Jak pod kosiarka;( wloskiiii - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-27, 15:17   #31
karla_92
Zakorzenienie

Dot.: Jak pod kosiarka;( wloskiiii

Cytat:
Napisane przez Perelkowaa Pokaż wiadomość
Tak tak..właśnie juz kilka dni wertuje posty w poszukiwaniu jakiegoś specyfiku..tylko, że juz sama nie wiem który powinnam wybrać :wrr
Najlepiej wszystko A tak serio najlepiej kombinowac na wlasną ręke, czyli domowe maseczki, wcierki, płukanki, picie pokrzywy itp. Jesli nie dysponujesz zbyt duzą gotówką to na poczatek popróbuj ziół, olejku rycynowego, nafty, olejków eterycznych, drożdzy, jajka. Z tanich preparatów wydaje sie być dobra odżywka Farmona Jantar - ma sporo ekstraktów i aminokwasów odpowiedzialnych za wzrost. Możesz też zaopatrzyc sie w ekstrakty lub inne substancje ze sklepu internetowego www.thanatos.com.pl. Na porost polecane sa np. skórka jabłek, skórka/pestki winogron, kofeina, piperyna z których wlasnorecznie robisz wcierki. Często chwalony jest tez Nisim Fast (szampon+odżywka) ale zestaw kostuje ok. 100zł
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:04   #32
Perelkowaa
Raczkowanie

Noo jeśli już wybrać to zdecydowanie 1wsza .. wiesz, zalezy od ścięcia i uczesania, może wystarczy abyś zaczęła o nie bardziej dbać i wycieniować pazurkami;>. Ej! Za to ja wyglądam teraz jak sierotaaa..ostatniaa...;(

Oooo Karla;o!.. Pewnie, że finansów brak,ost wydałam na fryzjera który miał mnie ladnie ostrzyci wyszło jak wyszło.. Yhmm.. Tak olejek ale czytałam żeprzyciemnia włoski;>a Seboradin/m?;>. Chyba na początek zakupie tą Jantarke.. ;*

Perelkowaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:12   #33
gothic_lencia
Zadomowienie

zrobiłam podobna głupote,a nawet większą - wyglądałam jak przybłęda:
skróciłam samodzielnie włosy -najgorzej grzywkę - do 1cm!!! i oczywiście głupia,nieświadomo działania zlałam włosy rozświetlaczem (mam braz kłaczki(...wyszły rudo-pomaranczowo-złote

o reakcji znajomych chyba nie muszę pisać <lol2>

a mnie fryzjerka teraz też brzydko obcieła;/
Stary 2008-04-27, 16:20   #34
Perelkowaa
Raczkowanie

Gothic_lencia_o janiemoge;O;oO;o!;p.. Jak to przeżyłas;wow;p. No a z rozjaśniaczami i farbami to ja tez mam juz zapas historii.. Zakupuje Jantarrrrrr i pokrzywee!!! Rosnąć rosnąćć!!

Stary 2008-04-27, 16:24   #35
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Oooo Karla;o!.. Pewnie, że finansów brak,ost wydałam na fryzjera który miał mnie ladnie ostrzyci wyszło jak wyszło.. Yhmm.. Tak olejek ale czytałam żeprzyciemnia włoski;>a Seboradin/m?;>. Chyba na początek zakupie tą Jantarke.. ;*
Seboradin też jest polecany Ale oprócz tego polecam co tydzien zrobic sobie tą maseczke z tyg skladników które wymienilam (olejki, nafta, jajko, drożdze) i 3-4 razy w tyg robic wcierki z ziół (tylko musisz juz doczytac które beda dobre na porost) bo wbrew pozorom to naprawde duzo daje Co do olejku to różne opinie sie spotyka. Ja czytalam że przyciemnia tylko optycznie, dlatego że domyka łuski, regeneruje wiec to daje taki efekt. U siebie żadnego przyciemnienia nie zauważylam, a stosuje go juz dlugo (mam wlosy ciemny blond).

O widze że pokrzywke masz w planach, bardzo dobry wybór Mi wlosy po niej "skoczyły" niesamowicie Rozumiem że chcesz ją pic tak? Jak cos to jest o niej wątek Klub PP - pijaczek pokrzywy
Stary 2008-04-27, 16:27   #36
pani-jesień
Zakorzenienie

Perelkowaa,weź się w garść, dziewczyno, i przestań się zachowywać jak 5-latka. Rozumiem, że jesteś podłamana nadmiernym skróceniem czupryny, ale bez przesady! Włosy nie ręka, odrosną. A Ty zachowujesz się tak, jakby spotkała Cię wielka życiowa tragedia.
Stary 2008-04-27, 16:30   #37
Perelkowaa
Raczkowanie

Okkej.. w takim razie od jutra kuracja pogrubiajaca;p.. Eh.. Będe musiałą narazie zadowolić się Jantarką pokrzywką i maseczka.. mam nadzieje że choć odrobine poradzi. A możesz mi tylko napisać jak Ty wyrabiasz tą maseczke;> wszystko siup do miseczki jajko cale drozdze suche wlac nafte i olejku ij uz;p?

Stary 2008-04-27, 16:33   #38
Perelkowaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Perelkowaa,weź się w garść, dziewczyno, i przestań się zachowywać jak 5-latka. Rozumiem, że jesteś podłamana nadmiernym skróceniem czupryny, ale bez przesady! Włosy nie ręka, odrosną. A Ty zachowujesz się tak, jakby spotkała Cię wielka życiowa tragedia.

Nie ma to jak kopala w dupala cooo;>. Poo czesci i masz racje innych tragedii nie mam więc tą sie przejmuję. To trzeba przeżyć proszę Panią Jesien;P

Stary 2008-04-27, 17:33   #39
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Okkej.. w takim razie od jutra kuracja pogrubiajaca;p.. Eh.. Będe musiałą narazie zadowolić się Jantarką pokrzywką i maseczka.. mam nadzieje że choć odrobine poradzi. A możesz mi tylko napisać jak Ty wyrabiasz tą maseczke;> wszystko siup do miseczki jajko cale drozdze suche wlac nafte i olejku ij uz;p?
Daje całe jajko, dużą łyżke nafty i olejku rycynowego, kawalek drożdzy (taką kostke żeby sie zmiescila na tej łyżce) i po pare kropli olejku rozmarynowego i tymiankowego. Później mieszam to palcami - niezbyt przyjemna sprawa, ale łyżką nie da sie tego zabardzo rozrobic, no i nakladam na skore, trzymam 30-60 min i myje 2 razy szamponem Na początek daj może jednak po 2 łyżki nafty i olejku, albo dodaj 1 łyżke cytryny i 1 mleka bo może wyjsc troche za malo tej mikstury. Mi ledwo ledwo wystarcza
Stary 2008-04-27, 17:51   #40
jaa150
Zadomowienie

Karla to naprawdę coś pomaga, bo ja jakoś temu mało wierze. Zdaje mi się że każdy ma zakodowane czy coś tam ile cm. włosy na miesiąc rosną.
Ile tobie rosły przed użyciem tego, a ile po użyciu? Mi rosną około 2 cm, a nie robię w tym kierunku nic.
jaa150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:07   #41
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jaa150 Pokaż wiadomość
Karla to naprawdę coś pomaga, bo ja jakoś temu mało wierze. Zdaje mi się że każdy ma zakodowane czy coś tam ile cm. włosy na miesiąc rosną.
Ile tobie rosły przed użyciem tego, a ile po użyciu? Mi rosną około 2 cm, a nie robię w tym kierunku nic.
Na sobie nie moge potwierdzic, ale widze po opiniach innych dziewczyn Są takie którym wlosy rosną nawet 3 razy szybciej niz normalnie wlasnie po stosowaniu różnych takich specyfików, ale żeby zauważyc efekty to trzeba byc systematycznym i cierpliwym. Jedna wizazanka zaobserwowala 6cm przyrost w ciagu 3 tyg przy stosowaniu Nisimu, druga tyle samo w miesiac przy stosowaniu różnych innych specyfików o których wczesniej pisalam (m.in sok z rzepy, seboradin, jakies ampułki chyba), a wlosy rosły jej 2cm na miesiac. Ale sa też niestety takie u których nic nie dziala (jak narazie) i z tym sie trzeba liczyc. Każdy oranizm jest inny i każdy inaczej reaguje U mnie rosna bardzo wolno, ale nie robie z nimi nic szczególnego. Tą maseczke stosuje niezbyt regularnie wiec nie ma sie co dziwic Teraz rozpoczne zmasowany atak na nie (w celu wzmocnienia i zagęszczenia przy okazji) - kupilam nową odżywke (wlasnie tego jantara), zmusze sie do regularnego robienia tych mikstur i płukanek, pokombinuje może cos ze skórką jabłka i jak chcesz to zdam Ci relacje ile urosną np. po miesiacu takiej kuracji Aha i jeszcze jedno. Wlosy musza miec czass na odpoczynek czyli np. po miesiacu przyśpieszania trzeba im dac na troche spokój np. tez miesiąc, a potem na nowo zagonic je do wzrostu
Stary 2008-04-27, 18:11   #42
Perelkowaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Daje całe jajko, dużą łyżke nafty i olejku rycynowego, kawalek drożdzy (taką kostke żeby sie zmiescila na tej łyżce) i po pare kropli olejku rozmarynowego i tymiankowego. Później mieszam to palcami - niezbyt przyjemna sprawa, ale łyżką nie da sie tego zabardzo rozrobic, no i nakladam na skore, trzymam 30-60 min i myje 2 razy szamponem Na początek daj może jednak po 2 łyżki nafty i olejku, albo dodaj 1 łyżke cytryny i 1 mleka bo może wyjsc troche za malo tej mikstury. Mi ledwo ledwo wystarcza
O kurcze długo.. Dziekuje Ci slicznie, dobra Ty

Cytat:
Ea jeśli Ci tak same od siebie 2cm rosną to ja już wiem dlaczego Ty taka optymistka. To weś sobie lej To i Tamto i jeszcze Tamto..to będziesz miała przyrost (tutaj chciałabym wstawić imię ale że nie znam to nic nie będzie, bo chciałam zdrobniale a od Jaa150 to nie wiem jak;P)

Stary 2008-04-27, 18:18   #43
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma to jak kopala w dupala cooo;>. Poo czesci i masz racje innych tragedii nie mam więc tą sie przejmuję. To trzeba przeżyć proszę Panią Jesien;P
W sumie to dobrze, że Twoim największym problemem są za krótkie włosy
Co do tego zdania: "To trzeba przeżyć proszę Panią Jesien;P" to pewnie się zdziwisz, ale przeżyłam coś podobnego 2 lata temu, podczas wakacji, obcięłam włosy sięgające prawie do pasa, do długości takiej, że ledwo mogłam zrobić kucyka A zdecydowałam się na to, bo... było mi gorąco Miałam praktyki, żar lał się z nieba, miałam rozpuszczone włosy i czułam się jak w jakiejś pelerynie W mojej głowie pojawiła się myśl: "zetnę bezlitośnie!", wysłałam SMSa do chłopaka, żeby go przygotować psychicznie, wróciłam do domu, wzięłam kasę i pobiegłam do fryzjera. Wprawdzie zrobiło mi się chłodniej i podobałam się sobie ale... żałowałam A jeszcze bardziej żałował mój TŻ. Od razu postanowiłam zapuszczać.
Teraz moje włosy sięgają do łopatek, a mnie znów korci, żeby obciąć mniej więcej do ramion, z babami tak zawsze
Stary 2008-04-27, 18:22   #44
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
O kurcze długo.. Dziekuje Ci slicznie, dobra Ty
Polecam sie na przyszłość
Stary 2008-04-27, 18:28   #45
jaa150
Zadomowienie

Cytat:
Ea jeśli Ci tak same od siebie 2cm rosną to ja już wiem dlaczego Ty taka optymistka. To weś sobie lej To i Tamto i jeszcze Tamto..to będziesz miała przyrost (tutaj chciałabym wstawić imię ale że nie znam to nic nie będzie, bo chciałam zdrobniale a od Jaa150 to nie wiem jak;P)
Karolina jestem Wiem dziwny nick mam.
Ale co mi z tych 2 cm. jak się skręcają i nie widać tej długości. Już po wakacjach będę mogła związać <jupi> Do tych wcierek to nie jestem raczej przekonana, chyba se zakupie szampon z czarnej rzepy i zacznę pić pokrzywę ( już od pewnego czasu śledzę wątek o szybszym poroście włosów) Narazie staram się jak najmniej prostować, bo muszę codziennie, więc tylko w weekend se trochę odpoczywają, a w wakacje to już nie ruszę prostownicy, bo se spale włoski do końca. Na koniec sierpnia gdzieś tak pójdę przyrównać troszeczkę i znowu będę nosiła kręcone :P
Ty i tak masz lepiej, masz proste, a moje się skręcają, nie nawidzę tego, czy nie mogłabym mieć prostych jak większość ludzi? Ścięłam je dlatego że ich nie lubiłam, że niby od nasady mi się nie kręcą, to będę miała proste. I co mi wyszło, jak spojrzałam w lusterko to błyskawiczne polubiłam swoje długie włosy, których niestety już nie miałam :/
Teraz już je będę lubić, tylko niech odrosną, mogą się kręcić, ale niech odrosną!!!
A prostownicy jestem pewna w nowym roku szkolnym nie ruszę, mam już jej teraz serdecznie dość.
Stary 2008-04-27, 18:33   #46
Perelkowaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
W sumie to dobrze, że Twoim największym problemem są za krótkie włosy
Co do tego zdania: "To trzeba przeżyć proszę Panią Jesien;P" to pewnie się zdziwisz, ale przeżyłam coś podobnego 2 lata temu, podczas wakacji, obcięłam włosy sięgające prawie do pasa, do długości takiej, że ledwo mogłam zrobić kucyka A zdecydowałam się na to, bo... było mi gorąco Miałam praktyki, żar lał się z nieba, miałam rozpuszczone włosy i czułam się jak w jakiejś pelerynie W mojej głowie pojawiła się myśl: "zetnę bezlitośnie!", wysłałam SMSa do chłopaka, żeby go przygotować psychicznie, wróciłam do domu, wzięłam kasę i pobiegłam do fryzjera. Wprawdzie zrobiło mi się chłodniej i podobałam się sobie ale... żałowałam A jeszcze bardziej żałował mój TŻ. Od razu postanowiłam zapuszczać.
Teraz moje włosy sięgają do łopatek, a mnie znów korci, żeby obciąć mniej więcej do ramion, z babami tak zawsze
O prosze, następna - bo jej było gorąco hihi. No i plus że Ci sie chociaz podobało bo mi sie nie podoba;p nawet kuca nie moge zrobić, Nobla chyba powinien dostać wynalazca wsówek;lol. A róbbbta co chceta z włoskami oby było ladnie;P
PS. Ja marzę o włosach do ramion;o;o.

Cytat:
Polecam sie na przyszłość
Rezygnacji z Twoich rad nie mam w planach. Jutro lece na zakup i po czasie zdaje relacje jak tam z moja deprechą..ii wloskami noo;p

Stary 2008-04-27, 18:40   #47
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Karolina jestem Wiem dziwny nick mam.
Ale co mi z tych 2 cm. jak się skręcają i nie widać tej długości. Już po wakacjach będę mogła związać <jupi> Do tych wcierek to nie jestem raczej przekonana, chyba se zakupie szampon z czarnej rzepy i zacznę pić pokrzywę ( już od pewnego czasu śledzę wątek o szybszym poroście włosów) Narazie staram się jak najmniej prostować, bo muszę codziennie, więc tylko w weekend se trochę odpoczywają, a w wakacje to już nie ruszę prostownicy, bo se spale włoski do końca. Na koniec sierpnia gdzieś tak pójdę przyrównać troszeczkę i znowu będę nosiła kręcone :P
Ty i tak masz lepiej, masz proste, a moje się skręcają, nie nawidzę tego, czy nie mogłabym mieć prostych jak większość ludzi? Ścięłam je dlatego że ich nie lubiłam, że niby od nasady mi się nie kręcą, to będę miała proste. I co mi wyszło, jak spojrzałam w lusterko to błyskawiczne polubiłam swoje długie włosy, których niestety już nie miałam :/
Teraz już je będę lubić, tylko niech odrosną, mogą się kręcić, ale niech odrosną!!!
A prostownicy jestem pewna w nowym roku szkolnym nie ruszę, mam już jej teraz serdecznie dość.
Ja też Karolina A prostownice odstaw, wyjdzie Ci na zdrowie Ja też juz jakis czas nie prostuje, a nawet nie jakis tylko pół roku
Stary 2008-04-27, 18:45   #48
jaa150
Zadomowienie

Cytat:
Ja też Karolina A prostownice odstaw, wyjdzie Ci na zdrowie Ja też juz jakis czas nie prostuje, a nawet nie jakis tylko pół roku
Miło mi, chciałbym ale nie mogę, w kręconych (krótkich!) wyglądam tragicznie. Odstawię jak troszeczkę odrosną i tak ograniczam się do grzywki, bo z tyłu raczej nie ma czego prostować nie przypalając palców

Cytat:
Napisane przez Perelkowaa
Nobla chyba powinien dostać wynalazca wsówek
Masz rację, narazie mam ich tylko ze 30, różne kolory, a ani jednej czarnej hihi, niedługo znowu muszę nabyć, w najbliższym czasie się przydadzą...
Stary 2008-04-27, 19:14   #49
Perelkowaa
Raczkowanie

Karolina-jaa150 ja tylko same czarne;p..A nie zły pomysł z tymi kolorowymi chyba sobie zafunduje. No niby mam troszke lepiej..A chcem takiprzyrost jak Ty;O. Hehe widze, że też zaczynasz kuracje, do dzieła:cwaniak:.

Dostałam tylko Seboradin..a tak chciałam tą Jantarke.. no nic trzeba prubować ide pic]:cwaniak:

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-05 o 00:34
Stary 2008-04-29, 16:44   #50
jaa150
Zadomowienie

Co tu tak cicho ostatnio?
Stary 2008-04-29, 18:15   #51
Perelkowaa
Raczkowanie

No to Ty:p mówiłam Ci wracaj.. Zaczęłas pić zioło;p?

Stary 2008-04-29, 18:22   #52
jaa150
Zadomowienie

Narazie coś z drożdżami i pokrzywę, a ty?
Stary 2008-04-29, 18:40   #53
Perelkowaa
Raczkowanie

A no, ja pokrzywke i drożdże pijem, drozdze na włoski i Seboradim.. i modle się o porost.. e ta pokrzywka pycha;O

Stary 2008-04-29, 22:05   #54
jaa150
Zadomowienie

A ja mam teraz fazę zadowolenia, mam już przydługą grzywkę <hura> (koleżanka mi powiedziała żebym se coś z nią zrobiła, niech lepiej na swoją patrzy moja jest na bok i już)której narazie nie zetnę, bo ona ma chyba ze 4 stopnie i tylko jeden jest za długi. Znaczy nie zetnę jej wcale, bo nie chcę już grzywki przynajmniej na czoło.
I na dodatek mogę zrobić 2 mini kucyki, bez 2 najkrótszych stopni, tych na górze, tylko gdyby nie ten jeden włosek sterczący na dole, chyba potraktuję go wsuwką, chociaż to będzie dziwnie wyglądać... ale co mi tam
Dzisiaj inna koleżanka błagała mnie żebym wcale nie ścinała włosów, bo ona kooocha loczki haah

Boję się że jak pójdę do fryzjera za kilka miesięcy to coś mi strzeli do głowy i owalę się jeszcze krócej niż mam na 2-4 cm. Chyba kogoś ze sobą wtedy zabiorę, tak dla bezpieczeństwa
Stary 2008-04-29, 22:29   #55
Perelkowaa
Raczkowanie

ha ha ha, a nie jest zły pomysł z tym powiernikiem do fryzjera. No noo to ładnie, kurcze mać, to ja zacieram rączki żeby Ci tez napisac 'faza zadowolenionwaaaaaa'. A traktuj je, będą wkońcu spięte;D. Ja tam już nigdy nie będe potrzebowała powiernika,zeby mnie bronił przed głupotą(czyt.fryzjer) i też nie chce juz grzywki oohh jejj..kiedy do tego dojdzie..ale dojdzie

PS.ja tylko wkolko Wizaz Wizaz..a za mnie na mature to kto sie pouczy:glupek:

Stary 2008-04-30, 17:05   #56
jaa150
Zadomowienie

A z czego zdajesz?
Stary 2008-05-01, 13:43   #57
Perelkowaa
Raczkowanie

biologiiiia;o.

Stary 2008-05-03, 12:14   #58
joyka
Raczkowanie

Perelkowaa, też właśnie zdaję maturę tylko z czego innego

Ja miałam włosy za łopatki i jakiś czas temu coś mi strzeliło do głowy i zrobiłam cobie boba - najdłuzsza część sięgała końcówki ucha. Podobało mi się przez pierwsze 10 minut, potem się załamałam i zrozumiałam, jakie głupstwo zrobiłam Aktualnie jestem na etapie zapuszczania, włosy mam juz tak 3 cm za brodę. Najgorsze jest to, ze rosną mi tylko 1 cm na miesiac Aktualna fryzura juz mnie meczy, włosy kompletnie mi się nie układają . Planuję fryzjera pod koniec czerwca (wtedy chcę także zmienić kolor z blondu na czekoladowy brąz i teoretycznie powinnam mieć juz włosy do ramion) ale strasznie ię boję, że fryzjerka podczas odświeżania fryzury (zamierzam jej powiedzieć, ze nie chcę obcinać niczego z długości) obetnie mi te parę zapuszczonych cm :/
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 13:21   #59
Perelkowaa
Raczkowanie

Joyka_ 3cm za brode? Jejjj takiej długości włosy są moim jedynym marzeniem aktualnie.. (chca nie chcac nie potrafie przestac patrzec w lustro i myslecjak strasznie wygladam;/).
No widzisz..pierwszy raz w zyciu mam krótkie włosy i nigdy chyba nie zrozumiem dlaczego kobiety tną sie tak z własnego wyboru (sprostuje, na poczatku marca usiadłam przed lustrem mając włosy do pasa i sie tak ostrzygłam krzywo ze oooOoOoo;/! czekałam 2 miechy troszke odroslo,umówiłam sie z fryzjerka aby mi je wyrównała, ale wtedy to juz kompletnie mnie tak oszpeciła że pożal sie Boze[jeszcze krócej nizja sama sie sciełam].. ..). Właśsnie mnie tez bardzo męczy,codzien msze wstawac rano, zeby je umyc ułozyc pospinac 15 wsówkami które ledwo sie trzymają, bo w rozpuszcoznych wygląam jak chłopak. Wiesz może jednak nie ścinaj ich pospinaj albo jescze poczekaj aby wiecej odrosło;> Ja sie tak zraziłam do fryzjera,taki mnie teraz strach ogarnia dosłownie;P kiedy pomysle ze bede musiala za kilka mies sie wybrac do niego;o.. Nie obcinam, bede je spinać,ale mają rosnąć.

Stary 2008-05-04, 20:09   #60
Perelkowaa
Raczkowanie

Karolaaa;>..czemu płakasz przeciez niedawno pisałaś Faza Zadowalająca. Nie nie! wiem o czym mówisz, ja tez stercze przed lustrem i sie nie podobam samej sobie, ale fryzjerom nie!;P. Tak sobie mysle, i ciagle stawiam przed oczami obraz jak moge wygladac za 2-3 miesiace..:bujawobłokach: to się jakoś doładowuję .. Daj im odrosnąć, teraz jest zle wiem:/ ale moze bedzie lepiej.. i nie prostuj, zwijaj wsówkami jak ja..ehhh spinkomankii. Tak tak, rób to dalej, ja nie zamierzam przerwac mojej kuracji, zaraz lece zaparzyc pokrzywke, liczy sie kazde pol cm;p.
Wiesz dokładnie nie mierzyłam, i nie mam narazie zamiaru mierzyć bo aż sie boję ze jak zobacze długosc na linijce to sie znów bardzo załamie na kilka dni;/. I wiesz..ja juz za uszka spokojnie zakładam:cwaniak: ..tylko z tyłu to jak babcia mówie Ci;/..nie jestem zadowolona, kiedy juz wkoncu bede pierwszy raz naprawde zadowolona dam znac.
Huhu..wiec szybko krotka historia mojej przygody;p; 6 luty sama sciełam i to koszmarnie krotko, czekalam mies i wiesz ze duzo odroslo wiec poszłam aby fryzjerka mi je wyrównała, jezus maria zrobiła mi jakas płetwe z tylu a z przodu najdłuzsze nawet nie do brody;/, czekałam znów miesiac..i Ona do mnie'ojej ta pletwe chyba trzeba sicac?taka smieszna' ..co za kobieta!!!!!jezuulaboga : sama na ta rybia fryzure wpadla a teraz ze sciac;/.. No i teraz jak juz mnie uje***a to koniec..i to był dzień 24kwiecień więc to jak dla mnie krótki czas aby sie przyzwyczaic..

PS.Prosze przeczytaj to..to chyba moja pierwsza tak długa produkcja na Wizażu hi

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości