozniej sciagnela mi kolor i zafarbowala na blond a od spodu zostawila czarny kolor. Jako po pol roku znowu mi sciagnela kolor z tej dolnej czesci i mam jasny blond! oplacalo sie tyle czekac bo efekt jest naprawde cudowny !
patuss1920 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-28, 09:36   #24
paulilien
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile guzik prawda.

Na wakacje w 2011 roku mia豉m kaprys przej軼ia z farbowanej czerni na blond. By豉m w kilku salonach, ale nikt si nie chcia podj望 pr鏏y rozja郾iania. Poszcz窷ci這 mi si w ostatnim. Fryzjerka powiedzia豉 mi spokojnie, 瞠 mo瞠 mi zrobi dekoloryzacj i na這篡 farb. Bardzo si ucieszy豉m i zgodzi豉m si. Po wyj軼iu z salonu mia豉m pi瘯ny blond na g這wie, a moje w這sy by造 o wiele bardziej delikatne i ich kondycja si poprawi豉. Cho sama my郵a豉m, 瞠 to niemo磧iwe to jednak przekona豉m si na w豉snych w這sach, 瞠 mo積a. Chodzi tu jedynie o dobrego fryzjera, kt鏎y zna si na rzeczy. Pozdrawiam wszystkie u篡tkowniczki!
paulilien jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-28, 09:47   #25
Damnations
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611
Dot.: guzik prawda.

.

Edytowane przez Damnations
Czas edycji: 2012-11-18 o 15:35
Damnations jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-12, 15:00   #26
Mirror Queen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: guzik prawda.

Mam w這sy grube, g瘰te, d逝gie do pasa. Od 10 lat farbowane granatow czerni - cz瘰to k豉dziona farba na ca這嗆 a nie tylko na odrosty. Zapragn窸am by ruda. 畝den fryzjer nie chcia si podj望 zadania. Jeden wprost mi powiedzia, 瞠 mu si nie chce, bo z takimi w這sami jest za du穎 roboty. Odbarwi豉m sama (w domu, w pojedynk nak豉da豉m wszystko na w這sy-ale ja zawsze sama k豉d豉m sobie farb wi璚 to nie by豉 dla mnie nowo嗆) Joann (Intensiv Blond (Intensywny rozja郾iacz)). Po 40 minutach od na這瞠nia na ca這嗆 w這s闚 (od ko鎍闚ek z ty逝 w g鏎) - na czubku g這wy 鄴速ko jajka, reszta rudo-z這ta. Na這篡豉m miedziany maho i jestem zadowolona. W這sy wcze郾iej szybko mi si przet逝szcza造, teraz nie mam tego problemu, musia豉m tylko podci望 ko鎍闚ki (ale nie robi豉m tego od roku, wi璚 i tak by im czas ju . Generalnie nie polecam osobom z bardzo cienkimi, s豉bymi w這sami. Moje rady dla tych, kt鏎zy jednak si zdecyduj:
- na moje w這sy potrzebnych by這 7 opakowa Joanny i 4 farby na wyr闚nanie koloru.
- trzeba nak豉da naprawd grubo rozja郾iacz.
- rozja郾iacz b璠zie 鄉ierdzia, szczypa i podgrzewa w這sy - mog by nawet mocno ciep貫.
- je瞠li mamy w這sy do嗆 przet逝szczone, ew. u篡wamy sporo 鈔odk闚 do piel璕nacji typu pianki, lakiery, gumy polecam wbrew ulotce umy i wysuszy w這sy przed odbarwieniem. Inaczej mo瞠 nier闚no z豉pa.
- po odbarwieniu i ufarbowaniu na這篡 dodane do farb od篡wki na co najmniej p馧 godziny na w這sy, po sp逝kaniu zastosowa mask i te potrzyma p馧 godziny/godzin.
- Je瞠li kto ma problem z rozczesywaniem w這s闚 powinien zainwestowa w od篡wk w sprayu tak dwufazow do u篡wania na suche i mokre w這sy.
- Najlepiej odbarwi w這sy np w pi徠ek i kolor na這篡 w niedziel, 瞠by zrobi w這som troch przerwy. Ja zrobi豉m wszystko jednego dnia po pracy. Zaj窸o mi to ok 3 godzin w sumie.
W這sy sa odrobin zniszczone, ale nie 瘸逝j. Od篡wiam je teraz domow maseczk oliwa z oliwek+olej rycynowy+鄴速ko+nafta kosmetyczna i nie 瘸逝j nic a nic

Who is the fairest of them all?
Mirror Queen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.