Jest mi wiosennie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-27, 17:52   #1
olikbt21
BAN stały

Jest mi wiosennie

Wróciłam właśnie z wyjazdu w góry, więc darowałam sobie podkład - cera trochę jest zmęczona słońcem itp :/ I totalnie eksperymentalnie to traktowałam. Niestety aparat jest bezlitosny Wy bądźcie mniej bezlitosne (btw. pragnę się pochwalić, że nauczyłam się robić w miarę sensowne zdjęcia, chociaż mniej się męczyłam z lustrzankami niż moim nowym kompaktem) ;P

Cienie:
Inglot
Bourjois
Tusz YSL
Liner Maybelline
Bronzer na policzki Avon w kulkach
Potem uzupełnię listę numerkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz1604 012.jpg (160,6 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz1604 015.jpg (151,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz1604 019.jpg (132,5 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolejny.jpg (46,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowytwarz.jpg (129,6 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowyoko1.jpg (47,5 KB, 75 załadowań)
olikbt21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:08   #2
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Jest mi wiosennie

Niestety za daleko linii rzęs pomalowałas eyelinerem.. Przynajmniej ja mam takie wrażenie... A po za tym.. ciekawy, dosyć nietypowy makijażyk, aczkolwiek nie na wyjście.. Wyglądasz świeżo i wiosennie.. Ćwicz dalej
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:12   #3
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

Pomysl ciekawy i na pewno mozna go jeszce urozmaicic,ale wykonanie troszke chaotyczne.Po pierwsze cienie sa troche nieregularnie rozlozone a czarna kreska powinna byc bardziej przy lini rzes.Proponuje tez maly zabieg wyrwania kilku wloskow pod brwiami,co na pewno polepszy koncowy efekt.Ogolnie nie jest zle,ale cwiczenie czyni mistrza
Stary 2008-04-27, 18:26   #4
olikbt21
BAN stały

Jeśli chodzi o kreskę - popatrzcie na ostatnie zdjęcie - myślę, że problem jest raczej w tuszowaniu rzęs - są bardzo jasne. Z obserwacji gołym okiem z lampą i lustrem powiększającym wynika, że chociaż kreska dotyka lini, to przez rzadkie białe rzęsy wygląda na niedorysowaną :/ Ale może tylko tak mi się wydaje.
Stary 2008-04-27, 18:31   #5
melka90
Rozeznanie

GG do melka90

wiosennie i kolorowo, ładne nasycenie cieni aczkolwiek wydaje mi się że są za bardzo wyciągnięte ku górze, szczególnie różowy, poza tym cos z tą kreską mi nie gra...może przez to że w wewnętrznej stronie oka jest grubsza i jakos tak oddalona od lini rzęs a w zewnętrznej jest cieniutka i już blisko lini rzęs...
Stary 2008-04-27, 18:51   #6
Tajemnicza667
Zadomowienie

Zdjęcia dobre. Cienie fajnie nałożone, ciekawie dobrane kolory, usta pasują do całości. Tylko ta kreseczka za daleko linii rzęs, ale bardzo fajnie kontrastuje z cieniami.

Tajemnicza667 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:05   #7
caya
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kreskę - popatrzcie na ostatnie zdjęcie - myślę, że problem jest raczej w tuszowaniu rzęs - są bardzo jasne. Z obserwacji gołym okiem z lampą i lustrem powiększającym wynika, że chociaż kreska dotyka lini, to przez rzadkie białe rzęsy wygląda na niedorysowaną :/ Ale może tylko tak mi się wydaje.
otóż to, wiele dziewczyn ma ten problem i to nie jest kwestia za wysokiego rysowania kreski tylko rzęs. Ja bym to uzupełniła kredką. I byłoby ok

jak dla mnie różowy cień jest właśnie fajnie wyciągniety
oprócz tej kredki jeszcze bardziej bym roztarła granice między cieniami.
a tak to fajnie, bardzo wiosennie i swieżo lubie takie kolorki a jak fajnie Ci pasują do włosów
caya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:13   #8
Kochanka Szatana
Rozeznanie

Hmm... Na moje cienie są za wysoko wyciągnięte, kreseczka tak jak dziewczyny mówiły. Dolną powiekę bym zamieniła kolejność kolorów najpierw żółty potem dopiero pomarańczowy

Kolorki ładnie dobrane - radzę Ci popracować nad techniczną sprawą a na serio może być bardzo ciekawie
Kochanka Szatana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:20   #9
kolezankaa
BAN stały

Send a message via Skype™ to kolezankaa

mi się podoba, ładnie
chociaż trochę za długa czarna kreska
kolezankaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:20   #10
Alvesta
Zakorzenienie

niezbyt do mnie przemawia może kolejny trafi w moje gusta.
Alvesta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:51   #11
Ferrou
Zakorzenienie

Niestety mi się nie podoba Cienie nałożone chaotycznie brak roztarcia i płynnego przejścia miedzy kolorami - tak jakbyś ten makijaż robiła od niechcenia... Kreska wydaje się równo pomalowana, ale niestety rzęsy psują całość - są brzydko wytuszowane...
Może następny makijaż będzie lepszy
Ferrou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:15   #12
olikbt21
BAN stały

Dzięki za komentarze - cóż, jestem tu od tego, żeby się uczyć

Mi akurat rzęsy się podobają - uważam, że nie są posklejane w pajęcze nogi i podkreślona jest ich długość. Ja lubię taki efekt po prostu.
Chaos... Hmmm - na pewno ja wiedząc, jaki mam zamierzony efekt wiem, jaka była logika - chciałam osiągnąć (oczywiście abstrahując od moich umiejętności technicznych) efekt zbliżony do tego, który załączę - ale ze zmianą morskiego na róż.

Pozdrawiam

(załączone zdjęcie to jakiś makijaż wykonywany na macu, niestety nie pamiętam źródła, jak znajdę to zamieszczę)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skrin.jpg (24,1 KB, 21 załadowań)
Stary 2008-04-27, 20:43   #13
Lara-21
Wtajemniczenie

Mnie niestety sie nie podoba Ani kolorki, ani ich nałożenie i zgadzam sie z Ferrou co do rzęs
Ale nie zniechęcaj sie i cwicz dalej
Lara-21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:48   #14
samarah
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
wiosennie i kolorowo, ładne nasycenie cieni aczkolwiek wydaje mi się że są za bardzo wyciągnięte ku górze, szczególnie różowy, poza tym cos z tą kreską mi nie gra...może przez to że w wewnętrznej stronie oka jest grubsza i jakos tak oddalona od lini rzęs a w zewnętrznej jest cieniutka i już blisko lini rzęs...
Cytat:
Napisane przez angel1980 Pokaż wiadomość
Pomysl ciekawy i na pewno mozna go jeszce urozmaicic,ale wykonanie troszke chaotyczne.Po pierwsze cienie sa troche nieregularnie rozlozone a czarna kreska powinna byc bardziej przy lini rzes.Proponuje tez maly zabieg wyrwania kilku wloskow pod brwiami,co na pewno polepszy koncowy efekt.Ogolnie nie jest zle,ale cwiczenie czyni mistrza
Zgadzam się z tymi opiniami i czekam na poprawioną wersję
Stary 2008-04-27, 22:09   #15
Kochanka Szatana
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Dzięki za komentarze - cóż, jestem tu od tego, żeby się uczyć

Mi akurat rzęsy się podobają - uważam, że nie są posklejane w pajęcze nogi i podkreślona jest ich długość. Ja lubię taki efekt po prostu.
Chaos... Hmmm - na pewno ja wiedząc, jaki mam zamierzony efekt wiem, jaka była logika - chciałam osiągnąć (oczywiście abstrahując od moich umiejętności technicznych) efekt zbliżony do tego, który załączę - ale ze zmianą morskiego na róż.

Pozdrawiam

(załączone zdjęcie to jakiś makijaż wykonywany na macu, niestety nie pamiętam źródła, jak znajdę to zamieszczę)
Zauważ że przejścia między kolorami są prawie niewidoczne u ciebie to bardzo widać . W dodatku ty masz połączenie 3 kolorków - gdy nie umiesz robić ładnych przejść postaw na mniej kolorów i ucz się robić to ładnie i dokładnie. Uwierz mi zaczynałam jeszcze gorzej niż ty a teraz to idzie mi całkiem nieźle. Jak to mówią praktyka czyni mistrza
Stary 2008-04-27, 22:16   #16
olikbt21
BAN stały

Możesz mi pokazać (szczerze pytam, to nie jest ironia) gdzie jest "ładne przejście" na jakichś matowych cieniach, a gdzie go nie ma u mnie (ja tam widzę 5 kolorów cieni, więc pewnie jeszcze gorzej ;P)
Stary 2008-04-27, 22:19   #17
Kochanka Szatana
Rozeznanie

No to masz dobre oko Wiec tak... Otwórz sobie fotki i popatrz na twoje granice a granice na fotkach. Nie mówimy tego po to żeby Cię zdołować czy żeby się pośmiać. Chodzi tu o to żeby zwrócić Ci uwagę na to co robisz może nie tyle źle co niedokładnie
Stary 2008-04-27, 22:40   #18
olikbt21
BAN stały

Żeby nie było: załączam makijaże głównie, żeby otrzymać konstruktywną krytykę. Oczywiście gdyby ktoś coś pochwalił - byłoby miło, ale nie jest to dla mnie najważniejsze. Wiem, że makijaż nie jest dobry - nie bawiłam się w modelowanie kształtu oka, a urodą nie grzeszę, kreska przy powiększeniu wygląda obrzydliwie, jednak z tymi cieniami i przejściami samymi w sobie to naprawdę nie kumam co i jak, a dopóki nie zrozumiem, to nie mam jak zmienić tego, co jest źle.
Stary 2008-04-28, 06:54   #19
Kochanka Szatana
Rozeznanie

Radzę pooglądać makijaże agabil1 lub gamegirl (jak coś poprzestawiałam dziewczyny to sorki:P) oczywiście są też inne dziewczyny które robią to b. dobrze ale teraz nicku Ci nie napiszę. Poprzyglądaj się jak są porozcierane cienie i dokąd one są...

Jeśli chodzi o coś miłego napisałam przecież że ładne kolorki i trzeba tylko dopracować techniczne ten makijaż i będzie dobrze. Nie marudź że brzydka bo tak nie jest a tutaj nie oceniamy urody a makijaż

Mam nadzieje że doczekamy się poprawionej wersji albo innego makijażu - polecam niżej wciągać cienie i dać jakiś kremowy cień na łuk brwiowy najwyżej
Stary 2008-04-28, 08:06   #20
eweska
Moderatoreska

Kolorystyka ok, popracowałabym nad kresą, jest trochę krzywa, oraz nad dokładniejszym cieniowaniem, chodzi mi o to wyciągnięcie cienia w górę, jest on tak nie za fajnie wykończony i moim zadaniem za wysoko są wyciągnięte cienie, staranniej wytuszowałabym rzęski, szczególnie dolne.
Kilka małych poprawek i będzie ok
eweska jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości