Blagam o pomoc!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-10, 00:39   #1
mala1213
Raczkowanie

GG do mala1213 Send a message via Skype™ to mala1213
Unhappy

Blagam o pomoc!!

Dziewczyny pomozcie mi wygladac jak kobieta!! Mam okopnie przesuszone niesforne ,krecone wlosy,wysokie czolo i do tego piegi Marze o new look!! Nie znosze mojego ciaglego zaczesywania sie w kok!! Prosze o sugestie,rady,nie mam pojecia jak sie czesac,myslalam nad grzyweczka ale przy tych wlosach to chyba kazda odpada!!Chetnie poddam sie komus kto pomoze mi znow sie umiechnac do lustra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1629 (600 x 450).jpg (56,5 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1534 (600 x 450).jpg (36,8 KB, 366 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1386 (600 x 450).jpg (38,5 KB, 446 załadowań)
mala1213 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:07   #2
madzia9018
Raczkowanie

Dot.: Blagam o pomoc!!

Ja sie za bardzo nie znam ale mam pytanie nie próbowałaś uzywać żelu do włosów albo pianki żeby loczki byly widoczne???
moje koleżanki które mają takie włosy właśnie tak robią i wyglądają genialnie może warto spróbować
madzia9018 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:29   #3
polkluza
Raczkowanie

Talking Dot.: Blagam o pomoc!!

Cytat:
Napisane przez mala1213 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie mi wygladac jak kobieta!! Mam okopnie przesuszone niesforne ,krecone wlosy,wysokie czolo i do tego piegi Marze o new look!! Nie znosze mojego ciaglego zaczesywania sie w kok!! Prosze o sugestie,rady,nie mam pojecia jak sie czesac,myslalam nad grzyweczka ale przy tych wlosach to chyba kazda odpada!!Chetnie poddam sie komus kto pomoze mi znow sie umiechnac do lustra

Słuchaj ja dwukrotnie w swoim życiu zrobiłam trwałą i miałam mega przesuszone włosy, nie jesteś sama . Pomogła mi terapia ampułkami L'Oreal w salonie kosmetycznym chodziłam co tydzień przez 4 tygodnie, później co drugi tydzień przez 3 mięsiące, następnie raz w miesiącu (ok pól roku) i na koniec coraz rzadziej i rzadziej. Taka wizyta kosztowała mnie 35 zł. jedna. Piegami bym się nie przejmowała osobiście uważam, że dodają uroku, nie maskowałabym ich tylko używała pudru sypkiego. Po zdjęciach widać że masz bardzo ładną buzię i kolor tęczówki oczu, używałabym opalizujących kolorów w zimnej tonacji (ale nie widziałam Cię na żywo być może ciepłe kolory byłyby lepsze) (osobiście kocham i polecam cienie MAC i Artdeco). Zainwestuj trochę w odbudowę włosa to naprawdę czyni cuda, nie wiem może zamiast 'tradycyjnej grzywki" mogłabyś ją pocieniować ale też nie za krótko, bo możesz mieć problemy z układaniem. Do kręconych włosów pianka która podkreśli skręt. Używaj kolorów.

Ps. ja i tak uważam że wyglądasz jak kobieta - ładna kobieta.
Stary 2008-04-10, 09:37   #4
JOANNA16
Zakorzenienie

masz wysokie czoło myślę że grzywka na ukos była by ok zawsze mozna uzyc prostownicy i pocieniowałabm włoski
Stary 2008-04-10, 09:57   #5
Asia221
Rozeznanie

mi sie wydaje ze powinnas ściąć włosy tak na długość do ramion lub krótsze i zrobic grzywke na ukos, wtegy optycznie by skróciło twarz

a co do koloru to może balejaż???miałas już kiedyś?
Asia221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 11:33   #6
FioletowaEmka
Raczkowanie

Dziewczyny wyżej, czytałyście post autorki - ma kręcone włosy i nie da jej się zrobić grzywki.. Chyba, że musiałaby ciągle ją prostować :/

FioletowaEmka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 13:33   #7
Pusiakg_1987
Rozeznanie

Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987

Ja uważam, że do twojego typu włosów nie pasuje grzywka ze względu na ich kręcenie się. Zainwestuj w szampon i odżywkę do fal i włosów kręconych z nivea oraz piankę do ich podkreślenia i wtedy twoje loczki będą super
http://www.nivea.pl/products/show/9229

Pusiakg_1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:00   #8
malwinac
Zadomowienie

Hm jeśli masz wysokie czoło powinnaś mieć grzywkę. Włoski podetnij do ramion i na pewno będzie o wiele lepiej. Nie martw się

malwinac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:05   #9
olenka2303
Raczkowanie

GG do olenka2303

wiec tak ja doradzilabym zrobic trwała i grzywke (nie koniecznie na bok) grubsze wałki na trwała a potem dbanie o włosy a napewno bedzie upragniony efekt
znalazlam kilka fryzurek i moze cos Ci sie spodoba
a co do koloru to raczej ciemne odcienie brązu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chujowe.jpg (85,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rde.jpg (25,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wmiaere.jpg (30,6 KB, 30 załadowań)
Stary 2008-04-10, 17:13   #10
bmadziaa
Raczkowanie

fajna kobitka z Ciebie, więc nie ma co się martwić!
a jak wyglądasz w włosach rozpuszczonych? Też mam niesforne włosy, kręcą mi się, ale polubiłam je.. Warto rozpuścić, użyć jakiejś maseczki czy odżywki do kręconych i próbować z fryzurką... Jak nie grzywka, to może chociaż przedziałek na bok i dalej myśleć albo prostownica i zobaczyć jak wyuglądasz prostych, ale na dłuższą metę włosy będą zniszcozne i przeusozne..
ale warto próbować
Stary 2008-04-10, 18:48   #11
mala1213
Raczkowanie

Unhappy

Dziekuje wam dziewczyny za pomysly,dodaje zdjecia moich okropnych wlosow,tak wygladaja jak wyschna nie wymodelowane,sa okropne!!!! Probowalam swego czasu prostowac prostownica,wydawalo mi sie ze wygladam lepiej,ale nadal zwiazywalam w koka,i robilam przedzialek z boku,poza tym takie prostowanie na dluzsza mete niszczy wlosy na maxa! (I do tego nigdy nie moglam znalezc odpowiednio dobrego sradka chroniacego wlosy przed zelazkiem...) nie wiem jakos nie widze sie w rozpuszczonych,albo to moja jakas paranoja... Zawsze marzylam miec proste wlosy ale natura obdarzyla mnie grubymi mocnymi sianowatymi wlosami ,nawet fryzjerki mowia,ze mam bardzo ciezkie wlosy w ukladaniu az strach pomyslec o odpowiedniej fryzurze do mojego typu urody( ojj chyba nigdy nie bede wygladala dobrze sprobuje jednak nalozyc pianki do wlosow kreconych i moz e z przodu zaczesze grzywke na bok,zepne wsowka a wlosy z tylu poprostu rozpuszcze...hmm zobaczymy napewno zalacze zdjecia,no i do tego jeszcze makijaz-oj nie mam pojecia jak sie malowac!!!!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1807 (600 x 450).jpg (38,0 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1806 (600 x 450).jpg (36,4 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1800 (600 x 450).jpg (51,6 KB, 295 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-04-10 o 19:36 Powód: post pod postem
Stary 2008-04-10, 19:15   #12
Lara-21
Wtajemniczenie

Zdecydowanie nie powinnaś tak zaczesywać włosów do tyłu. Włosom spietym w kok powiedz: NIE! Moze spróbuj zrobić przedzialek z boku, tak by włosy spadały na czoło i choć troszke je zakryły, no chyba, ze zdecydujesz sie na zrobienie grzywki, ale wtedy tak jak pisały dziewczyny musiałabys je prostować. Spróbuj uzyc kosmetyków, ktore podkreślą skret włosów.
Poza tym wg mnbie masz zdecydowanie za ciemne włosy. Widziałabym Cie w jakimś brązie, który wspłógrałby z Twoimi ślicznymi piegami
Jeżeli chodzi o makijaż, myśle, że odpowiednie dla Ciebie sa ciepłe barwy: brązy,beże itp. A tak w ogóle to bardzo ładna z Ciebie kobieta
Lara-21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:24   #13
lady marmolade
Raczkowanie

GG do lady marmolade

Ja bym troche skrocila te wlosy i wycieniowala zeby troszke loczkow spadalo Ci na twarz.
I jakos je ujarzmic np piankami, zelami specjalnymi odzywkami zeby tylko sie nie puszyly!
Tyjemy razem

lady marmolade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:48   #14
AniuChaa
Przyczajenie

Tez mam szopowate wlosy,podobne do Twoich i po kazdym myciu uzywam pianki.Loczki zupelnie inaczej wtedy wygladaja,nie jak kupa siana....A co do grzywki moglabys ja zawijac na gruby walek i potem lekko wyprostowac
AniuChaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 23:02   #15
bmadziaa
Raczkowanie

pomyślałam o tym, że możesz jeszcze przejść się do fryzjera, ale żadne radykalne cięcie, tylko żeby pocieniował troszeczkę włoski! ale troszeczkę, będą się lepiej układały.. myślę, że w krótszych włosahc nie byłoby Ci dobrze, a do tego kręcą się jeszcze bardziej wg mnie, więc w grę może wejść cieniowanie właśnie.. ja tak mam i jestem superzadowolona.. teraz zapuszczam
a co do makijażu.. hm.. trzeba próbować na samej sobie.. najpierw jakiś lekki podkład czy trochę pudru, róż na policzki.. tusz do rzęs, mas zbardzo ładne oczy, więc będą jeszcze bardziej wyraźne
głowa do góry naprawdę nie jest źle
Stary 2008-04-11, 13:11   #16
brązowiutka
Zadomowienie

GG do brązowiutka

Ja bym pokombinowała z kolorem - rozjaśniłabym do takiego kasztanowego, ciemnego ale nie bardzo ciemnego brązu Może nawet do tego jakieś kilka jaśniejszych refleksów? Uwydatniłoby to kolor Twoich oczu.
To, że masz fale grzywce nie przeszkadza, wystarczy nałożyć piankę po umyciu, tak jak dziewczyny pisały. Niekorzystnie Ci w włosach zaczesanych do tyłu, więc wycieniuj włoski, zrób grzywkę "na bok", rozjaśnij jeśli się da, zrób przedziałek z boku i będzie super
Masz piękne oczy - podkreśl je złotymi, brązowymi, beżowymi, dymnoróżowymi cieniami, mogą być o lekkim perłowym połysku, także rozświetlające i opalizujące. Do tego lekko wytuszowane rzęsy dobrym czarnym tuszem. Błyszczyk w odcieniu cielistym albo podkreślającym kolor ust.
A piegi dodają Ci niesamowitego uroku, nie powinnaś mieć z ich powodu absolutnie kompleksów!

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 13:26   #17
assantea
Raczkowanie

pocieniuj odrobinę włoski- od razu będą lepiej się układać, poza tym kilka kosmyków zaczesanch na bok powinno tworzyć asymetryczna grzywkę. Masz piękne oczy więc podkreslaj je choc trochę makijażem
assantea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 13:30   #18
inwencja
Zadomowienie

Cześć .
Ja również mam loki.
Muszę Ci przynać , że z moimi jest troszkę zachodu , ale wyglądają dobrze.
Zazwyczaj myję włosy szamponem z Nivea do loków i fal , jak dla mnie ładnie wygląda i naprawdę ładniej włosy wyglądają . Jak widzę , że już źle się układają to idę do fryzjerki i podcinam końcówki . Jeśli masz przesuszone włosy to polecam Ci odżywkę z Gliss Kur'a są świetne . Acha , jak mam mokre włosy to nabieram je i dociskam :P tak jakbyś brała do ręki jakąś odżywkę i czochrała włosy , bo lepiej się wtedy kręcą .
Mam nadzieję , że mnie zrozumiałaś w tym ostatnim zdaniu i życzę powodzenia z fryzurą
inwencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:22   #19
olikbt21
BAN stały

Jezu jaka z Ciebie śliczna dziewczyna! Masz niesamowitą delikatną urodę, te piękne dużo oczy, jasna cera, śliczne piegi i do tego czarne włosy!!! Przepięknie!

Po pierwsze - przedziałek na boku. Po drugie - więcej włosów w środkowej części głowy. Po trzecie - nie musisz koniecznie mieć grzywki - ale swoje loki pielęgnuj, bo jesteś piękna i mogą być jeszcze lepszą ozdobą Ciebie
olikbt21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:53   #20
mala1213
Raczkowanie

Arrow Dot.: Blagam o pomoc!!

Dziekuje wam dziewczyny za odpowiedz A co myslicie o krysztale do wlosow? Zamiast pianki i zelu?
Stary 2008-04-14, 21:15   #21
inwencja
Zadomowienie

Cytat:
Dziekuje wam dziewczyny za odpowiedz A co myslicie o krysztale do wlosow? Zamiast pianki i zelu?
Myślę , że może być , aby tylko Tobie pasowało i nie sklejało włosów
inwencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 21:29   #22
GiGa007
Wtajemniczenie

GG do GiGa007

no moim zdaniem to przede wszystkim grzywka winna być ponieważ masz wysokie czoło a jeśli włosy Ci sie tak strasznie kręco to polecam wizyte u fryzjera,który je wyprostuje na dłuzszy czas no i zmieniłabym kolor wlosków na jakiś brąz,kasztan ale zdecydowanie jasniejszy od obecnego
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...

MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 11:36   #23
mala1213
Raczkowanie

Smile Dot.: Blagam o pomoc!!

W sobote ide do fryzjera mam dosc tej fryzury,podsumowalam wasze rady i zdecydowanie nie powinnam spinac wlosow,musze tylko przywyknac do rozpuszczonych bo napewno bedzie mi bardzo ciezko z akceptacja ich dolaczam zdjecie fryzurki mojej koleznaki ,zastanawiam sie nad tym?Co wy na to?? tylko oczywiscie dluzsze wloski tak do ramion moze, moje krecone ale te pasemka napewno rozjasnia moja twarz troszke.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1821 (600 x 450).jpg (54,5 KB, 155 załadowań)
Stary 2008-04-15, 12:27   #24
zanka205
Zakorzenienie

uważam, że najpierw powinnaś odżywić włoski, a potem używając produktów do włosów kreconych wydobyć piękno kręconych włosów. Nie musisz zmieniać koloru włosów, ewentualnie niech dobry fryzjer delikatnie pocieniuje włosy żeby się dobrze układały. A tak z innej beczki masz śliczne oczy i w ogóle ładna z Ciebie kobieta.

"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:17   #25
kaska222
Moderator

Tak jak dziewczyny pisalay wycieniuj lekko wlosy,sprubuj z ta grzywka na bok.I dobrze odzywic.Polecam watek pielegnacij wlosow kreconych i mala symulacja
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77214
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mala1.jpg (36,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mala2.jpg (126,2 KB, 207 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:23   #26
olikbt21
BAN stały

Zgadzam się z propozycję fryzury Kaski222, ale na litosc boską!!! Z tymi pięknymi czarnymi włosami w kontrascie z wielkimi niebieskimi oczętami wyglądasz bosko! Nie rób tak, żeby wyglądać jak setki innych dziewczyn! Strasznie zazdroszczę Ci urody! A kształt oczu i nosa przypomina mi Reni Jusis, możesz coś od niej zgapić, ona często fajnie wygląda.
olikbt21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:59   #27
zanka205
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z propozycję fryzury Kaski222, ale na litosc boską!!! Z tymi pięknymi czarnymi włosami w kontrascie z wielkimi niebieskimi oczętami wyglądasz bosko! Nie rób tak, żeby wyglądać jak setki innych dziewczyn! Strasznie zazdroszczę Ci urody! A kształt oczu i nosa przypomina mi Reni Jusis, możesz coś od niej zgapić, ona często fajnie wygląda.
faktycznie jesteś podobna do Reni Jusis a zastanawiałam sie kogo mi przypominasz
Propozycja Kaski222 jest jak najbardziej trafna, kolor też, choć uważam, że w tym czarnym właśnie fajnie widać kontrast z Twoimi pięknymi oczami.

Stary 2008-04-15, 14:02   #28
mala1213
Raczkowanie

O rany....jak ja okropnie bym wygladala z tymi pasemkami i podcietymi tak krotko wlosami chyba zostane przy czarnym,juz sie umowilam na sobote do fryzjera moze on mi cos zaproponuje Ale napewno je wycieniuje .
Stary 2008-04-15, 14:05   #29
zanka205
Zakorzenienie

Cytat:
O rany....jak ja okropnie bym wygladala z tymi pasemkami i podcietymi tak krotko wlosami chyba zostane przy czarnym,juz sie umowilam na sobote do fryzjera moze on mi cos zaproponuje Ale napewno je wycieniuje .
no co Ty ładnie, ale skoro nie chcesz farbować (jestem za tym ) pocieniuj troszkę i odżywiaj. Będzie super. Musisz wydobyć te loki właśnie tak jak na fryzurce od Kaski222. Wiem, że trochę trzeba w to pracy włożyć ale efekt będzie świetny Powodzenia u fryzjera i wklej potem fotki. Pozdrawiam

Stary 2008-04-15, 16:29   #30
bmadziaa
Raczkowanie

ja bym nie zmieniała na Twoim miejsuc kolorku włosów, bo zniszczysz je i będą jeszcze bardziej suche, a poza tym super wyglądasz w czarnych!
pokaż efekt po wizycie u fryzjera koniecznie )

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości