Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-06, 10:01   #3601
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Wystarczylo, uwaznie przeczytac moj post, bo napisalem ze nie chce uzywac rozjasniacza, a to chyba jest roznica hm ??
Cytat:
Napisane przez buczaka Pokaż wiadomość
No to przecież wyraźnie napisałam tam ze nie można rozjaśniaczem tylko farba rozjaśniająca , a po rozjaśniaczu się włosy mogą sfilcować. Wystarczy czytać ze zrozumieniem hmm ?

wystarczy wiedziec, ze kobiety zawsze maja racje i po krzyku

evelinarav jest offline  
Stary 2010-01-06, 14:53   #3602
pablo305
Raczkowanie

Cytat:
Byłam salonie w którym prostowałam włosy i pytałam o rozjaśnianie włosów prostowanych. I UWAGA jak się chce rozjaśnic to włosy tak samo się mogą sfilcować jak w przypadku prostowania rozjaśnianych włosów dotyczy to rozjaśniania do bardzo jasnego blondu przy użyciu mocnego rozjaśniacza. ale jak ktoś chce farbować farba i słabym rozjaśniaczem (12) to można i tylko na cieple odcienie. tak mi powiedziala specjalistka od goldwella. czyli dziala to w sumie w obie strony.

Mowa tu o farbie i slabym rozjasniaczu, czyli jednak mowa o rozjasniaczu jest . . . .
pablo305 jest offline  
Stary 2010-01-06, 15:23   #3603
eelmirka
Zadomowienie

buczaka jest po prostu wredna
eelmirka jest offline  
Stary 2010-01-06, 17:42   #3604
buczaka
Raczkowanie

Cytat:
Mowa tu o farbie i slabym rozjasniaczu, czyli jednak mowa o rozjasniaczu jest . . . .
czyli wniosek z tego taki ze rozjasniacza nie mozna uzywac to chyba logiczne.

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
buczaka jest po prostu wredna

a Ty sie lepiej nie wtracaj. i nie wdawaj w dyskusje ze mna bo juz raz dostalas ostrzezenie .

Posumowujac : nie mozna rozjasniac wlosow rozjasniaczem po prostowaniu chemicznym gdyz wlosy moga sie sfilcowac.

Mam madzieje ze teraz wszytko jasne.
Stary 2010-01-06, 18:29   #3605
pablo305
Raczkowanie

Dlatego pytam czy jesli bede nakladac coraz to jasniejsza farbe (bez rozjasniacza) to sie nie sfilcuje?
pablo305 jest offline  
Stary 2010-01-06, 19:35   #3606
eelmirka
Zadomowienie

grozisz mi

przecież ja grzeczna jak aniołek
eelmirka jest offline  
Stary 2010-01-06, 21:46   #3607
evelinarav
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego pytam czy jesli bede nakladac coraz to jasniejsza farbe (bez rozjasniacza) to sie nie sfilcuje?
sprobuj to sie przekonasz

czekamy na foty

evelinarav jest offline  
Stary 2010-01-07, 01:28   #3608
pablo305
Raczkowanie

No eee hmm zabrzmialo to troche jak by mnie ktos podpuszczal xD No skoro z czarngo do brazu nic sie nie stalo to chyba z brazu do blondu tez nic Heh ale to za jakis czas dopiero bo teraz jestem po peelingu TCA i mam porcelanowa twarz wiec lepiej farba sie nie chlapac
pablo305 jest offline  
Stary 2010-01-07, 21:13   #3609
buczaka
Raczkowanie

Cytat:
A jaki odcien blondu chcesz uzyskac? mi kobieta mowila ze na cieple odcienie i raczej ciemniejsze blondy mozna ale bardzo jasne to nie. zreszta sama farba z ciemnego brazu bedzie Ci ciezko zejsc do jasnego blondu o ile to wogule mozliwe. ja tez sie szykuje na rozjasnianie wlosow ale ja sie wybiore do fryzjera i bede robic cieply ciemny blond bez uzycia rozjasniacza.
Stary 2010-01-07, 23:32   #3610
Temtamten
Przyczajenie

xxxxxxxxxxxx

Edytowane przez Temtamten
Czas edycji: 2013-02-11 o 07:27
Temtamten jest offline  
Stary 2010-01-08, 03:05   #3611
pablo305
Raczkowanie

Cytat:
A jaki odcien blondu chcesz uzyskac? mi kobieta mowila ze na cieple odcienie i raczej ciemniejsze blondy mozna ale bardzo jasne to nie. zreszta sama farba z ciemnego brazu bedzie Ci ciezko zejsc do jasnego blondu o ile to wogule mozliwe. ja tez sie szykuje na rozjasnianie wlosow ale ja sie wybiore do fryzjera i bede robic cieply ciemny blond bez uzycia rozjasniacza.

No chce chociaz ciemny blond zrobic, bo mam odrosty tego koloru no i troche glupio wyglada jasniejszy odrost a ciemniejsza reszta

---------- Dopisano o 03:05 ---------- Poprzedni post napisano o 02:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Temtamten Pokaż wiadomość
helou.
A więc tak, dokładnie pół roku temu prostowałem włosy metodą loreal.
Miałem niezłe afro i w 100% mi ten zabieg pomógł.
Tyle, że ja włosy jak to włosy kręcone zawsze miałem suche i znowu takie się robią no wiecie o co mi chodzi. Po zabiegu były za***iste kilka miesięcy...

I tu mój problem.. zamierzam iść do fryzjera pod koniec stycznia na drugie prostowanie. Tyle, że mam kilka dylematów.
Mam włosy straaasznie suche i puszące się bo od 2 miesięcy używam co dzień takiej szuszarko lokówki co sie sama obraca i mi włosy doprostowywuje i układa.
Ciągle sprycuje je jakimiś odżywkami itd... i ogólem jak już pisałem są suche.
Po wymyciu jak same wyschną są takie troche sianowate i troche zniszczone.
Kręca mi się jedynie odrosty i mam lekkie fale na niektórych pasmach na główie więc chciałbym aby fryzjer zrobił mi to prostowanie na wszystkich włosach a nie na odrostach...
czy moje włosy strasznie ucierpią jak wszystkie znowu wyprostuje? pamiętam, że były tu takie osóby co najpierw jakąś tam metoda robiły włosy a kilka dni póżniej inną..włosy im nie odpadły? ja chce zrobić tą samą tylko, że 6 miesięcy póżniej.
help! tym razem uzależniam się nie od prostownicy tylko od lokówki co odziwo prostuje a więc chciałbym znów pół roku odpoczywać...
jeszcze daje fotke moich włosów po prostowaniu pół roku temtu i obecnie (po codziennym układaniu ich lokówką od 2 miesc hah...). Już co dzień musze je myć, suszyć i układać... bo inaczej bez tego wyglądam jak piertowtny człowiek ; d.
Dodam jeszcze, że jestem zadowolony z tego loreala i nie mówcie mi o innych metodach bo w moim mieście to chyba tylko tym lorealem robią : f.
Ja dwa dni po prostowaniu Lorealem robilem Goldwellem, no i hmm wlosy suche nie byly chociaz no troche ich wypadlo. Wogole mowisz ze masz suche strasznie i sie dziwie bo moje przed prostowaniem trwalym byly z rok katowane dzien w dzien prostownica i nie bylo problemu z wyprostowaniem ich chemia. Teraz juz od jakiegos miesiaca prostuje z wierzchu prostownica i tez moje kudly nie sa suche. Uzywam jedwabiu moze to przez to wlosy sie nie wysuszaja Lepiej niech kolezanki sie wypowiedza, wkoncu wiedza lepiej
pablo305 jest offline  
Stary 2010-01-11, 12:55   #3612
TmargoT
Zakorzenienie

dziewczyny mam pytanie.
wiem,że trzeba przeczytać cały wątek,ale....wybaczcie.
interesuje mnie prostowanie chemiczne włosow niefarbowanych.
jaka długość musi być,aby zabieg był widoczny?
czy po taki zabiegu na krotszych włosach u mężczyzny bedzie widoczny?
czy przy włosach lekko falowanych i puszystych bedzie widoczny efekt ,jak po prostowaniu?
ile kosztuje taki zabieg (orientacyjnie)doczytałam ,że dość drogo
jak długo się trzyma?

CZY SĄ ,JAKIES DOMOWE PREPARATY DO KUPIENIA W POLSCE?
dziękuję za cierpliwość i czekam na odpowiedzi...

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-01-11 o 13:02
TmargoT jest offline  
Stary 2010-01-12, 16:35   #3613
pablo305
Raczkowanie

Lenistwo to chyba najwieksza wada polakow
pablo305 jest offline  
Stary 2010-01-12, 16:40   #3614
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
nie tylko polakow.
jeśli mowisz o mnie to masz rację,jednak mnie interesuje prostowanie męskich włosow (a na wątku procz ciebie są tylko kobiety ),zresztą ty też zadajesz duuuzo pytań
TmargoT jest offline  
Stary 2010-01-12, 16:41   #3615
evelinarav
Zakorzenienie

Cytat:
jaki polak?przeciez to Michael zza swiatow
evelinarav jest offline  
Stary 2010-01-12, 21:48   #3616
ohyea
Raczkowanie

Ehinokokus czy moglabys napisac dokladnie o zamowieniu tego z ebaya? niestety nie znam dobrze angielskiego a bardzo chcialabym zamowic ten produkt. jak z wysylka do polski? z gory przepraszam za ciagle pytania do ciebie ale strasznie spodobal mi sie twoj efekt i chcialabym uzyskac taki sam-koniec meczenia sie z prostownica
ohyea jest offline  
Stary 2010-01-12, 22:34   #3617
iveetta
Przyczajenie

Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Witajcie I jak Wam idzie walka? Ja mam juz całkiem ładne włosy od dobrych kilku miechów nie wyrywam tam strasznie. Wyrywam tak tylko czasami-kilka dziennie i nie codziennie. ale z a to pojawil sie problem ze snem - zasypiam dopiero o 6 nad ranem leżac od kilku godzin...Ale mniejsza
Wczoraj zaczełam czytac ksiazke "najdrozsza przyjaciolko" - Leney Katz Becker - ona jest o kobietach ktore na forum opowiadaja o swoich przezyciach z rakiem piersi. jak czytałąm ją to przypomniało m isie nasze forum tylko ze u nas nie jest rak piersi tylko Tricho. i jakos tak poczułam że ta ksiazka ma wiele wspólnego ze mna, z nami. my rowniez opowiadamy o naszej chorobie,postepach,wizyta ch u lekarzy tylko chorobami sie roznimy...
Jestem w nowej szkole teraz. W zasadniczej zawodowej...no i spotkalam na korytarzu kiedys jedna z psycholozek ktora sie mna w gimnie zajmowala. ale chyba widziala ze mam ladne kłaczki juz ze nie widac łysiny wiec mnie nie wzywala do siebie jeszcze i niech tak pozostanie bo to jedna z najgorszych bab ktore sie mna zajmowaly
A teraz Wy opowiedźcie jak idzie Wam walka? Są postępy? Miałyscie jakies wizyty ostatnio?
Ściskam Was mocno i całuję
Kiedyś bedziemy mogły wypic za to ze nam sie udało wygrac
Stary 2010-01-13, 09:27   #3618
safaela100
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Dzięki za gratulację
Dostalam kompletny zestaw do prostowania włosów tą metodą (minus taki, że płacilam za przestłkę z ameryki).
Teraz to mam produktów na z 7 prostowań włosów tak długich jak moje.
Myślę, że zacznę prostować włosy chętnym osobom. Zapłacą mniej niż w salonie, ja wykonam to prostowanie napewno bardzo dokładnie, a i sama sobie coś dołożę do budżetu studenckiego..
Hej, ja właśnie zastanawiam się nad metodą keratynową i jestem z Lublina może3 mogłybyśmy się umówić
safaela100 jest offline  
Stary 2010-01-13, 09:56   #3619
innylogin19
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Witajcie!!!
Ja też się bardzo staram i tak jak ty od jakiegoś czasu już nie wyrywam, mobilizuje mnie trochę ślub, o którym już pisałam.
Staram się, ale zdarzają się dni, że wyrywam kilkanaście włosów (np wczoraj ;( )
najgorsze jest to, żę jeśli już wyrywam to z czubka głowy i teraz wyglądam troche dziwnie, bo z tyłu mam długie, a na czubku krótkie i odstające.
Zbliża się sesja i boję się, że wraz z nią wszystko powróci, bo zawsze przy uczeniu i w stresie wyrywałam. Zawsze po sesji miałam takie paskudne włosy, że wstydziłam się wychodzić z domu. I zamiast cieszyć się po egzaminach siedziałam w zamknięciu zdołowana.
Teraz jestem tego świadoma i wiem, że muszę walczyć mam nadzieję, żę mi się uda i Wam też dziewczyny
Buziaki dla Was wszystkich, Pozdrawiam...

Edytowane przez innylogin19
Czas edycji: 2010-01-13 o 09:57
innylogin19 jest offline  
Stary 2010-01-13, 10:56   #3620
hope00
Przyczajenie

hej u mnie tez sytuacje stresowa, szkola i sesja wplywaja na pogorszenie !
zaczelam chodzic do psychologa ale na razie na ten temat nie gadamy, gdyz pojawiaja sie inne klopoty!
moze pozniej choc powinnam jak najszybciej to zakonczyc,
sama sie lapie na tym ze to robie a pomimo to sprawia mi radosc i dalej to robie, najgorsza jest toaleta poranna - pol godz kombinowania jak to zakryc ! i plakac sie chce. mozesz dokladnie napisac jaka to ksiazka? a moze cos istnieje na nasza chorobe? orientowalyscie sie moze? jak zadzialac?
hope00 jest offline  
Stary 2010-01-13, 11:29   #3621
pablo305
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie tylko polakow.
jeśli mowisz o mnie to masz rację,jednak mnie interesuje prostowanie męskich włosow (a na wątku procz ciebie są tylko kobiety ),zresztą ty też zadajesz duuuzo pytań

Oczywiscie zadaje duzo pytan, jednak chodzilo mi o to, ze nie musisz czytac watkow z przed 8 lat jakie tu sa Zreszta prostowanie meskich wlosow duzo sie nie rozni od prostowania damskich Z tym, ze meskie sa bardziej wytrzymale i podatne na takie specyfiki
pablo305 jest offline  
Stary 2010-01-13, 13:23   #3622
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Oczywiscie zadaje duzo pytan, jednak chodzilo mi o to, ze nie musisz czytac watkow z przed 8 lat jakie tu sa Zreszta prostowanie meskich wlosow duzo sie nie rozni od prostowania damskich Z tym, ze meskie sa bardziej wytrzymale i podatne na takie specyfiki
no widzisz,jednak troche sie rożnią.nie tylko rożnią się strukturą włosa,ale i mniej są zniszczone (lub wcale) chemicznymi substancjami.poza tym skład kosmetykow zmienia się,a i dostępność dla przeciętnego klienta te ż się zmienia.gdybyś tak chciał przedłużyć sobie włosy chętnie po raz setny udzielę ci wskazowek na moim watku i nie będę gderać,że znow pytasz o to samo
TmargoT jest offline  
Stary 2010-01-13, 17:19   #3623
tisza
Raczkowanie

Ja jutro ide na prostowanie wlosow metoda GLOBAL KERATIN

Mam w sumie krotkie wlosy, wiec efekt moze nie bedzie tak spektakularny, ale mam dosyc katowania ich prostownicą
tisza jest offline  
Stary 2010-01-14, 10:50   #3624
safaela100
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tisza Pokaż wiadomość

Mam w sumie krotkie wlosy, wiec efekt moze nie bedzie tak spektakularny, ale mam dosyc katowania ich prostownicą
Daj znać jaki jest efekt, ja chyba też się na to zdecyduje
safaela100 jest offline  
Stary 2010-01-15, 02:53   #3625
pablo305
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no widzisz,jednak troche sie rożnią.nie tylko rożnią się strukturą włosa,ale i mniej są zniszczone (lub wcale) chemicznymi substancjami.poza tym skład kosmetykow zmienia się,a i dostępność dla przeciętnego klienta te ż się zmienia.gdybyś tak chciał przedłużyć sobie włosy chętnie po raz setny udzielę ci wskazowek na moim watku i nie będę gderać,że znow pytasz o to samo

Moze jestes bardziej wytrzymala osoba ^^ ja nie mialem zamairu ciebie urazic Ciekawe jest tylko to, ze meskie wlosy sa mocniejsze i hmm lepiej znosza chemie a i tak lysiejemy na starosc A z tego co slyszalem ( bo interesuje sie genetyka) to czlowiek w przyszlosci bedzie lysy, wiec szalejcie puki mozecie
pablo305 jest offline  
Stary 2010-01-15, 14:55   #3626
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Moze jestes bardziej wytrzymala osoba ^^ ja nie mialem zamairu ciebie urazic Ciekawe jest tylko to, ze meskie wlosy sa mocniejsze i hmm lepiej znosza chemie a i tak lysiejemy na starosc A z tego co slyszalem ( bo interesuje sie genetyka) to czlowiek w przyszlosci bedzie lysy, wiec szalejcie puki mozecie
nie powiedziałam,że mocniejsze,ale zdrowsze .poza tym kobiety też łysieją na przykład ,bo mają nierownowagę hormonalną.
TmargoT jest offline  
Stary 2010-01-17, 11:58   #3627
wannahavefun
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was dziewczeta, moze mi powiedziec na jak dlugo wystarcza chemiczne prostowanie wlosow? Co sie z tymi wlosami dzieje po takim zabiegu? Czy nie wysuszaja sie za bardzo?
Hej! Z tego co wiem to chemiczne prostowanie włosów jest na stałe i jeśli zajdzie taka konieczność trzeba prostować odrosty.( To zależy czy włoski Ci się kręcą od samej nasady, czy np. od połowy). Pozdrawiam

I jak mam pytanko do Was Czy po wygładzaniu tudzież prostowaniu włosów mogę 'walnąć' sobie loczki? Chciałabym podjąć się wygładzania, ponieważ nie umiem okiełznać swoich włosów kiedy spotkają się z wilgocią. Pozdrawiam was bardzo i Witam tak w ogóle!
wannahavefun jest offline  
Stary 2010-01-17, 13:58   #3628
karolcia017
Raczkowanie

Witaj. Możesz ale nie utrzymają Ci się długo a po umyciu włosy wrócą do naturalnego stanu czyli takiego jak od razu po prostowaniu.
karolcia017 jest offline  
Stary 2010-01-17, 19:53   #3629
safaela100
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tisza Pokaż wiadomość

ponawiam pytanie- jak wyszło prostowanie??
safaela100 jest offline  
Stary 2010-01-18, 11:18   #3630
iveetta
Przyczajenie

Co tu o tej ksiażce powiedziec?... Powiem tyle że zaczelo sie od tego że gdy jedna kobieta stwierdzila ze ma raka piersi(w naszym przypadku TTM) napisała na pewnym forum. no i tam poznała kobiete która przeszła juz przez to wszystko,zaczely wymieniac maile i staly sie dwoma przyjaciolkami chociaż nigdy sie nie spotkały. Ale mialy wiele wspólnego,przez to samo przechodzily... no ale mniejsza. mnie znów od nowa męczy wyrywanie,no ale to juz w znacznie mniejszym stopniu niz rok czy dwa lata temu... no ale mysle ze stopniowo uda mi sie wyjsc.
Ferie sie zaczely no i leniuchowanie trzeba zacząć ;D
No i walentynki już niedługo No ale niestety nie mam komu powiedziec "kocham cie" a juz! wiem! mam komu :P mojemu psiakowi powiem i kupie cała paczke dobrej karmy dla kota bo ona woli karme kota
3majcie sie wszyscy
3mam kciuki za Was <uścisk>

Tagi
chemiczne prostowanie, goldwell, prostowanie, samej, trwała, trwała prosta, trwałe prostowanie, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości