Giordani Gold - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-02, 23:33   #1
pysia22
Raczkowanie

Giordani Gold

Otóż dobre opinie na KWC i ogólny opis produktu nakłonily mnie do kupna podkładu ujędrniającego Giordani Gold Oriflame.

Problem jest jednak następujący: kolory w katalogu sa starsznie ciemne...zostaje tylko odcień porcelanowy, ale on z koleji jest za jasny..i jestem w kropce...

Czy faktycznie te kolory w praktyce sa tak ciemne?Do wizazanek, które używają ten podkład: Jaki kolor doradziłybyście do nie za jasnej ani nie za ciemnej (naturalnej, ciepłej ) karnacji?
pysia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 08:03   #2
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Dot.: Giordani Gold

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
Otóż dobre opinie na KWC i ogólny opis produktu nakłonily mnie do kupna podkładu ujędrniającego Giordani Gold Oriflame.

Problem jest jednak następujący: kolory w katalogu sa starsznie ciemne...zostaje tylko odcień porcelanowy, ale on z koleji jest za jasny..i jestem w kropce...

Czy faktycznie te kolory w praktyce sa tak ciemne?Do wizazanek, które używają ten podkład: Jaki kolor doradziłybyście do nie za jasnej ani nie za ciemnej (naturalnej, ciepłej ) karnacji?
Ja mam dość jasną karnację i używam Natural Beige(z tym,że podkład w wersji adaptacyjnej a nie ujędrniającej ale paletę barw maja taką samą).Jaśniejszy odcień Natural Ivory też powinien być odpowiedni.One wcale nie są takie ciemne jak w katalogu

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości