Śliwkowy smokey by MAC - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-31, 08:23   #61
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD
Dot.: Śliwkowy smokey by MAC

Cytat:
Napisane przez mikri7 Pokaż wiadomość
Makijaz wyszedl super. Mam pytanie - czy do brazowych oczu bedzie pasowal ten makijaz? Zastanawialam sie nad kupnem takiego koloru i nie wiem czy pasuje do moich oczu. Dziekuje. Pozdrawiam.
Dzięki Wg mnie fiolet, róż pasuje do brązowych oczu, możesz zerknąć na makijaż jaki zrobiłam na mojej brązowookiej koleżance: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294609 Ale czy taki typ makijażu będzie Ci pasować to cieżko mi powiedzieć, bo nie wiem jak wyglądasz
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 21:29   #62
mikri7
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dzięki Wg mnie fiolet, róż pasuje do brązowych oczu, możesz zerknąć na makijaż jaki zrobiłam na mojej brązowookiej koleżance: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294609 Ale czy taki typ makijażu będzie Ci pasować to cieżko mi powiedzieć, bo nie wiem jak wyglądasz
Makijaz baaardzo śliczny i chyba taki jest dla mnie dobry, bo mam opadające powieki i przy otwartych oczach nie widać makijażu (tylko zewnętrzną część oka). Zazwyczaj maluje sie w ten sposób, że ciemniejszy kolor nakładam na zewnętrzną część oka. Bardzo dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.
mikri7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 22:11   #63
ropuszka23
Raczkowanie

Lokalizacja: raz z warmińsko-mazurskiego, raz z kujawsko-pomorskiego

No tak, jak już wcześniej wspomniałam gdzieś w poście

Szczęśliwy i piękny ten, kto używa MAC'a

Poza wcześniejszymi komentarzami, dodam tylko, że bardzo podoba mi się rozjaśniona cera, idealne 'muśnięcie różu' i oczywiście mój faworyt - czyli "świecące cienie"

czyli YES YES and one more time YES

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Ach... i jeszcze ...

Może moje pytanie nie zabrzmi adekwatnie, ale z ciekawości

czy masz takie niebieskie oczy z natury czy mogłabym sobie też takie nadać używając soczewek ? przyznam, że wygląda to dosyć efekciarsko

off topic : mało mnie przysłów ruszyło:

"Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się."

ale to jest zaaa***iste

ropucha pozdrawia!
ropuszka23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 23:25   #64
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Hey Yenn
Nom, Pięknie jami jami

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:25   #65
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez mikri7 Pokaż wiadomość
Makijaz baaardzo śliczny i chyba taki jest dla mnie dobry, bo mam opadające powieki i przy otwartych oczach nie widać makijażu (tylko zewnętrzną część oka). Zazwyczaj maluje sie w ten sposób, że ciemniejszy kolor nakładam na zewnętrzną część oka. Bardzo dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.
Jak masz opadające powieki, to polecam tzw. banana - to jest właśnie tak jak sie malujesz Cała powieka ciemna teoretycznie też może być, ale trzeba z tym bardzo uwazać, zeby nie otrzymac efektu oka zapadajacego się w głowę; najlepiej rozjaśnić chociaż wewnętrzny kącik oka.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ropuszka23 Pokaż wiadomość
No tak, jak już wcześniej wspomniałam gdzieś w poście

Szczęśliwy i piękny ten, kto używa MAC'a

Poza wcześniejszymi komentarzami, dodam tylko, że bardzo podoba mi się rozjaśniona cera, idealne 'muśnięcie różu' i oczywiście mój faworyt - czyli "świecące cienie"

czyli YES YES and one more time YES

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Ach... i jeszcze ...

Może moje pytanie nie zabrzmi adekwatnie, ale z ciekawości

czy masz takie niebieskie oczy z natury czy mogłabym sobie też takie nadać używając soczewek ? przyznam, że wygląda to dosyć efekciarsko

off topic : mało mnie przysłów ruszyło:

"Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się."

ale to jest zaaa***iste

ropucha pozdrawia!
Mam taki naturalny niebieski kolor oczu Nosze co prawda soczewki, ale całkowicie bezbarwne. U mnie jest silny kontrast między tęczówką a jej obramowaniem, poza tym moje oczy zmieniaja kolor w zależności od oświetlenia, makijażu oraz humoru. Jak zerkniesz na moje makijaże to sama zobaczysz, ze kolor przechodzi od lekkiej zieleni, przez szarość aż po intensywny błękit A cytat kocham

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Hey Yenn
Nom, Pięknie jami jami
Hej hej Rei, fajnie że wpadłaś Jak ja dawno nie widziałam Twojego makijażu
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2009-04-02 o 14:26
Stary 2009-04-02, 14:31   #66
Kwapis.
Rozeznanie

Ślicznie wygladasz w tym makijazu

Być normalna. Niemożliwe !

Kwapis. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 18:02   #67
Siuniaaa
Wtajemniczenie

zbieram szczękę z podłogiCUDOWNIE!! !! też chcę taki talent wszystko jest idealne!! wyglądasz pięknie!
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 16:59   #68
Natek89
Zadomowienie

Fantastycznie to wygląda....
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:37   #69
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez Kwapis. Pokaż wiadomość
Ślicznie wygladasz w tym makijazu
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
zbieram szczękę z podłogiCUDOWNIE!! !! też chcę taki talent wszystko jest idealne!! wyglądasz pięknie!
Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Fantastycznie to wygląda....
Dziękuję

Odpowiedz

Tagi
mac, makijaż, smokey

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości