Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-04, 23:08   #841
BERRY21
Zadomowienie

Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Kaarolinkaa Pokaż wiadomość
Fatim.. efekt jest niesamowityyy... (też tak chcęę!! )

Heh, to samo przed chwila powiedzialam (sama do siebie )

Przerazil mnie tylko ten czas- od 11:30 do 18:10- MAMO, ja bym tyle chyba nie dala rady wysiedziec

BERRY21 jest offline  
Stary 2007-04-05, 07:11   #842
lerche
Raczkowanie

fatim ile dałaś za prostowanie trwałe? efekt super -naprawdę!
lerche jest offline  
Stary 2007-04-05, 08:03   #843
karla4
Raczkowanie

Fatimko, widzisz i masz przepiękne włoski!!! Wiedziałam,że się uda i będzie ok. Efekt jest piorunujący! Dbaj tylko teraz o nie, żeby zawsze były takie błyszczące i piękne. Swoją drogą, loki też miałaś śliczne, nie to co ja...
karla4 jest offline  
Stary 2007-04-05, 08:15   #844
karla4
Raczkowanie

Nie Aarciu, ja nie prostowałam nigdy włosków. Naczytałam się dużo na forum o tych prostowaniach JLD i dziewczyny strasznie narzekają na te zabiegi. Ja kiedyś byłam u nich się tylko zapytać,czy wogóle robią coś takiego. Jakiś chłoptaś powiedział,że tak i zapytał po co ja przyszłam skoro mam proste włosy... No cóż po prostownicy chyba są proste...Wielki fryzjer...Zraziło mnie to i już nigdy więcej tam nie poszłam i bardzo dobrze, bo pewnie nieświadoma zrobiłabym sobie jeden z tych zabiegów, zniszczyła w ten sposób włosy jeszcze bardziej,a później klęła cały świat za swoją głupote.I przy okazji na zawsze zraziła się do chem.prostowania.
karla4 jest offline  
Stary 2007-04-05, 08:47   #845
fatim
Rozeznanie

karla4 dzeki,teraz ja bede trzymac kciuki za Twoje wloski

berry21 ja siedzialam tyle czasu poniewaz mam grube wlosy i przy okazji mialam scinane,farbowane...norma lnie samo prostowanie trwa 3,4 godziny

za calosc zaplacilam 560zl wiec nie wiem ile wyszloby same prostowanie na moich wlosach...cos kolo 460-480zl chyba

dzieki dziewczynki za mile slowa

ariciu czy twoje wloski po umyciu "odbily sie" od glowy?
wiem,ze napewno sie odbija kiedy beda rosnac,ale zastanawiam sie czy po umyciu tez bo troche przeszkadza mi to,ze sa takie przylizane
fatim jest offline  
Stary 2007-04-05, 10:40   #846
Paulinka:D
Przyczajenie

Włoski masz przecudne!!!!!!!!!! Takie prościutkie i lśniące... Nie no chyba się też skusze na to prostowanie a nie wiecie dziewczyny gdzie mozna zrobić to prostowanie Farouka w Krakowie??? Bo na ich stronie niestety nie ma adresu żadnego salonu w Krk
Paulinka:D jest offline  
Stary 2007-04-05, 11:23   #847
palema
Zadomowienie

Fatim, ślicze masz włosy po tym prostowaniu, ale loczki też miodzio! super się błyszczą.
ja o ile kiedyś jeszcze rozważałam trwałe prostowanie, o tyle teraz wiem, że źle bym się czuła w wiecznie wyprostowanych, no i chyba troche jak przylizana, a ja lubię jak mi na głowie czasem coś odstaje mimo to zaglądam tu czasem, bo może mi się odwidzi hehe

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...

l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline  
Stary 2007-04-05, 11:24   #848
palema
Zadomowienie

ups..dubel

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...

l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline  
Stary 2007-04-05, 16:18   #849
fatim
Rozeznanie

dziewczyny,kur...cze ale jestem glupia!!!!!!!!!!!!
nie moge sobie wybaczyc tak zgrzeszylam !!!!!!!!
zapomnialam sie i od wczoraj chyba z 6 razy "wyszczotkowalam" wlosy to wszystko przez ten wiatr,przez ktory czulam sie jak na podhalu!!!!!!!!
chce mi sie ryczec przez moja glupote.moj chlopak zadzwonil do niej i jej o wszystkim powiedzial(bo ja nie mialam jak),no i pozostalo mi tylko czekanie podobno moze mi sie juz tak nie trzymac-cokolwiek by to mialo znaczyc
wszystko sie okaze w sobote,po umyciu wlosow
mam nadzieje,ze z biegiem czasu nie zaczna mi sie falowac czy w jakims tam stopniu puszyc przez ta moja glupote.

trzymajcie za mnie kciuki
fatim jest offline  
Stary 2007-04-05, 16:40   #850
aaricia8
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
Nie Aarciu, ja nie prostowałam nigdy włosków. Naczytałam się dużo na forum o tych prostowaniach JLD i dziewczyny strasznie narzekają na te zabiegi. Ja kiedyś byłam u nich się tylko zapytać,czy wogóle robią coś takiego. Jakiś chłoptaś powiedział,że tak i zapytał po co ja przyszłam skoro mam proste włosy... No cóż po prostownicy chyba są proste...Wielki fryzjer...Zraziło mnie to i już nigdy więcej tam nie poszłam i bardzo dobrze, bo pewnie nieświadoma zrobiłabym sobie jeden z tych zabiegów, zniszczyła w ten sposób włosy jeszcze bardziej,a później klęła cały świat za swoją głupote.I przy okazji na zawsze zraziła się do chem.prostowania.
Dokładnie. Dlatego też nie polecam innych zabiegów niż Farouk i Goldwell

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość

za calosc zaplacilam 560zl wiec nie wiem ile wyszloby same prostowanie na moich wlosach...cos kolo 460-480zl chyba
To skubaniutka ta fryzjera podniosła ceny. Mnie sczesała na 400 pln i to ponoć było wtedy najwięcej

Cytat:
ariciu czy twoje wloski po umyciu "odbily sie" od glowy?
wiem,ze napewno sie odbija kiedy beda rosnac,ale zastanawiam sie czy po umyciu tez bo troche przeszkadza mi to,ze sa takie przylizane
Ale ja nadal powtarzam, że nie jestem arcia tylko aaricia jesli już
Cieszę się, że jesteś zadowolona z zabiegu i że dałaś się namówić na to Spokojnie, tydzień - dwa i nie będą już w ogóle przylizane. Bez obaw.

Cytat:
dziewczyny,kur...cze ale jestem glupia!!!!!!!!!!!!
nie moge sobie wybaczyc tak zgrzeszylam !!!!!!!!
zapomnialam sie i od wczoraj chyba z 6 razy "wyszczotkowalam" wlosy to wszystko przez ten wiatr,przez ktory czulam sie jak na podhalu!!!!!!!!
chce mi sie ryczec przez moja glupote.moj chlopak zadzwonil do niej i jej o wszystkim powiedzial(bo ja nie mialam jak),no i pozostalo mi tylko czekanie podobno moze mi sie juz tak nie trzymac-cokolwiek by to mialo znaczyc
wszystko sie okaze w sobote,po umyciu wlosow
mam nadzieje,ze z biegiem czasu nie zaczna mi sie falowac czy w jakims tam stopniu puszyc przez ta moja glupote.

trzymajcie za mnie kciuki
Ale co to znaczy "wyszczotkowalam" włosy ? Jeśli je tylko przeczesałaś szczotką to nic a nic im się nie stanie. Co Ty z nimi zrobiłaś?
aaricia8 jest offline  
Stary 2007-04-05, 18:36   #851
AniaBrunetka
Rozeznanie

przesliczne masz wloski po wyprostowaniu, lsniace, prosciutkie... ach cudo mysle, ze jak czesalas wlosy to nie powinno si enic stac... tylko nie myj przez 3 dni

moj 500-tny post
Stary 2007-04-06, 12:36   #852
fatim
Rozeznanie

aricia poprostu je czesalam,czego nie powinnam robic
stalo sie cos okropnego...wstalam dzisiaj z lozka poszlam do lustra i co?!
mam caly tyl i jeden bok powyginany ...chyba ten na ktorym spalam
pierwsza noc przeszla gladko-postaralam sie spac krotko i bylam pod taka presja,ze calo noc spalam na wznak czego nienawidze.poprostu nawet snily mi sie te moje wlosy i bylam nieruchoma podczas snu...
zazwyczaj strasznie sie wierce i tak bylo tej nocy-efekt?wlosy z jednej strony wygladaja jakby mialy slad po zwiazaniu gumka(czego nie robilam) i maja wszystkie koncowki powywijane(z 1 str.) jestem na siebie zla...moglam juz nie spac tej jednej nocy a tak to zmarnowalam efekty w pewnym sensie
fatim jest offline  
Stary 2007-04-06, 14:18   #853
fatim
Rozeznanie

dobra...moj chlopak dzwonil do tej fryzjerki spytac sie czy moge je rozprostowac prostownica a ona powiedZial mu,zebym umyla wlosy bo i tak duzo czasu juz minelo(o 18 minie 48h) i moze mi sie rozprostuje to co sie pogniotlo...chociaz podobno go splawila jak chcial sie bardziej dopytac(pewnie byla zajeta) tak wiec umyje o 16-mam nadzieje,ze bedzie dobrze
trzymajcie kciuki
fatim jest offline  
Stary 2007-04-06, 15:21   #854
aaricia8
Zakorzenienie

Fatim, bez paniki Ja też czesałam włosy i nic im nie było.
Gdybyś związała włosy chwilę po zabiegu to byłby ślad. Ale po takim czasie wygniecienie po zabiegu nie powinno w ogóle zostać.
Daj znać jak umyjesz włosy. Głowa do góry.
aaricia8 jest offline  
Stary 2007-04-06, 20:16   #855
fatim
Rozeznanie

dzieki aaricia za slowa otuchy
wloski umylam,wysuszylam i co?
nie ma ani jednego sladu wygniecenia,zadnych wywijasow
wloski sa prosciutkie i milutkie...co prawda nie sa juz takie lsniace i przylegle do skory(co mi zupelnie nie przeszkadza,bo wlosy zawsze moge dodatkowo nablyszczyc choc nie powiem,ze lsniace nie sa),ale wiadomo ze po wyjsciu od fryzjera zawsze lepiej wygladaja
fatim jest offline  
Stary 2007-04-07, 10:22   #856
AniaBrunetka
Rozeznanie

no to super, tez bym chciala miec takie wloski, niestety mam zbyt zniszczone wlosy... moze kiedys?
Stary 2007-04-07, 15:36   #857
aaricia8
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki aaricia za slowa otuchy
wloski umylam,wysuszylam i co?
nie ma ani jednego sladu wygniecenia,zadnych wywijasow
wloski sa prosciutkie i milutkie...
No widzisz Wszystko w porządku.

Cytat:
co prawda nie sa juz takie lsniace i przylegle do skory(co mi zupelnie nie przeszkadza,bo wlosy zawsze moge dodatkowo nablyszczyc choc nie powiem,ze lsniace nie sa),ale wiadomo ze po wyjsciu od fryzjera zawsze lepiej wygladaja
No i właśnie to próbowałam wytłumaczyć pisząc o tym, że się bardziej puszą po umyciu niż od razu po wizycie u fryzjera. No ale jak widzisz - wszystko jest ok

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
no to super, tez bym chciala miec takie wloski, niestety mam zbyt zniszczone wlosy... moze kiedys?
Włosy po tym zabiegu są lepszej jakości, więc gdyby były naturalne (nie rozjaśniane) to nie ma sensu czekać aż się zregenerują bo ten zabieg je też regeneruje.
aaricia8 jest offline  
Stary 2007-04-07, 19:50   #858
fatim
Rozeznanie

teraz wiem juz o co Ci chodzi
co do stanu wlosow zgadzam sie z Toba
fatim jest offline  
Stary 2007-04-08, 08:47   #859
M_ileczka
Rozeznanie

Witam dziewczeta
kurcze, taaaki długi jest ten wątek, ze nie moge się doczytać pewnych rzeczy...
Mogłybyście mi powiedzieć ile mniej więcej utrzymuje się efekt trwałego prostowania wlosów? I gdzie najlepiej go zrobić, bo ja mieszkam niedaleko Olsztyna? z gory dziekuje za odp
M_ileczka jest offline  
Stary 2007-04-08, 08:58   #860
aaricia8
Zakorzenienie

M_ileczka jak sama nazwa wskazuje trwałe prostowanie utrzymuje się trwale tj. do czasu, gdy nie odrosną nowe włosy.
Nie myl trwałego prostowania (Goldwell, Farouk) z zabiegami rozliźniającymi skręt włosa (np. X-Tenso). Te drugie dają krótki efekt i niszczą włosy.
aaricia8 jest offline  
Stary 2007-04-08, 09:16   #861
M_ileczka
Rozeznanie

Dzieki za odp
Ale jak np. wyprostuje się trwale włosy i następne będą odrastać juz proste (bo mi zazwyczaj kręcą się na końcówkach) to wtedy nie trzeba bedzie tak często powtarzać zabiegu? (wybaczcie, jesli głupie pytanie, ale jestem zielona )
no i jesczez chcialabym się dowiedzieć, gdzie można wykonać ten zabieg Farouk lub Goldwell (ktory lepszy?) bo ja tutaj w małej miejscowości więc pewnie strasznie daleko bedzie...
pozdrawiam ;*
M_ileczka jest offline  
Stary 2007-04-09, 12:20   #862
Kaarolinkaa
Raczkowanie

Wszyscy świętują więc ja Ci odpisze
M_ileczka to co wyprostujesz będzie proste a odrastać będą naturalne takie jakie masz więc raczej masz rację z tymi odrostami
http://farouk.pl/www/index.php?art=5 Tu masz salony farouka
co do goldwella to ja znalazłam adresy w książce telefonicznej w wyszukiwarce
http://firmy.pkt.pl/slowo/goldwell_R...lbGxfMg==.html
Kaarolinkaa jest offline  
Stary 2007-04-09, 17:32   #863
aaricia8
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez M_ileczka Pokaż wiadomość
Dzieki za odp
Ale jak np. wyprostuje się trwale włosy i następne będą odrastać juz proste (bo mi zazwyczaj kręcą się na końcówkach) to wtedy nie trzeba bedzie tak często powtarzać zabiegu? (wybaczcie, jesli głupie pytanie, ale jestem zielona )
no i jesczez chcialabym się dowiedzieć, gdzie można wykonać ten zabieg Farouk lub Goldwell (ktory lepszy?) bo ja tutaj w małej miejscowości więc pewnie strasznie daleko bedzie...
pozdrawiam ;*
Musisz sama zadecydować jaki zabieg będzie dla Ciebie dobry. Szczegółowe opisy są w tym wiątku. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - poczytaj
W razie pytań niestandardowych - zapraszamy
aaricia8 jest offline  
Stary 2007-04-09, 18:07   #864
Kaarolinkaa
Raczkowanie

Aarcia..? przypomniało mi się, że kiedyś pisałaś, że efekt utrzymuje się pól roku. hmm w takim razie co się po tym pól roku dzieje? bo zgłupiałam chyba się znowu te wyprostowane nie kręcąą?
Kaarolinkaa jest offline  
Stary 2007-04-09, 20:25   #865
aaricia8
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaarolinkaa Pokaż wiadomość
Aarcia..? przypomniało mi się, że kiedyś pisałaś, że efekt utrzymuje się pól roku. hmm w takim razie co się po tym pól roku dzieje? bo zgłupiałam chyba się znowu te wyprostowane nie kręcąą?
Nie Włosy są na stałe proste. Tylko trzeba mniej więcej co pół roku robić zbieg na odrosty. Na włosach 3-4 cm (odrostach) nie widać jeszcze fal - prostują się pod własnym ciężarem. To oczywiście zależy od stopnia skrętu. Ja mam falowane i zabieg powtarzam co pół roku.
aaricia8 jest offline  
Stary 2007-04-10, 09:04   #866
Patkaa
Przyczajenie

Czesc dziewczyny ja prostuje od jakiegos roku wlosy ceramiczna prostownica niestety bardzo mi sie niszcza od niej dlatego chcialam sie zapytac jak dlugo trzyma sie to prostowanie chemiczne na wlosach i czy trzeba jeszcze prostowac je prostownica po zabiegu?????????????????? ???
Patkaa jest offline  
Stary 2007-04-10, 10:48   #867
Paulinka:D
Przyczajenie

Zobacz post aarici powyżej

Edytowane przez Paulinka:D
Czas edycji: 2007-04-10 o 16:28
Paulinka:D jest offline  
Stary 2007-04-10, 21:51   #868
martinka_m
BAN stały

o rety jestem zachwycona od zawsze marzylam o prostych wlosach a mam w zaleznosci od tego co z nimi zrobie po umyciu od kreconych w loki jak u baranka do falowanych i puszacych sie rozumiem, ze to ze sa przesuszone nie jest przeciwwskazaniem,a nawet po zabiegu sa w lepszej kondycji i ze nie pusza sie przez wilgotne powietrze to byly moje glowne watpliwosci podjecia decycji o prostowaniu w zasadzie jestem juz na 100% zdecydowana na prostowanie Farouk i jak tylko gotowka przyplynie to sie wybieram ale jedna rzecz mnie nurtuje..... nie wykonuje sie tego zabiegu na wlosach rozjasnianych... rozjasnianych tzn. potraktowanych rozjasniaczem, czy czyms mocnym w tym rodzaju (wybaczcie jezeli gadam glupoty ale nie znam sie za bardzo ) czy dotyczy to rowniez wlosow farbowanych na blond zwykla farba ze sklepu? jezeli tak, to czy jezeli pofarbuje sie na ciemniejszy kolor to to cos zmieni?? bo generalnie wlosy same w sobie beda jednak rozjasnione, a ciemny kolor to tylko wierzchnia warstwa.....
martinka_m jest offline  
Stary 2007-04-11, 08:27   #869
Patkaa
Przyczajenie

aaricia8 mam pytanko czy nie zauwazylas ze wlosy po prostowaniu sa zniszczone bo ja mam generalnie bardzo slabe i farbowane wlosy wiec boje sie ze beda po tym strasznie zniszczone??????????????? ?
Patkaa jest offline  
Stary 2007-04-11, 09:03   #870
karla4
Raczkowanie

Fatimko strasznie się cieszę,że to wszystko co przeczytałam powyżej dobrze sie skończyło! bo aż mnie ciary przechodziły. Więc jak tu spać,przez tą jedną noc? Ja chyba nie położę się wcale Włoski pewnie Ci się już troszkę podniosły?I czym je teraz pilęgnujesz?
karla4 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chemiczne prostowanie, goldwell, prostowanie, samej, trwała, trwała prosta, trwałe prostowanie, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości