Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-10, 18:39   #4711
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Moravka Pokaż wiadomość
Proszę

a ile placilas? bo wlosy masz dosc krotkie

ja prostowalam w sierpniu a teraz juz ze 4 razy zaczelam uzywac prostownicy, zeby miec porzadnie proste wlosy. i na co mi to bylo teraz sie zastanawiam nad faroukiem, tylko zeby mi znowu to samo nie wyszlo...
evelinarav jest offline  
Stary 2012-02-11, 11:00   #4712
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinarav Pokaż wiadomość

ja prostowalam w sierpniu a teraz juz ze 4 razy zaczelam uzywac prostownicy, zeby miec porzadnie proste wlosy. i na co mi to bylo teraz sie zastanawiam nad faroukiem, tylko zeby mi znowu to samo nie wyszlo...
Ja też początkowo zastanawiałam się nad faroukiem ale jednak zdecydowałam się na goldwell- myślę, że będą lepsze efekty i już jakoś przeboleję stratę 600zł ....

Mam jeszcze pytanie...czy przez te 3 dni włosy nie mogą mieć żadnego kontaktu z wodą? Już mi się wszystko miesza....kiedyś robiłam prostowanie keratynowe i trzeba było na to uważać...
Deborah100 jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:32   #4713
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ja też początkowo zastanawiałam się nad faroukiem ale jednak zdecydowałam się na goldwell- myślę, że będą lepsze efekty i już jakoś przeboleję stratę 600zł ....

Mam jeszcze pytanie...czy przez te 3 dni włosy nie mogą mieć żadnego kontaktu z wodą? Już mi się wszystko miesza....kiedyś robiłam prostowanie keratynowe i trzeba było na to uważać...

Przez 3 dni po goldwellu musisz na nie bardzo uważać, nie zakładac za ucho nie spac na nich , nie wiązać o myciu nie ma mowy. Przez 3 dni włosy są aktywne i dopiero efekt po tych 3 dniach będzie jak sobie dasz za ucho to bedziesz miała na stałe tam zgięcie

A szampony i odżywki używałam z Goldwell najpierw z serii Goldwell Rich Care te z czerwoną zakrętką ale chyba ich nie robią już. Teraz uzywam rich repair o taki http://allegro.pl/goldwell-rich-repa...092973696.html i odżywkę tez mam z tej serii
sorina jest teraz online  
Stary 2012-02-14, 13:04   #4714
Deborah100
Zakorzenienie

Ależ się wkurzyłam....W czwartek byłam w salonie- zapisałam się na PROSTOWANIE CHEMICZNE GOLDWELLEM.

Dzisiaj zadowolona przychodzę, umyli włosy i nagle babka mówi: "za chwilę przygotuję keratynę" Ja oczy jak 5 zł i mówię, że umówiłam się na prostowanie chemiczne, po keratynie miałam straszne wyniszczenia i nie zdecyduję się ponownie na ten zabieg.

Zadzwonili do babki, która prostuje goldwellem, w międzyczasie 3 raz umyli głowę i wymodelowali ( na szczęście nie musiałam płacić)
A na koniec najśmieszniejsze! Powiedziałam, że farbuję włosy henną venitą w balsamie.
http://www.venita.com.pl/koloryzacja...nna-color.html

A ta dziewczyna od prostowania keratyną zachęcała, że jednak powinnam zdecydować się na ten zabieg. Uff jaka natrętna.

Później już dyskutowałam z babką od goldwella i stwierdziła, że zabieg może nie wyjść, bo maluję henną ale na litość boską ta farba zawiera tylko ekstrakt z henny.

Umówiłam się z nią na próbne prostowanie jednego pasma. Dziewczyny jak myślicie? Może jednak oddzwonić i umówić pełny zabieg ( z tym, że na moją odpowiedzialność)
Strasznie mi to plany poszykowało

Rok temu byłam u nich dowiadywać się na temat zabiegu i malowałam wtedy w 100% naturalną henną w proszku jakoś wtedy nie przeszkadzało to w wykonaniu a teraz zwykła farba venita i wielkie halo....

Nie wiem już co robić....

Skład farby jednego z kolorów- znalazłam w necie.
AQUA, SODIUM LAURENTH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LAWSONIA INERMIS (HENNA) EKSTRAKT, POLYQUATERNIUM-7, AMODIMETHICONE, TRIDECETH-12, CETRIMONIUM CHLORIDE, LAURYL ALCOHOL, PEG-75, LANOLIN, COCAMIDE DEA, DISODIUM EDTA, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINE , BHT, PARFUM, [+/-] HC BLUE NO.2, HCYELLOW NO.2, HC YELLOW NO.5, N,N'-BIS(2-HYDROXYETHYL)-2-NITRO-p-PHENYLENEDIAMINE, DISPERSE VIOLET I, DISPERSE BLACK9, SODIUM PICRAMATE, 2-NITRO-p-PHENYLENE-DIAMINE, 4-AMINO-N-(2HYDROXYETHYL)--3-NITROPHENOL

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2012-02-14 o 13:12
Deborah100 jest offline  
Stary 2012-02-14, 18:53   #4715
Moravka
Raczkowanie

Cytat:

ja płaciłam równe 500
Moravka jest offline  
Stary 2012-02-15, 07:29   #4716
Majka1503
EDUkator

Czesc dziewczyny

Ja prostowalam w niedziele wloski chemicznie, niestety nie wiem czym, bo robilam to w Wietnamie, a fryzjerka za bardzo po ang nie mowila...
Zabrala mnie tak ciocia-Polka, ktora po wietnamsku mowi, ale pozniej mnie z nia zostawila...
Z efektu jestem zadowolona, dzis pierwszy raz umylam wlosy, odkszalcilo mi sie tylko 1 pasemko, ale w takim miejscu, ktorego nie potrafilam wyprostowac przed 6 lat uzywania prostownicy, wiec dla mnie to i tak zadowalajace
Na razie nie wypadaja, wygladaja ladnie, tylko podczas prostowania, ta fryzjerka tak mi szarpala wlosy, ze wyrwala sie spokojnie z 500-600 Z bolu az mialam lzy w oczach i zaczely mnie az zeby bolec Ale nie rozumiala nic. Po powrocie zaopatrzam sie w wcierka Jantar, co by mi odrastaly te wlosy...
Proponujecie jakies kosmetyki teraz? Jesli przewijalo sie to gdzies wczesniej to bez nerwow, prosze tylko napisac
Aaa i cena, zaplacilam razem z podcieciem okolo 15$

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.

Majka1503 jest offline  
Stary 2012-02-22, 21:15   #4717
ania-niunia1
Raczkowanie

GG do ania-niunia1

Witam.Jesli jest ktoraś z was chetna na zabiegi kosmetyczne rzeski i wlosy-keratyne zapraszam
Dawno mnie w tym wątku nie było...powiedzcie dziewczyny czy nadal na brackiej w wawie robia goldwella?

Edytowane przez ania-niunia1
Czas edycji: 2012-02-22 o 21:16
ania-niunia1 jest offline  
Stary 2012-02-25, 14:48   #4718
Deborah100
Zakorzenienie

Jestem już po pierwszym myciu. Na razie efekt zadowalający, proste, lśniące włosy Umyłam sama, bo nie mogłam przyjechać. Ciekawe jak będzie później.

W ogóle miałam szczęście, babka zrobiła dla mnie wyjątek z tym zabiegiem- powiedziała, że jest bardzo odpowiedzialny i już nie chce się tego podejmować. Teraz modniejsze jest prostowanie keratyną

Możecie polecić jakieś maski wygładzające? Doradziła aby po zabiegu właśnie takie stosować.
Deborah100 jest offline  
Stary 2012-02-26, 17:39   #4719
kaolinait
Zadomowienie

Ja wczoraj, po raz trzeci, prostowalam wlosy metoda japonska i jestem bardzo zadowolona

[/CENTER]
kaolinait jest offline  
Stary 2012-07-02, 15:53   #4720
onyks
Zakorzenienie

Hej dawno tu nie zaglądałam.

Sorina robiłaś odrosty? Jak tam Twoje włosy?
Moje nie za ciekawie, nie doszły do siebie po obcięciu, fryzjerka tak zaszalała, że teraz nawet tradycyjne obcięcie nie pomogło zejść z cieniowania...

Poza tym mam duży odrost, a nie wiem czy mogę go zrobić bo jestem w 3 miesiącu ciąży...

Jak patrzę na zdjęcia włosów po prostowaniu to aż mi przykro....takie fajne wtedy były

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline  
Stary 2012-07-02, 16:23   #4721
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Hej dawno tu nie zaglądałam.

Sorina robiłaś odrosty? Jak tam Twoje włosy?
Moje nie za ciekawie, nie doszły do siebie po obcięciu, fryzjerka tak zaszalała, że teraz nawet tradycyjne obcięcie nie pomogło zejść z cieniowania...

Poza tym mam duży odrost, a nie wiem czy mogę go zrobić bo jestem w 3 miesiącu ciąży...

Jak patrzę na zdjęcia włosów po prostowaniu to aż mi przykro....takie fajne wtedy były

Właśnie wczoraj rozmawiałam z siostrą o prostowaniu nie zrobiłam odrostu bo włosy miałam dość fajne jakby swoją strukturę zmieniły Ale teraz jest masakra Nie wiem czy to przez pogodę czy o co chodzi Siostrze spierniczyli ponowne prostowanie. Nie ma już Davida w Ines i robią jakies 2 dziewczyny które średnio się znają i albo za wcześnie ściągnęły jej preparat albo za długo trzymały i siostra ma taki szczurzy ogon z jednej strony Sama nie wiem co mam robić

Gratulacje Onyx
sorina jest teraz online  
Stary 2012-07-02, 18:43   #4722
Aaliyah1981
Zadomowienie

dziewczyny mam pytanie do tych wizazanek ,kore prostuja wlosy chemicznie ..jak zachowuja sie wlosy podczas duzej wilgoci czy sa nadal proste???...czy po prostowaniu chemicznym mamy idealnie proste wlosy ??nie wiem na co juz sie zdecydowac czy na keratyne czy na chemiczne prostowanie
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2012-07-03, 09:15   #4723
onyks
Zakorzenienie

Dzięki Sorina
Mi też robiły 2 dziewczyny, chyba Ania i Małgosia..

onyks jest offline  
Stary 2012-07-03, 09:40   #4724
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki Sorina
Mi też robiły 2 dziewczyny, chyba Ania i Małgosia..
O i jak wszystko ok było? Bo siostra mi mówiła ze jak zobaczyły jej włosy to się przestraszyły że takie krecone i puszyste a to i tak nic w porównaniu do tego co kiedyś miała

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie do tych wizazanek ,kore prostuja wlosy chemicznie ..jak zachowuja sie wlosy podczas duzej wilgoci czy sa nadal proste???...czy po prostowaniu chemicznym mamy idealnie proste wlosy ??nie wiem na co juz sie zdecydowac czy na keratyne czy na chemiczne prostowanie

Jak jest duża wilgoc to sie kręcić zaczynaja ale nie ma takiego puchu no i jak rozczeszesz i wysuszysz to są już ok Ja polecam Ci chemiczne bo to całkiem inne włosy są Tylko Goldwellem a nie jakimiś dziadami i u sprawdzonego fryzjera
sorina jest teraz online  
Stary 2012-07-03, 17:34   #4725
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
O i jak wszystko ok było? Bo siostra mi mówiła ze jak zobaczyły jej włosy to się przestraszyły że takie krecone i puszyste a to i tak nic w porównaniu do tego co kiedyś miała

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Jak jest duża wilgoc to sie kręcić zaczynaja ale nie ma takiego puchu no i jak rozczeszesz i wysuszysz to są już ok Ja polecam Ci chemiczne bo to całkiem inne włosy są Tylko Goldwellem a nie jakimiś dziadami i u sprawdzonego fryzjera
bardzo Ci dziekuje za porade chyba juz wiem ,ze zdecyduje sie na goldwella mam jeszcze jedno pytanie czy wlosy po nim nie sa wysuszone ????????

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2012-07-03, 19:28   #4726
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziekuje za porade chyba juz wiem ,ze zdecyduje sie na goldwella mam jeszcze jedno pytanie czy wlosy po nim nie sa wysuszone ????????

Jeśli dobrze Ci je zrobią to będziesz mieć piękne proste , miękkie i lśniące włosy Ja swoje stale macałam bo takie fajne były
sorina jest teraz online  
Stary 2012-07-04, 13:45   #4727
evelinarav
Zakorzenienie

Cytat:
O i jak wszystko

to po goldwellu zaczynaja sie krecic jak jest wilgoc? a ja myslalam, ze sa caly czas proste, wiec po co tyle kasy wydawac. ja robilam alfaparfem i nie bylam zadowolona. fakt, wlosy mniej krecone i po umyciu i wysuszeniu ich, byly prawie proste, choc zbyt puszyste, "szopowate" pozniej wystarczylo wyjsc z domu i robilo sie jeszcze gorzej. zatem powrocilam do prostownicy. minal prawie rok od tego prostowania. duzo nie zaplacilam bo 280 zl ale napewno moglam lepiej wydac ta kase. albo sie cos zrobi dobrze, a jak nie, to lepiej nic nie robic, zwlaszcza jesli chodzi o wyglad ...
evelinarav jest offline  
Stary 2012-07-04, 18:07   #4728
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:
to po goldwellu zaczynaja sie krecic jak jest wilgoc? a ja myslalam, ze sa caly czas proste, wiec po co tyle kasy wydawac. ja robilam alfaparfem i nie bylam zadowolona. fakt, wlosy mniej krecone i po umyciu i wysuszeniu ich, byly prawie proste, choc zbyt puszyste, "szopowate" pozniej wystarczylo wyjsc z domu i robilo sie jeszcze gorzej. zatem powrocilam do prostownicy. minal prawie rok od tego prostowania. duzo nie zaplacilam bo 280 zl ale napewno moglam lepiej wydac ta kase. albo sie cos zrobi dobrze, a jak nie, to lepiej nic nie robic, zwlaszcza jesli chodzi o wyglad ...
ja juz nie wiem co robic mieszkam w uk a tu wiadomo jak juz zacznie lac to koniec teraz leje non stop chyba juz 2-gi miesiac myslalam ,ze po prostowaniu wlosy podczas deszczu nie beda sie skrecac ani falowac i badz tu madry

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2012-07-04, 19:42   #4729
sorina
Zakorzenienie

Dziewczyny to nie są sztuczne włosy Nawet jak ktos ma proste druty to jak sa mokre to się lekko skręcają i tu jest podobnie ale to gdy są całkiem mokre.
sorina jest teraz online  
Stary 2012-07-05, 14:28   #4730
evelinarav
Zakorzenienie

ale rozczarowanie chyba sie bede musiala cale zycie z prostownica meczyc....
evelinarav jest offline  
Stary 2012-07-05, 15:44   #4731
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
ale rozczarowanie chyba sie bede musiala cale zycie z prostownica meczyc....

a po prostownicy to deszcz i wilgoć niestraszne??
sorina jest teraz online  
Stary 2012-07-05, 18:40   #4732
evelinarav
Zakorzenienie

prostownica nie kosztuje 1000 zl
evelinarav jest offline  
Stary 2012-07-05, 19:30   #4733
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
prostownica nie kosztuje 1000 zl

Mi żadna prostownica nie wyprostowała włosy tak jak miałam po chemicznym. Efekt po prostownicy był na 2 godz potem pojawiały się fale , prostownica musiałam prostowac swoje włosy przez godzinę a po prostowanu wstawałam i nawet nie musiałam ich czesać bo były takie jakbym je uczesała

Dla mnie prostownica to żadna alternatywa A za prostowanie 700 zł płaciłam i efekt jest na 2 lata spokojnie
sorina jest teraz online  
Stary 2012-07-05, 22:04   #4734
brzydkie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość

jak to keratyna znizczyla czym robilas???????? jaki zabieg?encanto?
wydaje mi sie ze chemia bardziej niszczy wlosy..
w 2lata chemiczny efekt wow to juz wiem cemu ludzie to wybieraja zamiast keratyny

a widze ze wy tez macie problem zwyywaniem tez mamod jakis 5 lat...W sumei to bardzije odrywam koncowki.bo mam zniszczone wlosy troche..
i nie moge zapuscic w ogole;( myslalam nad przedluzeniem bo 3lata mam te samam dlugosc ktorej nie lubie i zle sie czuje w niej.Wczesniej miAlam zawsze dlugie cale zycie.....co myslicie o przedluzaniu /zagesczaniu wlosow przy takich problemach?wykoncza mnei te komleksy
jakby byky proste to by byly troche dluzsze i bym ich nei katowala prostownica..

sorina a nie zniszczyl Cie zabieg wlosow?jaki robilas zabieg?

JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-07-05 o 22:19
brzydkie jest offline  
Stary 2012-07-25, 10:04   #4735
onyks
Zakorzenienie

Cytat:
Mi żadna prostownica nie wyprostowała włosy tak jak miałam po chemicznym. Efekt po prostownicy był na 2 godz potem pojawiały się fale , prostownica musiałam prostowac swoje włosy przez godzinę a po prostowanu wstawałam i nawet nie musiałam ich czesać bo były takie jakbym je uczesała

Dla mnie prostownica to żadna alternatywa A za prostowanie 700 zł płaciłam i efekt jest na 2 lata spokojnie
Podpisuję się pod tym
Absolutnie nie można porównywać żadnej prostownicy do efektu i wygody jakie daje Goldwell Polecam z czystym sumieniem

Sorina, ja jestem umówiona na 16 sierpnia na odrosty bo lekarz mówił, że mogę zrobić

onyks jest offline  
Stary 2012-07-25, 10:19   #4736
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Podpisuję się pod tym
Absolutnie nie można porównywać żadnej prostownicy do efektu i wygody jakie daje Goldwell Polecam z czystym sumieniem

Sorina, ja jestem umówiona na 16 sierpnia na odrosty bo lekarz mówił, że mogę zrobić

O to jestem bardzo ciekawa efektów Ja już po całości musze robić. Chyba zrobię sobie też
sorina jest teraz online  
Stary 2012-07-26, 07:25   #4737
onyks
Zakorzenienie

Cytat:
O to jestem bardzo ciekawa efektów Ja już po całości musze robić. Chyba zrobię sobie też
Będę płacić jak za średnie bo od kwietnia zeszłego roku mam 17 cm odrost.
Zrób, zrób!

onyks jest offline  
Stary 2012-07-27, 19:11   #4738
Kocurasek
Zakorzenienie

Cytat:
Podpisuję się pod tym

Onyks, gdzie będziesz robiła?
Mam dylemat gdzie robić we Wrocławiu, tam gdzie Ty Sorina, się boję, bo coś kiedyś wspominałaś, że tam straszna rotacja jest i co rusz ktoś inny się tym zajmuje.
Rok temu robiłam w Warszawie i chyba się na to zdecyduję, ale też nie mam pewności (jeszcze nie dzwoniłam) czy ta sama osoba będzie mi robiła.
Przez keratynę coraz mniej salonów ma w ofercie Goldwella

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline  
Stary 2012-07-30, 07:42   #4739
onyks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Onyks, gdzie będziesz robiła?
Mam dylemat gdzie robić we Wrocławiu, tam gdzie Ty Sorina, się boję, bo coś kiedyś wspominałaś, że tam straszna rotacja jest i co rusz ktoś inny się tym zajmuje.
Rok temu robiłam w Warszawie i chyba się na to zdecyduję, ale też nie mam pewności (jeszcze nie dzwoniłam) czy ta sama osoba będzie mi robiła.
Przez keratynę coraz mniej salonów ma w ofercie Goldwella
Będę robiła tam gdzie Sorina, we wrocławiu.
Robiłam tam prostowanie, odrosty robię tam 2 raz i zawsze te dwie dziewczyny mi robiły Ania i Małgosia, tym razem też one bo się pytałam

onyks jest offline  
Stary 2012-08-19, 11:06   #4740
Danfryz
Przyczajenie

Witajcie
Czy ktoś z forumowiczek/ów miał wykonywany lub wykonuje zabieg wygładzania włosów produktami The Best marki GK lub Lisse Design marki Alfaparf ?
Danfryz jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chemiczne prostowanie, goldwell, prostowanie, samej, trwała, trwała prosta, trwałe prostowanie, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości