Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-20, 16:39   #4441
sorina
Zakorzenienie

Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Nie wiem. ja dzwonilam po salonach
sorina jest offline  
Stary 2011-01-21, 21:37   #4442
juuuustyna
Przyczajenie

Tak miałam czekolade ale słyszałam że jest też truskawka a ta regeneracja też prostuje włosy? bo moje są cały czas proste ale oprócz tego oczywiście zregenerowane. Jestem bardzo ciekawa jak wyglądają włosy po tej bananowej. Fryzjerka mi mówiła że teraz to absolutna nowości. A miałaś tą keratynę spłukiwaną w salonie? Bo ja po 15 minutach miłam mytą głowę! Jestem strasznie ciekawa ile się efekt utrzyma mam nadzieje że jak najdłużej! A używasz szamponów i odżywek QOD?
juuuustyna jest offline  
Stary 2011-01-24, 20:41   #4443
lejja
Przyczajenie

Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

siedzisz, płaczesz, czytasz te wszystkie posty... i wyrywasz włosy... najgorzej... trzymam za was wszystkie kciuki... wy trzymajcie za mnie!
lejja jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:24   #4444
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mam dokładnie to samo, te chropowate mnie doprowadzają do szłu, więc jak jakiegos zobacze to szast i juz go nie ma.
Kurcze, ja mam strasznie podobnie, wyrywam albo chropowate, albo takie które się kręcą/falują (uznaję, że w trakcie tworzenia cebulki stało się coś nie tak i szast)a naturalnie mam proste. Te kręcone/falowane odstają uparcie od reszty, więc od razu wiem gdzie szukać
Mam nadzieję, że nie stracę nad tym kontroli, wiem, że będzie dobrze

Uda się!

"Kościół to korporacja, a krzyż to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline  
Stary 2011-01-25, 13:43   #4445
dzasta86
Przyczajenie

a u mnie znowu pogorszenie poprawe widze tylko jak jestem wolna od stresu a to niestety niezwykle zadkie okresy tj jak wakacje. wlasnie rzucilam szkole i szukam pracy wiec okres jak najbardziej stresujacy z tylu glowy prawie nie mam wlosow. jutro ide do fryzjera skrocic po raz kolejny wlosy i jak ja znajde prace skoro nie mam wosow? jak by nie bylo wyglad jest bardzo wazny
dzasta86 jest offline  
Stary 2011-01-25, 19:19   #4446
kasiunialusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dzasta86 Pokaż wiadomość
a u mnie znowu pogorszenie poprawe widze tylko jak jestem wolna od stresu a to niestety niezwykle zadkie okresy tj jak wakacje. wlasnie rzucilam szkole i szukam pracy wiec okres jak najbardziej stresujacy z tylu glowy prawie nie mam wlosow. jutro ide do fryzjera skrocic po raz kolejny wlosy i jak ja znajde prace skoro nie mam wosow? jak by nie bylo wyglad jest bardzo wazny
trzymam za Ciebie kciuki! wygląd jest ważny ale nie najważniejszy...
głowa do góry
ja sobie wyrywałam włosy z przedziałku i miałam taki mały łysy placek, ale teraz nosze opaske i mam wszystkie włosy zaczesane do tyłu. We wrześniu wychodzę za mąż i do tego czasu chciałabym żeby ta dziura zniknęła.
Stary 2011-01-26, 20:51   #4447
saolka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
To zależy jakie masz włosy. Jak bardzo kręcone od czubka głowy to będzie szybciej widać odrost Ja miałam bardzo szopowate i kręcone ale tak nie od czubka głowy i mam ciężkie włosy więc naciągały mi te które odrastały ale przez rok efekt jest ok
No cóż... ja mam włosy do ramion jak są wyprostowane... a jak się kręcą to sięgają kawałek za uszy Rzadko je ścinam a słabo mi rosną... mam wrażenie że wcale mi nie rosną... Ale czy mam ciężkie to nie wiem... pewnie im dłuższe tym cięższe a ja mam dość krótkie.
Nie mam kręconych od samej góry. Jak by zrobić linię dookoła głowy na wysokości brwi to od tej "linii" mi się kręcą To tak w przybliżeniu.
Dzięki za odpowiedź... Jestem zdecydowana na prostowanie
Kiedy ten lipiec?!
saolka jest offline  
Stary 2011-01-31, 20:56   #4448
yolcia13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez addicted2vogue Pokaż wiadomość
Jestem tutaj już któryś raz, ale dopiero teraz zdecydowałam się zarejestrować. Mam 15 lat i to już 2 rok, jak wyrywam sobie wlosy.
Na początku wyrywałam brwi i rzęsy, jednak szybka interwencja Mamy i olejku rycynowego odbudowała je i znów mam, jak to mówi nieskromnie moja Mama, "przepiękną oprawę twarzy". Tylko co mi po tej oprawie, skoro od marca wyrywam włosy z głowy ?
Na początku nie było widać. Teraz jest tragedia. Mam mnóstwo po prostu GOŁYCH miejsc na głowie. W kwietniu poszłam do dermatologa, który zapisał mi loxon 5% i jakiś lek robiony. Byłoby świetnie, gdyby to w końcu zaczęło dzialać. Jednak ilekroć spojrzę w lustro zaczynam płakać. I tak płaczę parę razy dziennie. Trichotillomania wyłączyła mnie z życia towarzyskiego. Z nikim się nie umawiam, prawie nie wychodzę z domu. Wstydzę się. Świadomość, że sama się krzywdzę jest straszna, cały czas coś mnie boli tam w środku... W sierpniu idę do specjalisty (psycholog czy psychiatra ? do kogo zwrócić się o pomoc ?). Tri sprawiła, że zaczynam mieć stany depresyjne. Pomóżcie, proszę !

PS.
Czy wiecie może ile trwa odrastanie włosa ? Tzn, wraz z cebulką i w ogóle. Ile jeszcze będę musiała czekać ?
WITAJ! MOJA CÓRCIA MA 15 LAT I JUŻ 6 LAT WYRYWA WŁOSY. MAMY DUŻO RÓŻNYCH DOŚWIADCZEŃ .OBECNIE CHODZI NA PSYCHOTERAPIĘ I TO CHYBA JEST NAJLEPSZE JEŻELI ZACZNIE SIĘ ODPOWIEDNIO SZYBKO.JEŻELI TY LUB TWOJA MAMA CHCIAŁYBYŚCIE JAKIEŚ ADRESY TO NAPISZCIE NA MOJEGO E-MAILA jolcia65@gmail.com POZDRAWIAM
yolcia13 jest offline  
Stary 2011-02-15, 21:34   #4449
dzasta86
Przyczajenie

witam są u Was jakieś postępy? u mnie strasznuie licho, tym razem wyskubałam włosy z przodu głowy, a te z tyłu jeszcze nie zdążyły odrosnąć. jużnie pamiętam kiedy wyglądałam tak fatalnie czy ktoś kiedyś wymyśli lekarstwo na Naszą chorobę? czy już do końca życia będziemy oczekiwały aż Nasze włosy odrosną?
dzasta86 jest offline  
Stary 2011-02-16, 17:47   #4450
dzeve
Raczkowanie

Hej!mam do Was pytanko?w ktorym salonie w Krakowie mozna zrobic trwala prostujaca goldwellem?i w jakiej cenie?
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz!

Sorina mozesz przypomniec w jakim Ty miescie robilas sobie trwala prostujaca?i ktora lepiej oceniasz?
dzeve jest offline  
Stary 2011-02-16, 18:09   #4451
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez dzeve Pokaż wiadomość
Hej!mam do Was pytanko?w ktorym salonie w Krakowie mozna zrobic trwala prostujaca goldwellem?i w jakiej cenie?
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz!

Sorina mozesz przypomniec w jakim Ty miescie robilas sobie trwala prostujaca?i ktora lepiej oceniasz?

w salonie na karmelickiej, przy przystanku 'batorego'

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2011-02-18, 22:57   #4452
MadSyndrome
Zadomowienie

...

Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2011-04-11 o 11:04
MadSyndrome jest offline  
Stary 2011-02-20, 08:08   #4453
onyks
Zakorzenienie

Moje włosy po roku od prostowania. Na tym zdj z boku widac takie załamanie,....to juz odrost. Nie moge doczekac sie kiedy powtorze, a planuje przed latem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po roku2.jpg (115,1 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po roku1.jpg (104,9 KB, 152 załadowań)
onyks jest offline  
Stary 2011-02-20, 10:25   #4454
sorina
Zakorzenienie

onyx super Ci się trzymają
sorina jest offline  
Stary 2011-02-20, 14:24   #4455
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav

zgadzam sie z sorina, a tych odrostow to praktycznie nie widac
evelinarav jest offline  
Stary 2011-02-20, 18:32   #4456
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinarav Pokaż wiadomość
zgadzam sie z sorina, a tych odrostow to praktycznie nie widac
Nie widać ale czuć Włosy już się plączą bo te nowe takie są a wcześniej wszystko ładnie i gładko
sorina jest offline  
Stary 2011-02-22, 08:42   #4457
onyks
Zakorzenienie

Trzymają się ale grzywka jest prostowana bo za krotka i mam samo loki. Dlatego mam podpieta bo nawet po wyprostowaniu w ciagu dnia sie siano z niej robi. No i tak jak mowi Sorina te odrosty sie placza niemilosiernie, a te prostowane takie gładkie....
onyks jest offline  
Stary 2011-02-22, 13:58   #4458
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Trzymają się ale grzywka jest prostowana bo za krotka i mam samo loki. Dlatego mam podpieta bo nawet po wyprostowaniu w ciagu dnia sie siano z niej robi. No i tak jak mowi Sorina te odrosty sie placza niemilosiernie, a te prostowane takie gładkie....
Jak oceniasz stan włosów po roku od prostowania? Zauważyłaś może czy zabieg wpłyną na nie negatywnie ?
Deborah100 jest offline  
Stary 2011-02-22, 14:04   #4459
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Jak oceniasz stan włosów po roku od prostowania? Zauważyłaś może czy zabieg wpłyną na nie negatywnie ?

To moze ja się wypowiem Miałam zabieg robiony w pdwójnej dawce dwa lata temu i włosom nic a nic to nei zaszkodziło. Moim zdaniem jeszcze lepiej z nimi bo gładkie, miękkie i błyszczace te co po zabiegu. Te co rosną to już takie jak wcześniej
sorina jest offline  
Stary 2011-02-23, 09:42   #4460
onyks
Zakorzenienie

U mnie identycznie jak u Soriny Wlosy cały czas o niebo lepsze niz przed zabiegiem, zadnego negatywnego wpływu nie ma
onyks jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:42   #4461
saolka
Przyczajenie

Red face Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
U mnie identycznie jak u Soriny Wlosy cały czas o niebo lepsze niz przed zabiegiem, zadnego negatywnego wpływu nie ma
Tylko iść i prostować!
A jak ostatnio mojej fryzjerce mówiłam że w lipcu sobie wyprostuje to mi tak odradzała, że siano będę miała, że niszczą się, że potem trudno je zregenerować... Widocznie mało kto wie, że jak się robi dobrymi kosmetykami to jeszcze lepiej dla włosów jest...
Wiele salonów oferuje prostowanie ale za podejrzanie niskie ceny...
Tak to jest... człowiek się łudzi że zrobi taniej, że zaoszczędzi a potem nie dość że efekt tragiczny, kasa wyrzucona w błoto to jeszcze panuje taka opinia że trwałe prostowanie = siano na głowie
I potem i tak trzeba kupę kasy wydać na regenerację włosów.
To lepiej od razu iść i zrobić porządnie, i mieć super efekt tak jak wyżej na zdjęciach no i potem nawet już kasy tak nie żal
saolka jest offline  
Stary 2011-02-24, 09:01   #4462
onyks
Zakorzenienie

Zgadzam się calkowicie. Ja nawet kiedyś myślałam ze nie ma sposobu na wyprostowanie włosów, pamietam jak moja kolezanka zrobila sobie prostowanie u fryzjerki, ktora zachecala i opowiadala ze wlosy beda super proste! Koszt jakies 150 zł. Oj zebyscie widziały co ta kolezanka miala potem na głowie:confused :. Siano jakies okropniaste!!
Dlatego ja rowniez zanim odkrylam to forum, byłam raczej sceptycznie nastawiona! Ale potem dzieki Sorinie odnalazlam salon Ines i mam teraz włosy o jakich marzyłam.
Teraz chce sie umowic na odrosty na 22 kwietnia
onyks jest offline  
Stary 2011-02-24, 09:20   #4463
sorina
Zakorzenienie

Onyx ja będę chyba robić ok czerwca, może lipiec
sorina jest offline  
Stary 2011-02-24, 17:50   #4464
Deborah100
Zakorzenienie

Też byłam do tego negatywnie nastawiona, myślałam, że włosy będą bardzo zniszczone po zabiegu. Jednak patrząc na zdjęcia i czytając opinie wcale tak nie jest

Boję się tylko, że włosy będą mocniej wypadać; dlatego na razie powstrzymuje się i staram się regenerować włoski.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2011-03-01 o 10:49
Deborah100 jest offline  
Stary 2011-03-01, 07:47   #4465
onyks
Zakorzenienie

Włosy absolutnie nie sa zniszczone i wypadania tez nie zauwazylam jakiegos zwiekszonego. Umowilam sie na 22 kwietnia na odrosty..jupii:jupi :
onyks jest offline  
Stary 2011-03-03, 19:30   #4466
dzasta86
Przyczajenie

MadSyndrome złe podejście mają osoby które w ogóle przestały udzielać się towrzysko czy unikają wychodzenia z domu. Ja nie jestem taką osobą a mimo to bardzo dokucza mi brak włosów, a raczej ich znaczne wybrakowanie. Niektóre osoby może w mniejszym stopniu wyrywają włosy dzięki czemu w jakiś sposób mogą ukryć braki. U mnie niestety nie da się uczesać ich w jaki kolwiek sposób żeby nie było widać prześwitów. Przez wiele lat (ok12) nikt nie mówił mi nic na temat moich włosów tylko co niektórzy dziwnie się patrzyli albo poprostu nie zwracali na to uwagi. Ostatnio już dwie osoby zwróciły mi uwage. Dodam że nikt nie wiem o mojej chorobie z wyjątkiem koleżanki która miała zajęcia z dermatologii i wie co to jest. druga koleżanka 'krzyczy' na mnie żebym nie farbowała włosów bo zaraz w ogóle nic nie będe miała na głowie. Ona nie wie co mi jest i chyba nie zamierzam jej powiedzieć.
Wracając do podejścia... nie da się nie przejmować ta chorobą. Ja mimo to że udzielam się towarzysko, nie jestem nieśmiałą osobą to patrząc w lustro mam dość wszystkiego. Zastanawiam się dlaczego trafiło na mnie itp Chciała bym się cieszyć pięknymi włosami a wiem że nie jest to możliwe. Wiem że będę miała problem ze znalezieniem faceta bo niestety widać moją 'fryzurę'. Chciała bym żeby dało się 'to' wyleczyć...

pozdrawiam
dzasta86 jest offline  
Stary 2011-03-04, 11:16   #4467
pablo305
Raczkowanie

No to widze, ze na lato zapowiada sie wiekszy szturm na salony goldwella, bo ja tez planuje w okolicach czerwca ponownie wyprostowac xD Wlosy mi szybko odrastaja ... Po scieciu na 5 mm w pażdzierniku mam juz wlosy za oczy prawie ^^

A ktoras z was bedzie moze prostowac wlosy w Warszawie? Przyznam szczerze, ze juz nie pamietam gdzie ktora prostowala wlosy xD A tak pojsc w kilka osob bylo by razniej, i ten czas by sie nie dluzyl
pablo305 jest offline  
Stary 2011-03-04, 11:19   #4468
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
No to widze, ze na lato zapowiada sie wiekszy szturm na salony goldwella, bo ja tez planuje w okolicach czerwca ponownie wyprostowac xD Wlosy mi szybko odrastaja ... Po scieciu na 5 mm w pażdzierniku mam juz wlosy za oczy prawie ^^

A ktoras z was bedzie moze prostowac wlosy w Warszawie? Przyznam szczerze, ze juz nie pamietam gdzie ktora prostowala wlosy xD A tak pojsc w kilka osob bylo by razniej, i ten czas by sie nie dluzyl

Ja i onyx robiłysmy we Wrocławiu No i nei wiem jak w tym Twoim zakładzie ale w Ines to nie ma tylu fryzjerów którzy to robią zeby dwóm osobom na raz robili
sorina jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:30   #4469
pablo305
Raczkowanie

Rozejrze sie moze znajde gdzies salon gdzie wiecej osob posiada ten fach w reku xD
pablo305 jest offline  
Stary 2011-03-07, 11:54   #4470
yolcia13
Przyczajenie

Witaj! polecam przypinki z naturalnych włosów z takimi specjalnymi grzebyczkami , trzymają się bardzo dobrze i można normalnie funkcjonować i nie widać prześwitów. Powodzenia!!!!
yolcia13 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chemiczne prostowanie, goldwell, prostowanie, samej, trwała, trwała prosta, trwałe prostowanie, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości