jedwab do w這s闚 - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-21, 11:44   #1
veiled
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553
GG do veiled
jedwab do w這s闚

byc moze jest juz taki watek...wiec jesli mi podacie do niego link to bede wdzieczna, sama nie moglam znalezc poniewaz cos sie stalo z moja wyszukiwarka a tak ogolnie to chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej na temat jedwabiu do wlosow...to znaczy: jakie sa efekty? do jakiego typu wlosow lepiej go nie u篡wa ??? bo ja mam blond wlosy (oczywiscie jak wiekszosc blondynek rozjasniam inaczej moj kolor bylby rudy) szybko sie przetluszczaja i sa (tak mi sie wydaje) raczej tylko z tylu glowy moze nie na maxa wysuszone ale napewno dobrze odzywione i nawilzone to one nie sa (pomimo iz uzywam odzywki kazdego dnia) wiec pomyslalam o uzyciu jedwabiu jednak wczesniej nigdy go nie uzywalam dlatego czekam na wasze rady
Stary 2008-04-21, 12:20   #2
ira21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 859
Dot.: jedwab do w這s闚

ja polecam biosilk,uzywam go od bardzo dawna,naprawde dla mnie jest lekarstwem na koncowki i odstajace kosmyki,mozesz o nim poczytac,tzn recenzje na KWC,wklejam tu linka

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3644

Uz瑿ienie
ira21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-21, 13:10   #3
veiled
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553
GG do veiled

thx...moze spr鏏uje ale nie wiem bo mam cienkie szybko przetluszczajace sie wlosy... a z drugiej strony sa one suche wiec za bardzo nie wiem czy je nawilzac zeby byly suche czy uzywac srodkow do przetluszczajacych wlosow?
Stary 2008-04-21, 13:39   #4
ira21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 859

ja tez mam cienkie,przetluszczajace sie wlosy,dlategotraktuje biosilkiem tylko koncowki,ma tez sklonnosc do obciazania wlosow,tzn u mnie to sie sprawdza,bo mam poldlugie wlosy,ktorych koncowki podkrecaja sie do gory,dlatego u mnie sie sprawdza,a co do przetluszczania...ja myje wlosy codziennie,dlatego w moim wypadku ,co do przetluszczanie nie wiem,zawsze ne wieczor mam juz tluste wlosy nawet bez biosilku,a przynejmniej poprawia ich wyglad na co dzien

Uz瑿ienie
ira21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-21, 13:46   #5
anuanusia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 081

ja te u篡wam biosilka i te mam cienkie przet逝szczaj帷e si w這sy a ten jedwab jeszcze bardziej je przet逝szcza w這sy s bardzo przyklapni皻e u篡wa豉m go przez ok. 2-3 miesi帷e ale by造 tak t逝ste i przyklapni皻e 瞠 w ko鎍u go odstawi豉m ale z drugiej strony nic lepiej nie nawil瘸 ko鎍闚ek wi璚 nie wiem czy go dalej u篡wa ale z drugiej strony on ma w sk豉dzie silicony wi璚 nie wiem co robi
anuanusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷