Yves Saint Laurent - Kolorowka - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-06, 10:27   #451
hola ola
Zakorzenienie

Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dam Szukalam suoczy na blogach, ale tak mnie przerazilo to, co znalazlam, ze chce jak najpredzej o tym zapomniec (dla ciekawskich: klik)

Moze i tak, ale zarowno w twilight jak i u heleny ten granat bylby jedynym kolorem, ktory moglabym uzywac, a w YSL cala czworka wyglada przyjaznie
Byłam ciekawska, zajrzałam i
Urbanku błagam ta Pani
hola ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 10:29   #452
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Urbanku błagam ta Pani
A juz nawet pomijajac Pania, to te kolory i sam sposob w jaki sie nimi umalowala No nie pasuja jej kompletnie Mam nadzieje, ze na mnie beda wygladac lepiej, bo jak nie to

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 10:29   #453
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Dam Szukalam suoczy na blogach, ale tak mnie przerazilo to, co znalazlam, ze chce jak najpredzej o tym zapomniec (dla ciekawskich: klik)

Moze i tak, ale zarowno w twilight jak i u heleny ten granat bylby jedynym kolorem, ktory moglabym uzywac, a w YSL cala czworka wyglada przyjaznie
Urbanku błagam ta Pani
Stary 2010-03-09, 15:35   #454
desti
Zakorzenienie

testowalam dzis te dwa cuda... rozswietlacz i puder... nie zachwycily pfff... piekne w opakowaniu i to by bylo na tyle...
desti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:38   #455
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
testowalam dzis te dwa cuda... rozswietlacz i puder... nie zachwycily pfff... piekne w opakowaniu i to by bylo na tyle...
Powaznie??? Ja wczoraj macalam i ten jasniejszy bosko wygladal na lapce ... ale rozswietlacze to niestety nie dla mnie, chocbym sie zaplakala na smierc to i tak nie beda dobrze wygladac na mojej skorze

Cytat:
Stary 2010-03-09, 15:47   #456
desti
Zakorzenienie

Urbanku kulki i inne cuda chyba mnie rozbestwily bo naprawde nie moglam sie w tym doszukac efektu "wow"
Stary 2010-03-09, 15:49   #457
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Urbanku kulki i inne cuda chyba mnie rozbestwily bo naprawde nie moglam sie w tym doszukac efektu "wow"
A cienie macalas? Jak wrazenia? Mi sie na zdjeciach podobaja znacznie bardziej niz w realu No i juz w ogole nie wspominam o cenie - w zyciu nie dalabym za nie tyle, ile chca w perfumeriach, totalne zdzierstwo

Cytat:
Stary 2010-03-09, 16:02   #458
desti
Zakorzenienie

Cytat:
A cienie macalas? Jak wrazenia? Mi sie na zdjeciach podobaja znacznie bardziej niz w realu No i juz w ogole nie wspominam o cenie - w zyciu nie dalabym za nie tyle, ile chca w perfumeriach, totalne zdzierstwo
mi nie podchadza te ich zestawienia kolorystyczne wiec nawet nie zawislam na nich wzrokiem
Stary 2010-03-11, 16:10   #459
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
wypuscili nowa maskare ... 'Noir Radical' Luxurious Mascara

The ultimate luxurious mascara for a false-lash effect in our deepest black color ever, for a dangerously glamorous look. Noir Radical takes our must-have industry-leading mascara, Volume Effet Faux Cils Luxurious Mascara, to a new depth with mineral pigments more intense than traditional iron oxide black pigments, to achieve the blackest black—deep and powerful.

ciekawa jestem ...

ps. Urbanku jak tam cienie... gdzie jakies foto ...
Czy któraś z szanownych miłośniczek pięknych rzęs widziała w/w przez Desti tusz w PL?

Na stronie sephory zagramanicznej juz jest...
Stary 2010-03-11, 17:34   #460
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Czy któraś z szanownych miłośniczek pięknych rzęs widziała w/w przez Desti tusz w PL?

Na stronie sephory zagramanicznej juz jest...
u mnie tez go jeszcze nie ma ...
Stary 2010-03-11, 20:15   #461
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie tez go jeszcze nie ma ...
Wiesz Singulier to mój pierwszy tusz YSL i jest świetny i ciekawa jestem jaki bedzie ten najnowszy bo zapowiada się bdb a zatem
Stary 2010-03-11, 20:19   #462
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz Singulier to mój pierwszy tusz YSL i jest świetny i ciekawa jestem jaki bedzie ten najnowszy bo zapowiada się bdb a zatem
moj tak samo... bardzo go lubie... i tez czekam na ten nowy
Stary 2010-03-12, 11:45   #463
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
moj tak samo... bardzo go lubie... i tez czekam na ten nowy
To se czekajcie

Do mnie przyszly moje malenstwa Przy okazji obfocilam tez piateczke, ktora dostalam juz wczesniej (07) Mrau. Jeszcze sie tymi nowymi cieniami nie mazalam, bo rzucilam sie dzis w pierwszej kolejnosci na muratory. Tak wiec wrazenia opisze, jak juz takowe nastapia

Cytat:
Stary 2010-03-12, 14:36   #464
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
To se czekajcie

Do mnie przyszly moje malenstwa Przy okazji obfocilam tez piateczke, ktora dostalam juz wczesniej (07) Mrau. Jeszcze sie tymi nowymi cieniami nie mazalam, bo rzucilam sie dzis w pierwszej kolejnosci na muratory. Tak wiec wrazenia opisze, jak juz takowe nastapia
Wow jakie wyraziste kolory!
Ciekawa jestem Twoich wrażeń

Coco Chanel
Yasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 15:33   #465
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
To se czekajcie

Se poczekamy ale i pooglądamy Twoje nabytki

Paletki fajne nie powiem sądziłam że będzie gorzej a tu nie smigane jeszcze obie? tzn błękit wiem a ta z żółtym kolorem? i jak taki żółty Urbanku wyglada na slepiu bo umysł mi ścisnęło i za choinkę nie moge sobie wyobrazić (jaki Ty masz teraz kolor włosów? )
Stary 2010-03-12, 17:24   #466
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Wow jakie wyraziste kolory!
Ciekawa jestem Twoich wrażeń
Kolory super wyraziste, ale niestety tylko w opakowaniu Tzn. przynajmniej jesli chodzi o ta paletke po lewej. Bardzo ja lubie, mizialam sie nia pare razy, ale jesli chodzi o pigmentacje, to bylam raczej rozczarowana. Musialam niezle szorowac pedzlem po cieniach, zeby potem na powiece bylo wyraznie widac kolor Myslalam, ze bedzie to paletka na "krejzi najts", a ona jest jak najbardziej do uzytku dziennego

Cytat:
Se poczekamy ale i pooglądamy Twoje nabytki

Paletki fajne nie powiem sądziłam że będzie gorzej a tu nie smigane jeszcze obie? tzn błękit wiem a ta z żółtym kolorem? i jak taki żółty Urbanku wyglada na slepiu bo umysł mi ścisnęło i za choinkę nie moge sobie wyobrazić (jaki Ty masz teraz kolor włosów? )
Obecnie moj kolor wlosow to ... hmm, moze opisze jego geneze, bo nie wiem co to za kolor Z naturalnego blondu farbowalam na ciemny rudy, ktory sie potem spral i znudzil i chcialam wrocic do mojego naturalnego blondu i tak mnie fryzjerowata "wyrownala", ze wlosy byly ciemnobrazowe (prawie czarne, co ona natomiast okreslila "ciemnym blondem" ) Wytrwalam w nich niecale 12h, przeryczalam pol nocy i z samego rana poszlam poprawiac. Nawalila mi na glowke rozjasniacz i teraz moje wlosy maja kolor jasno miedziano rudy, ktory (o dziwo i wbrew zdziwieniu wszystkich zainteresowanych incl. me) jest naprawde fajny Nawet nie trzeba bylo nakladac nowej farby tak rowniutko wyszedl

A teraz wracajac do tematu - ten zolty wcale nie jest taki kontrowersyjny na jaki wyglada (tez sie zastanawialam co to bedzie ). Po pierwsze napigmentowanie jest srednie, wiec nie daje po oczach, po drugie cudownie sie komponuje z pozostala trojka (nakladam go na srodek powieki, do "uwypuklenia" oka) i po trzecie efekt na oku niezbyt przypomina to, co w opakowaniu. Wiec jest geeee.

Co do nowej paletki - wyprobuje jutro, bo strasznie mnie intryguje

Cytat:
Stary 2010-03-13, 08:43   #467
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Kolory super wyraziste, ale niestety tylko w opakowaniu Tzn. przynajmniej jesli chodzi o ta paletke po lewej. Bardzo ja lubie, mizialam sie nia pare razy, ale jesli chodzi o pigmentacje, to bylam raczej rozczarowana. Musialam niezle szorowac pedzlem po cieniach, zeby potem na powiece bylo wyraznie widac kolor Myslalam, ze bedzie to paletka na "krejzi najts", a ona jest jak najbardziej do uzytku dziennego

Obecnie moj kolor wlosow to ... hmm, moze opisze jego geneze, bo nie wiem co to za kolor Z naturalnego blondu farbowalam na ciemny rudy, ktory sie potem spral i znudzil i chcialam wrocic do mojego naturalnego blondu i tak mnie fryzjerowata "wyrownala", ze wlosy byly ciemnobrazowe (prawie czarne, co ona natomiast okreslila "ciemnym blondem" ) Wytrwalam w nich niecale 12h, przeryczalam pol nocy i z samego rana poszlam poprawiac. Nawalila mi na glowke rozjasniacz i teraz moje wlosy maja kolor jasno miedziano rudy, ktory (o dziwo i wbrew zdziwieniu wszystkich zainteresowanych incl. me) jest naprawde fajny Nawet nie trzeba bylo nakladac nowej farby tak rowniutko wyszedl

A teraz wracajac do tematu - ten zolty wcale nie jest taki kontrowersyjny na jaki wyglada (tez sie zastanawialam co to bedzie ). Po pierwsze napigmentowanie jest srednie, wiec nie daje po oczach, po drugie cudownie sie komponuje z pozostala trojka (nakladam go na srodek powieki, do "uwypuklenia" oka) i po trzecie efekt na oku niezbyt przypomina to, co w opakowaniu. Wiec jest geeee.

Co do nowej paletki - wyprobuje jutro, bo strasznie mnie intryguje

Urbasiu kiedyś gdzieś czytała, że cienie YSL właśnie w palecie maja nasycone kolory a na powiece średnio to wychozi i trzeba sie namachać - ale przecież malowanie to przyjemność

Mnie tez żólty YSL zastanawial - dziękuje za odp mnie jakos czas temu moja ulubiona Pani w D. uamlowała właśnie w pionowe paski na powiece na powiece - 3 kolory a potem to roztarla - środek był wlaśnie jasny i powiem że świetnie to wygląda. często maluję sie ta techniką by uwypuklić oko

Pytalam o kolor włosow bo pamietam jak pisałaś o fatalnym malowaniu i byłam ciekawa jak jest teraz - ten rudy którys kiedyś nosilas był cudny - pokazalam mamie ona wielbi rudy - piała wczoraj byl u fryza malowac włosy i wyslała zdjęcie no Urbankowy rudy- cudny- mama dziękuje za inspirację
Stary 2010-03-13, 10:58   #468
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Urbasiu kiedyś gdzieś czytała, że cienie YSL właśnie w palecie maja nasycone kolory a na powiece średnio to wychozi i trzeba sie namachać - ale przecież malowanie to przyjemność

Mnie tez żólty YSL zastanawial - dziękuje za odp mnie jakos czas temu moja ulubiona Pani w D. uamlowała właśnie w pionowe paski na powiece na powiece - 3 kolory a potem to roztarla - środek był wlaśnie jasny i powiem że świetnie to wygląda. często maluję sie ta techniką by uwypuklić oko

Pytalam o kolor włosow bo pamietam jak pisałaś o fatalnym malowaniu i byłam ciekawa jak jest teraz - ten rudy którys kiedyś nosilas był cudny - pokazalam mamie ona wielbi rudy - piała wczoraj byl u fryza malowac włosy i wyslała zdjęcie no Urbankowy rudy- cudny- mama dziękuje za inspirację
O kurcze, dziekuje ale fajnie Podziekuj tez mamie Az sie wzruszylam

No a teraz wracajac do tematu - nie wytrzymalam Wczoraj na bansik wysmarowalam sie nowa paletka YSL, tzn uzylam z niej tego niby ecru oraz granatu, laczac je z kolorami z innych paletek, ktore posiadam. Wrazenia nastepujace:

1. Ten ecru NIE NADAJE sie jako cien bazowy na cala powieke Jest lekko zoltawy Bede musiala znalezc mu jakies inne zastosowanie

2. Ten gratanat to ... nie granat Tzn. przynajmniej nie to, co ja nazywam granatem. Dla mnie to b. gleboki cieply niebieski, cos ala royal blue - czyli nie to czego sie spodziewalam, ale BOMBA Przecudowny kolorek, zakochalam sie

3. Cienie przetrwaly calusienki bansik (od polnocy do 5 rano) nienaruszone, pomimo roznych ... nazwijmy to warunkow atmosferycznych

4. Fazit - jestem b. zadowolona. Dzis przetestuje kolejne kolory, bo mnie strasznie intryguja

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

I tak, malowanie to przyjemnosc ogromna. Uwielbiam moj poranny rytualik i nie znosze jak mi ktos przeszkadza, albo nie daj Bosz popedza

Cytat:
Stary 2010-03-13, 10:59   #469
desti
Zakorzenienie

Urbanku machnij jakiegos swatcha ... obu... bo trudno sobie te kolory wyobrazic...
Stary 2010-03-13, 11:01   #470
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Sie postaram cos wykombinowac

Cytat:
Stary 2010-03-15, 14:48   #471
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Przyszlam oglosic wszem i wobec, ze kocham te cienie
Co prawda kolory na oku sa zupelnie inne niz w opakowaniu, ale dzisiaj machnelam sobie ta paletka taki makijaz, ze nie dosc, ze zebralam cala mase komplementow, to sama nie moge sie oderwac od lusterka I mam ogromna ochote na paletke z najnowszej kolekcji. To juz trzecia na liscie do kupienia

Cytat:
Stary 2010-03-15, 15:01   #472
hola ola
Zakorzenienie

Urbi ja na słowo nie wierzę, ten srodkowy dawał po oczach a Ty piszesz że na oku miodzio? foto foto
Stary 2010-03-16, 20:23   #473
hola ola
Zakorzenienie

Slonka moje mam bazę top secret z kodem G9ECA - dekalkulator pokazuje 2000r. wiem że nie nie realna data a zatem podróba czy jak

dziękuję za pomoc
Stary 2010-03-19, 16:03   #474
IlonaP
Zakorzenienie

a ja mam pytanko o jakość lakierów do paznokci - warto? bo mi sie marzy #19 do kompletu z pomadką
Stary 2010-03-19, 17:07   #475
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko o jakość lakierów do paznokci - warto? bo mi sie marzy #19 do kompletu z pomadką
Ja je kocham

Cytat:
Stary 2010-03-19, 19:45   #476
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Ja je kocham
pomadkę nabyłam, lakieru niet bo nie mieli
Stary 2010-03-19, 23:52   #477
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
pomadkę nabyłam, lakieru niet bo nie mieli
Szkoda Mam 2 odcienie tego lakieru - sliczny fiolet i ciemna czekolade, gleboki braz ... powiem tyle, ze wole je od Diora (!!!), kolor jest super nasycony, BLYSZCZACY, nie matowieje, nie sciera sie, swietnie sie trzyma, szybko schnie, pedzelek super, latwa aplikacja - sama przyjemnosc !!! Kocham te lakiery ponad wszystkie do tej pory, autentycznie - dla mnie odkrycie roku

Cytat:
Stary 2010-03-25, 15:54   #478
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Slonka moje mam bazę top secret z kodem G9ECA - dekalkulator pokazuje 2000r. wiem że nie nie realna data a zatem podróba czy jak

dziękuję za pomoc
Ja stawiałabym na 2009 Przedzwoń sobie może do jakiejś perfumerii, żeby się upewnić. Bo głowy nie dam

Widziałyście nowe pojedyncze cienie? Chętnie przygarnęłabym cały pierwszy rząd

http://www.temptalia.com/ysl-eye-eve...lia+(Temptalia)
RedShine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:11   #479
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja stawiałabym na 2009 Przedzwoń sobie może do jakiejś perfumerii, żeby się upewnić. Bo głowy nie dam

Widziałyście nowe pojedyncze cienie? Chętnie przygarnęłabym cały pierwszy rząd

http://www.temptalia.com/ysl-eye-event-for-springsummer-2010?utm_source=feedburne r&utm_medium=email&utm_ca mpaign=Feed%3A+Temptalia+ (Temptalia)
Redi ja tez tak myślę, jutro zadzwonie - dzięki za radę

jedyneczki ysl kuszące i ten tusz, polowanie czas przygotować na tusz
Stary 2010-03-25, 16:20   #480
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Redi ja tez tak myślę, jutro zadzwonie - dzięki za radę

jedyneczki ysl kuszące i ten tusz, polowanie czas przygotować na tusz
Z tym kodem o tyle dziwne, że zawsze na początku miałam cyferkę i najdłuższy kod miał 4 znaki tylko. A to G co masz na początku nie jest może w kwadraciku?

Jedyneczki mniamuśne są, ale tusz mnie nie kusi w ogóle! Po klasycznym EFC spodziewałam się cudów, a był taki sobie. Już lepszy Everlong dla mnie. A moja koleżanka tak sie wkurzyła na EFC, że wywaliła do kosza, bo już Max Factor dawał jej lepszy efekt...
RedShine jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ysl, yves saint laurent

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości