Ciemnofioletowy cień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-30, 08:05   #1
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Ciemnofioletowy cień

Poradzicie mi? Szukam cienia bardzo ciemny fiolet. Ale nie wpadający w bordo tylko typowy fiolet. Widziałam w palecie inglota taki cień. Nie znam się na tej firmie i oni mają rożne serie. Jeden był z serii AMC z lekkimi drobinkami a drui taki duży okrągły,nie wiem jak się nazywa. Nie wiem który lepiej kupic, które są lepsze? A może wcale nie warto? Wiadomo...ciemne cienie są wymagające.
Najchetniej taki cień wyszukałabym z isadory (ale coś w podobioe widziałam tylko w paletach więc szkoda prądu) . Chyba,ze ktoś wie cos na temat pojedynczych to chętnie Bourjois...takie kolorki tylko na allegro a dokładnie nie widać koloru.
Pewnie artdeco ma, ale jakoś mnie nie przekonują te malusie cienie no i nigdy nie miałam artdeco.
No nie wiem co tam jeszcze...pewnie mac ma, ale nie mam gdzie kupic
Stary 2008-04-30, 10:00   #2
olakisiel
Przyczajenie

Dot.: Ciemnofioletowy cień

Ja ci polecam cień vipery joy 617. Kosztuje bardzo tanio bo 5zł a jest naprawde bardzo dobrej jakości. Kupisz go w sklepie internetowym vipery
/link usunięty przez moderatora/

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-04-30 o 17:11
olakisiel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:07   #3
veronimo94
Raczkowanie

Ja bym radzila kupic z firmy Bell lub Miss Spoty.Mozesz sobie wejsc na ich ofijalna stronke i rozejrzec sie za kolorem ktorego potrzebujesz ;-).
veronimo94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:46   #4
miucci2
Zadomowienie

Też szukałam takiego cienia i ostatnio znalazłam w Rimmel. Bardzo ładny kolorek

miucci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 00:01   #5
iceflower
Przyjaciółka KWC

A może coś z sypkich? Inglot sypki ma taki ciemny fiolet. Ja mam też ładny fiolet z sypańców Gosh, ale ten nie jest aż taki ciemny. L'oreal też kiedys miał taki ładny fioletowy pojedynczy, ale nie wiem, czy ten odcień wciąż jest w palecie.
iceflower jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:30   #6
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

dzięki dziewczyny zainteresował mnie bardzo loreal ...na pewno sprawdzę chociaż do tej pory nie znalazłam. W rimmelu patrzyłam i jakoś nie było. Sypańców nie umiem obsługiwać, a szkoda bo kolorki mają ładne. Tymczasem kupiłam jednak dwa cienie inglot (to znaczy narazie jeden a drugi zamówiłam). Kosztowały mnie po 6 pln to zaryzykowałam. Oba fiolety. Zobaczymy. Jak się okażą do kitu strata niewielka i poszukam tego loreala.
Stary 2008-05-01, 13:39   #7
gosik.s
Wtajemniczenie

A czy masz jakieś dodatkowe wymagania, typu żeby cień był (lub nie) perłowy/satynowy/bezdrobinkowy etc.? Bo bardzo ładny, nasycony ciemny fiolet ma Bell w musie, tylko to jest typowo iskrzący, drobinkowy efekt. I nie wiem, czy taki by Ci odpowiadał. W wątku o Bell Yen wklejała makijaż nim zrobiony.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 09:15   #8
miucci2
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny zainteresował mnie bardzo loreal ...na pewno sprawdzę chociaż do tej pory nie znalazłam. W rimmelu patrzyłam i jakoś nie było. Sypańców nie umiem obsługiwać, a szkoda bo kolorki mają ładne. Tymczasem kupiłam jednak dwa cienie inglot (to znaczy narazie jeden a drugi zamówiłam). Kosztowały mnie po 6 pln to zaryzykowałam. Oba fiolety. Zobaczymy. Jak się okażą do kitu strata niewielka i poszukam tego loreala.
Bo to jest dość dziwne, ale nie na każdym stoisku Rimmela jest ten fioletowy. Kiedyś chciałam go kupić, to go nie było. Innym razem wpadłam tylko do innej drogerii i był. Akurat nie miałam przy sobie żadnych pieniędzy.

miucci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 08:36   #9
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Poradzicie mi? Szukam cienia bardzo ciemny fiolet. Ale nie wpadający w bordo tylko typowy fiolet. Widziałam w palecie inglota taki cień. Nie znam się na tej firmie i oni mają rożne serie. Jeden był z serii AMC z lekkimi drobinkami a drui taki duży okrągły,nie wiem jak się nazywa. Nie wiem który lepiej kupic, które są lepsze? A może wcale nie warto? Wiadomo...ciemne cienie są wymagające.
Najchetniej taki cień wyszukałabym z isadory (ale coś w podobioe widziałam tylko w paletach więc szkoda prądu) . Chyba,ze ktoś wie cos na temat pojedynczych to chętnie Bourjois...takie kolorki tylko na allegro a dokładnie nie widać koloru.
Pewnie artdeco ma, ale jakoś mnie nie przekonują te malusie cienie no i nigdy nie miałam artdeco.
No nie wiem co tam jeszcze...pewnie mac ma, ale nie mam gdzie kupic
Ja mam kilka tego typu fioletów, które mogę polecić, bo są świetnie napigmentowane i naprawdę kapitalnie wyglądają na oku. Są to kolejno:

* Bi-Kor, Poczwórne cienie do powiek, nr 01
* Collistar, Duo Ombretto wet&dry, nr 5 Viola-Indaco
* Chanel, Irreelle Ombre Duo, nr 20 Orient Express

Jeśli nie chciałabyś paletki, to wiem, że Collistar ma identyczny odcień pojedynczy, a Chanel bardzo zbliżony (nr 41 Amethyst)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (34,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,5 KB, 10 załadowań)
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 08:56   #10
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Ja jak najbardziej polecam Inglota Nie dosc,ze sa supertrwale,to wybor jest ogromny.Napewno znjadziesz taki fiolet,jakiego szukasz A l'oreala bym nie polecila-raczej sredniej jakosci cienie,a Inglot jest lepszy,tanszy i ma wieksza palete kolorow
moren jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 09:12   #11
aniser
Zakorzenienie

mysle,ze bedziesz zadowolona z inglota sama mam dwa fioletowe cienie z tej firmy-jeden wlasnie taki duzy okragly, perla, niestety numer sie starl <sliczny odcien,jednak na oku nieco jasnieje>oraz trio matrix:jasny,sredni i naprawde ciemny fiolet i te daja rewelacyjny efekt

Mialam rowniez pojdeynczy fiolet z L'oreala-bardzo ciemny w opakowaniu,jakby z dodatkiem grafitu, ktory jednak na oku nie byl dodatkiem,a niemal kolorem bazowym... trwalosc cienia niestety rowniez byla przecietna...
Stary 2008-05-06, 09:49   #12
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Bardzo polecam fioletowy cień Inglota AMC Jest doskonały, a kolor nasycony i głęboki.

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości