Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-20, 00:02   #4621
sorina
Zakorzenienie

Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez forrever Pokaż wiadomość
no w sumie macie rację, ale co może wyjść źle przy takim 'zabiegu'?
Wszystko począwszy od uczulenia, sfilcowania włosów do popażenia skóry i wypadnięcia włosów
sorina jest teraz online  
Stary 2011-07-20, 08:57   #4622
teken020
Raczkowanie

nie bez powodu fryzjer musi mieć certyfikat na wykonywanie tego zabiegu
teken020 jest offline  
Stary 2011-07-21, 00:37   #4623
saolka
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny!
W zeszłą sobotę byłam we Wrocławiu (Ines) żeby wyprostować włoski
Oczywiście zdecydowałam się na to już pół roku temu i nawet o tym pisałam wcześniej ;P
Ogólnie jak tam pojechałam to po umyciu i wysuszeniu włosów jedna z fryzjerek powiedziała mi że moje włosy są tak zniszczone że nie nadają się do prostowania... i że ona by się za to nie brała...
Wkurzyłam się bo nie po to jechałam tyle kilometrów specjalnie do tego salonu żeby wrócić do domu z loczkami :/
Fryzjerka też była wyraźnie wkurzona że ktoś umówił mnie i przyjął ode mnie zaliczkę bez wcześniejszej konsultacji... Ale ja umawiałam się przez telefon bo za daleko mieszkam żeby jechać tylko na konsultację.
Powiedziałam, że chce prostować i tyle. Dostałam do podpisania oświadczenie, że robię to na własną odpowiedzialność i że muszę liczyć się z konsekwencjami takimi, że mogą mi po prostu odpaść uszkodzone końcówki (to jest z tego co mi pokazała fryzjerka połowa długości włosów)
Bałam się że wrócę do domu z krótszymi i cieńszymi włosami czego nie chciałam... ale zaryzykowałam
Włoski robiły mi dwie fryzjerki: Pani Iza i Pani Małgosia
Powiem tyle że niepotrzebnie się obawiałam... Oczywiście pełen profesjonalizm - długość włosów zmieniła się jedynie od strzyżenia ;P
Włoski są prościutkie, mięciutkie i cały czas ich dotykam bo nie mogę się powstrzymać
Oczywiście widać troszkę te suche i zniszczone końce... teraz nie pozostaje mi nic innego jak wyrzucić prostownicę i dbać o włosy aby przy robieniu odrostów mieć już zdrowe włoski
Jak najbardziej polecam ten salon i bardzo żałuję że nie mieszkam we Wrocławiu bo chodziłabym tam regularnie na strzyżenie, układanie włosków, farbowanie czy właśnie prostowanie
Baaardzo jestem zadowolona z efektu, a że włosy dość wolno mi rosną to mam nadzieję że efekt będzie długotrwały
Pozdrawiam
Później wstawię fotki z przed i po ;P
saolka jest offline  
Stary 2011-07-21, 08:42   #4624
sorina
Zakorzenienie

Saolka ja bym nie ryzykowała i wróciła po regeneracji Ale fajnie że się udało. Ja będę u nich pod koniec sierpnia robić
sorina jest teraz online  
Stary 2011-07-21, 15:44   #4625
Amberella
Wtajemniczenie

GG do Amberella

Cytat:
Napisane przez saolka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
W zeszłą sobotę byłam we Wrocławiu (Ines) żeby wyprostować włoski
Oczywiście zdecydowałam się na to już pół roku temu i nawet o tym pisałam wcześniej ;P
Ogólnie jak tam pojechałam to po umyciu i wysuszeniu włosów jedna z fryzjerek powiedziała mi że moje włosy są tak zniszczone że nie nadają się do prostowania... i że ona by się za to nie brała...
Wkurzyłam się bo nie po to jechałam tyle kilometrów specjalnie do tego salonu żeby wrócić do domu z loczkami :/
Fryzjerka też była wyraźnie wkurzona że ktoś umówił mnie i przyjął ode mnie zaliczkę bez wcześniejszej konsultacji... Ale ja umawiałam się przez telefon bo za daleko mieszkam żeby jechać tylko na konsultację.
Powiedziałam, że chce prostować i tyle. Dostałam do podpisania oświadczenie, że robię to na własną odpowiedzialność i że muszę liczyć się z konsekwencjami takimi, że mogą mi po prostu odpaść uszkodzone końcówki (to jest z tego co mi pokazała fryzjerka połowa długości włosów)
Bałam się że wrócę do domu z krótszymi i cieńszymi włosami czego nie chciałam... ale zaryzykowałam
Włoski robiły mi dwie fryzjerki: Pani Iza i Pani Małgosia
Powiem tyle że niepotrzebnie się obawiałam... Oczywiście pełen profesjonalizm - długość włosów zmieniła się jedynie od strzyżenia ;P
Włoski są prościutkie, mięciutkie i cały czas ich dotykam bo nie mogę się powstrzymać
Oczywiście widać troszkę te suche i zniszczone końce... teraz nie pozostaje mi nic innego jak wyrzucić prostownicę i dbać o włosy aby przy robieniu odrostów mieć już zdrowe włoski
Jak najbardziej polecam ten salon i bardzo żałuję że nie mieszkam we Wrocławiu bo chodziłabym tam regularnie na strzyżenie, układanie włosków, farbowanie czy właśnie prostowanie
Baaardzo jestem zadowolona z efektu, a że włosy dość wolno mi rosną to mam nadzieję że efekt będzie długotrwały
Pozdrawiam
Później wstawię fotki z przed i po ;P
Super! Czekam na fotki. Też planuję tam prostować, ale dopiero jak zregeneruję i zetnę zniszczoną część włosów. Przeszły one przez ostatni rok tyle, że po konsultacjach z panią z Ines odłożyłam zabieg. Teraz pozostało mi Encanto. No i rozstanie z prostownicą, suszarką i rozjaśnianiem . No ale mam cel - zdrowe i proste włosy .
Amberella jest offline  
Stary 2011-07-21, 17:39   #4626
Deborah100
Zakorzenienie

A mi znowu zaczęły mocniej wypadać włosy i nie wiem czy decydować się teraz na prostowanie
Deborah100 jest offline  
Stary 2011-07-21, 23:42   #4627
saolka
Przyczajenie

Sorina Wiesz... jakbyś jechała 300km specjalnie po to by wyprostować włosy i nagle dowiadujesz się że odradzają... mimo że planowałaś to od pół roku... nie zaryzykowałabyś?
Tym bardziej że jeśli by nie wyszło zaplanowałam sobie już fryzurkę w razie jakbym miała mieć te krótsze włosy

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Super! Czekam na fotki. Też planuję tam prostować, ale dopiero jak zregeneruję i zetnę zniszczoną część włosów. Przeszły one przez ostatni rok tyle, że po konsultacjach z panią z Ines odłożyłam zabieg. Teraz pozostało mi Encanto. No i rozstanie z prostownicą, suszarką i rozjaśnianiem . No ale mam cel - zdrowe i proste włosy .

Fotki dodałam już
Nie wiem jak Wy je dodajecie, że w postach są linki - ja zrobiłam album u siebie na profilu i tam są fotki z przed i po prostowaniu więc zapraszam do oglądania
saolka jest offline  
Stary 2011-07-22, 09:27   #4628
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav

soalka, widzialam fotki nie wygladaja na zniszczone. nie sa tez idealnie proste, ale to pewnie przez ta dlugosc wlosow, ze sie same wyginaja.

ja za tydzien jade do Polski, to musze odrazu zaczac szukac fryzjera na prostowanie farouk'a.jak narazie zaden fryzjer nie odpisal na maila w moim miescie tutaj otworzyli tez salon chinczyki i tez robia prostowanie, ale nie wiem na czym to polega i czy warto
evelinarav jest offline  
Stary 2011-07-22, 10:35   #4629
Amberella
Wtajemniczenie

GG do Amberella

Saolka, wieeelka różnica , też już bym chciała.
Mogę zapytać ile płaciłaś?

A zdjęcia dodajesz poprzez "zarządzaj załącznikami". Znajduje się to pod okienkiem tekstowym każdej wiadomości.

Edytowane przez Amberella
Czas edycji: 2011-07-22 o 10:37
Amberella jest offline  
Stary 2011-07-23, 16:52   #4630
saolka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez evelinarav Pokaż wiadomość
soalka, widzialam fotki nie wygladaja na zniszczone. nie sa tez idealnie proste, ale to pewnie przez ta dlugosc wlosow, ze sie same wyginaja.
No może idealnie nie bo mam lekkie zagięcie przy lewym uchu pod spodem (taka fala lekka) ale na zdjęciach chyba wyszło tak dziwnie bo jakoś nie umiem sobie sama robić zdjęć więc wygięły się bardziej przez to że opierają się na ramionach... ale jak patrzę w lustro to są proste

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Saolka, wieeelka różnica , też już bym chciała.
Mogę zapytać ile płaciłaś?
Jasne że możesz
700 zł w salonie Ines we Wrocławiu...
Myślałam że zapłacę sto złotych mniej (bo tyle się płaci za włosy średnie) ale powiedziano mi że u nich włosy średniej długości to są do 20cm... więc moje już liczą się jako długie ;P
Ale nie żałuję bo to naprawdę dobrze wydane pieniądze

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość

Czy włosy po umyciu bez użycia suszarki też będą proste? Po zabiegu chciałabym właśnie zrezygnować z używania suszarki.
O to samo spytałam fryzjerki we Wrocławiu...
Odpowiedziała mi że zaleca mi suszenie włosów bo susząc je od góry jednocześnie wygładzamy włosy i nie będą się tak puszyć...
Ja jednak nie chciałam niszczyć włosów bo już i tak mam wystarczająco zniszczone więc po pierwszym myciu postanowiłam nie wysuszyć i zobaczyć jak będą wyglądały.
Nic się nie puszy i wyglądają tak samo jak wyglądały gdy wyszłam z salonu. Widocznie to zależy też od włosów.. Moje bynajmniej się nie puszą gdy nie suszę Więc wysychają same jednak ja staram się je co jakiś czas zaczesywać gdy schną bo mam taką długość że opierają się na ramionach i jednak mogą się lekko zaginać przy schnięciu.
saolka jest offline  
Stary 2011-07-24, 18:28   #4631
manymanyways
Rozeznanie

mnie też by interesowało prostowanie, a raczej takie wygładzenie włosów. Bo nie chciałabym mieć takich "idealnie" prostych, tylko ujarzmione, wygładzone - da się taki efekt uzyskać, czy albo szopa i fale w każdą stronę, albo zupełnie proste gładkie włosy? kurczę, trudno to wytłumaczyć
manymanyways jest offline  
Stary 2011-07-27, 11:15   #4632
martiiinis
Raczkowanie

Ponad pół roku temu czytałam ten wątek z rumieńcami na policzkach bo taka byłam podekscytowana prostowaniem. Więc wyprostowałam w styczniu i pomyslałam, że powinnam się teraz odwdzięczyć i też opisać swoje doświadczenia:

Prostowałam Faurokiem, jestem zadowolona.

Natomiast trzeba wziąć pod uwagę, że:
1) końcówki stają się 'watowate' i się bardzo plączą -> musiałam od stycznia podciąć włosy dwa razy (około 15cm) i jest dobrze (mam zdecydowanie długie włosy)
2)po 3 miesiącach włosy falowane (takie nijakie) zaczynają się kręcić przy głowie, z przodu, ale to nie przeszkadza za bardzo, mozna trochę podprostować, ale ja mam już pół roku bez prostownicy
3)słyszałam, że powinny się trochę rozjaśnić - u mnie tego efektu nie ma
4)mnie to bardzo nie boli, ale moje włosy wydają się cieńsze a raczej, że jest ich mniej (choć to chyba nie prawda) -> w każdym razie wydawało się przed zabiegiem, że mam więcej włosów i grubsze (po wyprostowaniu prostownicą też)...

Fryzjerka powiedziała, że powinnam wrócić za rok, bo wcześniej nie ma sensu również z ekonomicznego punktu widzenia :/ zobaczę czy to zrobię, ale przy długich włosach (i nie bardzo silnym skręcie) wydaje się, że nie ma pośpiechu.

Chętnie odpowiem, jeśli będe mogła coś pomóc...

manymanyways, gdzie chciałabyś wygładzać? Wygładzanie jest dużo tańsze, przynajmniej w Fauroku, ale coś mi się wydaje, ze fryzjerka mówiła mi, że efekt może mminąć po jakimś czasie.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Ah... te końcówki plączą się raczej po jakimś czasie, przynajmniej ja na początku nie zauważyłam...
martiiinis jest offline  
Stary 2011-07-27, 15:53   #4633
evelinarav
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martiiinis Pokaż wiadomość
Ponad pół roku temu czytałam ten wątek z rumieńcami na policzkach bo taka byłam podekscytowana prostowaniem. Więc wyprostowałam w styczniu i pomyslałam, że powinnam się teraz odwdzięczyć i też opisać swoje doświadczenia:

Prostowałam Faurokiem, jestem zadowolona.

Natomiast trzeba wziąć pod uwagę, że:
1) końcówki stają się 'watowate' i się bardzo plączą -> musiałam od stycznia podciąć włosy dwa razy (około 15cm) i jest dobrze (mam zdecydowanie długie włosy)
2)po 3 miesiącach włosy falowane (takie nijakie) zaczynają się kręcić przy głowie, z przodu, ale to nie przeszkadza za bardzo, mozna trochę podprostować, ale ja mam już pół roku bez prostownicy
3)słyszałam, że powinny się trochę rozjaśnić - u mnie tego efektu nie ma
4)mnie to bardzo nie boli, ale moje włosy wydają się cieńsze a raczej, że jest ich mniej (choć to chyba nie prawda) -> w każdym razie wydawało się przed zabiegiem, że mam więcej włosów i grubsze (po wyprostowaniu prostownicą też)...

Fryzjerka powiedziała, że powinnam wrócić za rok, bo wcześniej nie ma sensu również z ekonomicznego punktu widzenia :/ zobaczę czy to zrobię, ale przy długich włosach (i nie bardzo silnym skręcie) wydaje się, że nie ma pośpiechu.

Chętnie odpowiem, jeśli będe mogła coś pomóc...

manymanyways, gdzie chciałabyś wygładzać? Wygładzanie jest dużo tańsze, przynajmniej w Fauroku, ale coś mi się wydaje, ze fryzjerka mówiła mi, że efekt może mminąć po jakimś czasie.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Ah... te końcówki plączą się raczej po jakimś czasie, przynajmniej ja na początku nie zauważyłam...
ja wlasnie mam zamiar wyprostowac sobie wlosy faroukiem w przyszlym miesiacu Ty w jakim miescie robilas i ile zaplacilas? nie odgiely Ci sie wlosy przez te 3 dni po prostowaniu? musialas bardzo na to uwazac? ja sie boje, bo to moja ostatnia szansa na proste wlosy
evelinarav jest offline  
Stary 2011-07-27, 16:53   #4634
martiiinis
Raczkowanie

Robiłam w Warszawie, w samym centrum, zapłaciłam więcej niż się spodziewałam, bo 860 ze ścięciem (chyba z 800pln by wyszło bez). To było po sylwestrze i powiedzieli, że ceny się zmieniły i nie zdązyli uaktualnić na stronie. Ja mam włosy prawie do pasa.

Ja uważałam, ale bez przesady.
Jak wyszłam z salonu to zaczął padać śnieg i je przykryłam, ale było wilgotno, więc się zdenerwowałam. Parasol na wszelki wypadek weź więć :p
Rano po prostowaniu się obudziłam z falką od spania, więc według zaleceń wyprostowałam ją prostownicą. Jak umyłam to falka się utrzymała (z jednej strony i niezbyt wielka), a włosy były zdecydowanie bardziej puszyste niż po wyjściu od fryzjera, ale powiem szczerze, że mnie to ucieszyło, bo były tak płaskie i oklapłe, że było to przegięcie w drugą stronę.

Wracając do falki to ją BARDZO łatwo było wyprostować suszarką. Tzn dosłownie 3 razy przejechać grzebieniem i włosy były gładkie (normalnie musiałam walczyć z suszarką). Potem falka zniknęła całkiem, ale nie wiem czy to kwestia odrastania, czy sama się wyprostowała czy jak...

Masz bardzo kręcone włosy?

A i uwaga do poprzednich postów.
Ja bym sama się tego nie podjęła, bo można mieć filc zamiast włosów w efekcie... ale fakt faktem mi robiła jedna fryzjerka, bardzo staranna i opisywała wszystko co robi, sprawdzała sprężystość włosa i bardzo uważąła. Zajęło jej to z 9h.. Ale nawet jeden fryzjer może to zrobić dobrze.

Edytowane przez martiiinis
Czas edycji: 2011-07-27 o 16:56
martiiinis jest offline  
Stary 2011-07-27, 19:53   #4635
evelinarav
Zakorzenienie

nie sa bardzo krecone. to taka "szopa". do ucha sa prawie proste (oprocz tych krotkich przy czole), a od ucha to wlasnie takie siano i do tego bardzo puszyste.jeszcze przed zabiegiem musze sobie troche podciac wlosy....
evelinarav jest offline  
Stary 2011-07-27, 20:27   #4636
martiiinis
Raczkowanie

To ja mam to samo +też bardziej kręcą się te pod spodem, przy karku i jak teraz odrastają to praktycznie tam widać 100razy bardziej niż przy przedziałku.

W każdym razie ja bym nie podcinała przed bo po i tak będziesz pewnie musiała obciąć, chyba, że obetniesz sporo i będzie to wpływało na cenę..

co do tych krótkich przy czole to też je mam i zawsze miały ze 4cm a teraz przestały wypadać tak szybko i na razie mają pewnie z 10cm, zobaczymy. obstawiam, ze wypadały od prostowania i że w ogóle są cieńsze i teraz trochę odżyły.. ale fakt faktem one też pierwsze się zaczynają kręcić po trwałym prostowaniu.
martiiinis jest offline  
Stary 2011-07-28, 08:46   #4637
onyks
Zakorzenienie

Cześć wszystkim. Widzę, że przybyło maniaczek prostowania. A ja znów zbroiłam ze swoimi włosami. Poszłam do fryzjera, kazałam sobie wycieniować...no i teraz mam. Cały wierzch mam tak wystrzępiony, że puszy mi się niemiłosiernie:-((
onyks jest offline  
Stary 2011-07-28, 11:20   #4638
Zarja
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2
Wyślij wiadomość przez ICQ do Zarja

Dziewczyny, mam takie pytanie - ile płacicie za prostowanie samej grzywki?

Na zabieg na całe włosy za 700 zł po prostu mnie nie stać Obecne mokre lato mnie po prostu dobija. W mieście jeszcze można wytrzymać prostując codziennie prostownicą, ale pod namiotem w mokrym od deszczu lesie wyglądałam jak ostatni kretyn... Mam dość
Zarja jest offline  
Stary 2011-07-28, 15:11   #4639
evelinarav
Zakorzenienie

Cytat:
To ja mam to samo +też bardziej kręcą się te pod spodem, przy karku i jak teraz odrastają to praktycznie tam widać 100razy bardziej niż przy przedziałku.

W każdym razie ja bym nie podcinała przed bo po i tak będziesz pewnie musiała obciąć, chyba, że obetniesz sporo i będzie to wpływało na cenę..

co do tych krótkich przy czole to też je mam i zawsze miały ze 4cm a teraz przestały wypadać tak szybko i na razie mają pewnie z 10cm, zobaczymy. obstawiam, ze wypadały od prostowania i że w ogóle są cieńsze i teraz trochę odżyły.. ale fakt faktem one też pierwsze się zaczynają kręcić po trwałym prostowaniu.
u mnie tez tak jest przy karku dobrze chociaz ze to spod chce podciac troche, bo sa zniszczone. ostatnio az w styczniu scinalam.... jakbym poszla z takimi, to moze jeszcze bardziej by sie zniszczyly
Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Widzę, że przybyło maniaczek prostowania. A ja znów zbroiłam ze swoimi włosami. Poszłam do fryzjera, kazałam sobie wycieniować...no i teraz mam. Cały wierzch mam tak wystrzępiony, że puszy mi się niemiłosiernie:-((
no to trzeba wyprostowac
evelinarav jest offline  
Stary 2011-07-28, 18:05   #4640
Moravka
Raczkowanie

A znacie może jakieś sprawdzone salony fryjerskie w Łodzi, które dobrze mi wyprostują włoski?
Mam włosy jakieś 6cm za ramiona, ile mniej więcej zapłacę? Z tego co tu wyczytałam, większość dziewczyn płaci ok.700zł
Dodam jeszcze, że naturalne włosy mam blond, ale ostatnio przefarbowałam je na blond o 2-3 tony jaśniejszy. Mimo to, mogę wyprostować?

Edytowane przez Moravka
Czas edycji: 2011-07-28 o 18:24
Moravka jest offline  
Stary 2011-07-30, 07:49   #4641
korolinka
Przyczajenie

a czy ktoś robil w Warszawie trwałą farouk i może polecić jakiś zakład?
korolinka jest offline  
Stary 2011-07-30, 10:44   #4642
evelinarav
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korolinka Pokaż wiadomość
albo w lublinie ????
evelinarav jest offline  
Stary 2011-07-31, 00:18   #4643
martiiinis
Raczkowanie

Cytat:
Ja robiłam w Atelier Fryzjerskim Agnieszki Kaparskiej... ale niestety cennik na stronie jest nieaktualny i nie uprzedzili mnie o tym przed zabiegiem..
martiiinis jest offline  
Stary 2011-07-31, 09:45   #4644
korolinka
Przyczajenie

Cytat:
Ja robiłam w Atelier Fryzjerskim Agnieszki Kaparskiej... ale niestety cennik na stronie jest nieaktualny i nie uprzedzili mnie o tym przed zabiegiem..
Z tego co przeczytałam miałaś włosy prawie do pasa i zapłaciłać 860 zl
nie orientujesz sie ile to by wyszlo na włosy do ramion? dzięki za informacje
korolinka jest offline  
Stary 2011-08-01, 00:21   #4645
martiiinis
Raczkowanie

Nie wiem.. Najlepiej zadzwonić i zapytać

Na stornie mają śr 470 zł i długie 550-610 zł. Skoro ja zapłaciłam bez ścięcia 200pln więcej to obstawiam 670.. Ale to tylko dywagacje...
martiiinis jest offline  
Stary 2011-08-01, 21:00   #4646
korolinka
Przyczajenie

już sie umówiłam na czwartek boje sie troche bo mam lekko zniszczone włosy ale zobaczymy najwyżej zetnę a zapłacę od 550 do 610 zł
korolinka jest offline  
Stary 2011-08-04, 10:54   #4647
martiiinis
Raczkowanie

Pochwal się, jak poszło
martiiinis jest offline  
Stary 2011-08-04, 21:11   #4648
korolinka
Przyczajenie

I po zabiegu jestem zadowolona męczyłam sie prawie 4 godziny ale warto zapłaciłam 470zł za włosy do ramion prościutkie zobaczymy jak bedzie po pierwszym myciu stasznie sie bałam bo mialam dość zniszczone włosy ale ku mojemu zdziwieniu są w lepszym stanie niż przed zabiegiem jeżeli ktoś chce zrobić w warszawie trrwała farouk to polecam salon Atelier Fryzjerskie Agnieszki Kaparskiej. Pani Agnieszka bardzo miła i widać że zna sie na tym co robi... doradziła jak dbac o włosy
korolinka jest offline  
Stary 2011-08-04, 22:42   #4649
martiiinis
Raczkowanie

Cytat:
I po zabiegu jestem zadowolona męczyłam sie prawie 4 godziny ale warto zapłaciłam 470zł za włosy do ramion prościutkie zobaczymy jak bedzie po pierwszym myciu stasznie sie bałam bo mialam dość zniszczone włosy ale ku mojemu zdziwieniu są w lepszym stanie niż przed zabiegiem jeżeli ktoś chce zrobić w warszawie trrwała farouk to polecam salon Atelier Fryzjerskie Agnieszki Kaparskiej. Pani Agnieszka bardzo miła i widać że zna sie na tym co robi... doradziła jak dbac o włosy
no to super cena!
i też krótko..
ja siedziałam i zapłaciłam dwa razy więcej w tym samym miejscu ://

jestem bardzo ciekawa jak będzie po myciu pierwszym i następnych
martiiinis jest offline  
Stary 2011-08-07, 11:02   #4650
korolinka
Przyczajenie

i po pierwszym myciu włosy są proste ale jest ich duzo wiec kilka razy przejechałam prostownicą i jej idealnie
korolinka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chemiczne prostowanie, goldwell, prostowanie, samej, trwała, trwała prosta, trwałe prostowanie, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości