Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-30, 15:57   #1
patiss93
Przyczajenie

Włosy puszyste

Cześć. Mam 15 lat i mam włosy strasznie puszyste i nie naleza one do prostych. Strasznie mnie to denerwuje, ponieważ nie mogę chodzić w włosach rozpuszczonych bo wyglądam z tym sianem na głowie okropnie. Włosy są dość długie tak okolo za łopatki. Mam zamiar wybrać sie do fryzjera tylko nie wiem co ma mi zrobić zeby zmniejszyć objętość tych wlosow i zebym mogla wkoncu nosić rozpuszczone.
Proszę o porady

Pozdrawiam
Pati
patiss93 jest offline  
Stary 2008-04-30, 16:17   #2
Rubi981
Przyczajenie

Dot.: Włosy puszyste

Wprawdzie nie jestem fryzjerką,ale znam się na tymch sprawach,ponieważ sama mialam takie włosy(współczuje).Najlepi ej jakbyś kupiła sobie szampony typu:wygładazjące,codzien na pielęgnacja,do włosów suchych i zniszczonych(firmy AVON),również możesz włosy proste i gładki typu pantene(pro-v)też jest dobry i płukaj włosy zimną wodą to też jest dobre przy wypadaniu a dla połysku można też szałwią to bardziej domowe sposoby!
Rubi981 jest offline  
Stary 2008-04-30, 16:37   #3
kaska222
Moderator

Polecam watek jak pielegnowac takie wlosy
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127878

I forum Pielegnacja wlosow
http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=97

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-04-30, 17:12   #4
patiss93
Przyczajenie

Hmm, a jest jakiś sposób żeby je jakos przerzadzić.? np u fryzjera jakos pocieniowac czy cos. Stosuje fructis do wlosow suchych, wygladzajacy, i szczerze to nic nie daje...

aaa i jeszcze jedno. Te wlosy sie pusza tak w polowie dlugosci. góra jest dosyć prosta i przyelgajaca do głowy.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-30 o 20:21 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij jak i multicytowania
patiss93 jest offline  
Stary 2008-04-30, 20:20   #5
kaska222
Moderator

Patiss-poczytaj troche na fryzjerskim,takich watkow bylo sporo,napewno znajdziesz dla swoich wlosow sposob zeby nie byly oklapniete i puszyste.
Ja polecam wycieniowac wlosy,uzyc jedwabiu np;z Biosilk Faraouk, serum z L"oreala Pantene pro-v.Poczytac o kosmetykach na KWC oceniane przez wizazanki.
A czytalas watek ktory podalam??,poczytaj
Link do KWC
http://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=29

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-05-01, 08:15   #6
patiss93
Przyczajenie

Eh. Ale ja mam włosy za puszuste i falowane. Chce miec mniej puszyste i bardziej proste. Niechce juz miec siana na glowie
patiss93 jest offline  
Stary 2008-05-01, 11:18   #7
PrincessBebe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patiss93 Pokaż wiadomość
Eh. Ale ja mam włosy za puszuste i falowane. Chce miec mniej puszyste i bardziej proste. Niechce juz miec siana na glowie
Wiesz fryzjerka ci może mocniej wycieniować zeby optycznie było ich mniej ale nie bedą proste jesli Ci sie falują. Jak je pocieniujesz beda sie jeszcze bardziej falować i podkręcać.
PrincessBebe jest offline  
Stary 2008-05-01, 12:37   #8
ariva
Wtajemniczenie

Ale teraz takie druty już nie są modne.
Nie uzywaj za czesto prostownicy,bo zniszczysz je kompletnie.
Naturalność jest w cenie.
Stary 2008-05-01, 12:54   #9
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez patiss93 Pokaż wiadomość

A czytalas dokladnie moj post... o czym ja pisalam...czy tak trudno wejsc poczytac na ten temat.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

kaska222 jest offline  
Stary 2008-05-01, 15:52   #10
marthehe
Przyczajenie

GG do marthehe

Mam kręcone włosy i znam Twój ból tzn. znałam jak byłam w podstawówce. Jeszcze wtedy nie wiedziałam jak je pielęgnować i normalnie po umyciu i przy suszeniu je rozczesywałam.Przez co robiła mi się tzw. 'szopa' na głowie' i musiałam związywać włosy w kucyk. Z zazdrością patrzyłam na dziewczynki z prostymi, długimi i rozpuszczonymi włosami.Az zrozumiałam że nie pozbędę się kręconych włosów i wiele osób marzy o kręconych włosach a prostowanie jedynie jeszcze bardziej je zniszczy. Dlatego radze Ci isc do fryzjera aby nadał taki kształt Twojej fryzurze abyś swobodnie mogła nosić rozpuszczone włosy ( krótsze z przodu a z tyłu dłuższe i troszkę przerzedzić pod spodem). Może warto byłoby nie szukać kosmetyków wygładzających tylko podkreślających skręt :) radze także na jakiś czas zrezygnować z suszarki i pozwolić im samym wyschnąć :) Mam nadzieje, że na coś się przydałam :)

Pozdrawiam
Marta
marthehe jest offline  
Stary 2008-05-01, 18:27   #11
patiss93
Przyczajenie

Jutro prawdopodobnie ide do fryzjera, żeby je troche wydegażować. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak będzie gorzej niż jest to będe w czapce chodzic
patiss93 jest offline  
Stary 2008-05-01, 18:47   #12
caroli2
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do caroli2

Ja dam ci rade
JA też mam bardzo i to bardzo puszyste włosy.
Po jakimś czasie zaczęły mnie one denerwować.
Postanowiłam że będę je po każdym myciu i wysuszeniu prostować a przedtem jeszcze nakładać różne odżywki z jedwabiem fakt pomagało ale tylko na krótko bo na drugi dzień były już takie same. Od tamtego czasu b yło to niedawno kupiłam sobie szczotkę specjaną do modelowania i zaraz po umyciu wysusz sobie włosy wraz modelując a na koniec spryskaj sobie włosy lakierem do włosów najlepiej Wellaflex
caroli2 jest offline  
Stary 2008-05-02, 07:44   #13
patiss93
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez caroli2 Pokaż wiadomość
Ja dam ci rade
JA też mam bardzo i to bardzo puszyste włosy.
Po jakimś czasie zaczęły mnie one denerwować.
Postanowiłam że będę je po każdym myciu i wysuszeniu prostować a przedtem jeszcze nakładać różne odżywki z jedwabiem fakt pomagało ale tylko na krótko bo na drugi dzień były już takie same. Od tamtego czasu b yło to niedawno kupiłam sobie szczotkę specjaną do modelowania i zaraz po umyciu wysusz sobie włosy wraz modelując a na koniec spryskaj sobie włosy lakierem do włosów najlepiej Wellaflex
A mogłabyś umieścic zdj. tej szczotki?
patiss93 jest offline  
Stary 2008-05-03, 15:39   #14
Kocurasek
Zakorzenienie

a ja bym Ci poleciła prostowanie Faroukiem super efekt!!
Kocurasek jest offline  
Stary 2011-02-19, 13:06   #15
Tola xd
Przyczajenie

Ja osobiście nie radzę cieniować , ponieważ tez mam puszyste włosy i jak je pocieniowałam to każdy włos stał w tą stronę, która mu się podobała i nawet prostownica i spray tu nie pomogły. Musiałam poczekać aż trochę odrosną i dopiero wtedy można było je wyprostować. Możesz spać w mokrych włosach i spietych w kucynka to rano nie bedą tak bardzo puszyste ( sama sprawdzałam ) potem tylko prostownica i wsio
Tola xd jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości