proszę o pomoc,rozpacz po kursie na żele:/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-03, 23:36   #31
Albertyna
Zakorzenienie

Smile Dot.: proszę o pomoc,rozpacz po kursie na żele:/

Paulinko, jedyna rada sa ciensze warstwy.
Jezeli masz duzy problem ze splywaniem zelu na skorki- przymrazaj kazdy kolejny paznokciec- na 15 sekund do lampy i spowrotem do pracy

No i pamietaj- nie od razu Krakow zbudowano!
Nawet najlepsze styliski mialy swpoje poczatki- nie zawsze chwalebne- moje chwalebne nie byly
A teraz zobacz- jestem instruktorka
Wszystko wymaga pracy- nie zniechecaj sie

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2008-11-03 o 23:39
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 00:05   #32
fiba
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: proszę o pomoc,rozpacz po kursie na żele:/

fifcia, nie jesteś jedyna na tym wątku, która czuje się niedoinformowana po kursie.mam dokładnie to samo. kurs robiłam jakiś miesiąc temu, wydałam na to szkolenie nie małą sumkę i co ??? czuję się oszukana. jak weszłam pierwszy raz na forum w celu znalezienia opinii o dobrych żelach - podłamałam się , czułam , że z każdą czyataną stroną wiem coraz mniej...a byłam i jestem nadal świeżo po kursie ?! chciałam skompletować sobie zestaw - by od czegoś zacząć. dobra lampa - widziałam takie z wysuwaną wkładką, nie wiem jakiego producenta? i chciałabym ,żeby żarówki do tej lampy były później w przystępnej cenie. na żele jeszcze się nie zdecydowałam. wolałabym jednak kupiś raczej 3-fazowe. jeśłi któraś z wizażanek mogłaby mi pomóc w doborze dobrej jakości produktów bylabym wdzięczna. i zacznę działać , bo nie myślę na razie o zarabianiu robiąc pazurki. muszę poćwiczyć na ciotkach i sąsiadkach. potrenować wtapianie, ozdoby, frencz itp. dla życzliwej wizażanki podaję mój numer gg 3383973 , fifcia jestem z Tobą !!
fiba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 10:00   #33
mc2
Przyczajenie

Dot.: proszę o pomoc,rozpacz po kursie na żele:/

Wiedza przekazywana na kursach jest jedynie przybliżeniem tematu, reszta to niestety ćwiczenia, praktyka i doszkalanie. Co produkt to inne wymagania, co klientka to inna płytka i sposób dostosowywania produktów.
UWAGA na kursy kupowane na allegro.

Polecam:
podpytywać stylistki na forach, ćwiczyć, ćwiczyć i koniecznie robić notatki

Ja też tak zaczynałam , wielka złość że tak naprawdę nic nie wiem. Na dzień dzisiejszy żel uzupełniam nawet i po 5 tygodniach bo tak się ładnie trzymają. Jak dojdę jak wstawiać zdjęcia to powklejam gdzieś moje prace.
mc2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości