pomóżcie, proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-26, 17:40   #1
danas
Przyczajenie

Exclamation

pomóżcie, proszę

Tydzien temu poddałam moje paznokcie małej obróbce tzn. miałam nałożone tpisy (początek paznokci a reszta uzupełniona chyba żelem) i cieszyłam się nimi tylko przez kilka godzin. Dzien później byłam z reklamację jednego palca a na samym weselu odpad mi kolejny paznokieć. Łamały się w dość dziwny sosób bo odpadała jego połowa a później druga część. W tej chwili mam u jednej ręki trzy paznokcie (tipsy) u drugiej 1. No i teraz moje pytanie: czy za stan tipsów ponoszę winę ja? czy dziewczyna która mi tipsy nakładała? Zaznaczam że nie wykonywałam podczas tego tygodnia żadnej pracy która naraziłaby moje paznokietki oprócz np mycia głowy czy też kilku szklanek. Czuję się z takimi rękoma jakie mam teraz fatalnie ale ta przyjemność kosztowała mnie 120 zł i troche szkoda mi gotówki. Ze wzgledu na gości nie mogłam spędzić w gabinecie kolejnych 3 godzin więc myślę zrobić to dopiero w poniedziałek. Czy powinni mi zrobić je ponownie w ramach reklamacji czy też takie historie nie są objęte gwarancją? Pozdrawiam
danas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 22:56   #2
jagódeczka
Zadomowienie

Dot.: pomóżcie, proszę

domagaj sie zwrotu gotówki!
Ja bym się domagała a jak nie będą chcieli to cegła w szybkę po cichu i proces z powództwa cywilnego....
jagódeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 00:09   #3
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

też uważam, że powinna ci zrobic za free poprawki lub oddac kase...
Stary 2008-04-27, 10:59   #4
danas
Przyczajenie

Dzieki dziewczyny. Jutro czeka mnie z babeczką rozmowa. Pozdrawiam
Stary 2008-04-27, 21:15   #5
smileofangel
Zakorzenienie

ja bymja chyba zabila... ;] taka kase zaplacilas i tylko 1 dzien nie caly wytrzymaly? jestem w szoku ;] ja 2 razy w zyciu bylam u 'stylistki' raz bylm nie zadowolona bo zrobila mi oblesne lopatki (mam mala i krotka plytke potrzebuje kamuflaza badz odpowiedniego zatuszowania optycznego ozdobmi) a za 2 zalala mi skorki (pazry znow ze zla propocja tym razem french) i po 2 dniach mialam lekkie zapowietrzenia na 2 i pojechalam na popawke a placilamtylko 60zł ;] nie wspomne ze robilam je u babki ktora sama niby jest 'trenerką' po prostu masakra ;]
Stary 2008-04-28, 15:13   #6
danas
Przyczajenie

Tak jak wcześniej Wam pisałam byłam dzisiaj z relamacją moich pazórków. Dziewczyna próbowała zrzucić winę na mnie ale kiedy przyjrzała się im bliżej przestała mi wmawiać że jestem po jakiś pracach z silnymi środkami chemicznymi. Byłam przygotowana na rozmowę (bo trochę sobie wczoraj poczytałam i przyswoiłam temat ) więc się nie dałam. Mam położone na nowo wszystkie paznokcie i teraz chyba laseczka się poostarała. Niestety nie do końca była to usługa darmowa i zaplaciłam jak za uzupełnienie (50 zł) każdy paznokieć jest nowy. Sama nie wiem czy to dobra transakcja czy nie bo jak policzę poprzednią usługę i dzisiejszą to pazury sporo mnie kosztują Obym tylko teraz dłużej sie nimi cieszyła
Stary 2008-04-28, 21:20   #7
jagódeczka
Zadomowienie

dyplomatka...
Ja bym nakrzyczała
Stary 2008-04-28, 22:26   #8
danas
Przyczajenie

trochę się bałam że znowu zrobi na odpieprz więc nie chciałam ani jej ani siebie zrażać jednak widziam że dziewczyn podchodzi z sercem i faktycznie starała się. No cóż nie chcę chwalić słońc przed zachodem.... mam jednak nadzieje że teraz trochę dłużej je ponoszę. Dzisiaj dowiedziałam sie od znajomej że są gabinety gdzie za usługę płaci się 60 zł a nie powyżej 100. Ale mówi się trudno - sama ten gabinet wyszukałam
Stary 2008-04-28, 22:50   #9
jagódeczka
Zadomowienie

są i takie gdzie sie płaci 250 a gwarancji też nie masz....
Stary 2008-04-29, 22:45   #10
danas
Przyczajenie

No cóż takiej kasy bym nie dała. A tak nawiasem mówiąc - nadal wszystkie się trzymaja i łapię się na tym że często na nie zerkam
Teraz sprawa priorytetowa to moja bużka - dziewczyny macie jakieś sposoby na zmarszczki????? cholerka po zimie diabli wiedzą skąd ale namnożyło ich się trochę
Stary 2008-04-30, 08:14   #11
Maxsia_
Rozeznanie

jest od teggo osobne forum, mysle ze bardzo wiele znajdziesz tam na ten temat, my mozemy ci zaakrykować te zmarszczki
Stary 2008-04-30, 10:12   #12
danas
Przyczajenie

HEHEHE może faktycznie to by cos zmieniło? dzięki za radę, już znalazłam te forum i zaczęłam wczoraj trochę czytać. Dziewczyny są rewelacyjne i dużo się z tej lektury dowiedzialam chociaż przegladałam wyrywkowo. Pozdrawiam i milutkiego dnia
Stary 2008-05-04, 12:46   #13
dusiaczekk
Przyczajenie

ja tez mam pewien problem z tipsami zelowymi . Zakladam je trzeci raz i za kazdym razem po jakims czasie zaczynaja mi odpryskiwac od gory paznokcia , pomimo tego ze je piluje co okolo 3 dni.Dodam ze wszystkie klientki sa zadowolone ze swoich tipsow i zadna nie skarzy sie oprocz mnie ... Ostatnio rowniez tworzyl mi sie pekniecia ktore pozniej sie powiekszaly i prowadzily do calkowitego oszkodzenia zarowno tipsa jak i mojej naturalnej plytki.Prosze o pomoc !
dusiaczekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 16:54   #14
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

Cytat:
pomimo tego ze je piluje co okolo 3 dni
a po co je piłujesz co 3 dni?
jeśli skracasz, to jeszcze rozumiem...ale jeśli sama co 3 dni piłujesz całą masę, to ja się nie dziwię, że masa podchodzi powietrzem i że pazurki sie łamia:
1. naruszasz konstrukcje
2. wypiłowywujesz mase, a gdy jest jej za mało, to ona odskakuje od paznokcia
3. zbyt cienka warstwa, bez dobrej konstrukcji łamie sie
4. wypiłowywaniem masy i powodowaniem przez to podpowietrzen, powodujesz, że może sie tam dostawać woda, a to piekne siedlisko dla bakterii
Stary 2008-05-04, 23:06   #15
dusiaczekk
Przyczajenie

moze i masz racje ale gdybym ich nie pilowala to i tak by podeszly powietrzem bo zel poprostu odchodzi i sprawia wrazenie jakby bylo go poprostu w nadmiarze
Stary 2008-05-05, 00:40   #16
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

no to jeśli jest go w nadmiarze, to stylistka przy kształtowaniu ostatecznym powinna go spiłować do warstwy wystarczającej...
bo spiłowywanie co 3 dni powoduje tylko osłabienie konstrukcji i wypiłowanie zbyt duzej cześci masy
Stary 2008-05-05, 10:16   #17
danas
Przyczajenie

Dziewczyny dzisiaj tydzień jak mam nowe pazurki i....odpukać..... trzymają się
Stary 2008-05-15, 21:49   #18
dusiaczekk
Przyczajenie

noi wlasnie dzisiaj jest po paznokciach podeszly mi powietrzem i normalnie je odkleilam cale ;/
Stary 2008-05-16, 10:45   #19
bunny666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dusiaczekk Pokaż wiadomość
noi wlasnie dzisiaj jest po paznokciach podeszly mi powietrzem i normalnie je odkleilam cale ;/

jak robilam kilka razy akryle to owszem podchodzilo mi powietrze- ucze sie , rozumiem ze tak jest.ale na poczatku! profesjonalna dtylistka nie powinna miec takich klopotow ze zel czy akryl sam odchodzi!
bunny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości