jedwab do w這s闚 - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-21, 11:44   #1
veiled
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553
GG do veiled
jedwab do w這s闚

byc moze jest juz taki watek...wiec jesli mi podacie do niego link to bede wdzieczna, sama nie moglam znalezc poniewaz cos sie stalo z moja wyszukiwarka a tak ogolnie to chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej na temat jedwabiu do wlosow...to znaczy: jakie sa efekty? do jakiego typu wlosow lepiej go nie u篡wa ??? bo ja mam blond wlosy (oczywiscie jak wiekszosc blondynek rozjasniam inaczej moj kolor bylby rudy) szybko sie przetluszczaja i sa (tak mi sie wydaje) raczej tylko z tylu glowy moze nie na maxa wysuszone ale napewno dobrze odzywione i nawilzone to one nie sa (pomimo iz uzywam odzywki kazdego dnia) wiec pomyslalam o uzyciu jedwabiu jednak wczesniej nigdy go nie uzywalam dlatego czekam na wasze rady
Stary 2008-04-21, 12:20   #2
ira21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 859
Dot.: jedwab do w這s闚

ja polecam biosilk,uzywam go od bardzo dawna,naprawde dla mnie jest lekarstwem na koncowki i odstajace kosmyki,mozesz o nim poczytac,tzn recenzje na KWC,wklejam tu linka

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3644

Uz瑿ienie
ira21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-21, 13:10   #3
veiled
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553
GG do veiled

thx...moze spr鏏uje ale nie wiem bo mam cienkie szybko przetluszczajace sie wlosy... a z drugiej strony sa one suche wiec za bardzo nie wiem czy je nawilzac zeby byly suche czy uzywac srodkow do przetluszczajacych wlosow?
Stary 2008-04-21, 13:39   #4
ira21
Zadomowienie

ja tez mam cienkie,przetluszczajace sie wlosy,dlategotraktuje biosilkiem tylko koncowki,ma tez sklonnosc do obciazania wlosow,tzn u mnie to sie sprawdza,bo mam poldlugie wlosy,ktorych koncowki podkrecaja sie do gory,dlatego u mnie sie sprawdza,a co do przetluszczania...ja myje wlosy codziennie,dlatego w moim wypadku ,co do przetluszczanie nie wiem,zawsze ne wieczor mam juz tluste wlosy nawet bez biosilku,a przynejmniej poprawia ich wyglad na co dzien

Uz瑿ienie
Stary 2008-04-21, 13:46   #5
anuanusia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 081

ja te u篡wam biosilka i te mam cienkie przet逝szczaj帷e si w這sy a ten jedwab jeszcze bardziej je przet逝szcza w這sy s bardzo przyklapni皻e u篡wa豉m go przez ok. 2-3 miesi帷e ale by造 tak t逝ste i przyklapni皻e 瞠 w ko鎍u go odstawi豉m ale z drugiej strony nic lepiej nie nawil瘸 ko鎍闚ek wi璚 nie wiem czy go dalej u篡wa ale z drugiej strony on ma w sk豉dzie silicony wi璚 nie wiem co robi
anuanusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-21, 16:06   #6
madzia686
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438

Dzi by豉m u fryzjerki i powiedzia豉, 瞠 jedwab nadaje si og鏊nie do ko鎍闚ek, ale delikatnie mo積a przesmarowa nim ca貫 w這sy, z tym 瞠 je郵i s cienkie, to nak豉da bardzo bardzo ma這 jedwabiu, przeciwnie do grubych w這s闚. No i to si sprawdza.
madzia686 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-22, 21:36   #7
sonka27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 86
GG do sonka27

a gdzie mo積a jedwab kupi?
sonka27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 13:22   #8
ira21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sonka27 Poka wiadomo嗆
a gdzie mo積a jedwab kupi?
ja kupuje biosilk w super-pharm

Uz瑿ienie
Stary 2008-04-23, 14:51   #9
Anaitis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 293

Ja u篡wa豉m serii "Gliss Kur" od篡wka "p造nny jedwab" i by豉m bardzo zadowolona. Pryska豉m w這ski na ca貫j d逝go軼i.Nie wiem jednak czy do przet逝szczajacych w這s闚 b璠zie jedwab odpowiedni. Ja mam w這ski raczej suche (kr璚one z natury,no i prostuj cz瘰to).
Ja efekt widzia豉m. w這ski nie puszy造 si,ko鎍闚ki w dobrym stanie,przyjemnie pachnia造 no i po造sk super!

P.S. Ira! cudowne butki w avatarku masz

Cel 1- 01.07.15 73 kg-Osi庵ni皻y
Cel 2-01.08.15 71 kg- Osi庵ni皻y
Cel 4-01.09.15 67 kg
Cel 5-01.10.15 64 kg
Cel 6-01.11.15 61 kg
Cel 7- 01.12.15 58 kg

Anaitis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 15:06   #10
ira21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anaitis Poka wiadomo嗆
Ja u篡wa豉m serii "Gliss Kur" od篡wka "p造nny jedwab" i by豉m bardzo zadowolona. Pryska豉m w這ski na ca貫j d逝go軼i.Nie wiem jednak czy do przet逝szczajacych w這s闚 b璠zie jedwab odpowiedni. Ja mam w這ski raczej suche (kr璚one z natury,no i prostuj cz瘰to).
Ja efekt widzia豉m. w這ski nie puszy造 si,ko鎍闚ki w dobrym stanie,przyjemnie pachnia造 no i po造sk super!

P.S. Ira! cudowne butki w avatarku masz

allegrowowe

Uz瑿ienie
Stary 2008-04-24, 10:42   #11
Finlora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 017

Je郵i chodzi o Biosilk i inne tzw "jedwabie", to jedwabiu s mo瞠 郵adowe ilo軼i a ich g堯wny sk豉dnik to silikony. Poza tym zawieraj one alkohol, kt鏎y przy d逝窺zym stosowaniu mo瞠 w這sy bardzo wysuszy A Biosilk zawiera nawet alcoho denat, kt鏎y jest strasznym wysuszaczem.
Jestem tego najlepszym przyk豉dem Najpierw w這ski l郾i帷e, g豉dkie i mi貫 w dotyku, a po d逝窺zym stosowaniu koszmarne siano Przez Biosilk mam teraz koszmarnie suche w這sy i staram si je doprowadzi jako do porz康ku.
Na ko鎍闚ki i nie tylko bardzo dobry jest olej kokosowy, znajdziecie o nim sporo informacji na wiza簑

Moje pachnid豉
Finlora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-10, 08:38   #12
wata pomidorowa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 584

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka wiadomo嗆
Je郵i chodzi o Biosilk i inne tzw "jedwabie", to jedwabiu s mo瞠 郵adowe ilo軼i a ich g堯wny sk豉dnik to silikony. Poza tym zawieraj one alkohol, kt鏎y przy d逝窺zym stosowaniu mo瞠 w這sy bardzo wysuszy A Biosilk zawiera nawet alcoho denat, kt鏎y jest strasznym wysuszaczem.
Jestem tego najlepszym przyk豉dem Najpierw w這ski l郾i帷e, g豉dkie i mi貫 w dotyku, a po d逝窺zym stosowaniu koszmarne siano Przez Biosilk mam teraz koszmarnie suche w這sy i staram si je doprowadzi jako do porz康ku.
Na ko鎍闚ki i nie tylko bardzo dobry jest olej kokosowy, znajdziecie o nim sporo informacji na wiza簑
Przydatna wiadomo嗆, bo dzi mia豉m i嗆 kupi jedwab...
Ale nad olejem kokosowym r闚nie si zastanawiam S造sza豉m b. dobre opinie
A co polecasz (polecacie) na ochron w這sk闚 przed wysok temperatur?

wata pomidorowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-10, 09:11   #13
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Poka wiadomo嗆
odstawienie prostownicy nie ma preparat闚, kt鏎e ca趾owicie ochroni w這sy przez wysok temperatur- jest to czynnik wybitnie destrukcyjny
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-10, 09:41   #14
madzia686
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438

Ja to mam przekichane, z natury mam sztywne ci瞛kie do u這瞠nia w這sy, te robi wszystko aby nimi jako 'zaw豉dn望' ale ci篹ko mi idzie pr鏏owa豉m ju tyylu od篡wek, ostatnio jedwab troszk je naprawi, ale ci篹ko
madzia686 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-10, 10:33   #15
Gmyrelka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 020
GG do Gmyrelka

Kurcze a jakbym tak od czasu do czasu go u篡wa豉 ... Bo ju do mnie idzie z allegro ...
Gmyrelka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-10, 16:19   #16
wata pomidorowa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 584

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka wiadomo嗆
odstawienie prostownicy nie ma preparat闚, kt鏎e ca趾owicie ochroni w這sy przez wysok temperatur- jest to czynnik wybitnie destrukcyjny
Ale zdaj sobie z tego spraw Chodzi這 mi tu o jaki preparat, kt鏎y chocia troch wspomo瞠 w這ski Og鏊nie mam w dobrej kondycji, nawil瘸m je regularnie, podcinam. Maj si dobrze, ale chcia豉bym pom鏂 znie嗆 prostownice. My郵a豉m nad jedwabiem, ale z tego co przeczyta豉m mo瞠 wysusza.

wata pomidorowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-10, 20:10   #17
emi123kalka123czarna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Jedwab jest dobry tylko do jednorazowego u篡cia, poniewa opr鏂z lekkiego nat逝szczenia i nadania w這som blasku nic nie daje, bo nie od篡wia w這s闚. Po umyciu w這s闚 sp逝kuje sie i znowu trzeba go wmasowa we w這sy. I faktycznie po dluzszym stosowaniu zamiast poprawiac jako嗆 wlosow to tylko je niszczy i wysusza ;].
Przereklamowane.
emi123kalka123czarna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 11:00   #18
asiulka123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 576

Cytat:
Napisane przez emi123kalka123czarna Poka wiadomo嗆
Jedwab jest dobry tylko do jednorazowego u篡cia, poniewa opr鏂z lekkiego nat逝szczenia i nadania w這som blasku nic nie daje, bo nie od篡wia w這s闚. Po umyciu w這s闚 sp逝kuje sie i znowu trzeba go wmasowa we w這sy. I faktycznie po dluzszym stosowaniu zamiast poprawiac jako嗆 wlosow to tylko je niszczy i wysusza ;].
Przereklamowane.

Te tak uwa瘸m Jedwab 鈍ietny jest jako nab造szczacz do w這s闚, natomiast faktycznie marna z niego od篡wka. W dodatku Farouk zawiera alkohol, kt鏎y mo瞠 przesuszy w這sy. Mam w domu buteleczk innego jedwabiu, firmy Marion i ten jest moim zdaniem lepszy bo nie zawiera alkoholu oraz ma ma這 konserwant闚.

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 21:34   #19
emi123kalka123czarna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Po za tym najlepsza i najskuteczniejsza dla w這s闚 jest pielegnacja od 鈔odka i warto zainwestowa w dobre tabletki i stosowac dietke bogat w witaminy i minera造
emi123kalka123czarna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-12, 19:18   #20
lena1991
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do lena1991

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Poka wiadomo嗆
powinnas uzywac dobrej prostownicy. W這sy susz zimnym powietrzem. Kupuj od篡wki nawil瘸j帷e. Ja polecam kopres z apteczki babuni Joanny, odzywke nawilzajaca Ziaja, a nawet odzywke z biedronki nawilzajaca, ja jej uzywam i jestem zadowolona.
Czyny, bo znaczace.
Milosc, bo uzaleznia.
Obojetnosc, bo bezpieczna

7.V.2008 START!
56-
55-54-53-52-51-50!!
lena1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-28, 10:51   #21
cytrusekxD
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 272
Jedwab

Mam pytanko, od jakis 2 tygodni stosuje jedwab do w這s闚 firmy Loton.Kto go mo瞠 ju stosowa lub stosuje??Bardzo prosz o napisanie efekt闚 jakie daje ten kosmetyk.
cytrusekxD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-28, 10:53   #22
alexz johnson
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 438
Dot.: Jedwab

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Poka wiadomo嗆
Mam pytanko, od jakis 2 tygodni stosuje jedwab do w這s闚 firmy Loton.Kto go mo瞠 ju stosowa lub stosuje??Bardzo prosz o napisanie efekt闚 jakie daje ten kosmetyk.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27590
alexz johnson jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-30, 01:43   #23
milablondi79
BAN sta造

Wiadomo軼i: 176

a ja stosuje jedwab w plynie silk moc natury wax kazdego dnia po 6,7 kropli smaruje nim cale wloski i jestem bardzo zadowolona super nawilza moje wloski a mam cienkie i rozjasniane do tego stosuje balsam z jedwabiem tylko trzeba go splukac i takze jestem zadowolona
milablondi79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-30, 09:44   #24
Julkakulkaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 512

No to ja mam pytanie
Jedwab niszczy w這sy po czasie, tak samo jak inne silikony.
Ale ja nak豉dam go na ko鎍闚ki, gdy nie mog ich po myciu rozczesa, tzn. 瞠by nie zniszczy w這s闚 szarpaniem grzebieniem. W tym wypadku co jest gorsze - jedwab i normalne rozczesywanie czy brak jedwabiu i niszczenie ko鎍闚ek rozczesywaniem??? Musz zainwestowa w olej, ale p鏦i co chc sko鎍zy Biosilka...
Julkakulkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-30, 10:18   #25
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 860

Cytat:
Napisane przez Julkakulkaa Poka wiadomo嗆
No to ja mam pytanie
Jedwab niszczy w這sy po czasie, tak samo jak inne silikony.
Ale ja nak豉dam go na ko鎍闚ki, gdy nie mog ich po myciu rozczesa, tzn. 瞠by nie zniszczy w這s闚 szarpaniem grzebieniem. W tym wypadku co jest gorsze - jedwab i normalne rozczesywanie czy brak jedwabiu i niszczenie ko鎍闚ek rozczesywaniem??? Musz zainwestowa w olej, ale p鏦i co chc sko鎍zy Biosilka...
Po pierwsze- niekt鏎e w這sy lubi silikony (np. moje lubi, szczeg鏊nie ko鎍闚ki). Problem z jedwabiem Biosilka jest taki, 瞠 ten produkt zawiera alcohol denat., kt鏎y mo瞠 wysusza w這sy, wi璚 je郵i jedwab Ci s逝篡, mo瞠sz zakupi jaki odpowiednik tego, kt鏎y u篡wasz, np. jedwab WAX L'Biotica, jedwab Joanny, jewab Marion... ja mam jedwab Joanny -jak dla mnie mniej wyg豉dza w這sy, ni Biosilk, ale ma lepszy sk豉d, wi璚 nie boj si go nak豉da na ko鎍闚ki.
Wiele dziewczyn na Wiza簑 chwali jedwab firmy L'Biotica- mo瞠sz znale潭 go na KWC
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-30, 14:24   #26
Julkakulkaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 512

Dzi瘯uj za odpowied - mam pr鏏k jedwabiu z l'biotici, u篡豉m ze trzy razy i te jest spoko.
A swoj drog chyba lepiej przestawi si na oleje - naturalne a efekt podobno lepszy
U mnie w zielarskim kosztuje 9z za 150g
Wi璚 mo瞠...
Julkakulkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-30, 20:43   #27
milablondi79
BAN sta造

Wiadomo軼i: 176

nie uwazam aby jedwab niszczyl moje wloskiswietnie je nawilza i nablyszcza sa mile w dotyku i bardzo ladnie wygladaja mimo tego ze sa cienkie
milablondi79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-05, 13:03   #28
zbecka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 466

Kupi豉m wczoraj jedwab Farouka ten Biosilk. U篡wacie go na mokre czy suche w這sy, bo nie bardzo wiem co i jak
zbecka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-05, 19:43   #29
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 860

Cytat:
Napisane przez zbecka Poka wiadomo嗆
Kupi豉m wczoraj jedwab Farouka ten Biosilk. U篡wacie go na mokre czy suche w這sy, bo nie bardzo wiem co i jak
uu... tego alkoholika kupi豉 powiem tak: alkohol zawarty w jedwabiu biosilka mo瞠 wysusza w這sy, dlatego ja si przestawi豉m na jedwab Joanny. ale przyzna musz, 瞠 biosilk ob喚dnie pachnie i wg mnie lepiej, ni inne jedwabie, wyg豉dza w這sy. czasami wi璚 nak豉dam go na suche, u這穎ne w這sy (dos這wnie kropl lub dwie), jednak mam z tego powodu wyrzuty sumienia, bo jednak alkohol to alkohol, z ko鎍闚kami sie nie lubi
a tak w og鏊e, to jedwabiu mo積a u篡wa zar闚no na wilgotne, jak i na suche w這sy i wystarczy naprawd kropla lub dwie. ja bym z tym biosilkiem uwa瘸豉- na pocz徠ku efekt jest niesamowity, ale p騧niej mo瞠 by ko鎍闚kom potrzebna mocniejsza terapia, w豉snie przez ten alkohol. pozdrawiam.
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-05, 19:52   #30
zbecka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 466

Dzi瘯i weegirl. Musz koniecznie od篡wi moje kude趾i, ale nie alkoholem. Poszperam jeszcze na wiza簑
zbecka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.