Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-30, 14:53   #1321
cathy
Organizatorka

GG do cathy
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Przecież jest zbiorowe zamówienie. Z tym, że zgadałyśmy się już wcześniej, a ta zniżka to miły dodatek

Cathy, czemu do niedzieli?
bo się cały czas waham, czy zamawiać, czy nie a miałam na myśli sobotę, a nie neidzielę
szkoda, że nie załapałam się na wasze zamówienie ale kto przewidział promocję... Tym bardziej, że same z lele robiłyśmy niedawno małe zamówienie i myślałam, że do promocji trochę czasu jeszcze minie...
ale chętnie bym coś wzięła, tylko koszt wysyłki najtańszej paczki na jedną osobę to trochę dużo A Wy już macie powyliczane wszystko i porozliczane, więc nawet nie miałabym śmiałości prosić o wepchnięcie mnie w Wasze zamówienie
cathy jest offline  
Stary 2009-01-30, 15:00   #1322
Kagan
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
bo się cały czas waham, czy zamawiać, czy nie a miałam na myśli sobotę, a nie neidzielę
szkoda, że nie załapałam się na wasze zamówienie ale kto przewidział promocję... Tym bardziej, że same z lele robiłyśmy niedawno małe zamówienie i myślałam, że do promocji trochę czasu jeszcze minie...
ale chętnie bym coś wzięła, tylko koszt wysyłki najtańszej paczki na jedną osobę to trochę dużo A Wy już macie powyliczane wszystko i porozliczane, więc nawet nie miałabym śmiałości prosić o wepchnięcie mnie w Wasze zamówienie
Cathy, a może dałoby się zwerbować jeszcze jakieś chętne i zrobić drugie zbiorowe zamówienie? Co prada czasu mało, ale można spróbować
Kagan jest offline  
Stary 2009-01-30, 15:11   #1323
sunprince
Zakorzenienie

Cathy, zależy ile osób byłoby jeszcze chętnych. Zamówienie mamy na 200$, jeśli przekroczymy to wysyłka wzrasta o 20$. Jeśli znalazłoby się tyle chętnych osób, które rozdzieliłyby na siebie te koszty to nie ma sprawy, możecie dołączyć.
Konto mam w mBanku, przelew musiałby dojść do jutro, chyba, że wpłacalibyście gdzieś w oddziale banku. Szkoda, że promocja nie trwa do poniedziałku.
Stary 2009-01-30, 15:11   #1324
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Cathy, a może dałoby się zwerbować jeszcze jakieś chętne i zrobić drugie zbiorowe zamówienie? Co prada czasu mało, ale można spróbować
ja myślę, że można spróbowac, choć pewnie chętnych nie będzie, bo zamówienie jedno jest już organizowane...
Zaproponowałabym Ci zamówienie ze mną, tylko, że ja pewnie wezmę najtańszą przesyłkę, która jest nierejestrowana (ok.10 $), więc jest to zawsze ryzyko...
Ale na tą droższą przesyłkę na pewno się nie skuszę, bo jak dla mnei to zbyt dużo..
Tym bardziej, że zamawiać będę tylko kilka drobiazgów (tak do 20$)

sunprince - ja mam konto Inteligo, więc nie ma szans, żeby do jutra pieniądze znalazły się na Twoim koncie... a mieszkam na takim za....u, że do najbliższej placówki mbanku mam jakieś 30 km
Szkoda, że tak późno się obudziłam z tym moim zamówieniem

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-30 o 15:13
cathy jest offline  
Stary 2009-01-30, 15:28   #1325
Kagan
Wtajemniczenie

Cytat:
ja myślę, że można spróbowac, choć pewnie chętnych nie będzie, bo zamówienie jedno jest już organizowane...
Zaproponowałabym Ci zamówienie ze mną, tylko, że ja pewnie wezmę najtańszą przesyłkę, która jest nierejestrowana (ok.10 $), więc jest to zawsze ryzyko...
Ale na tą droższą przesyłkę na pewno się nie skuszę, bo jak dla mnei to zbyt dużo..
Tym bardziej, że zamawiać będę tylko kilka drobiazgów (tak do 20$)

sunprince - ja mam konto Inteligo, więc nie ma szans, żeby do jutra pieniądze znalazły się na Twoim koncie... a mieszkam na takim za....u, że do najbliższej placówki mbanku mam jakieś 30 km
Szkoda, że tak późno się obudziłam z tym moim zamówieniem
Cathy, możemy zaryzykować Jeżeli zdecydujesz się zamówić nierejestrowaną to wezmę z Tobą na spółkę. Ryzyk-fizyk. Nie chcę dużego zamówienia, tak 10$-20$. Konto mam Inteligo, więc przelew byłby u Ciebie od razu.
Kagan jest offline  
Stary 2009-01-30, 15:49   #1326
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Cathy, możemy zaryzykować Jeżeli zdecydujesz się zamówić nierejestrowaną to wezmę z Tobą na spółkę. Ryzyk-fizyk. Nie chcę dużego zamówienia, tak 10$-20$. Konto mam Inteligo, więc przelew byłby u Ciebie od razu.
to ryzykujemy w takim razie
Zastanów się na spokojnie, co chcesz wziać i daj znać, jak już bedziesz miała gotową listę...
Ja w takim razie też sobie zrobię listę zakupów
cathy jest offline  
Stary 2009-01-30, 15:53   #1327
Kagan
Wtajemniczenie

Cytat:
to ryzykujemy w takim razie
Zastanów się na spokojnie, co chcesz wziać i daj znać, jak już bedziesz miała gotową listę...
Ja w takim razie też sobie zrobię listę zakupów
Cathy, ja już siedzę i przeglądam Na pewno wezmę pojedyncze nyxy tylko nie mogę zdecydować się które Idę na 19 do pracy, więc do tego czasu muszę mieć listę gotową. Zamówić musimy najpóźniej jutro, bo kończy się te -20% Czy przelew mam puszczać jeszcze dzisiaj, czy jutro?
Kagan jest offline  
Stary 2009-01-30, 16:12   #1328
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Cathy, ja już siedzę i przeglądam Na pewno wezmę pojedyncze nyxy tylko nie mogę zdecydować się które Idę na 19 do pracy, więc do tego czasu muszę mieć listę gotową. Zamówić musimy najpóźniej jutro, bo kończy się te -20% Czy przelew mam puszczać jeszcze dzisiaj, czy jutro?
przelew puścisz, jak już będziemy mieli ostateczną kwotę zamówienia- ja zapłacę ze swoich pieniędzy po prostu, a Ty przelejesz mi swoją kwotę, gdy wyślę Ci potwierdzenie złożenia zamówienia. Zobaczymy po jakim kursie nam paypal przeliczy...
ja na razie single odpuszczam, musze skompletować wszystkie trójki, ktore mnie interesują, na single przyjdzie jeszcze czas
ja pewnie wezmę trzy trójki i może jakiś rozświetlacz albo róż w kremie- frantic tak mnie skusiła tym swoim, że pewnie się nie oprę
cathy jest offline  
Stary 2009-01-30, 16:26   #1329
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki Ja myślę, że zbiorowego zamówienia nie ma z dwóch powodów- kurs dolara (dzisiaj 3,45) oraz fakt, ze promocja obowiązuje tylko do niedzieli- czyli koniec miesiaca, a ten jak wiadomo, zazwyczaj nie skłania do szaleństw.
Ja sama się wciąż zastanawiam, czy brać coś, czy poczekać na lepsze dni...
Mam jeszcze czas do niedzieli, więc się zastanowię..
A Ty nic nie bierzesz
Nie biorę bo mam pustkę w porftelu, a raczej zdrowy rozsądek karze mi się opamiętać. Ale chętnie bym do was dołączyła, chociaż z 3 pigmentami - tylko czy to mi się wtedy opłaci?

Cytat:
Przecież jest zbiorowe zamówienie. Z tym, że zgadałyśmy się już wcześniej, a ta zniżka to miły dodatek

Cathy, czemu do niedzieli?
No jest, ale tak jak piszesz umawiane było wcześniej. A mi chodzi o wielki BUM, zbieranie na szybko kasy i nerwy czy się zdąży, a potem wielka ulga, że się wszystko udało, hehe. Pod koniec zeszłego roku było kilka takich akcji, a teraz jakoś cisza.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-30, 16:27   #1330
Kagan
Wtajemniczenie

Cytat:
przelew puścisz, jak już będziemy mieli ostateczną kwotę zamówienia- ja zapłacę ze swoich pieniędzy po prostu, a Ty przelejesz mi swoją kwotę, gdy wyślę Ci potwierdzenie złożenia zamówienia. Zobaczymy po jakim kursie nam paypal przeliczy...
ja na razie single odpuszczam, musze skompletować wszystkie trójki, ktore mnie interesują, na single przyjdzie jeszcze czas
ja pewnie wezmę trzy trójki i może jakiś rozświetlacz albo róż w kremie- frantic tak mnie skusiła tym swoim, że pewnie się nie oprę
Ok, przelew pójdzie jak tylko mi podasz kwotę Ja na pewno wezmę 8 pigmentów ( znowu ) jedną pomadkę i pojedyncze cienie, więc na pewno koło 20$ wyjdzie za zamówienie - nie mogłam się zdecydować
Kagan jest offline  
Stary 2009-01-30, 16:31   #1331
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

ja wczoraj zamawiałam wzięłam kilka cieni pojedyńczych NYX, sztuczne rzęsy, kilka szminek (po obejrzeniu swatche z matowymi http://pl.youtube.com/watch?v=1CsP0T--zCs )kredki Amuse po 0,50$ i kredke NYX za 1$

agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-30, 16:41   #1332
sunprince
Zakorzenienie

dobra, mam swoje ostateczne zamówienie:
3 trójki
3 single
3 błyszczyki
1 pigment
wszystko NYX

Arrachnee, czekam na Twoje zamówienie i wpłatę.

Edytowane przez sunprince
Czas edycji: 2009-01-30 o 16:43
sunprince jest offline  
Stary 2009-01-30, 17:18   #1333
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
ciag dalszy ...
Cathy przez Ciebie napaliłam się na więcej pojedynczych cieni nyx, coś czuję że będę robić wkrótce kolejne zamówienie ale jeszce nie teraz, bo już zaszalałam z zamówieniem
To uporządkowanie kosmetyków na fotkach, obróbka, to na pewno dużo pracy, więc tym bardziej należą Ci się podziękowania za wkład jaki wniosłaś w ten wątek. Dziękuję

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline  
Stary 2009-01-30, 17:45   #1334
gabipati
Zadomowienie

ja też przyłączam się do podziękowań dla Cathy bardzo to man pomoże przy składaniu zamówień.Zamówiłam na razie 2 single i 1 trójkę Nyxa , muszę sprawdzić czy mnie nie uczula ale mam wielką nadzieję ,że nie bo Nyx ma bardzo bogatą ofertę kolorystyczną i pewnie połowa singli powinna należeć do mnie.Póki co muszę przetestować.Najmniej obawiam się pigmentów bo je w ostateczności mogę nakładać na cień a nie bezpośrednio na powiekę.
Zaczęłam rozglądać się też za jakimś "mieszkankiem"dla nowo przybyłych i tych , które są jeszcze w planach bo to na jednym zamówieniu się nie skończy- CC ma ciekawy asortyment i jest w czym przebierać.
gabipati jest offline  
Stary 2009-01-30, 18:02   #1335
sunprince
Zakorzenienie

CzarneSłonko - black znowu jest
Stary 2009-01-30, 18:11   #1336
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
CzarneSłonko - black znowu jest
no to oczywiście wciągam zamiast tego deep brown mam nadzieje że w końcu uda mi sie go zamówić
Dziękuję za info

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline  
Stary 2009-01-30, 18:12   #1337
arrachnee
Zakorzenienie

wszystko już wysłane, napisałam PW

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2009-01-30, 18:50   #1338
sabbatha
Zakorzenienie

Cathy - ja bym chciala blyszczyk i trojke. Ile to by wyszlo za przesylke? PRzelew moge ci dzisiaj zrobic.

sabbatha jest offline  
Stary 2009-01-30, 18:51   #1339
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie biorę bo mam pustkę w porftelu, a raczej zdrowy rozsądek karze mi się opamiętać. Ale chętnie bym do was dołączyła, chociaż z 3 pigmentami - tylko czy to mi się wtedy opłaci?
wlasnie się okazało, że z Kagan mimo stękania na brak kasy obie mamy zamówienia po 30$, więc będziemy musiały obciąć nasze zamówienia, żeby się zmiescić w 50$...
Jeżeli cos sie zmieni- to nie ma sprawy, wezmę dla Ciebie te pigmenty

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
ja też przyłączam się do podziękowań dla Cathy bardzo to man pomoże przy składaniu zamówień.Zamówiłam na razie 2 single i 1 trójkę Nyxa , muszę sprawdzić czy mnie nie uczula ale mam wielką nadzieję ,że nie bo Nyx ma bardzo bogatą ofertę kolorystyczną i pewnie połowa singli powinna należeć do mnie.Póki co muszę przetestować.Najmniej obawiam się pigmentów bo je w ostateczności mogę nakładać na cień a nie bezpośrednio na powiekę.
Zaczęłam rozglądać się też za jakimś "mieszkankiem"dla nowo przybyłych i tych , które są jeszcze w planach bo to na jednym zamówieniu się nie skończy- CC ma ciekawy asortyment i jest w czym przebierać.
Dziękuję Ci bardzo..
Ja polecam jeszcze stronę:
http://www.makeupalley.com/product/s...=Find+Products

gdzie każdy produkt NYX-a (i nie tylko) jest zrecenzowany przez dziewczyny, które go używały, dzięki temu można uniknąć wielu rozczarowań, bo jak się okazuje, nie wszystkie odcienie (nawet w tej samej linii produktów) są jednakowo dobrze oceniane.. Ja dzięki temu wykresliłam już kilka kosmetyków ze swojej listy, wlasnie rpzez to, ze mialy kiepskie recenzje (jak np. kredka jumbo eye w kolorze black)

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Cathy przez Ciebie napaliłam się na więcej pojedynczych cieni nyx, coś czuję że będę robić wkrótce kolejne zamówienie ale jeszce nie teraz, bo już zaszalałam z zamówieniem
To uporządkowanie kosmetyków na fotkach, obróbka, to na pewno dużo pracy, więc tym bardziej należą Ci się podziękowania za wkład jaki wniosłaś w ten wątek. Dziękuję
Nie ma za co Pomyslalam sobie, że skoro już porządkuje to dla własnego uzytku, to dlaczego się tym nie podzielić z wami... Ale i tak polecam zawsze jeszcze przed ostatecznym wyborem na podstawie tego, co zrobiłam, zapoznanie się z recenzajmi i swatchami w sieci.. Moje zestawienia są tylko poglądowe, bo tak jak pisałam wczesniej, jest tak duzo znacznie różniących się od siebie zdjęć jednego koloru, ze ciężko czasem wybrać te własciwe
A jak już sie zdecydujesz na zamówienie, to koniecznie pochwal się, co zamówiłas

Dziewczyny- dostałam kilka PW z zapytaniem o podłaczenie się do zamówienia...
Myslę, że zbiorowego już nie zdążymy zorganizować ( a przynajmniej szanse na to są niewielkie- ja nie mogłabym za wszystkie osoby założyć pieniędzy, bo po prostu zostało mi niewiele na koncie, gdyż pensja mi dzisiaj nie wpłynęła ), dlatego też w tej chwili sytuacja wygląda tak -
obie z Kagan mamy zamówienia po 30 $ i musimy z czegos zrezygnowac, zeby zmiescic sie w 50$.. Gdyby cos sie zmienilo, na pewno dam znac i jezeli ktos chcialby sie z czyms wtedy dopisac, to nei bedzie problemu.
Na chwilę obecną - mamy osiagniety limit

Tak własnie patrzę, ze osób do wspolnego zamowienia jest znacznie wiecej jeszcze
To moze jednak skorzystamy z propozycji sunprince i wpakujemy się do niej, jeżeli jeszcze nas przygarnie

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-30 o 18:53
cathy jest offline  
Stary 2009-01-30, 18:56   #1340
Annaluka
Zakorzenienie

Cytat:

Tak własnie patrzę, ze osób do wspolnego zamowienia jest znacznie wiecej jeszcze
To moze jednak skorzystamy z propozycji sunprince i wpakujemy się do niej, jeżeli jeszcze nas przygarnie
Ok, w razie czego ja jestem na tak, jeśli uzbiera się nas kilka.
Stary 2009-01-30, 19:01   #1341
sabbatha
Zakorzenienie

ja pare rzeczy chce. konto mam w mbanku jakby co.

sabbatha jest offline  
Stary 2009-01-30, 19:12   #1342
cathy
Organizatorka

GG do cathy

dziewczyny, przelicznik paypalowy na dzisiaj to 3,58 ! własnie placilam za następną pustą paletę i tyle mi przeliczył
cathy jest offline  
Stary 2009-01-30, 19:18   #1343
sunprince
Zakorzenienie

propozycja aktualna, ale ja również nie jest w stanie za Was wyłożyć.
jeśli macie gdzieś siedzibę mBanku w pobliżu i możecie wpłacić pieniądze, okey.
do 200$ wysyłka 40$, do 250$ wysyłka 60$, powyżej 250$ wysyłka 70$
my mamy rozdzielone wszystko do 40$, resztę musicie wziąć na siebie.

edit: ile? :O o kurczę, to nawet więcej niż przewidywałam.
Stary 2009-01-30, 19:19   #1344
sabbatha
Zakorzenienie

ja chce singla mermaid green i trio lake moss. nic wiecej. eliminacja musi byc.

ja moge wplacic juz teraz, moge za ciebie cathy zalozyc, ciebie znam wiec moge ci pomoc z zamowieniem.

Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-30 o 19:20
sabbatha jest offline  
Stary 2009-01-30, 19:23   #1345
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:

to ja jednak zostaję przy swoim zamówieniu Nie dam rady do mbanku już kasy przelać do jutra
W takim razie- ja z Kagan robimy swoje zamówienie, a Wy już sobie resztę ustalajcie

sabbatha- jestes pewna co do lake moss? pisałysmy, ze to dziwna trojka i nie wiem, czy dobrze, ze zaczynasz od niej, bo możesz sie zrazić do trójek na amen Kolory na powiece bez mm albo nakładania na mokro są takie same.. Chyba, ze potzrebujesz jej (tak jak ja i ...kurczę, sorry, ale nei pamiętam, kto jeszcze to trio brał) do zaznaczania zewnętrznych kącików- wtedy sprawdza się całkiem dobrze.. Ale jeżeli szukasz ciemnych kolorów, które dają kolor na powiece- to zły wybór
a mermaid green jest naprawdę sliczny- dzisiaj wlasnie mam go na oczach

EDIT;
Sabbatha- dzieki za zaufanie, ale chyba jednak pozostaniemy przy tym naszym małym zamówieniu z Kagan.. Tylko musimy jeszcze poustalać, co i jak Jak nam zostanie jakis wolny grosz, to damy znac

frantic- Ty coś wspominałaś o braku zamieszania, gorączki itd w związku z promocją? No własnie się zaczyna

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-30 o 19:27
cathy jest offline  
Stary 2009-01-30, 19:33   #1346
sabbatha
Zakorzenienie

a jak ona sie na bazie sprawuje?

teraz tak patrze i chce mermaid green i rust. ide poogladac jeszcze trojki.

edit: dobra, ja zdecydowanie chce lime gree, rust i lake moss. i wsio na razie. zamowienia jeszcze beda, nie ma sie co rzucac. a i szminke round w kolorze thalia.

Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-30 o 19:37
sabbatha jest offline  
Stary 2009-01-30, 20:23   #1347
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
frantic- Ty coś wspominałaś o braku zamieszania, gorączki itd w związku z promocją? No własnie się zaczyna
Hehe, no żeby nawet z trzema pigmentami nie móc się że tak powiem wepchnąć, to faktycznie niedobrze. Wywołałam chyba tą gorączkę. Nic to, zamówię innym razem i w większej ilości.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-30, 20:29   #1348
sabbatha
Zakorzenienie

przygarnie mnie ktokolwiek? po obnizce mam 11.2 usd...

sabbatha jest offline  
Stary 2009-01-30, 21:36   #1349
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:

To co Sun, dokładać Ci tą kwotę teraz już?
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline  
Stary 2009-01-30, 21:37   #1350
sabbatha
Zakorzenienie

to jak w końcu? ktoś mnie przygarnie?!?

sabbatha jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości