Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-11, 19:36   #2911
sorina
Zakorzenienie

Dot.: chemiczne prostowanie włosów

nafie śliczne je masz

A możesz dać zdjecie jak wyglądają tak jak same schną bez nawijania itd?

Po jakim czasie miałaś to drugie prostowanie?? i robili Ci je na całej długości włosów czy tylko odrosty??

Kurcze w zdjęcie w samolocie Ja chcę już wakacje
sorina jest teraz online  
Stary 2009-05-11, 19:47   #2912
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

sorina - a jak ja chce ! ha! szkoda tylko ze mam miesiac na napisanie pracy mgr ;P
drugie prostowanko robilam 8 miesiecy po 1wszym.
jak bede myla wlosy i suszyla zrobie Wam fotke jak nie zapomne czyli pewnie jutro/pojutrze ;P

a odrosty robili mi tak, ze na reszte wlosow tylko przeciagali ten krem, nie bylo go tyle co na odrostach. Niestety zalowalam ze nie dali tego wiecej na koncowki bo jednak troszke sie wyginaly potem, nie byly juz takie jak po 1wszym prostowaniu ze idealnie ciezkie i lejace.

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2009-05-11, 20:59   #2913
sorina
Zakorzenienie

A jakie masz te zagięcia?? i w jakim miejscu??? To Ty je suszarką suszysz, tak?
A jak Ci same wyschną to jakie są?
sorina jest teraz online  
Stary 2009-05-11, 21:30   #2914
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

takie lekkie sa te zagiecia, wlosy mam pocieniowane wiec to roznie ale te gorne partie wlosow to wychodzi tak w okolicach uszu.
susze suszarka i nie mam pojecia jakie sa inaczej, bo nigdy nie mam czasu aby same mi schly niestety

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2009-05-12, 16:18   #2915
sorina
Zakorzenienie

A jak jeździsz na wakacje to po basenie czy morzu chyba schną Ci na słońcu?

Będę czekała na zdjęcie z zagięciami. Zrób sobie z przodu z tyłu i po bokach
sorina jest teraz online  
Stary 2009-05-13, 21:58   #2916
junona1
Zadomowienie

hmm mam takie pytanie..
czy gdybym chciala wyprostowac tylko czesc wlosow np. sama grzywke to cena mi spada??

junona1 jest offline  
Stary 2009-05-14, 08:22   #2917
sorina
Zakorzenienie

Cena będzie niższa trzeba dogadać się z fryzjerem.
sorina jest teraz online  
Stary 2009-05-21, 14:58   #2918
scarlettmonroe
Rozeznanie

Czy któraś z was słyszała może o prostowaniu chemicznym joico?

scarlettmonroe jest offline  
Stary 2009-05-21, 15:23   #2919
sorina
Zakorzenienie

Ja nie słyszałam ,ale poza faroukiem i Goldwellem to nie ufam niczemu ;-)
sorina jest teraz online  
Stary 2009-05-25, 17:39   #2920
Kocurasek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Mi to zachwalał kolega który pracuje w UK w salonie, w którym właśnie tym prostują. Ale osobiście nie znam nikogo kto to "przeżył na własnej skórze"

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline  
Stary 2009-05-25, 22:42   #2921
buczaka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość

To jest taka sama metoda jak Goldwell.Japonska metoda i byla wczesniej niz Goldwell i jest podobno bardzo dobra , tego co wiem to wlasnie w uk tym prostuja wloski , ja sie za tym rozgladalam w uk bo tam obecnie mieszkam i w londynie w jednym salonie cena zabiegu wynosi od 200 funtow czyli w przeliczeniu na pl to mniej wiecej tyle samo co goldwell w pl. no i co jeszcze moge o tym powiedziec hmm jak prostowalalm wloski w moim salonie w krakowie to mi pani mowila ze wczesniej prostowali ta metoda wlosy ale przeszli na goldwella ale w sumie nie iwme czemu , moze podpisali jakas umowe czy cos bo salon obklejony plakatami golwell i na ich produktach glownie pracuja. Z mojej strony tyle niech sie wypowiedza dziewczyny ktore mialy ta metoda ale na tym watku chyba ich niewiele bo tu glownie kroluje goldwell i farouk pozdrawiam
Stary 2009-05-26, 12:17   #2922
onyks
Zakorzenienie

hej dziewczyny jestem tu nowa, ale od jakiegos czasu przebijam sie przez wszystkie strony i uff w koncu dotarłam do końca. Zamierzam wybrać się na trwałe prostowanie. W moim przypadku najbliżej mam do Poznania...jakies 2 godz. Obdzwoniłam dwa salony: La Plata - robią Goldwellem i ten słynny na Słowiańskiej czyli Farouk. Zdecyduję się chyba na farouka (trochę ze względu na cenę) w La Plata: cena od 1200 do 1600 , ale zaznaczyli ze to jest tylko orientacyjnie bo zalezy ile produktu zużyją. Farouk: od 400 do 600 (włosy za ramiona około 450). Poza tym nie umówią bez obejrzenia mnie bo pytali czy były rozjaśniane. Mam jeszcze resztki pasemek gdzies na koncach (albo i wiecej) ale od roku mam farbowane na ciemny braz. W kazdym razie pani z którą rozmawiałam odradzała robienie na rozjaśnianych....i dlatego jeszcze się zastanawiam...a tak marzę o prostych....jak zobaczyłam wasze zdj. to od razu bym gnała na to prostowanie....Sorina Twoje są super
onyks jest offline  
Stary 2009-05-26, 20:20   #2923
cotka
Zadomowienie

Ja mam takie dziwne pytanie.
chcialabym na stale miec proste wlosy (glownie dlatego, ze moje naturalne sa nijakie, ani krecone ani proste..), ale jezeli bym chciala od swieta zrobic sobie loki to czy chemicznie wyprostowane wlosy dadza sie zakrecic?
wydaje mi sie ze tak, skoro moja puszace fale daja sie wyrostowac, ale wole sie upewnic
Stary 2009-05-27, 08:59   #2924
sorina
Zakorzenienie

onyks jak masz tylko końcówki rozjaśniane to ok bo Ci je zetną, ale nei bez powodu mówia ze na rozjaśnianych nie zrobią bo włosy się sfilcują jak nałożą te preparaty na rozjaśnione włosy.To tez zależy co rozumie się przez rozjaśniane. Bo jak miałaś pasemka u fryzjera robione takimi prawdziwymi rozjaśniaczami to fryzjer Ci nie zrobi chyb ze na własną odpowiedzialność, bo co mu tam jak zapłacisz i z twojej winy wyjdize źle. A jak miałaś rozjaśniane przez użycie kilka tonów jaśniejszej farby to nic się nei stanie. Ja farbowałam jaśniejszymi prawie zawsze ale wtedy to jest inne działaniei filc się nie robi.

cotka ja nie próbowałam wprawdzie ,ale wydaje mi się że się da boone sa wogóle dalej podatne na układanie jak się chce ( wcześneij tez tak miałam) Tyle że po jednym dniu wracają do takiego stanu jak zostały wyprostowane.
sorina jest teraz online  
Stary 2009-05-27, 13:36   #2925
onyks
Zakorzenienie

niestety miałam rozjasniaczem robione :-(((
onyks jest offline  
Stary 2009-05-28, 17:30   #2926
gazowanemleko
Raczkowanie

jeeej przebrnęlam jakos przez te wszystkie strony i dopiero teraz zamierzam wlaczyc się do dyskusji juz sama nie wiem co robic
sorina twoje wlosy są piękne po tym goldwellu ale do wroclawia to mam spory kawalek drogi nim bym wrocila do domu pewnie cale by się wlosy pogiely w sumie najblizej mam do farouka w katowicach ale boję się zaryzykowac - wszyscy zachwalają goldwella
i co tu robic

gazowanemleko jest offline  
Stary 2009-05-29, 07:58   #2927
sorina
Zakorzenienie

A jakie masz włosy? Grube czy cienkie? bo jeśli nie masz wielkiej szopy na głowie to moze sprubuj faroukiem. N amoich farouk nic by nie dał
sorina jest teraz online  
Stary 2009-05-29, 13:02   #2928
gazowanemleko
Raczkowanie

hmm, generalnie to są kręcone - nie tak jakos szczególnie bardzo jak u murzynki ale takie no... po prostu loki wszystkim się podobają a mnie doprowadzaja do szalu no i kiedy są kręcone to wydaje się jakbym ich miała z miliony na głowie, wtedy są bardzo gęste. Ale kiedy tylko wyprostuję to jakaś totalna masakra dosłownie 5 włosów na krzyż i zaraz się robią oklapnięte, i nie może to być wina prostownicy bo ma nie dość że powłokę ceramiczną to na niej jeszcze teflon i turmalin kiedyś używałam cała masę kosmetyków do prostowania ale gdzieś przeczytałam że to wcale nie poprawia kondycji włosów, a jeszcze bardziej je niszczy. Więc poprzestałam na samym szamponie, odżywce i olejku rycynowym plus odżywianie od wewnątrz czyli tabletki. Opinie dziewczyn o farouku jeszcze bardziej mnie zniechęciły prawie nikomu nie wychodzą proste druty tylko jakiś puch, a z tego co widziałam na zdjeciach to w niektórych miejscach są fale a mi właśnie chodzi o taki efekt jak masz ty, sorina

Stary 2009-05-29, 16:33   #2929
gazowanemleko
Raczkowanie

znalazłam w krakowie salon U gosi szczerze wydaje mi się to podejrzane zeby prostowanie faroukiem bylo tak tanie: same zobaczcie http://www.ugosi.net/index.php?page=cennik1 boję się że to mogą być preparaty jakiś tanich firm, choć pisze że to farouk
a wszystkie salony goldwella mam za daleko ;(

Stary 2009-05-29, 17:27   #2930
eelmirka
Zadomowienie

faktycznie bardzo tanio.... ale jest wyraźnie zaznaczone że to Farouk, są też inne trwałe więc wygląda na to że znalazłaś dobry salon o ile potrafią dobrze ten zabieg przeprowadzić bo to chyba najważniejsze jest
eelmirka jest offline  
Stary 2009-05-30, 12:32   #2931
polkluza
Raczkowanie

Dot.: czy wy też tak macie...?

Dziewczyny, wczoraj wpadłam w panikę, bo zobaczyłam, że znowu mam łyse place (grzywka, czubek głowy) i dalej rwę.................zaczę łam szukać informacji i trafiłam tutaj.

Ile to już lat minęło jak z tym walcze poważnie zaczynam myśleć o zakupie peruki , te moje łyse place mogę jeszcze ukryć, ale.........sama świadomość, że ciągle to mam i to robię jest straszna.

Zaliczyłam trzech psychologów i co, i nic..............

Mi się to zaczęło jak miałam 12 lat i byłam dość mocno chora - ostatnio nawet, oglądałam program o zależności infekcjach bakteryjnych i nerwicach natręctw, i zachować nerwicowych.

Nie wiem próbowałam wszystkiego: "przez 10 min nie wyrywam, dziś nie wyrywam etc...."

Wystarczy, że coś mnie zestresuje i dalej rwę......to straszne
Stary 2009-05-30, 23:08   #2932
sorina
Zakorzenienie

Ale ja iei mam prostych jak druty Moje końcówki się wywijają, no i włosy mam miękkie więc raczej nie ma szans na takie sztywne proste jak druty włosy, no ale i tak jest o niebo lepiej. Jeśli po prostownicy masz bardzo mało włosów to po trwałym prostowaniu też tak będzie

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

No a ceny jak na farouka to chyba normalne? Dziewczyny w Poznaniu płaciły ok 500 zł za naprawdę długie
sorina jest teraz online  
Stary 2009-05-31, 11:22   #2933
buczaka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gazowanemleko Pokaż wiadomość
znalazłam w krakowie salon U gosi szczerze wydaje mi się to podejrzane zeby prostowanie faroukiem bylo tak tanie: same zobaczcie http://www.ugosi.net/index.php?page=cennik1 boję się że to mogą być preparaty jakiś tanich firm, choć pisze że to farouk
a wszystkie salony goldwella mam za daleko ;(
Pare dziewczyn z watku robilo wlosy w salonie u gosi i nie polecaja go, ja tez dlugo szukalam dobrego salonu w krakowie i w koncu znalazlam salon gdzie robia goldwellem.Na ul. Dlugiej jest salon Expander. Ja tam robilam i jestem bardzo zadowolona

A wlasnie dziewczyny jak tam wasze odrosty? Ja juz zauwazylam pierwszy odrost z przodu mam mala fale ale pod spodem wiec tego nie widac i tafalka mi tak troche unosi wlosy do gory wiec nie jest zle a jak wy sobie radzilyscie z odrostami jak juz byly widoczne ?
Stary 2009-06-01, 08:58   #2934
sorina
Zakorzenienie

A pokaż jak wygladaja teraz Twoje włosy U mnie rosnąszybko ale tak jak mówili mam ciężkie i mi się prostuję pod ciężarem włosów
sorina jest teraz online  
Stary 2009-06-01, 10:53   #2935
gazowanemleko
Raczkowanie

gdzies przeczytalam nie wiem czy tu na wizazu czy na kafeterii ze własnie nie polecają expandera, nie pamietam dlaczego a tak ogolnie to w krakowie nie robią nigdzie goldwellem chyba, prawda? szkoda bo goldwell wydaje mi się lepszy

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

oj niedoczytałam czyli w expanderze jest goldwell a ile buczaka placilas za swoje wlosy? tyle tam tych zdję wczesniej ze nie pamietam czyje byly kogo najbardziej w pamiec zapadly mi wlosy soriny ale zaraz się wrócę i obejrzę dokladnie resztę zdjęć

Stary 2009-06-04, 09:16   #2936
sorina
Zakorzenienie

W piątek moja siostra jedzie umówic się na prostowanie w tym salonie w którym ja robiłam. Będę dawac jej zdjecia "przed", "po" i "w trakcie"
sorina jest teraz online  
Stary 2009-06-04, 14:27   #2937
lucy moran
Przyczajenie

Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

czesc dziewczyny
tez mam ten problem, kiedys wyryrwalam co popadlo teraz tylko rzesy i brwi ale to wciaz problem. probowalyscie moze hipnozy? bo to trzeba jakos leczyc, ja np nie umiem tego zatrzymywac w trakcie. chodzilam do psychiatry przez pare miesiecy ale nie widzialam rezultatow. ale w sumie w pewnym momencie przestalam wyrywac te z glowy. nie wiem juz, jak to robie to mam wrazenie ze nie ma sily ktora by to powstrzymala. mysle wlasnie nad hipnoza ale obawiam sie ze to pic na wode. co myslicie?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

czytam to co napisalam i stwierdzam ze nie ma to za wiele sensu chodzilo mi o to ze w sumie nie wiem co spowodowalo to ze przestalam wyrywac z glowy, nie pamietam juz dokladnie czy leczylam sie wtedy czy nie, czasem mam wrazenie ze mialam tego juz tak dosc ze gdyby to nie ustapilo to bym zwariowala i moze to byla forma obrony organizmu
lucy moran jest offline  
Stary 2009-06-04, 18:01   #2938
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

KOchane, wiem mialam wkleic zdjecia zagiec itp. Nie mialam jednak aparatu, jutro bede miala i zrobie co trzeba
Jednoczesnie jutro ide na prostowanko odrostow - zobaczymy jak wyjdzie, bo pierwszy raz bedzie mi to robil ktos inny.

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2009-06-05, 09:16   #2939
ladylay
Raczkowanie

Dot.: czy wy też tak macie...?

ja to rozumiem, też tak miałam... słuchaj, kup sobie drogi szampon i tabletki drogie na porost (polecam quinroal). Zetnij włosy na krótko, smaruj i zapuszczaj... Wiem, łatwo się mówi. Ja tak zrobiłam, udało mi się po 3 latach. Uświadom sobie również, że włosy po wyrywaniu mogą nie odrosnąć....
Stary 2009-06-05, 12:36   #2940
bryczek18
Raczkowanie

Hej. Jestem tu nowa. Miesiąc temu zrobiłam sobie prostowanie włosów preparatem firmy Kadus - u fryzjera. Od razu po zabiegu włosy były prościutkie po wysuszeniu suszarką. Potem miałam nie myć włosów przez 4 dni. W tej chwili mam okropne, przesuszone, bardzo mocno puszące się włosy. Jak po umyciu zostawie je zeby same wyschły albo wysusze je suszarką to wcale nie mam idealnie prostych, zawijają się na koncach i wygladam jak czarownica. nawet jak je prostownica wypristuje to i tak efekt jest taki sobie i nadal sa spuszone.

proszę wieć o poradę. może ktoś wie co mam teraz z tymi włosami zrobić, że dosżły trochę do siebie, jak je pielęgnować, jakich kosmetyków najlepiej używać, jak je układać. bardzo dziekuje wszytskim ktorzy mi pomoga bo jestem zrospaczona
bryczek18 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chemiczne prostowanie, goldwell, prostowanie, samej, trwała, trwała prosta, trwałe prostowanie, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości