Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-04, 13:18   #1
wiss
Raczkowanie

light blue i I love love

Na okrągły rok pachnę Pradą. Jednak im bliżej lata tym bardziej kuszą mnie ww. zapachy. Wiem , ze popularne i mało wyszukane , ale przymierzam się do nich juz kolejną wiosnę z rzedu i chyba w tym roku dorosłam do zakupu bez względu na wszystko. Nie potrafię tylko zdecydować który. Bardziej skłaniam się chyba ku moschino, ale ta pieprzna nuta w d&g kusi.
Jak postrzegacie te zapachy? Który jest trwalszy? Potraficie tak pięknie pisać o perfumach...
wiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 13:52   #2
ladyDIOR
Zadomowienie

GG do ladyDIOR
Dot.: light blue i I love love

Wiesz? Tez musze sie przyznac, ze lubie Light Blue i to bardzo Wiem, ze duza czesc dziewczyn na forum ma ten zapach za malo interesujacy a wrecz odswierzaczowy, ale ja nie moge sobie wyobrazic bez niego lata. No i na mnie pieknie i kobieco sie rozwija. Czasami zaluje, ze nie mam tak wysublimowanego gustu jak niektore wizazanki, ale nic nie poradze, nie przekonam sie np. do Opium czy tak chwalonej Desnudy np. Ba! Ja nawet nie znam tych niektorych niszowych marek o ktorych dyskutuja! Co nie oznacza, ze nie lubie ich sluchac i wyobrazac sobie tych cudnych woni. Uwielbiam!!! Uwielbiam to forum i moje wizazowe kolezanki
Ale wracajac do watku, ja wybralabym Light Blue bo to piekny i trwaly zapach, napewno trwalszy niz Moschino.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post22432711
ladyDIOR jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 21:52   #3
Twitter
Zakorzenienie

Powiem szczerze, że na pierwszy niuch w obu poczułam to samo: czerwone grapefruity, ponadto oba były do siebie podobne. Bliższy kontakt wykazał, że Moschino mają jakąś dodatkową nutę czegoś słodkiego, może trochę plastikowego? Wydaje mi się, że Light Blue są świeższe i więcej w nich grapefruita. (Zaznaczam, że moje rozpoznanie odbywało się pod kątem właśnie tego owocu ) Decyzja należy do Ciebie

(Moschino są nawet trwałe, koleżanka ostatnio nimi popachniuje często i są wyczuwalne przez cały dzień )
Stary 2008-05-04, 22:16   #4
princeska69
BAN stały

GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69

tez od dluzszego czasu chodza przy moschino ale ciagle cos mnie od niego odciaga. chyba tez musze dorosnac do tego zapachu bo narazie za kazdym razem gdy mam je kupic jakos sie wycofuje
princeska69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:27   #5
pandulek
Zadomowienie

Ja bardzo lubię Light Blue, nie uważam że jest "odswieżaczowy", dla mnie jest piekny i oryginalny, a do tego trwały...
pandulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:56   #6
pinksandals
Raczkowanie

GG do pinksandals

d&g light blue to moje nuty letnie. taki sentyment jakis chyba poza tym wieczornie na zmiane - the one by d&g i diamonds by armani.

przynam, ze "i love love" nie znam - to sie nie wypowiem.
Stary 2008-05-12, 19:16   #7
princeska69
BAN stały

no i kupilam love love;D juz leca
Stary 2008-05-13, 11:52   #8
kama kama
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wiss Pokaż wiadomość
Bardziej skłaniam się chyba ku moschino, ale ta pieprzna nuta w d&g kusi.
Jak postrzegacie te zapachy? Który jest trwalszy? Potraficie tak pięknie pisać o perfumach...
Ja mialam obydwa, i dopiero z czasem okazalo sie ze I love love wygral z LB. To chyba kwestia pierwszych nut, LB jest intensywniejszy, bardziej kwasny i szybciej mi sie znudzil. Do I love love zawsze wracalam predzej czy pozniej, bo to wlasnie w tych perfumach wyczuwalam pieprzna nute (mamy odmienne zdanie w tej kwestii:P) i teraz mam 50 ml LB oraz 0 ml I love love, co chyba mowi samo za siebie
Zanim zdecydujesz sie na zakup ktoregokolwiek z tych zapachow, sprawdz nowe Moschino - Hippie Fizz. Jest bardzo podobne do I love love, tyle ze wiecej tam owocow. Nie wiem kiedy bedzie dostepne w polsce, moze juz jest, ale w Irlandii mozna je kupic w kazdej perfumerii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 85991.jpg (7,6 KB, 4 załadowań)
Stary 2008-05-13, 11:58   #9
princeska69
BAN stały

Nowe Moschino juz jest ogolnodostepne natomiast co do nut obu tych zapaszkow to ja dzis z Truskawy dostalam perfumki Ellen Tracy Imagine Shimmer i dla mnie bija na glowe Light Blue. Rozwijaja sie na skorze na prawde pieknie a zapach jest taki intensywnie wibrujacy jednak nie duszacy. Perfumki mam na sobie od 9 i wciaz czuje ich nutki ktore rozwijaja sie w tej chwile w takie slodkawo delikatne. Natomiast caly zapach jest zblizony i do I love love i do Light Blue. pewnie gdyby nie promocja na Truskawie to nigdy nie poznalabym tego zapachu a teraz jestem pewna ze bylo warto leca do mnie I love love wiec bede mogla sobie oba zapaszki dokladnie porownac bo lovkow jeszcze nie mialam tylko testy perfumeryjne natomiast swojego czasu siostra miala setke LB i Ellen wedlug mnie jest ciekawszym zapachem.
Stary 2008-05-13, 22:56   #10
Guarana
Zakorzenienie

A ja kocham niezmiennie od kilku lat Light Blue i DKNY...... Zawsze w maju szukam nowych zapachow i .....wracam do w/w. Nie wyobrażam sobie wakacji o innym zapachu!
Guarana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości