Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-09, 17:01   #991
iustitia
Zadomowienie

Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
żadna nie ma tuszu NYX?
Ja będę miała Doll Eye Więc jeśli Ci się nie spieszy to poczekaj trochę, aż mi dojdzie paczka, wtedy napiszę o nim
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-09, 17:04   #992
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ja będę miała Doll Eye Więc jeśli Ci się nie spieszy to poczekaj trochę, aż mi dojdzie paczka, wtedy napiszę o nim
ale który? Pogrubiajacy czy wydłużajacy?
Kiedy zamawiałaś? Bo nie wiem czy czekać

agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-09, 17:38   #993
vril
Zakorzenienie

Nanomi swietne zdjecie, takie wyrazne kolory, az chce sie rzucic na wszystko, mimo, ze pigmenty akurat mam Napisz prosze nazwy blyszczykow, chociaz moze nie powinnam pytac, bo obiecalam sobie, ze jednak wiecej na CC nie zamowie
vril jest offline  
Stary 2009-01-09, 19:17   #994
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi swietne zdjecie, takie wyrazne kolory, az chce sie rzucic na wszystko, mimo, ze pigmenty akurat mam Napisz prosze nazwy blyszczykow, chociaz moze nie powinnam pytac, bo obiecalam sobie, ze jednak wiecej na CC nie zamowie
Dzięki, zaraz się zabieram za opisy. I zobacze czy jeszcze jakies zdjecie wyszło.
Wiesz co, któregoś dnia zaglądam na konto bankowe a tam zwrot z CC ok. 9zł - okazało się, że nie mieli jednej rzeczy za $3 i zwrócili kase. Tak piszę bo to chyba Tobie wrzucili zły podkład jeśli się nie mylę?

No ja też miałam już nie zamawiać, ale te mazidła (jasne ostatnio ) do ust mnie wciągnęły.

PS Kredki Jumbo i błyszczyki są wszystkie fajne, z sypkich najbardziej mi się podoba: nude, pearl i space. Jakby ktoś chciał mink (nie ma na zdj) i fantę, to chętnie wymienię.

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-09 o 19:26
Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-09, 19:37   #995
arrachnee
Zakorzenienie

Nanomi, możesz wrzucić zdjęcie jeszcze raz? tamtego nie da się powiększyć

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2009-01-09, 19:39   #996
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Nanomi, możesz wrzucić zdjęcie jeszcze raz? tamtego nie da się powiększyć
hm.. u mnie sie powieksza..

Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-09, 19:40   #997
vril
Zakorzenienie

Nanomi no popatrz, czyli jednak to nie byla standardowa procedura. Albo moja awantura dala im do myslenia.
Kurde, zal mi - zrobilam dwa zamowienia tylko i oba mi spartolili, pech jakis czy co? Grunt, ze wam wszystko gra, szkoda by bylo rezygnowac z zakupow nowych firdygalkow

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-09 o 19:42
vril jest offline  
Stary 2009-01-09, 19:51   #998
arrachnee
Zakorzenienie

już działa

vril przepiękny podpis

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2009-01-09 o 19:54 Powód: dop
arrachnee jest offline  
Stary 2009-01-09, 20:01   #999
vril
Zakorzenienie

Nanomi dziekuje Baby Rose i Perfect sa bardzo ladne. Sa gdzies moze zdjecia na ustach? Ide na "ustny" watek...

Arrachnee
vril jest offline  
Stary 2009-01-09, 20:16   #1000
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale który? Pogrubiajacy czy wydłużajacy?
Kiedy zamawiałaś? Bo nie wiem czy czekać
Wydlużający
Zamówiłam chyba 3 stycznia, 5 lub 6 wysłali, ale się nie założę, chwaliłam się tutaj w wątku a sama nie poszukam teraz, bo mam takie straszne problemy z kompem, że to by zajęło godzinę
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-09, 20:32   #1001
Nanomi
Zadomowienie

Vril, nie na ustach, ale może się przyda
Baby Rose jest bardziej przejrzysty, nie jest kryjący jak inne.

Aha, jeszcze zdjęcia wszystkich kredek jumbo razem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nyx_swatch1.jpg (37,5 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nyx_swatch2.jpg (25,7 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nyx_kredki.jpg (47,0 KB, 159 załadowań)

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-09 o 20:36
Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-09, 20:42   #1002
Kagan
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, wklejam zdjęcia swoich nowych zakupów z CC.
To nie tylko NYX, ale i tak pstryknęłam wszystko (poza odsypką krzemionki od frantic bo się rozsypała i się nie nadawała do zdjęcia )
Tak jakoś na zielenie mnie naszło, bo stwierdziłam, że mam ich mało

Pierwsze wrażenie po otwarciu przesyłki- o kurczę, zamówiłam dwa takie same cienie?! Bez sensu. Na szczęście okazało się, że to dwa dość zbliżone na pierwszy rzut oka kolorki, ale po nałożeniu na powiekę zachowujące się całkiem inaczej.

- NYX Single Eyeshadow Mermaid Green- ciemna, nasycona butelkowa zieleń.
- NYX Single Eyeshadow Marrakesh - ciemna zieleń lekko opalizująca
- LA. Colors - paletka Enchanted w odcieniach zieleni. Niesamowicie napigmentowane odcienie, żałuję tylko, ze pierwsza warstwa jest z ślicznym brokacikem, a pod spodem bardziej matowe kolorki, ale i tak jestem zadowolona. Bardzo mocno napigmentowane, wręcz kremowa konsystencja, taka dziwna do opisania, nie ma szans chyba, żeby się osypały podczas nakładania, gdyż są takei właśnie kremowe
- Sinful Colors Triple Eyeshadows Night Out - trio w odcieniach różu, fioletu i czerni. Myślałam, że kolorki będą nieco inne wzorując się na fotce wcześniej tu umieszczonej (ale widocznie mój monitor jednak przekłamuje nieco kolory ), ale i tak jestem zadowolona, chociaż po pierwszym teście wydają się być najmniej napigmentowane ze wszystkich przeze mnie zakupionych.

To na pewno nie były moje ostatnie zakupy z CC- chcę jeszcze więcej pojedyńczych i trójek
Oczywiście nie było ani kredek jumbo, ani pewnych odcieni pojedynczych, gdy robiłyśmy zamówienie Ale nic straconego
Cathy, piękne kolory, a Marrakesh po prostu cudo . Ślicznie Ci w nim

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Cathy, super zamówienie.
I zgadzam się z tym, że ładnie wyglądasz w zieleniach.

Jak ja bym już chciała swoje zamówienie.

edit: Sprawdziłam, nasze zamówienie wyleciało dzisiaj z Los Angeles o 12:14 AM ichniejszego czasu. Coraz bliżej Polski.
Już nie mogę się doczekać. To moje pierwsze pełnowymiarowe pigmenty NYX. Do tej pory tylko testowałam

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dziś pan listonosz przyniósł mi:
(wieczorem wszystko opiszę)
Śliczne Nie mogę napatrzeć się na Twoje pigmenty
Kagan jest offline  
Stary 2009-01-09, 20:54   #1003
frantic
Zakorzenienie

Nanomi fajne zamówienie.
Błyszczyki Perfect i Tea Rose są prawie dokładnie odwrotne w kolorystyce jak Round Lipstics - jak mnie takie coś zawsze irytuje.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-09, 22:08   #1004
vril
Zakorzenienie

Nanomi dzieki Przypominaja mi Superbalma
vril jest offline  
Stary 2009-01-11, 23:22   #1005
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Dziewczyny, edytowałam swoją recenzję dotyczącą zielonej paletki LA Colors z CC.
" Absolutnie nie polecam ich zamawiania, chyba,że akurat ta paletka jakaś trefna była Cienie są rzeczywiście dość mocno napigmentowane, ale coś dziwnego dzieje się z nimi podczas prób zmieszania ich na oku- tak jakby jeden kolor ścierał drugi i w żaden sposób nie chcą ze sobą ładnie współpracować. Przy nakładaniu jednego koloru jest w miarę ok (chociaż wierzchnia warstwa była cudna, a pod spodem już zupełnie inne kolory), ale gdy chcemy dodać drugi, maże się to po powiece i nic dobrego z tego nie wychodzi"

Mam jeszcze pytanie- czy któraś zamawiała NYX Diamond Sparkle Lip Gloss w odcieniu Rose Sparkle? Próbowałam przekopać się przez kilka stron w poszukiwaniu jej w Waszych zdjęciach, ale nie znalazłam.

Swoją drogą, trzeba chyba niedługo zrobić porządek i na początku wątku zrobić coś takiego jak w wątku o EDM, czyli uporządkować, co gdzie jest pokazane i opisane, bo robi się coraz więcej stron i ciężko coś znaleźć, a potem pojawiają się pytania o to, co już było.

Wklejam zdjęcie mrslynne.blogspot.com, gdzie pokazana jest ten błyszczyk na ustach, ale dziewczyna ma dość ciemny kolor naturalny i zastanawiam się, czy któraś z Was go brała może.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0033.jpg (24,3 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-11 o 23:24
cathy jest offline  
Stary 2009-01-11, 23:40   #1006
frantic
Zakorzenienie

Cathy wydaje mi się, że pomadek Diamond Sparkle Lip Gloss w ogóle jeszcze nikt tu nie brał. Chyba że ktoś brał, ale się nie chwalił.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-11, 23:57   #1007
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy wydaje mi się, że pomadek Diamond Sparkle Lip Gloss w ogóle jeszcze nikt tu nie brał. Chyba że ktoś brał, ale się nie chwalił.
to co prawda błyszczyki, a nie pomadki, ale mniejsza z tym Znalazłam trochę zdjęć, ale robione głównie na ustach, a mnie chodzi bardziej o kolor na czymś neutralnym, bo wiadomo, ze na każdych ustach inaczej to będzie wyglądać... No i o wrażenia z używania tego błyszczyka. Ale skoro nikt go nie brał, to chyba będę musiała być pierwsza
cathy jest offline  
Stary 2009-01-12, 00:08   #1008
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
to co prawda błyszczyki, a nie pomadki, ale mniejsza z tym Znalazłam trochę zdjęć, ale robione głównie na ustach, a mnie chodzi bardziej o kolor na czymś neutralnym, bo wiadomo, ze na każdych ustach inaczej to będzie wyglądać... No i o wrażenia z używania tego błyszczyka. Ale skoro nikt go nie brał, to chyba będę musiała być pierwsza
Racja, pokręciło mi się coś. Ale przeszukałam wątek i nic nie znalazłam na jej temat, więc faktycznie musisz być pierwsza.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-12, 00:47   #1009
golabek
Wtajemniczenie

Cathy mam ten błyszczyk w domciu Bardzo fajny ciepławy róż Zdjęcie dobrze oddaje efekt ale u mnie kolorek jest cieplejszy.Błyszczyk ogólnie fajny ale jak dla mnie zbyt "lekki".Lubię gęste klejące błyszczyki
golabek jest offline  
Stary 2009-01-12, 10:33   #1010
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:

Swoją drogą, trzeba chyba niedługo zrobić porządek i na początku wątku zrobić coś takiego jak w wątku o EDM, czyli uporządkować, co gdzie jest pokazane i opisane, bo robi się coraz więcej stron i ciężko coś znaleźć, a potem pojawiają się pytania o to, co już było.
Mogę coś takiego zrobić, bo ostatnio za dużo wolnego czasu mam. Tylko robić i o CC i o NYXie, czy tylko o samym NYXie? I czy może jeszcze też coś o innych firmach, bo były już tutaj zamawiane paletki Sinful czy La Colors?
No i pierwszy post należy do osoby, która aktualnie się chyba tutaj nie udziela, więc gdzie wtedy umieścić takie informacje?
W każdym razie, chętnie się podejmę, jak zrobię to pokażę i najwyżej będziecie wnosiły poprawki.

Edytowane przez sunprince
Czas edycji: 2009-01-12 o 10:49
sunprince jest offline  
Stary 2009-01-12, 11:07   #1011
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Mogę coś takiego zrobić, bo ostatnio za dużo wolnego czasu mam. Tylko robić i o CC i o NYXie, czy tylko o samym NYXie? I czy może jeszcze też coś o innych firmach, bo były już tutaj zamawiane paletki Sinful czy La Colors?
No i pierwszy post należy do osoby, która aktualnie się chyba tutaj nie udziela, więc gdzie wtedy umieścić takie informacje?
W każdym razie, chętnie się podejmę, jak zrobię to pokażę i najwyżej będziecie wnosiły poprawki.

Mozesz zebrac najwazniejsze rzeczy w calosc z linkami i podeslac do Moderatora Wizazystki-edytuje pierwszy post i wklei podane info Tak bedzie najbardziej czytelnie by wszystko bylo w pierwszym poscie.Takie jest moje zdanie

Chyba dobrze bedzie rozgraniczyc NYX'a a CC,warto by sie pokusic o nowy watek w ktorym bylyby omawiane zakupy na CC pod katem roznych firm a NYX mialby swoj oddzielny,nie?
Stary 2009-01-12, 16:16   #1012
sunprince
Zakorzenienie

1,5h zajęło mi przejrzenie wszystkich stron i wydobycie z nich Waszych opinii.
Teraz pozostaje wszystko uporządkować i Wam zaprezentować (ale dopiero późnym wieczorem, teraz niestety wychodzę).
Stary 2009-01-12, 18:26   #1013
lele
Zakorzenienie

fantastycznie, ze powstaje taki watek. pol dnia spedzilam dzis na szukaniu watku o cherry culture by dowiedziec sie jak t dokladnie wyglada z kupowaniem tam, bo kusza mnie podklady nyx..
lele jest offline  
Stary 2009-01-12, 20:47   #1014
iustitia
Zadomowienie

Jeśli jest potrzeba to ja mogę zrobić instrukcję dla słabo zorientowanych osób jak kupować na CherryCulture, z tłumaczeniem podstawowych pojęć i krok po kroku jak się rejestrować i finalizować transakcję, tylko nie wiem, czy jest target
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-12, 20:54   #1015
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Chyba dobrze bedzie rozgraniczyc NYX'a a CC,warto by sie pokusic o nowy watek w ktorym bylyby omawiane zakupy na CC pod katem roznych firm a NYX mialby swoj oddzielny,nie?
Po przemyśleniu doszłam do wniosku, że nie ma sensu rozgraniczać. I tak już w tym wątku jest trochę opinii o innych kosmetykach (leish, sinful i inne). Nie lepiej zebrać wszystko w jednym miejscu? Mi na przykład nie chciałoby się wrzucać połowy zamówienia tutaj, a drugą połowę gdzie indziej. Ostatecznie i tak pewnie wszystko by się wymieszało.
Proponowałabym po prostu zmienić tytuł wątku (np.: zakupy na CherryCulture - NYX Cosmetics i inne).
Ale to tylko moje zdanie, dostosuję się.
Btw, właśnie wróciłam i zabieram się znowu do pracy.
Stary 2009-01-12, 20:57   #1016
Kagan
Wtajemniczenie

Cytat:
Jeśli jest potrzeba to ja mogę zrobić instrukcję dla słabo zorientowanych osób jak kupować na CherryCulture, z tłumaczeniem podstawowych pojęć i krok po kroku jak się rejestrować i finalizować transakcję, tylko nie wiem, czy jest target
Świetny pomysł
Kagan jest offline  
Stary 2009-01-12, 21:54   #1017
sunprince
Zakorzenienie

"Review" - Your order is under security review.
"Queuing" - Your payment has not been cleared.
prośba o przetłumaczenie nijak nie mogę tego napisać poprawnie i z sensem po polsku

edit: tego jest tyyyle, że boję się, że nie wejdzie do jednego postu...

Czas edycji: 2009-01-12 o 21:57
sunprince jest offline  
Stary 2009-01-12, 22:25   #1018
iustitia
Zadomowienie

Ale to jutro, o ile przeżyję Niedługo będę wizażową tłumaczką, może ja lepiej pójdę na anglistykę niż na prawo?

Miałam taką wielką nadzieję, że dzisiaj dostanę swoją paczuszkę, a tu nic

Review - przesyłka jest sprawdzana, chyba pod kątem zgodności z zamówieniem
Queuing - zamówienie nie jest jasne, są jakieś komplikacje, może typu brak na magazynie któregoś przedmiotu

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-01-12 o 22:28
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-12, 22:52   #1019
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Review - przesyłka jest sprawdzana, chyba pod kątem zgodności z zamówieniem
Queuing - zamówienie nie jest jasne, są jakieś komplikacje, może typu brak na magazynie któregoś przedmiotu
Dziewczyny, ja rozumiem to mniej więcej tak"
Processing - Your order has been received. - Twoje zamówienie zostało otrzymane.
In Progress Your order has been sent to our warehouse and is being packed. - Twoje zamówienie zostało przekazane do naszego magazynu i jest w trakcie pakowania.
Review - Your order is under security review. Zamówienie jest weryfikowane pod kątem bezpieczeństwa, zgodności wszystkich danych itd."This process will take about 1 -2 business days. We will notify you via email if your order cannot be processed" Ten proces zajmie około 1-2 dni robocze. Powiadomimy Cię mailem, jeżeli Twoje zamówienie nie może zostać zrealizowane.
Queuing - wpłata nie jest do końca wyjaśniona, pieniądze nie dotarły jeszcze na konto odbiorcy ( Your payment has not been cleared).
This process will take about 3 - 5 business days. Once your payment is cleared, your order status will change to "Processing"
Ten proces zajmie około 3-5 dni roboczych. Gdy Twoja wpłata zostanie wyjaśniona, status Twojej przesyłki będzie "Processing"
Not Finished - Your order has not been processed. Payment via PayPal has been cancelled. Twoje zamówienie nie zostało przetworzone (w domyśle- nie zostało pozytywnie rozpatrzone). Płatność przez PayPal została skasowana.
Completed- Your order has been completed and shipped. Twoje zamówienie zostało skompletowane i wysłane.

Ale oczywiście mogę się mylić

golabek- dziękuję Ci bardzo za odpowiedź dotyczącą błyszczyka. Ja własnie wolę takie mniej klejące i gęste, bo mam jeden paskudny nałóg, który wyklucza noszenie czegoś takiego na ustach

Dziewczyny, świetnie, że zgodziłyście się uporządkować ten wątek. Rzuciłam taką luźną propozycję, ale nie spodziewałam się, że ktoś się tego podejmie, bo to naprawdę sporo roboty
I ja również jestem za zmianą tytułu na wątek o zakupach z CC, w tym NYX i inne.
Zamawiając z CC często przecież kupujemy nie tylko NYX-a, ale i inne marki, więc byłoby to dość uciążliwe, wrzucanie zdjęć osobno na różne wątki przy otrzymaniu naszych przesyłek.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-13 o 00:03
cathy jest offline  
Stary 2009-01-12, 22:57   #1020
sunprince
Zakorzenienie

NYX Cosmetics i inne

Gdzie zamawiać?
Przede wszystkim - www.cherryculture.com
W Polsce kosmetyki NYX dostępne są tylko na allegro. Jednakże nie opłaca się tam kupować z prostego powodu -> ceny (przykład: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=533).

Cherry Culture

Wysyłka
Z wysyłką do Polski nie ma problemu.
Ceny:
zamówienie do 50$: paczka nierejestrowana 9,95$, rejestrowana 29,95$
do 100$: paczka nierejestrowana 19,95$, rejestrowana 29,95$
do 150$: paczka nierejestrowana 29,95$, rejestrowana 39,95$
do 200$: paczka nierejestrowana 39,95$, rejestrowana 39,95$

Płatności
Za zamówienie możemy zapłacić kartą kredytową lub przez PayPala. Nie ma możliwości zamówienia, a zapłacenia za parę dni. ;)
Informacje o PayPalu:
Tu zadajemy pytania
PayPal bez karty kredytowej
Oficjalna strona PayPal

Statusy zamówienia
"Processing" - Zamówienie przyjęto do realizacji.
"In Progress" - Zamówienie zostało wysłane do magazynu i jest pakowane.
"Review" - Zamówienie jest sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa, zgodności danych, itp. (ten proces może zająć ok. 1-2 roboczych dni. Poinformujemy cię mailem jeśli zamówienie nie będzie mogło być realizowane)
"Queuing" - Wpłata nie jest jasna, np. pieniądze jeszcze nie dotarły do CC (ten proces może zając ok. 3-5 dni roboczych; jak tylko wszystko się wyjaśni, twoje zamówienie zmieni status na Processing).
"Not Finished" - Zamówienie wstrzymano. Płatność przez PayPala została anulowana.
"Completed" - Zamówienie skompletowano i wysłano.

Ile czeka się na zmianę statusu?
Na moim przykładzie - zamawiałam w niedzielę, we wtorek Processing zamieniło się na In Progress, w środę zamówienie było Completed.

Kosmetyki NYX

Oczy

NYX Ultra Pearl Mania
pigmenty
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33

NYX Jumbo Eyeshadow Pencil

kredki do oczu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

NYX Single Eyeshadow
pojedyncze cienie do powiek
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

NYX Glitter Cream Pallet

kremowa brokatowa paletka
1, 2, 3, 4

NYX Eye Pencil
kredka do oczu
1

NYX Ultra Pearl Eyeshadow

perłowe cienie do powiek
1, 2, 3,

NYX Chrome Eyeshadow
sypkie cienie do powiek
1, 2, 3

NYX Liquid Eyeliner
1, 2

NYX Eyelash Curler
zalotka
1, 2, 3, 4, 5, 6

NYX Eyeshadow Trio
potrójna paletka cieni do powiek
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

CDN w następnym poście

Czas edycji: 2009-02-22 o 00:44
sunprince jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości