co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-06-01, 11:00   #31
ANDZIA7359
Raczkowanie

Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja używam obecnie oliwki babydrem z rosmanna,kupiłam taka maluśką buteleczke 50ml na spróbówke,skóra faktycznie jest po niej nawilżona,a żeby szybciej się wchłoneła to po prostu nakładam jej mało.
ANDZIA7359 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 19:39   #32
Blue Jeans
Raczkowanie

Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja kocham oliwki.
Używam na kilka sposobów :
-po prysznicu na mokre ciało, przed wycieraniem, jak nie mam czasu na balsam,
-po prysznicu leję wodę do wanny z dużą porcją oliwki i tak sobie leżę i leżę i się masuję. Bardzo relaksujące, uwielbiam to, jak mam więcej czasu, szczególnie weekendami, wybieram ten sposób,
-po nabalsamowaniu, jak krem już wsiąknie, natłuszczam trochę skórę oliwką - stosuję na co dzień, opcja nr 1 jak nie mam czasu, opcja nr 2 jak mam za dużo czasu, a opcja numer 3 na co dzień.
Używam też do masażu.
Blue Jeans jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 17:53   #33
I_Love_Cosmetology
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ewa007 Pokaż wiadomość
Tak więc nie jestem zbytnio cierpliwa by wsmarowywać w całe ciało kremy. Ostatnio pomyslałam by kupić oliwkę dla niemowląt. Skoro nie szkodzi dzieciom to czemu ma zaszkodzić ma dorosłym...chyb a świetnie nawilża. Czy może ma któraś z was doświadczenie z oliwką, opiszcie rezultaty...
Oliwka jest komedogenna, będzie zatykać pory przez co skóra nie będzie dobrze oddychać i powoduje zaskórniki.
I_Love_Cosmetology jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości