Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do fryzjerki

Notka

Pytania do fryzjerki Tutaj możesz uzyskać odpowiedź na pytania o stylizację fryzury, farbowanie, higienę i pielęgnację włosów.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-24, 12:04   #1
Elfryd
Raczkowanie

Odcienie Joanny a kolor na opakowaniu...

Witam,
Bardzo spodobał mi się efekt jaki dał na moich włosach szampon 4-8 myć Multi color effect o odcieniu "Naturalny blond" i postanowiłam że zrobię sobie taki kolor na stałe. Ale kiedy znalazłam farbę trwale koloryzującą Joanny "Naturalny blond" (Multi cream color) okazało się że pani na opakowaniu farby ma całkiem inny kolor włosów niż pani na opakowaniu szamponu

i tu moje pytanie, czy kolor farby wyjdzie mi na włosach taki sam jak kolor szamponu, czy są to dwa różne odcienie o tej samej nazwie? :|

i jeszcze jedno pytanie co do farb joanny... "Słodkie cappucino" z serii Naturia color to odcień ciepły czy zimny? Bo na opakowaniu wydaje się zimny a gdy oglądam go na necie to jest ewidentnie ciepły...

pytam bo mam ciepły odcień włosów i za każdym razem jak nakładałam zimny to wychodziły zielonkawe...
Elfryd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:27   #2
Edi5555
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Odcienie Joanny a kolor na opakowaniu...

Hmm... ja z tymi farbami mam niemiłe doświadczenia bo kolor z opakowania wcale nie pokrył się z tym co miałam potem na włosach i z pewnością nie było w tym mojej winy bo wszystko odbyło sie dokładnie wedle wskazań farba ufarbowała moje włosy na niebiesko a miał być blond moje włosy nie były wcześniej farbowane farbą ziołową więc nie znajduję przyczyny dodatkowo farb Joanny nie polecam z powodu rzadkiej konsystencji w pewnym momencie zaczyna kapać poza tym okropnie niszczy włosy a jedyny plus to taki że jest bardzo trwała tego niebieskiego koloru ciężko się było pozbyć
Edi5555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:35   #3
Elfryd
Raczkowanie

A ja właśnie dlatego pytam o farby joanny, że jako jedyne ładnie wychodzą na moich włosach, reszta żółknie po tygodniu, a to wszystko dzięki szampańskiemu blondowi palette
Elfryd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:43   #4
Edi5555
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

a jakie masz swoje naturalne włosy? ja odcienie żółci jak mi raz taki wyszedł właśnie po farbie palette przemieniałam w blond za pomocą szamponu welli do włosów siwych i blond dawał fajny platynowy efekt
Edi5555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:00   #5
Agula 88
Zakorzenienie

Ja jestem zadowolona z tej farby ponieważ nie niszczy włosów ale że wybieram czarny bez to raczej nie wyjdą mi cuda na głowie bo to ciemna farba, co do jaśniejszego koloru moja koleżanka wybrałała jakiś brąz a wyszedł jej rudo -blond- brązowy z przewagą na rudy. Gdy wybrała sie do fryzjera po 2 tygodnie wyszły jej spokojnie blond pasemka więc moim zdaniem nie jest to zbyt silna farba .
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:20   #6
paulinka_22
Rozeznanie

GG do paulinka_22

to mnie teraz nastrasyzłyście,ja kupiłam sobie orzechowy brąz i na próbkach wygłądał ładnie,a teraz boję się,żeby mi rude nie wyszły Nie wiesz jakim brązem farbowała Twoja koleżanka? Czy któraś z Was miała własnie orzechowy brąz? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie jak wychodzi na włosach.
paulinka_22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:22   #7
vanadis
Wtajemniczenie

orzechowy braz ładnie wychodzi.mi się nie podobał bo chciałam ciemny kolor a tylko ten orzech byl w sklepie, wiec za jasne wyszły. ogólnie farba ok za te 5zł spokojnie mozesz przefarbować, farba i tak schodzi z włosów <przynajmniej z moich>
vanadis jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 13:19   #8
Agula 88
Zakorzenienie

koloru nie pamiętam ale każde włosy reagują inaczej , może wyjdzie Ci ładny kolorek .Pamiętaj że zawsze tak jest nieważne jaka to firma- idealnie identycznie Ci nie wyjdzie jak na opakowaniu zawsze ciut będzie odbiegał .Mam nadzieje że będziesz zadowolona.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 23:44   #9
ojejka89
Zadomowienie

ja rowniez farbuje wlosy joanna i poki co nie narzekam. najpierw mialam orzechowy braz, wyszedl lekko rudawy ale mi sie podabl. tylko szybko wyblakl na prawie marchewkowy, od slonca chyba... wiec przez dluzszy czas mieszalam orzechowy braz i palona kawe (potrzebuje 2 tubki farby na wlosy) niestety zaczynam miec problemy...kiedy farbuje wlosy to koncowki wydaja sie zbyt ciemne, prawie czarne(oczywiscie po kilku myciach jest oki) staram sie trzymac farbe krocej ale w rezultacie i tak koncowki sa za ciemne a odrosty lekko rudawe... wiec pomyslalam ze moze by tak kupic jedna tubke farby palona kawe i polozyc na osame odrosty...? co wy o tym myslicie? z natury wlosy mam pospolite, taki jsny braz, ja na to mowie myszowate;p odrosty przy takim cieplym brazie wygladaja na siwe... wiec nieciekawie...

i ogolnei to wpadl mi do glowy ejszcze jeden pomysl... moze by tak uzyc farby slodkie cappucino...? mam zielone oczy i jasna oprawe, wiec chyba by pasowal, tym bardziej ze mam naturalny jasny braz... ale tu rodzi sie kolejne pytanie: czy na moje takie czekoladowawe teraz wlosy chwyci ta farba...? czy najpierw powinnam je jakos rozjasnic...? bardzo prosze o pomoc... ktory pomysl bedzie lepszy...?
ojejka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pytania do fryzjerki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości