Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-09, 09:53   #4141
sorina
Zakorzenienie

Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Pablo a duże miałeś odrosty ? bo miałeś po mnie robione Goldwellem? Tam bardzo Ci się już kręciły?
sorina jest teraz online  
Stary 2010-05-09, 09:54   #4142
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
A ja wam powiem, ze te prostowanie tym Globalem to jedno wielkie g**** ... !!! 2 tyg temu wydalem 1200 zl na to by juz po 1 myciu trzeba bylo je prostowac . . . kasa wyrzucona w bloto. Jak narazie tylko Goldwell jest wart wydania takiej kasy by bylo 100% satysfakcji.
podzielam opinie.ja po encanto tez musze uzyc prostownicy zeby miec proste wlosy nie wiem jak mogles wydac az 1200zl na takie cos nawet jakby wyszlo dobrze to cena jest za wysoka na efekt utrzymujacy sie pare miesiecy ...
Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
aż tak źle?
w sumie global i coppola raczej wygładzają włosy.
btw zapraszam do wątku o prostowaniu keratynowym
encanto tez tylko wygladza.te trzy dzialaja na takiej samej zasadzie bo na keratynie wiec po co ciagle pisac ze encanto jest najlepsze.wedlug mnie nie ma roznicy
evelinarav jest offline  
Stary 2010-05-09, 21:48   #4143
Ehinokokus
Zadomowienie

wg mnie różnica jest.
ale prawda prawdą, każdy ma własną...
Ehinokokus jest offline  
Stary 2010-05-09, 22:39   #4144
pablo305
Raczkowanie

Goldwellem prostowalem w sierpniu... wiec odrost byl juz dosyc znaczny... chcialem prostowac znow goldem ale mi fryzjer powiedzial ze tego nie zrobi poniewaz wczesniej wciagu 2 dni polozylem na glowe 3 rozjasniacze joanny i przez to by mi sie podobno wlosy do odrostu pokruszyly... wiec poszedlem na globala z ciemnego brazu bo po rozjasnianiu znow polozylem braz sciagneli mi do blondu takiego hmm ni to ciemny ni to jasny, polozyli globala i wcisneli szpaon i odrzywke i cos jeszcze do prostowania wlosow bo odrazu po myciu u nich zaznaczylem ze bez prostownicy sie nie obejdzie czyli dokladnie za te 3 kosmetyki demakijaz i global wyszlo 1300zl... i szczerze mowiac zaluje... scieli mi tam pol grzywki za ktora teraz placze ( ^^ )
pablo305 jest offline  
Stary 2010-05-10, 17:27   #4145
sorina
Zakorzenienie

To co nie wiedziałeś że nie zrobią Ci prostowania Goldwellem na włosach rozjaśnianych? Ty to już na tych włosach chyba wszystko miałeś?
sorina jest teraz online  
Stary 2010-05-10, 21:51   #4146
pablo305
Raczkowanie

Mialem nadzieje ze zrobia, bo rozjasniacz byl w styczniu a chcialem prostowac w kwietniu.... nie wiem czy wszystko ale teraz marzy mi sie blond balejaz ^^
pablo305 jest offline  
Stary 2010-05-11, 09:10   #4147
emka1984
Przyczajenie

Witajcie,
Mam pytanie o Ines i prostowanie kreatyną. Jak się nazywa ten zabieg, ile kosztuje sam zabieg a ile kosmetyki do pielęgnacji po. Właśnie przeglądałam ich cennik i widzę jedynie Straight'n'Shine za 165 zł. czy to to? Proszę o informację i do kogo się umówić najlepiej. Dziękuje z góry
emka1984 jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:47   #4148
onyks
Zakorzenienie

W Ines nie robią keratyny tylko prostowanie chemiczne Goldwell, cena to 700 zł za długie włosy, ale zabieg jest wart tej ceny!
onyks jest offline  
Stary 2010-05-11, 15:48   #4149
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Mialem nadzieje ze zrobia, bo rozjasniacz byl w styczniu a chcialem prostowac w kwietniu.... nie wiem czy wszystko ale teraz marzy mi sie blond balejaz ^^
Jeśli się rozjaśniało to fryzjer nie zrobi nawet 3 lata po zabiegu rozjaśniania, bo nawet jak je potem przyciemnisz to gdy będzie się prostować Goldwellem to włosy się sfilcują. Pokaż jakie masz teraz włosy?
sorina jest teraz online  
Stary 2010-05-11, 20:27   #4150
ohyea
Raczkowanie

tez mam ten probelm bylam w salonie gdzie robia faroukiem za 700 zl;/// za wlosy z 15cm za ramiona czyli strasznie dlugie nie sa ... i fryzjerka powiedziala mi ze nie moge na rozjasnianycj ;((( jestem zalamana nie moge chodzic w tym sianie kolejnych 5 lat zanim zejdzie mi to rozjasnianie ;s
ohyea jest offline  
Stary 2010-05-13, 12:05   #4151
natalcia2307
Przyczajenie

ohyea jesli masz zniszczone wlosy i jak mowisz nie mozesz zrobic chemicznego prostowania ja bym radzila kupic Ci teski- wlosy w pasmach, nie duzo kosztuja a przypinasz i odpinasz kiedy chcesz, ja tak robie juz od prawie roku i efekt jest super
natalcia2307 jest offline  
Stary 2010-05-13, 21:36   #4152
tulula1227
Rozeznanie

Kurczę, a ja wciąż nie mogę się pogodzic z tym, że nie chcieli mi wyprostowac faroukiem...bo 1,5 roku temu miałam rozjaśniane...

... pasemko wyprostowac chcieli.... a na całej głowie się bali. Nie wiem, może spróbowac tego jednego pasemka i jak dobrze pojdzie oni sami się przekonają, wkońcu to dla nich zarobek? Albo jakoś wziac to wszystko na własną odpowiedzialnosc...
Ahhh różne myśli przychodzą od tej desperacji hehe
Stary 2010-05-14, 19:29   #4153
ohyea
Raczkowanie

tulula1227 mi tak samo ... i tez faroukiem ... a jakie miasto?
chcieli ci wyprostowac to pasemko za darmo? ja bym odrazu sie zgodzila :P u mnie chyba trzebabylo by zaplacic ... fryzjerka dala mi delikatnie to do zrozumienia ale moze i bede uparta i przyjde na to pasemko to mi zrobia cala glowe ;d
ohyea jest offline  
Stary 2010-05-14, 22:07   #4154
Kaarolinkaa
Raczkowanie

Hej kilka miesięcy temu miałam prostwanie Faroukiem ale teraz wolałabym zrobić odrosty czymś co lepiej działa na włosy. Myślicie, że nie byłoby problemu żeby wyprostowac odrosty goldwell'em?
Tylko.. 700zł za odrosty wydaje mi się grubą przesadą
Kaarolinkaa jest offline  
Stary 2010-05-15, 10:20   #4155
pablo305
Raczkowanie

No moze i przesada.... Ale masz pewnosc ze beda proste jak drut
pablo305 jest offline  
Stary 2010-05-15, 11:55   #4156
tulula1227
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ohyea Pokaż wiadomość
tulula1227 mi tak samo ... i tez faroukiem ... a jakie miasto?
chcieli ci wyprostowac to pasemko za darmo? ja bym odrazu sie zgodzila :P u mnie chyba trzebabylo by zaplacic ... fryzjerka dala mi delikatnie to do zrozumienia ale moze i bede uparta i przyjde na to pasemko to mi zrobia cala glowe ;d
Za darmo? Coś ty Odrazu mi powiedziała, że mam zapłacic 50 zł
A pytałam w Poznaniu.
Stary 2010-05-16, 22:39   #4157
MidnightPoison
Raczkowanie

Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Słuchacie, dacie rade - mnie się udało.
Nie wyrywam od jakiegoś miesiąca, mimo ciężkich problemów osobistych jakie mam.
Po prostu weszłam tu na forum i zdałam sobie sprawę z tego że to nie jest takie zwykłe "coś" jak np obgryzanie paznokci.
Zaparłam się i jest ok, włosy odrastają, mnie się zdarza coś tam szarpnąć ale opamiętuje się w porę.
Życzę wam wygranej walki, trzymajcie się
MidnightPoison jest offline  
Stary 2010-05-17, 18:26   #4158
innylogin19
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Ja nie wyrywałam dwa tygodnie i sama nie wiem kiedy to wróciło, a już zauważyłam poprawę.
innylogin19 jest offline  
Stary 2010-05-18, 12:20   #4159
MidnightPoison
Raczkowanie

Kurczę, bardzo chciałabym Ci jakoś pomóc.
Liczę że mnie się uda, zdaje mi się że nad tym panuję.
Jak sobie radzisz? Widać jakieś ślady czy coś? Mnie powoli odrasta.
Jesli będziesz kiedyś potrzebowała rozmowy to pisz..
Wiem że to trudne ale trzymaj się.
Stary 2010-05-18, 14:02   #4160
innylogin19
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Znów postanowiłam sobie, że przestaje wyrywać. Mam nadzieję, że wytrzymam jak najdłużej.

Narazie nie widać u mnie łysych miejsc, ale jeśli będę jeszcze wyrywała to na pewno będzie widać.

Edytowane przez innylogin19
Czas edycji: 2010-05-18 o 14:03
innylogin19 jest offline  
Stary 2010-05-19, 09:06   #4161
MidnightPoison
Raczkowanie

W sumie jeżeli chcesz to mogę Ci polecić dwa sposoby żeby włosy jakoś szybciej trochę odrastały, być może je już znasz.
Odżywka "WAX" można kupić w aptece, jest osobna do jasnych i do ciemnych włosów. Bardzo je odżywia i widziałam na forach że dziewczyny mówią że pobudza wzrost włosa.
Herbata z pokrzywy, wzmacnia i pobudza, to też widziałam na forach, powinnaś pić tak 2-3 szklanki dziennie w smaku jest ok, smakuje trochę jak mięta.
Jeszcze był gdzieś taki szampon pobudzający wzrost włosa na naturalnych składnikach, sama go kupie chyba (strasznie wolno rosną mi włosy, chce zapuścić a ciągle muszę obcinać rozdwojone końcówki mimo że nie prostuje już.) ale nie pamiętam nazwy, jak przypomne sobie napewno tu napisze.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Trochę się naszukałam ale mam: szampon nazywa się Sebradin (na allegro "NOWY SEBORADIN SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW")

DZIAŁANIE
Kuracja przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów.

Wyciąg z drzewa oliwnego i cytrusowego, witaminy, żeń-szeń, prowitamina B5.

Działa ochronnie i naprawczo.
Kompleks aktywnych składników eliminuje główne przyczyny wypadania i przerzedzania się włosów.

Wyciąg z drzewa oliwnego zwalcza proces starzenia się mieszków włosowych przez co zapobiega wypadaniu i przerzedzaniu sie włosów.
Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów.
Ekstrakt z drzewa cytrusowego i bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy.
Naturalny wyciąg z żeń-szenia pobudza włosy do odrostu, odżywia je, dotlenia skórę głowy oraz włosy, wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych.

Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, Zn, białka i aminokwasy) nawilża i odżywia włosy.

Kuracja wspomaga leczenie łysienia androgenowego.

Pierwsze, widoczne efekty już po 2 tygodniach stosowania.

Włosy są bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze.

Błyszczą się i łatwiej się rozczesują.

Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.

W sumie wydaje mi się że dziewczyny pisały o jakimś innym Seboradinie, ale przejrzałam inne i nie znalazłam tam nic o przyśpieszeniu wzrostu włosa.
Jakbyś coś znalazła to daj mi znać.
Stary 2010-05-28, 23:10   #4162
olka431
Przyczajenie

Question Dot.: chemiczne prostowanie włosów

cześć wszystkim
mam pytanie! czy któraś z Was robiła prostowanie Goldwell'em gdzieś we Wrocławiu? Jakie salon możecie mi polecić i jaki na pewno odradzić? Planuję zapisać się do "Goldwell salon" we Wrocławiu na Bednarskiej. Może któraś z Was tam robiła i może opisać efekty, czy poleca bądź odradza wykonanie zabiegu w tym salonie?
Będę baaardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi
pozdrawiam!
olka431 jest offline  
Stary 2010-05-30, 18:36   #4163
sorina
Zakorzenienie

Kilka postów wcześniej piszemy o salonie Ines we Wrocławiu. Już sporo osób tam robiło Ja jestem już półtora roku po zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Cena też przystępna bo 700 zł a np w Uniqe cena była 1400 zł
sorina jest teraz online  
Stary 2010-05-30, 22:16   #4164
olka431
Przyczajenie

sorina, baaardzoo dziękuję za odpowiedź, już przeczytałam co pisałyście o Ines i chyba tam właśnie zrobię, ale mam jeszcze kilka pytań, widzę, że Ty się w tym dosyć dobrze orientujesz więc będę wdzięczna za odpowiedzi.
po pierwsze, czy robić przed wakacjami jesli bede wyjezdzac 2 razy (cały lipiec mnie nie bedzie) za granice nad morze. czy to nie zepsuje efektu? kąpiele w słonym morzu i chlorowanym basenie?
po drugie, czy może orientujesz się ile kosztowałoby prostowanie włosów takich do ramion?
no i po trzecie, czy ten zabieg jest dla mnie odpowiedni jeżeli mam włosy nie bardzo kręcone ale podatne na krecenie, troche sianowate, a poza tym to juz rok temu robilam wygładzanie, ktore tylko mi zniszczylo włosy, codziennie mi sie inaczej układają... ;/ ale zamierzam własnie teraz ściąć je tak do ramion

będę baaardzo wdzięczna ze wszyystkie informacje! z góry wieeelkie dzięki !
olka431 jest offline  
Stary 2010-05-31, 14:13   #4165
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olka431 Pokaż wiadomość
sorina, baaardzoo dziękuję za odpowiedź, już przeczytałam co pisałyście o Ines i chyba tam właśnie zrobię, ale mam jeszcze kilka pytań, widzę, że Ty się w tym dosyć dobrze orientujesz więc będę wdzięczna za odpowiedzi.
po pierwsze, czy robić przed wakacjami jesli bede wyjezdzac 2 razy (cały lipiec mnie nie bedzie) za granice nad morze. czy to nie zepsuje efektu? kąpiele w słonym morzu i chlorowanym basenie?
po drugie, czy może orientujesz się ile kosztowałoby prostowanie włosów takich do ramion?
no i po trzecie, czy ten zabieg jest dla mnie odpowiedni jeżeli mam włosy nie bardzo kręcone ale podatne na krecenie, troche sianowate, a poza tym to juz rok temu robilam wygładzanie, ktore tylko mi zniszczylo włosy, codziennie mi sie inaczej układają... ;/ ale zamierzam własnie teraz ściąć je tak do ramion

będę baaardzo wdzięczna ze wszyystkie informacje! z góry wieeelkie dzięki !
Zdecydowanie zrób przed wyjazdem. Będizesz miała spokój na miejscu bo włosy będa gładkie i proste po wyschnięciu na słońcu a słona woda im nic nie zrobi
Koszt w Ines to 700 zł Licza tak od długości od ramion do pasa. Radze nie ścinac przed zabiegiem bo po zabiegu i tak zawsze końce trochę podcinają więc lepiej idx z takimi jakie masz i oni zrobią Ci zabieg a potem obetną na taka długośc jaką chcesz ( to jest już w cenie )
Zabieg polecam nawet jak się nei ma zbyt kręconych bo włosy po nim sa cudne. Nigdy nie miałam tak gładkich , miękkich i lejących
sorina jest teraz online  
Stary 2010-05-31, 15:03   #4166
olka431
Przyczajenie

jeju, dziękuję ślicznie za odpowiedź na pytania i za rady!
to na pewno robię sobie w Ines jeszcze przed wyjazdem!
odezwę się po zabiegu i napiszę jak wrażenia!

dzięki, pozdrawiam!
olka431 jest offline  
Stary 2010-05-31, 18:46   #4167
sorina
Zakorzenienie

Nie ma za co Pokaż nam jakie masz teraz włosy i koniecznie po zabiegu
sorina jest teraz online  
Stary 2010-05-31, 20:23   #4168
olka431
Przyczajenie

ok, obiecuję, że jak zrobię zdjecia teraz i po prostowaniu to na pewno od razu wrzucę
umówiłam się dzisiaj w Ines na 18 czerwca, ale jeszcze muszę tam wczesniej podejsc zeby ocenili moje włosy. wiec jak wszystko dobrze pojdzie, to od 18 czerwca bede meeega szcześliwa
olka431 jest offline  
Stary 2010-06-01, 12:48   #4169
onyks
Zakorzenienie

Sorina wrociłas. Jak tam wyjazd sie udal? Widze ze mamy coraz wiecej zwolenniczek goldwella, pare dni temu pisala do mnie dziewczyna, ktora tez byla umowiona do Ines. Niech zyja proste włosy
onyks jest offline  
Stary 2010-06-01, 18:57   #4170
Serce
Raczkowanie

Dziewczyny, po przeczytaniu wielu postów nadal nie wiem jakie prostowanie mam wybrać? Czy global keratin czy keratin complex czy jeszcze inne? Prosze o pomoc. Mam włosy rozjaśniane do ramion, zniszczone siano Co mi polecacie?
Serce jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chemiczne prostowanie, goldwell, prostowanie, samej, trwała, trwała prosta, trwałe prostowanie, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości