zostawić, jak jest, czy nie ? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-14, 12:28   #1
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

zostawić, jak jest, czy nie ? ;)

hej
na fotkach jest mój naturalny kolor, w zimę kilka razy potraktowałam go tylko rozjaśniaczem z joanny, ale nie zauważyłam efektów...i teraz nie wiem, nakładać, jakiś blond, a może w ogóle jakoś ciemno...
i zapuszczam włosy z takich za ucho, chcę baaardzo długie, no, ale nie wiem, czy dobrze robię, bo one do grubych nie należą, tu są trochę rozwiane i nie uczesane...
i w ogóle jakie macie uwagi
wiadomo, że lepiej spytać obce osoby

słoneczno-wiosenne pozdrowienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00012333333333444444444444477.JPG (185,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC000666667777777788888888885.JPG (149,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bmbjgu (167778888999999999999999992).JPG (132,2 KB, 72 załadowań)
CzerwonyKolczyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:49   #2
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu
Dot.: zostawić, jak jest, czy nie ? ;)

masz piękny jasny kolorek moim zdaniem możesz śmiało zapuszczać. sama mam długie i niestety cienkie włosy. zawsze można je ciekawie upiąć jeśli chcesz farbować to może jakieś refleksy jasniutkie lub balejaż?? zapuszczasz grzywke? może pomyśl o takiej na bok, raczej nie widzę Cię w grzywce na całe czoło ale kilka krótszych kosmyków po boku doda fryzurze charakteru. no i włoski z przodu pocieniować delikatnie na końcówkach. mocne cieniowane raczej odpada przy cienkich włosach. i wydaje mi się, że lepiej prezentujesz się w odcieniu zbliżonym do platyny niż słonecznym blondzie(na ostatnim zdjeciu Twoj kolor jest cieplejszy niż na dwóch pierwszych fotkach i wg mnie tu mniej korzystnie - ale to chyba wina słońca)
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 13:27   #3
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

izuu dziękuję
to wina słońca, bo to ostatnie własnie było robione w słońcu...
zapuszczam grzywkę, musiałam ją ściąć, bo zapuszczałam brwi i wiadomo, jak wyglądałam
a może jakieś płukanki, żeby nadać srebrzysty odcień..tylko jakie...
a w ogóle włosy mam już za zapięcie stanika
Stary 2008-04-14, 14:51   #4
Lyeta
Raczkowanie

Jeny ale masz śliczny kolor! Co ja bym dała na naturalny blond jak Twój Myślę, że zbyt ładnie wyglądasz żeby to niszczyć przyciemnianiem ich. Jak już koniecznie byś chciała jakiejś odmiany to tak jak mówiła moja poprzedniczka-jakieś pasemka czy balejaż ale zostań w gamie jasnych włosów. A co do długości to Twoje włosy wyglądają bardzo dobrze, nie widać, przynajmniej na zdjęciach, że są cienkie, więc myślę, że jak najbardziej możesz nosić długie włosy, zwłaszcza jeżeli masz na nie ochotę

Ech długie jasne włosy Swoją drogą bardzo ładnie wyglądają przy Twojej urodzie- wszystko jest takie.."spójne"

P.S na niektórych zdjęciach, zwłaszcza tych z przodu przypominasz mi troszkę pewną piosenkarkę, Natashę Bedingfield...
Lyeta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:30   #5
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

jeśli chodzi o płukanki to wystarczy najprostsza z delii chociażby czy jak to się tam nazywa używałam i działa
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 21:00   #6
Tequila Sunrise
Raczkowanie

Zgadzam się z przedmówczyniami, masz naprawdę piękny kolor włosów, broń boże ich nie przyciemniaj ! A jak zapuścisz to będzie jeszcze ładniej
Tequila Sunrise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 21:56   #7
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

izuu a którą płukankę mi polecasz i jak ją używać, żebym nie miałam fioletowej głowy xD

i dziękuję dziewczyny
Stary 2008-04-16, 01:04   #8
noell88
Rozeznanie

pieeeeeeeeeeeeeeekne wlosy!

widac ze zdrowe i niezniszczone...w zyciu bym nie farbowala z Twoim naturalnym kolorkiem!

na ciemno? wedlug mnie nie za bardzo by Ci pasowal. sama farbowalam i wracam do naturalnego koloru. naprawde natura wie co robi moze jedynie jak juz to kilka delikatnych pasemek? ale naprawda kilka

zazdroszcze Ci i naprawde nie niszcz wloskow-w Twoim wypadku zupelnie nie warto!
noell88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości