KASZTANOWE w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-16, 10:11   #1
mikappp
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Arrow

KASZTANOWE w這sy

Kochane od niedawna jestem posiadaczka dlugich kasztanowych w這s闚. Mam je pierwszy raz w 篡ciu i brak mi do鈍iadczenia w pielegnacji takiego koloru (z czarnymi nie by這 problemu wymywania si koloru).
prosz aby wszystkie kasztanowo-w這se panie (i nie tylko) w tym miejscu poopowiada造 i podoradza造 jaka farb stosuj (s przecie r騜ne ciekawe odcienie kasztan闚) - jaka jest najlepsza, jak je piel璕nuj, jak sprawi by si szybko nie "spiera造", i 瞠by mia造 ten blask... zdj璚ia kasztanowych wlos闚 mile widziane.
mikappp jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-16, 10:55   #2
Edi5555
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 544
Wpisy w blogu: 1
Dot.: KASZTANOWE w這sy

Mika w sklepach znajdziesz specjalne szampony kt鏎e s przeznaczone do w這s闚 farbowanych s dwie a nawet chyba ostatnio widzia豉m juz trzy odmiany takich szampon闚 ty musisz wybra t dla odcieni br您u i kasztana np Nivei w這sy po nim nie wypieraj si tak szybko i maj pi瘯ny bursztynowy po造sk gdy do tych szampon闚 dodawane s ekstrakty z kory d瑿u czy orzecha w這skiego co jest naturalnym barwnikiem dla w這s闚 mo瞠sz te zrobi sobie raz na jaki czas p逝kank z wyci庵u z kory d瑿u czy w豉郾ie orzecha w這skiego to spowoduje utrzymanie si koloru przez nieco d逝窺zy czas i spowolni wypieranie koloru ...co do farb sklepowych to nie polecam Joanny gdy bardzo niszczy w這sy i jest rzadka wi璚 w pewnym momencie zaczyna kapa zdarzy這 si te 瞠 blond raz wyszed nam niebieski i to k豉dziony na blondzie.... testowa造鄉y z kole瘸nkami r騜ne farby i mog powiedzie 瞠 z naszych do鈍iadcze wynika 瞠 palette jest mocna do嗆 d逝go potrafi si trzyma na w這sach jednak niszczy w這sy przy cz瘰tszym u篡ciu najlepiej wypad豉 wella najmniej niszczy w這sy i londa te jest w miar dobra
Edi5555 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-16, 11:06   #3
Ela31
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Witaj Polecam Z Farb Garnier-sama Stosuj Ju Od Do嗆 Dawna.nie Niszczy Mi W這s闚 Jak Np.palette Kt鏎 Ci篹ko Si Zmywa I Trudno Po Niej Zmienic Odcie Na Inny.garnier Ma Spor Ofert Kolorystyczn.ale Zawsze - Przynajmniej U Mnie - Kolory Kasztanowe Sp逝kiwa造 Sie Do Odcienia Rudo軼i.a Nie O To Mi Chodzi這.dlatego Ostatnio Pokusi豉m Si O Kolor Cappucino.na Opakowaniu Wydaje Si Troche Ciemny.ale Na W這sach Super.豉dnie Si Zmywa.no I Trwa造.farby Garniera Maj W Swoim Sk豉dzie Od篡wki Z Olejkami Jojoba.po Koloryzacji Stosuj Szampon I Odzywk Elseve Loreal-nutri Blask-r騜owa.zamiennie Z Czerwon Kt鏎a Chroni Kolor.pozdrawiam.
Ela31 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-11, 18:30   #4
Perwati
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Odkopi kolejny temat;]
Ja polecam rozja郾iaj帷e kasztany L'Oreal Recital Preference.
Ten be穎wy kasztan to moja ulubiona farba, ze wszystkich farb jakich u篡wa豉m, a u篡wa豉m naprawd wielu.
Kolor wychodzi pi瘯ny i naturalny, w og鏊e si nie sp逝kuje.Polecam zw豉szcza posiadaczkom naturalnie br您owych w這s闚, bo odrosty wygl康aj bardzo naturalnie.
Perwati jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-29, 23:55   #5
kleopatra125
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Witam poza szamponem do w這s闚 koloryzowanych warto zaopatrzy sie w maske koloryzujac, dzia豉 od篡wczo i ma w sobie pigmenty wzmacniaj帷e kolor polecam np ARTEGO mo積a zakupic na allegro i jest tam odcie kasztan unikaj te szamponow przeciw逝pie穎wych one mocno wyp逝kuj kolor. Jesli ARTEGO jest za droga s tez jakies tansze odpowiedniki, ale my郵 瞠 warto zainwestowa, 瞠by nie trzeba bylo tak czesto niszczy w這s闚 farbowaniem
kleopatra125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.