Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-08, 16:47   #3841
trillinka
Rozeznanie

Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
od tego jest forum .
Nie dasz rady sobie sama przeprowadzić tego zabiegu, tak żeby dobrze wyszedł! Nie ma takiej opcji! Pofarbować chyba najlepiej tydzień/dwa przed.
dziekuje ci bardzo za odpowiedz
no nic bede musiala kogos poprosic ...
a wiesz czy ten Keratin Complex coppola jest dobry i czy wszystkei te preparaty sa dobre do rozjasnianych wlosow ?

ale ci zawracam tylek
przeczytalam sporo stron ale nie znalazlam postu zeby ktos pisal ze prostowal rozjasniane wlosy , oczywiscie tym kreatynowym sposobem

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline  
Stary 2010-03-08, 17:10   #3842
1985SiWA
Zakorzenienie

Ehinokokus zachwyciły mnie twoje włosy jak wstawilas zdjecia w wątku włosowym, super lśniące, ale widze ze po 3 miesiacach juz nie masz tego blasku we włosach i tu mnie rozczarowało, ponieważ mialam zamiar spróbowac tego prostowania. Włosy z natury mam proste jak druty, efekt prostownicy wręcz, jednakze z czarnych zachciało mi sie blondu a kiedy juz mialam blond okazało sie ze moje włosy które zreszta musiałam sciac do ramion wołały o pomste do nieba no i zafarbowałam na brąz (zblizony do naturalnego). Nie moge zniec chropowatosci moich włosów, puszenia sie i braku blasku troche minie zanim zdowe mi odrosną i tu wlasnie w celu nadania im super gladkosci i blasku chcialam zamowic ten zestaw. Włosy nadal mam proste ale niestety sa bardzo podatne od przetlenienia na wywijanie sie, puszenie ect ... ale to pol biedy blaasku im trzeba.
Chyba wiec nie ma sensu zebym zamawiała to cudo
Stary 2010-03-08, 17:16   #3843
Ehinokokus
Zadomowienie

I tak i nie. zdjęcie włosów wstawiłam po nocy (gdzie sobie latały jak chciały i się trochę zmierzwiły).
Napewno błyszczą się mniej niż na początku, ale nie ma traumy . Ja jestem zadowolona. Czy Tobie będzie pasować? Nie wiem.
Co do coppoli czytałam na zagranicznych forach, że dużo dziewczyn uzyskało kiepski efekt - lekkie wygładzenie. Prędzej poleciłabym Globala.
Metody keratynowe - do włosów rozjaśnionych! (i nie tylko )
Ehinokokus jest offline  
Stary 2010-03-08, 17:29   #3844
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
I tak i nie. zdjęcie włosów wstawiłam po nocy (gdzie sobie latały jak chciały i się trochę zmierzwiły).
Napewno błyszczą się mniej niż na początku, ale nie ma traumy . Ja jestem zadowolona. Czy Tobie będzie pasować? Nie wiem.
Co do coppoli czytałam na zagranicznych forach, że dużo dziewczyn uzyskało kiepski efekt - lekkie wygładzenie. Prędzej poleciłabym Globala.
Metody keratynowe - do włosów rozjaśnionych! (i nie tylko )
nie wiem czy jest sens
Stary 2010-03-08, 18:18   #3845
trillinka
Rozeznanie

http://cgi.ebay.it/BRAZILIAN-KERATIN...item4a9ee86835

tu pisze ze potrzebna jest prostownica o temp 420 do 450 stopni a moja ma 230 .... wystarczy ? bo o ile dobrze przeczytalam twoja tez miala 230
zastanawiam sie nad tym brasilian albo encanto to co zamowilas ty albo jeszcze to global ....... zdecydowac sie nie moge

trillinka jest offline  
Stary 2010-03-08, 18:47   #3846
konewka i kwiat
Rozeznanie

Cytat:
Robiłam ten zabieg w domu z konieczności. Szukałam salonu w moim mieście, który wykonałby prostowanie keratynowe, i nie znalazłam. Byłam gotowa na wydatek i rzędu tysiąca zł .
Dodatkowy plus, że miałam pewność, że zabieg zostanie przeprowadony baardzo dokładnie.
Wogóle myślę, że moje włosy już nie wrócą do stanu wyjściowego.
Odpowiadając na Twoje pytanie - włosy myję 3-4 razy w tygodniu. Ostatnio 'zafundowałam' im sporą dawkę słońca, paskudnej słonej i chlorowanej wody (przez jakiś tydzień).
Teraz czekam na wiosnę i zabieg napewno powtórzę może w kwietniu, a może w maju.
to moze i mi bys w maju zrobiła??
konewka i kwiat jest offline  
Stary 2010-03-08, 18:55   #3847
Ehinokokus
Zadomowienie

450 ale Fahrenheit! 450 stopni C to ja nie wiem co by z tych włosków zostało
encanto to też brazylijskie decyzja należy do Ciebie, nie znam wszystkich produktów.

Konewko zapraszam serdecznie jeszcze w maju i czerwcu będę w PL
Ehinokokus jest offline  
Stary 2010-03-08, 18:59   #3848
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
450 ale Fahrenheit! 450 stopni C to ja nie wiem co by z tych włosków zostało
encanto to też brazylijskie decyzja należy do Ciebie, nie znam wszystkich produktów.

Konewko zapraszam serdecznie jeszcze w maju i czerwcu będę w PL
hehe ok dziekuje ci bardzo
jutro zamowie a co to jeszcze sie zastanowie , dam znac jak juz bede po zabiegu i dodam zdj oczywiscie

trillinka jest offline  
Stary 2010-03-08, 19:01   #3849
Ehinokokus
Zadomowienie

rzuć monetą
a tak poważnie, to warto się rozejrzeć na zagranicznych forach, gdzie to prostowanie jest bardziej popularne.
Ehinokokus jest offline  
Stary 2010-03-08, 19:56   #3850
jadzia4040
Przyczajenie

Ja robiłam prostowanie globalem 2 tygodnie u swojego fryzjera we wrocławiu i musze Wam powiedziec ze takich włosów to nigdy nie miałam!! żadne szampony czy maski po 200zł nie daja takich prostych i błyszczących włosów jak global ten zabieg to cudooo. Ciekawi mnie tylko ile taki super efekt sie utrzyma jak narazie jest bosko.polecam wszystkim.

Edytowane przez jadzia4040
Czas edycji: 2010-03-08 o 20:23
jadzia4040 jest offline  
Stary 2010-03-08, 21:53   #3851
karolcia017
Raczkowanie

Ehinokokus a powiedz mi moja droga przyjezdzasz do Ldz czy ja do Lublina mam jechać hehe xd
karolcia017 jest offline  
Stary 2010-03-09, 10:23   #3852
agusiajnw
Zakorzenienie

kurcze Ehinokokus przez przypadek znalazłam Twoje zdjęcie w innym wątku i siedzę z oczami jak 5-złotówki Ja nie mam kręconych ale puszące się i dosyć zniszczone i jak zobaczyłam włosy niczym z reklamy to się zakochałam tylko gdzie wy dziewczyny kupujecie te zestawy? Przeszukałam allegro i nie ma, na ebayu nigdy nie byłam więc może to kwestia niedoświadczenia, ale też nie mogę znaleźć

A no chyba że tylko za granicą się da to ja aż tak żadnego języka nie znam

Edytowane przez agusiajnw
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:25
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:02   #3853
dominie
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ehinokokus zachwyciły mnie twoje włosy jak wstawilas zdjecia w wątku włosowym, super lśniące, ale widze ze po 3 miesiacach juz nie masz tego blasku we włosach i tu mnie rozczarowało, ponieważ mialam zamiar spróbowac tego prostowania.
Ale przecież od początku było wiadomo, ze to nie jest zabieg trwały. Od prostowania Ehinokokus minęło już kilka miesięcy, jak na tak długi czas to i tak włosy świetnie wyglądają.

Jeśli oczekujesz cudów w 5 minut i raz na zawsze, to faktycznie możesz się rozczarować bo cudów nie ma

Ja wciąż czekam na przesyłkę

Edytowane przez dominie
Czas edycji: 2010-03-09 o 11:05
dominie jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:13   #3854
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dominie Pokaż wiadomość
Ale przecież od początku było wiadomo, ze to nie jest zabieg trwały. Od prostowania Ehinokokus minęło już kilka miesięcy, jak na tak długi czas to i tak włosy świetnie wyglądają.

Jeśli oczekujesz cudów w 5 minut i raz na zawsze, to faktycznie możesz się rozczarować bo cudów nie ma

Ja wciąż czekam na przesyłkę
a ty jaki produkt zamowilas? to samo co Ehinokokus ?
ja jeszcze sie waham co zamowic ... ale chyba zdecyduje sie na to encanto
Ehinokokus a moge stosowac jakis preparat ochronny przed sloncem na te prostowane wlosy?

trillinka jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:21   #3855
Ehinokokus
Zadomowienie

domine ma sporo racji w tym co mówi choć one w rzeczywistości wyglądaja lepiej niż na tamtej focie. Oświetlenie było chyba niespecjalne

trillinko możesz stosować wszystko na takie włosy po zabiegu, jednak te preparaty często zawierają np. alkohol, co jednak szkodzi włosom na dłuższą metę no i może skrócić efekt tego prostowania. W sumie sceptycznie podchodzę do takich preparatów. Keratyna wystarczająco odżywia włosy. Jeżeli boisz się, że włosy się Tobie rozjaśnią od słońca, to niestety, ale preparaty uv nie chronią w 100%. Przy bardzo intensywnym słońcu najlepiej jest chować włosy i skórę głowy.
Ehinokokus jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:52   #3856
Neni1984
Zakorzenienie

Dziewczyny jestem bardzo chętna na zakup tego kreatynowego zestawu na e-bay. Może zrobimy jakieś zbiorowe zamówienie żeby te 150 zł za przesyłkę podzielić na klika osób?? Jest tylko problem, że nie jestem użytkownikiem e-bey i nie wiem, jak to się załatwia. Ktoś jest chętny na takie zbiorowe zamówienie??
Neni1984 jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:56   #3857
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem bardzo chętna na zakup tego kreatynowego zestawu na e-bay. Może zrobimy jakieś zbiorowe zamówienie żeby te 150 zł za przesyłkę podzielić na klika osób?? Jest tylko problem, że nie jestem użytkownikiem e-bey i nie wiem, jak to się załatwia. Ktoś jest chętny na takie zbiorowe zamówienie??
właśnie ja też o tym samym myślałam, tylko podobniejak Ty kompletnie się na ebayu nie znam czemu na allegro tego nie ma
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:08   #3858
Neni1984
Zakorzenienie

To może w akcie desperacji poprosimy jakąś miłą wizażankę żeby nam zamówiła ... Oczywiście z przedpłatą na konto najpierw
Neni1984 jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:25   #3859
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
To może w akcie desperacji poprosimy jakąś miłą wizażankę żeby nam zamówiła ... Oczywiście z przedpłatą na konto najpierw
no myślę że sporo chętnych by było Ja bym nawet i do tego fryzjera przepłacić poszła, ale dziewczyny piszą że w Łodzi nie ma
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:52   #3860
trillinka
Rozeznanie

ja juz zamowilam encanto + szampon

teraz tylko musze szukac pomocnika
ja planuje zabieg zrobic jakos poczatek kwietnia

Edytowane przez trillinka
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:55
trillinka jest offline  
Stary 2010-03-09, 13:05   #3861
teken020
Raczkowanie

ja wciąż czekam na przesyłkę, już zaczynam się niepokoić, bo powinna dotrzeć.
Co do tańszej przesyłki przy zamawianiu to opłaca się, ale tak z 6 zestawów, inaczej wcale taniej nie wyjdzie.
teken020 jest offline  
Stary 2010-03-09, 13:09   #3862
Neni1984
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
no myślę że sporo chętnych by było Ja bym nawet i do tego fryzjera przepłacić poszła, ale dziewczyny piszą że w Łodzi nie ma
Ja najchętniej zrobiłabym w domu To zbieramy się?
Neni1984 jest offline  
Stary 2010-03-09, 13:10   #3863
dominie
Przyczajenie

teken020, kiedy zamówiłaś? długo czekasz?

dostałaś nr listu przewozowego? ja swoja przesyłkę śledziłam, ale 6 marca wyleciała z Nowego Jorku i na stronie USPS nie ma nowszych informacji.

Co do zbiorowych zamówień to dokładnie, przesyłka jest droga, zestawy ciężkie i wcale nie wychodzi taniej.
ja za całość zapłaciłam 254 zł, da się przeżyć potrafiłam dużo, dużo więcej wydać jednego dnia u fryzjera
dominie jest offline  
Stary 2010-03-09, 13:23   #3864
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav

a w jakim jezyku jest instrukcja obslugi do tych preparatow?i jak to sie oplaca?karta kredytowa czy jak?taki zestaw za okolo 250zl na ile prostowan moze wystarczyc przy gestych wlosach lekko za ramiona?

niech mi ktos odpowie
evelinarav jest offline  
Stary 2010-03-09, 13:48   #3865
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez evelinarav Pokaż wiadomość
a w jakim jezyku jest instrukcja obslugi do tych preparatow?i jak to sie oplaca?karta kredytowa czy jak?taki zestaw za okolo 250zl na ile prostowan moze wystarczyc przy gestych wlosach lekko za ramiona?

niech mi ktos odpowie
ja zamowilam ten sam zestaw co Ehinokokus na 7-8 prostowan i jeszcze szampon do tego a wynioslo mnie to 183 $(placilam poprzez paypal) nie jest to malutko bo zamowilam sama no ale mam nadzieje ze bede zadowolona , ja takze zamowilam z ebay'a do wloch
z tego co pisza to oni mowia takze po wlosku wiec jak nie znasz angielskiego mozna z nimi sie porozumiec w tym jezyku i spytac sie czy moga podac intrukcje po wlosku.
ja chyba tak zrobie chociaz i po angielsku tez zrozumie, ale wloski to dla mnie jak polski

juz zalatwilam sobie kolezanke do pomocy

Edytowane przez trillinka
Czas edycji: 2010-03-09 o 13:49
trillinka jest offline  
Stary 2010-03-09, 14:13   #3866
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
ja zamowilam ten sam zestaw co Ehinokokus na 7-8 prostowan i jeszcze szampon do tego a wynioslo mnie to 183 $(placilam poprzez paypal) nie jest to malutko bo zamowilam sama no ale mam nadzieje ze bede zadowolona , ja takze zamowilam z ebay'a do wloch
z tego co pisza to oni mowia takze po wlosku wiec jak nie znasz angielskiego mozna z nimi sie porozumiec w tym jezyku i spytac sie czy moga podac intrukcje po wlosku.
ja chyba tak zrobie chociaz i po angielsku tez zrozumie, ale wloski to dla mnie jak polski

juz zalatwilam sobie kolezanke do pomocy
jeszcze nie wiem na co sie zdecydowac.ja do pomocy poglabym miec conajwyzej mojego meza,a on nic sie na tym nie zna u fryzjera by to kosztowalo okolo 180euro,a jest jeszcze prostowanie alfaparf za okolo 80euro,ale to jest chemiczne,boje sie zeby mi wlosow nie wypalilo.szkoda ,ze nie mozna przewidziec efektu ....zanim nadejdzie lato,bede musiala na cos sie zdecydowac,bo za goraco tu jest zeby z prostownica sie meczyc.
evelinarav jest offline  
Stary 2010-03-09, 14:23   #3867
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez evelinarav Pokaż wiadomość
jeszcze nie wiem na co sie zdecydowac.ja do pomocy poglabym miec conajwyzej mojego meza,a on nic sie na tym nie zna u fryzjera by to kosztowalo okolo 180euro,a jest jeszcze prostowanie alfaparf za okolo 80euro,ale to jest chemiczne,boje sie zeby mi wlosow nie wypalilo.szkoda ,ze nie mozna przewidziec efektu ....zanim nadejdzie lato,bede musiala na cos sie zdecydowac,bo za goraco tu jest zeby z prostownica sie meczyc.

dokladnie jest za goraco na prostownice , ja wlasnie jej nie uzywam w lato no ale wtedy moje wloski sa falowane i takei troszke napuszone zwlaszcza przy szyi mi sie faluja . Moj maz tak samo sie do tego nie nadaje ja juz oznajmilam kolezance ze ma mi pomoc a ona zawsze sobie sama wlosy slicznie uklada i takei tam sprawy wiec jej ufam

co do chemicznego prostowania to ja bym sie nie poddala temu zabiegowi bo moje wlosy sa z natury cienkie no i mam jeszcze pasemka na wlosach wiec boje sie ze nic by z nich ne zostalo

chce miec proste wloski bez meczenia ich prostownica

trillinka jest offline  
Stary 2010-03-09, 14:24   #3868
tulula1227
Rozeznanie

dziewczyny, dajcie linki skąd zamawiałyście - żeby na przyszłośc mie pewnośc co do wysyłającego...
aha i pełny zestaw to jest to: http://cgi.ebay.pl/Brazilian-Keratin...item3ef99df5a9 ?? Szampon, teatrment i ten post-treatrment?Nic więcej?
Stary 2010-03-09, 14:26   #3869
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
dziewczyny, dajcie linki skąd zamawiałyście - żeby na przyszłośc mie pewnośc co do wysyłającego...
aha i pełny zestaw to jest to: http://cgi.ebay.pl/Brazilian-Keratin...item3ef99df5a9 ?? Szampon, teatrment i ten post-treatrment?Nic więcej?
ja zamowilam dokladnie to ,tyle ze wieksza pojemnosc 16oz .

trillinka jest offline  
Stary 2010-03-09, 14:35   #3870
dominie
Przyczajenie

ja również zamówiłam dokładnie ten zestaw od tego sprzedającego.
wysyłka byla błyskawiczna, jeszcze tego samego dnia
dominie jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chemiczne prostowanie, goldwell, prostowanie, samej, trwała, trwała prosta, trwałe prostowanie, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości