Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-02, 19:17   #4411
pszczola2000
Rozeznanie

Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

i wszystko jasne

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2011-01-02, 20:30   #4412
wadercia
Wtajemniczenie

GG do wadercia

Cytat:
Napisane przez Fryzjer Dawid Pokaż wiadomość
Cze. Pracuje na Globalu, włosy ktore są poddane Globalowi są lśniące nawilżone i wygładzone, i przedewszystkim proste. Produkt stopniowo wypłukuje się. Obowiązkowe jest używanie szamponu i odżywki Global Keratin. nie ma czym sie obawiac jakie włosy bedą odrastac, bo zabieg srednio utrzymuje sie od 3, 4 do 5 miesiecy wiec odrosty nie bedą duże. Ogólenie rzecz biorąc to Global Keratin jest zabiegiem głęboko nawilżającym włosy, ale pod wpływem keratyny włos się rozprostowuje. Wrazie pytan piszcie

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

a tak swoją drogą to powiem wam szczerze ze jak czytam te wypowiedzi to czasem człowieka krew zalewa ! Skoro kilka osób pyta się czy mozna prostowac włosy Goldwellem jesli ma się rozjasnione włosy, pomimo odpowiedzi ze nie mozna ! To chyba coś jest tutaj nie halo. Druga sprawa trwałe prostowanie to nie jest zabieg porównywalny do nakładnaia odżywki, bo zapewne jak by się zapytac w jaki sposob się używa poprawnie 80 % by nie wiedziała. Taki zabieg powinna wykonywac osoba ktora się na tym zna. Nie dziwujcie sie ze pozniej włosy wam wypadają.. Dla nie których moze lepiej było by kupic spobie poprostu dobry produkt zabezpieczający przed ciepłem. wyciągnąc włosy na szczotkę i zakupic ceramiczną prostiwnice.
Coś czuje, że to po części może być skierowane do mnie. Otóż ja zapytalam akurat o Globala... Bo gdy w wakacje pytałam u trzech fryzjerów Ci odpowiedzieli, że absolutnie nie ma możliwości chemicznego prostowania włosów rozjaśnianych, a teraz tu na forum można wyczytać, że owszem. No coż w takim razie może to tylko moje miasteczko jest tak zacofane...

wymienię

wadercia jest offline  
Stary 2011-01-02, 21:47   #4413
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Coś czuje, że to po części może być skierowane do mnie. Otóż ja zapytalam akurat o Globala... Bo gdy w wakacje pytałam u trzech fryzjerów Ci odpowiedzieli, że absolutnie nie ma możliwości chemicznego prostowania włosów rozjaśnianych, a teraz tu na forum można wyczytać, że owszem. No coż w takim razie może to tylko moje miasteczko jest tak zacofane...

Bo global keratin to nie chemiczne prostowanie tylko keratynowe

farouk i goldwell to chemiczne prostowanie - włosy nie mogą być rozjaśniane

global keratin , copolla i encanto to prostowanie keratynowe - może być wykonane na włosy rozjaśniane ale efekt jest na kilka miesięcy i trzeba stosować odpowiednie kosmetyki

Tak sobie myślę że jakby ktoś zapłacił już te 700 zł za prostowanie to szybko by się zaorientowała co i jak
sorina jest teraz online  
Stary 2011-01-02, 22:13   #4414
wadercia
Wtajemniczenie

GG do wadercia

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Bo global keratin to nie chemiczne prostowanie tylko keratynowe

farouk i goldwell to chemiczne prostowanie - włosy nie mogą być rozjaśniane

global keratin , copolla i encanto to prostowanie keratynowe - może być wykonane na włosy rozjaśniane ale efekt jest na kilka miesięcy i trzeba stosować odpowiednie kosmetyki

Tak sobie myślę że jakby ktoś zapłacił już te 700 zł za prostowanie to szybko by się zaorientowała co i jak
no i bardzo Ci dziekuje za prosta i jasna odpowiedz. Teraz tylko bedzie mi trzeba poszuakc salonu w Olsztynie ktory owe zabiegi wykonuje.

wymienię

wadercia jest offline  
Stary 2011-01-04, 00:19   #4415
pablo305
Raczkowanie

Dowiedz sie jeszcze, czy ten zabieg wykonuja jakies kompetentne osoby xD Ja zaplacilem 1000 zl za prostowanie keratyna + szapom + odzywka + jakas jeszcze co tygodniowa odzywka taka w tupkach ... xD
pablo305 jest offline  
Stary 2011-01-04, 07:45   #4416
pszczola2000
Rozeznanie

czego to ludzie nie robią dla swoich włosów

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2011-01-04, 21:49   #4417
pablo305
Raczkowanie

Chyba raczej, jakich to sum pienieznych nie wydadza by miec swoje idealne wlosy xD ktore na starosc albo wypadna albo beda siweeee ^^
pablo305 jest offline  
Stary 2011-01-04, 22:01   #4418
sorina
Zakorzenienie

Padły wszystkie zdjęcia naszych włosów po tej awarii wizzazu
Dla przypomnienia
1. moje włosy naturalne
http://img573.imageshack.us/i/48534566.png/
2. po prostowaniu Goldwellem ( koniec stycznia 2009 )
http://img33.imageshack.us/i/46421759.png/
3. po prostowaniu encanto ( maj 2010 )
http://img413.imageshack.us/i/untitljoljed.png/
sorina jest teraz online  
Stary 2011-01-05, 15:10   #4419
Natalia1983
Przyczajenie

Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej dziewczyny, kilka słów o encanto:

miałam kręcone, watowate włosy. Nawet prostownica nic nie pomagała, bo nadal się kręciły. W lipcu 2010 roku zrobiłam encanto, które kupiłam na allegro. Po pierwszym myciu okazało się, że włosy nie są zupełnie proste a falowane (przedtem miałam naprawdę bardzo kręcone); tak więc, kupiłam nową prostownicę Remingtona i po każdym myciu prostuje i jest OK. Pomimo tego, że włosy po encanto nie były zupełnie proste, to mimo tego, jestem bardzooo zadowolona, bo dopiero teraz , po użyciu prostownicy mam proste i lśniące włoski. Dlatego, mimo tego, że nie miałam efektu jak z reklamy, to i tak polecam encanto bo włosy zaczęły się układać nie są sianowate a dzięki prostownicy mam zupełnie proste włosy przez całą dobę.
Dodam jeszcze że bardzo dbam aby zabieg się utrzymał – myję tylko szamponem BabyDream i kupuję na allegro odżywki keratynowe do włosów.
Natalia1983 jest offline  
Stary 2011-01-05, 18:12   #4420
pszczola2000
Rozeznanie

zrób jeszcze raz to na pewno juz nie będziesz miała fal

Go włoski Go!

(70cm)

Stary 2011-01-06, 02:50   #4421
pablo305
Raczkowanie

Hmm, a mam takie pytanie.... mozna na codzien uzywac szamponow i odzywek ktore sa stosowane tylko w salonach ?? xD glownie chodzi mi o goldwell Rich Repair
pablo305 jest offline  
Stary 2011-01-06, 12:48   #4422
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Hmm, a mam takie pytanie.... mozna na codzien uzywac szamponow i odzywek ktore sa stosowane tylko w salonach ?? xD glownie chodzi mi o goldwell Rich Repair
A dlaczego by niemożna było? Ja używałam bardzo długo po prostowaniu goldwellem szamponu i odżywi goldwell Rich care i byłam bardzo zadowolona zwłaszcza z odżywki
sorina jest teraz online  
Stary 2011-01-06, 13:14   #4423
pablo305
Raczkowanie

Cytat:
A dlaczego by niemożna było? Ja używałam bardzo długo po prostowaniu goldwellem szamponu i odżywi goldwell Rich care i byłam bardzo zadowolona zwłaszcza z odżywki
Pytam bo przegladajac allegro, sa wlasnie szampony i odzywki po 1500 ml za ok 70 zl, z tym ze z niektorych opisow wynika, ze sa przeznaczone do uzywania w salonach fryzjerskich. Pomyslalem, ze to takie specyfiki, ktorych na codzien w domu sie nie uzywa hehe
pablo305 jest offline  
Stary 2011-01-06, 14:24   #4424
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Pytam bo przegladajac allegro, sa wlasnie szampony i odzywki po 1500 ml za ok 70 zl, z tym ze z niektorych opisow wynika, ze sa przeznaczone do uzywania w salonach fryzjerskich. Pomyslalem, ze to takie specyfiki, ktorych na codzien w domu sie nie uzywa hehe
Ja właśnie kupiłam tą dużą odżywkę na all wcześniej miałam takie małe kupione w salonie. Goldwell nie jest dostępny w zwykłych sklepach. W moim fryzjerskim sklepie też go nie ma. Można kupić w salonie albo na all

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

pablo pokaż swoje włosy jak wyglądają teraz
sorina jest teraz online  
Stary 2011-01-07, 03:41   #4425
pablo305
Raczkowanie

Cytat:
pablo pokaż swoje włosy jak wyglądają teraz
Oj ja pisalem kilka dni temu , ze 2 miesiace temu musialem sciac . . . zapuszczam od nowa Najgorsze jest to ze wlosy maja z 5 cm a juz musze prostowac bo sie nie ukladaja wogole ^^ Ale tym razem zapotrzylem sie w nieco drozsza prostownice i caly asortyment preparatow do prostowania, by sie nie poniszczyly do czasu prostowania goldwellem xD
pablo305 jest offline  
Stary 2011-01-07, 07:05   #4426
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Oj ja pisalem kilka dni temu , ze 2 miesiace temu musialem sciac . . . zapuszczam od nowa Najgorsze jest to ze wlosy maja z 5 cm a juz musze prostowac bo sie nie ukladaja wogole ^^ Ale tym razem zapotrzylem sie w nieco drozsza prostownice i caly asortyment preparatow do prostowania, by sie nie poniszczyly do czasu prostowania goldwellem xD

Myślałam że trochę dłuższe zostawiłeś
sorina jest teraz online  
Stary 2011-01-07, 12:19   #4427
pablo305
Raczkowanie

Cytat:
Myślałam że trochę dłuższe zostawiłeś
Niestety nie dalo sie, mam nauczuke by nie naduzywac rozjasniaczy w domowym zaciszu ^^
pablo305 jest offline  
Stary 2011-01-13, 10:17   #4428
onyks
Zakorzenienie

U mnie mija rok 9 kwietnia od wykonania prostawania Goldwellem i juz mnie kusi zeby zrobic znowu, a tak chciałam przeczekać do kwietnia lub maja
onyks jest offline  
Stary 2011-01-13, 11:58   #4429
sorina
Zakorzenienie

O onyx pokaż jak teraz wyglądają Twoje włosy? Ja się szykuję do encanto i od 3 miesięcy nie mam czasu :/ Trzeba się w końcu zmobilizować i zrobić
sorina jest teraz online  
Stary 2011-01-13, 19:08   #4430
onyks
Zakorzenienie

To wrzuce fotki po umyciu. Te prostowane sa caly czas proste ale odrost mam na jakies 10 - 12 cm (tak mi sie zdaje na oko) i po myciu przejezdzam sam odrost prostownica. No i ta grzywka ...co mnie podkusilo, !! Musze ja prostowac po kazdym myciu, a jest dosyc gruba i sie z nia namęczę..

Edytowane przez onyks
Czas edycji: 2011-01-13 o 19:10
onyks jest offline  
Stary 2011-01-13, 20:58   #4431
topazio
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sase Pokaż wiadomość
Witam,
wczoraj byłam na prostowaniu włosów w Katowicach w salonie Rulczyński i jestem zachwycona efektem oczywiście wiem, że nie jest to w 100% stałe prostowanie włosów ale w moim przypadku (geste włosy, lekko kręcone raczej sianowate) jest to super sprawa ponieważ włosy straciły na objętości co jest ogromnym plusem są odżywione a do tego lekkie
Gorąco polecam ten salon zapłacilam 275zł prostują kosmetykami Joico Pani Kinga jest niesamowitą fryzjerką świetnie obcina
hej
własnie wybieram sie do tego salonu na prostowanie mojego sianka
możesz mi powiedziec jak Ci sie Twoje wloski utrzymały po tym zabiegu? i jesli masz jakies fotki włosków mogla bys podesłac , bede wdzieczna,bo ni e wiem co mnie tam czeka dzieki
topazio jest offline  
Stary 2011-01-14, 15:13   #4432
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav

wczoraj fryzjer mi powiedzial, ze prostowanie farouka kosztuje 25o euro chyba minie troche czasu zanim je uzbieram .....
evelinarav jest offline  
Stary 2011-01-14, 15:53   #4433
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinarav Pokaż wiadomość
wczoraj fryzjer mi powiedzial, ze prostowanie farouka kosztuje 25o euro chyba minie troche czasu zanim je uzbieram .....
To zapraszamy do Polski tu kosztuje ok 500 zł więc połowę taniej
sorina jest teraz online  
Stary 2011-01-14, 18:43   #4434
evelinarav
Zakorzenienie

tylko ze w Polsce bede dopiero w sierpniu - nie doczekam
evelinarav jest offline  
Stary 2011-01-18, 14:31   #4435
Kamilaa16
Przyczajenie

jestem tu nowa i nie mam zamiaru was pytać ile bd kosztowało i na jak długo to działa. Chodzi mi tylko o to, czy można te włosy później tapirować? bo mam włosy mocno pocieniowane i kręcone i planuję iść do fryzjera aby zrobić sobie trwałą prostującą.
moje pytania:
1. Czy można włosy później tapirować?
2. Czy jeśli mam 16 lat bez problemu mi to zrobią?
3. Po jakim czasie trzeba powtórzyć "zabieg"?
Kamilaa16 jest offline  
Stary 2011-01-19, 13:24   #4436
juuuustyna
Przyczajenie

Hej dziewczyny.

Miałam wykonywany zabieg prostowanie keratynowe qod. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Mam proste włosy!! Wkońcu!! Mam pytanie czy któraś z forumowiczek ma doświadczenie z tą firmą? Chciałabym się zapytać jak dłgo utrzymują się efekt. Ja robiłam zabieg miesiąc temu. Piszcie bo jestem ciekawa jak długo będe miała proste włosy.

pozdrawiam
juuuustyna jest offline  
Stary 2011-01-19, 14:00   #4437
pscoua
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez juuuustyna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Miałam wykonywany zabieg prostowanie keratynowe qod. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Mam proste włosy!! Wkońcu!! Mam pytanie czy któraś z forumowiczek ma doświadczenie z tą firmą? Chciałabym się zapytać jak dłgo utrzymują się efekt. Ja robiłam zabieg miesiąc temu. Piszcie bo jestem ciekawa jak długo będe miała proste włosy.

pozdrawiam
hehehe..myslalam,ze poki co jestem jedyna po QODzie :P ja mialam robiony zabieg zaraz po swietach, wie minal niespelna miesiac, ale moje wlosy sa gladziutkie i lsniace..dalej tez jestem ciekawa jak dlugo utzryma sie efekt, fryzjerka, ktora robila mi zabieg powiedziala,ze moze nawet do 5 miesiecy i ze duze szanse na to mam, bo moje wlosy byly w masakrycznym stanie, niestety "utleniam sie" od lat 15. kiedy dokladnie mialas zabieg? rozumiem,ze mialas prostujacy, czyli czekoladowy? ja mialam bananowy, ten bardziej regeneracyjny
pscoua jest offline  
Stary 2011-01-19, 23:10   #4438
saolka
Przyczajenie

Sorina powiedz mi jeszcze raz dokładnie ile czasu trzymały ci włoski po prostowaniu goldwellem?
Ja chcę w lipcu sobie wyprostować w Ines we Wrocławiu (bo czytałam że polecacie i to właśnie tutaj się dowiedziałam że się nie opłaca robić w granicach 300 zł bo spieprzą włosy)
Teraz przygotowuję włosy do zabiegu bo chcę mieć je w dobrym stanie: odłożyłam prostownicę, nakładam odżywki i maseczki... jakoś do lipca przeboleję... :P
Zależaloby mi żeby efekt był rzeczywiście trwały bo nie chcę wydawać 700zł na wyprostowanie włosów na pół roku... bo nie stać mnie na to by co pół roku zabieg powtarzać.. I stąd właśnie moje pytanie... Jak długo jest widoczny efekt prostowania?
saolka jest offline  
Stary 2011-01-19, 23:33   #4439
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez saolka Pokaż wiadomość
Sorina powiedz mi jeszcze raz dokładnie ile czasu trzymały ci włoski po prostowaniu goldwellem?
Ja chcę w lipcu sobie wyprostować w Ines we Wrocławiu (bo czytałam że polecacie i to właśnie tutaj się dowiedziałam że się nie opłaca robić w granicach 300 zł bo spieprzą włosy)
Teraz przygotowuję włosy do zabiegu bo chcę mieć je w dobrym stanie: odłożyłam prostownicę, nakładam odżywki i maseczki... jakoś do lipca przeboleję... :P
Zależaloby mi żeby efekt był rzeczywiście trwały bo nie chcę wydawać 700zł na wyprostowanie włosów na pół roku... bo nie stać mnie na to by co pół roku zabieg powtarzać.. I stąd właśnie moje pytanie... Jak długo jest widoczny efekt prostowania?
To zależy jakie masz włosy. Jak bardzo kręcone od czubka głowy to będzie szybciej widać odrost Ja miałam bardzo szopowate i kręcone ale tak nie od czubka głowy i mam ciężkie włosy więc naciągały mi te które odrastały ale przez rok efekt jest ok
sorina jest teraz online  
Stary 2011-01-20, 15:07   #4440
evelinarav
Zakorzenienie

jest jakas stronka gdzie mozna zobaczyc w ktorych miastach wykonuja prostowanie goldwella?patrze w google ale nic nie moge znalesc
evelinarav jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chemiczne prostowanie, goldwell, prostowanie, samej, trwała, trwała prosta, trwałe prostowanie, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości