Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-18, 19:16   #1
veronimo94
Raczkowanie

Prostowanie włosów

Dziewczyny!Mam pytanie.Moje włosy są dość niesforne i chciałbym co jakiś czas prostować włosy.Kiedyś już próbowałam ale prostowanie za bardzo weszło mi w nawyk i po 2 tygodniach codziennego prostowania na głowie zamiast włosów miałam "siano".Co ile waszym zdaniem można prostować włosy żeby ładnie wyglądały.Używacie jakiś kremów,odzywek itp.Myślicie ze co tydzień prostować włosy to za często?Czekam na wasze opinie i z góry dziękuje.
veronimo94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:49   #2
esfira
Zakorzenienie

Dot.: Prostowanie włosów

wyszukiwarka nie gryzie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=prostowanie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=prostowanie

z moich doświadczen- zawsze używaj kremu/ lotionu do prostowania włosów (wella hot iron spray i l'oreal hot liss są niezłe, używałam), do tego szampon i odżywka nawilżające (włosy kręcone sa zazwyczaj suche, a przy prostowaniu potrzebują jeszcze bardziej solidnego nawilżenia). Najlepiej wyprostowac włosy porządnie raz, żeby potem nie poprawiać (ja staram sie je prostować po myciu, potem już nie). No i porządna prostownica- im lepsza, tym włosy mniej zniszczy.

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 14:19   #3
Anusia158
Przyczajenie

Ja prostuje włsoy codziennie ..wiem że je to bardzo niszczy..ale nie mam innego wyjścia bo bez prostowania wlosow wyglądam okropnie(!!!), moje włosy też są bardzo niesforne...
najważniejsze jest żebyś miała dobrą prostownice..żeby nie niszczyła włsów ceramiczną..a jeszcze lepiej teflonową z regulacją temperatury..i kup sobie jakąś dobrą odzywke do prostowania tez Ci poelcam L'oreal Hot Liss..jest bardzo dobra..lub inne tej firmy lub Welli
pozdarwaiam
Anusia158 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 17:56   #4
biedronka91
Zakorzenienie

Zwracam uwagę na to samo co koleżanki.

Jeżeli chodzi o częstotliwość.. Moja siostra prostuje codziennie, od kilku lat. Obecnie posiada prostownicę Babyliss, stosuje termoochronę i przede wszystkim wysokiej jakości maski. Regularnie podcina końcówki, często nawilża włosy u fryzjera. Jak widać te zabiegi tanie nie są, ale włosy zdrowe i lśniące. Jeżeli już po kilku prostowaniach zrobiło Ci się przysłowiowe "siano", to może zrezygnuj z prostownicy? Po co niszczyć włosy, ocal je póki jeszcze możesz. Może jakieś loki, fale? Eksperymentuj
Stary 2008-05-09, 09:31   #5
PaulusiaM-ce
Raczkowanie

GG do PaulusiaM-ce

Ja po prostowaniu używam jedwabiu (Farouk, Biosilk, Silk Therapy Treatment)
Włosy są bardziej gładkie, błyszczące, miękkie, pięknie pachną, są nawilżone... Będę go pewnie używać do końca życia. Mimo, że mam włosy rozjaśniane, nie są w ogóle suche ani rodwojone. Polecam

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości