Sposoby na przyciemnianie w這s闚 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-04-02, 20:04   #91
Adi009
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Przyciemnianie w這s闚 help!!

no tak ale czytalem ze on powoduje rudawy polysk wlosow jaki ja teraz obecnie mam naturalnie a chcialbym tego uniknac, pozrosyu chcialem przyciemnic wlosy do odcienia braz
Adi009 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-02, 21:25   #92
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

ja kiedy jak mi farba nie z豉pa豉 za mocno i chcia豉m przyciemni i tez rudy troch zbi to te bawi豉m si w p逝kanki r騜ne. najlepiej poszperaj tu na forum o tym, z czego s r騜ne - wpisz w wyszukiwark p逝kanki przyciemniaj帷e czy co takiego i na pewno b璠ziesz mia co czyta
o ile pami皻am to ja pr鏏owa豉m miesza r騜ne, 瞠by efekt by mocniejszy stosowa豉m kor d瑿u, li嗆 orzecha, sza逕i chyba te ale nie jestem pewna. sporo z tym babrania jest - wanna do szorowania bo zostaj ciemne zacieki, musisz przeznaczy osobny r璚znik na to bo zostanie zniszczony, pewnie ten kt鏎ym wycierasz g這w po myciu te b璠zie mia ciemne plamy trudne do sprania.
efekt by, owszem. w這ski fajnie pachnia造 tak zio這wo ale efekt p逝kanki do嗆 szybko si zmywa niestety - jak dla mnie ma這 op豉calne - du穎 roboty a efekt bardzo kr鏒kotrwa造.
rozumiem, 瞠 nie chcesz spr鏏owa 瘸dnej trwa貫j farby do w這s闚 ani szamponu koloryzuj帷ego? z tym to wi瘯sze ryzyko bo kolory zwykle wychodz bardzo ciemne.
mo瞠 spr鏏uj te szampon闚 i od篡wek do br您owych w這s闚? w rossmanie niedrogi jest zestaw ACCENT do br您owych w這s闚 - jak dla mnie naprawd przyciemnia te uwaga na wann, od篡wka barwi. jest te do kupienia dro窺zy zestaw john frieda brilliant brunette - nie stosowa豉m nie wiem jak mocno wp造wa na kolor, poszukaj w katalogu kosmetyk闚 co o tym tam pisz
ale si rozpisa豉m, mam nadziej 瞠 co pomog豉m
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-02, 22:07   #93
Adi009
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Na pewno pomog豉 doceniam... zaraz oblookam ten preparat Acent a z farbami to juz ekperymentowalem tylko z odcieniem czerni troche dzika siara jak przyszedlem taki do szkoly a jezeli chodzi o brazy to nie wiem jakiego koloru nawet uzyc (kupic) do mojego koloru by byly ciemniejsze moze jakies sugestie lub porady co do watku naturalnego przyciemniania? czytam wszystkie posty na bie膨co.....
Adi009 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-03, 13:42   #94
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

co do tego accenta to tu masz linki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ch-na-braz.htm,http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ch-na-braz.htm, 瞠by na pewno wiadomo by這 o co chodzi
z farb - ja stosuj szampon loreal casting i jestem zadowolona - nie niszczy nie 鄉ierdzi, wydajny, mo積a dzieli na p馧 [mi p馧 opakowania na same odrosty wystarcza a mam d逝gie w這ski i co zostanie do rozmazania]. przejrzyj sobie kolory, nie wiem jaki dok豉dnie masz odcie w這s闚, ale jak chcesz br您/zniwelowa rudy po造sk, to mo瞠 spr鏏uj np. ciemnego blondu - jak b璠zie za jasny zawsze 豉two przyciemni
ale te uwaga - jak masz bardzo ciep造 ten odcie na g這wie - po這瞠nie zimnego odcienia farby mo瞠 da w efekcie po造sk zielonkawy - tak si dzieje przy nak豉daniu ch這dnej farby na cieplejszy odcie farby. czy na naturalne w這sy te tak zadzia豉 - nie wiem
z bardziej naturalnego farbowania ja nic nie polec bo nie stosowa豉m, henny si boj bo z tego to r騜ne cuda mog wyj嗆
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-12, 08:12   #95
likomania
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Jak naturalnie przyciemni w這sy?

ja czyta豉m na necie, 瞠 warto robic p逝kanke z 逝sek cebuli, gotuje sie je przez 20min. i nak豉da na w這sy. Mozna nawet codziennie, a do uzyskania kolorku o jaki nam chodzi
likomania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-14, 11:40   #96
myszkakasia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam ma ciemne br您 w這sy prawie czarne chcia豉m sobie je jeszcze troche przyciemni czy mi sie to uda jakim sposobem? Jakim? czy wystarczy jaki szampon?
myszkakasia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-26, 18:34   #97
Agatusiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 470
GG do Agatusiek

ja stosuje kor debu od jakis 2 tyg.. sama szczerze mowiac roznicy nie widze ale moja fryzjerka powiedziala ze wlosy mi zciemnialy xd.. W ogole to mam ciemny blond a chcialabym miec brazowe.. jest to mozliwe??
Agatusiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-08, 12:23   #98
magica
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 195
Wpisy w blogu: 2
GG do magica
Dot.: Sposoby na przyciemnianie w這s闚

"Przyciemniaj w這sy nast瘼uj帷e zio豉: kora d瑿owa, kora kruszyny, owocnia orzecha w這skiego, li軼ie indygowca (basmy). Z kory d瑿owej, kory kruszyny i owocni orzecha w這skiego mo積a przygotowa p造n przyciemniaj帷y w這sy: przygotowuje si go nast瘼uj帷o: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha w這skiego zalewa si 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupe軟iaj帷 wyparowuj帷 wod.
Pozostawia pod przykryciem do nast瘼nego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gram闚 gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. P造nem smaruje si w這sy i sk鏎 g這wy, po umyciu i przez nast瘼ne kolejne dni, a do uzyskania 膨danego koloru.
ny i owocni"
rzecha w這skiego mo積a przygotowa p造n przyciemniaj帷y w這sy: przygotowuje si go nast瘼uj帷o: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha w這skiego zalewa si 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupe軟iaj帷 wyparowuj帷 wod.
Pozostawia pod przykryciem do nast瘼nego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gram闚 gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. P造nem smaruje si w這sy i sk鏎 g這wy, po umyciu i przez nast瘼ne kolejne dni, a do uzyskania 膨danego koloru.帷 wyparowuj帷 wod.
Pozostawia pod przykryciem do nast瘼nego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gram闚 gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. P造nem smaruje si w這sy i sk鏎 g這wy, po umyciu i przez nast瘼ne kolejne dni, a do uzyskania 膨danego koloru.

JESTE PI艼NIEJSZA NI CI SI WYDAJE-klik

to s這wo(nie "te s這wo")
bynajmniej=wcale, w og鏊e
magica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-08, 12:49   #99
kotka20093
BAN sta造

Wiadomo軼i: 941
Wpisy w blogu: 1

ja polecam szampon i odzywk formy Ce-Ce(do kupienia w superpharm) do w這s闚 br您owych, jest t瞛 wersja dla blondynek.
kotka20093 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-02, 11:45   #100
meg93285
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Jak naturalnie przyciemni w這sy

Witam jestem ciemna brunetka kiedys mialam ciemniejsze wlosy teraz mi rosjasnialy (jak pada na nie slonce to pasma odbijaja sie nawet troche na rudo) Czy sa jakies naturalne sposoby przyciemnienia wlosow chcialabym miec znowu ciemne wlosy nie chce farbowac bo boje sie ze zniszcze wlosy chyba ze jakas dobra delikatna i bezpieczna farba co sadzicie o szamponach koloryzujacych? Poradzcie jaka bylaby najlepsza metoda przyciemnienia
meg93285 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-08, 09:52   #101
Malla
Nie depcze krokus闚

Wiadomo軼i: 53 038
Dot.: Jak naturalnie przyciemni w這sy

Polecam hinduskie maseczki w proszku (do samodzielnego rozrabiania) z aml i eclipt, u mnie pog喚biaj czer, nawet fryzjerka zapyta豉 mnie ostatnio, czym farbuj
Stary 2010-11-21, 09:23   #102
4fro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Jak naturalnie przyciemni w這sy ?

Mam do嗆 ciemno br您owe w這sy ale ostatnio mam wra瞠nie, 瞠 troche mi si rozja郾i造 co niespecjalnie mi si podoba. Je郵i b璠 zmuszony to u篡j farby ale jednak wola豚ym pierwsz poznac jaki naturalny spos鏏 (je郵i istnieje) Pom騜cie
4fro jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-21, 09:30   #103
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 659
Dot.: Jak naturalnie przyciemni w這sy ?

Wyszukiwarka nie gryzie.
Jestem pewna, 瞠 taki temat ju jest, a jak nie to przeszukaj inne tematy na forum.
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-08, 21:56   #104
Blondyn1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Przyciemnienie w這s闚

Witam Drogie Panie
Mam par pyta a widz ze to forum jest godne zaufania i dok豉dnie takiego szuka貫m.
Jestem blondynem(jest to jasny blond),i po 16 latach mi si znudzi ju
Jakie s sposoby i czy s wogole takie aby z tego koloru przej嗆 na jasny br您 lub cos pokrewnego?Nie mam na my郵i farbowania bo to odpada.I je郵i jest taka mo磧iwo嗆 czy jest to na trwale czy na jaki czas Mam nadzieje znajd sie zadowalaj帷e mnie odpowiedzi )
Pozdrawiam i licz na Was
Blondyn1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 01:12   #105
Malla
Nie depcze krokus闚

Dot.: Przyciemnienie w這s闚

Nie musi by farba, wystarczy szamponetka
Stary 2011-07-24, 20:43   #106
Rolled
Przyczajenie

Naturalne przyciemnianie w這s闚

Witam.

Jestem ch這pakiem o ciemny blond w這sach. Chcia豚ym przyciemni swoje w這sy tak aby uzyska br您owe lub ciemnobr您owe w這sy. Wiem, 瞠 istniej zio這we p逝kanki kt鏎e posiadaj r騜ne naturalne specyfiki przyciemniaj帷e kolor, kora d瑿u itd.

Czy efekt takich p逝kanek jest sta造? tzn. po jakim okresie stosowania nagle bym od這篡 p逝kank i ciemniejszy kolor by si ca造 czas utrzymywa?

Czy warto eksperymentowa przy moim kolorze w這s闚? Nie chcia豚ym uzyska rudych w這s闚 tylko prawdziwy br您.

Jak to si odbija na kondycji w這s闚? Takie zio這we p逝kanki pomagaj czy raczej niszcz nasze w這sy?

Z g鏎y dzi瘯uje za wszelkie odpowiedzi
Rolled jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-03, 11:20   #107
lupek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

no tak, zdecydowa豉m sie na napar z sza逕i, oczywi軼ie na morkrych w這sach, s ju wysuszone i nie ma 瘸dnych oznak 瞠 s ciemniejsze, mo積a powiedziec 瞠 nawet s ja郾iejsze ale byc mo瞠 to moja wyobra幡ia.
Mam z這cisty blond, chcia豉bym uzyskac kolor ciemny blond pewnego stopnia, spr鏏uje jeszcze wywaru z kory i orzecha, ale czy to aby na pewno co pomo瞠 na moim z這cistym kolorze? nie chcia豉bym uzyskac koloru rudego
lupek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-03, 13:13   #108
Malla
Nie depcze krokus闚

Metody naturalne maj to do siebie, 瞠 trzeba je stosowa d逝go, a efekt wcale nie musi by widoczny. Nie licz na to, 瞠 po jednej p逝kance zmieni Ci si kolor w這s闚 - od tego s farby, szamponetki, henna itp.
Stary 2011-08-03, 15:02   #109
MalinowaMamba
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 063

Cytat:
Napisane przez Malla Poka wiadomo嗆
Polecam hinduskie maseczki w proszku (do samodzielnego rozrabiania) z aml i eclipt, u mnie pog喚biaj czer, nawet fryzjerka zapyta豉 mnie ostatnio, czym farbuj
A gdzie takie co mog dosta?
MalinowaMamba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-03, 15:07   #110
Malla
Nie depcze krokus闚

W sklepach ekologicznych, na helfy.pl, allegro...
Stary 2011-08-03, 15:42   #111
MalinowaMamba
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 063

Cytat:
Napisane przez Malla Poka wiadomo嗆
W sklepach ekologicznych, na helfy.pl, allegro...
Dzi瘯uj Mam nadziej, 瞠 na moich ciemno br您owych w這sach co b璠zie mo積a zauwa篡
MalinowaMamba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-04, 13:34   #112
brizoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 szampony z henn dzia豉j ca趾iem nie幢e...
brizoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-04, 13:50   #113
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 153

Cytat:
Napisane przez brizoo Poka wiadomo嗆
Z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 szampony z henn dzia豉j ca趾iem nie幢e...
A jakich dok豉dnie u篡wa豉?

I jak dzia豉j? Przyciemniaj troszk, czy do tego jeszcze daj rudo嗆? Bo tego nie chc, wole ciemniejsze ale ch這dniejsze je郵i chodzi o odcie
Smerfetkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-24, 16:58   #114
Pyska13
Przyczajenie

W豉郾ie jestem w trakcie trzymania na w這sach takiej kosmicznej mieszanki z oleju kokosowego, herbaty, kawy i kory d瑿u :P Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Napisz Naturalnie jestem blondynka, jednak ostatnio rozja郾i豉m dodatkowo w這sy, a teraz chcia豉bym wr鏂i do mojego ciemnego blondu <3 Niestety m鎩 gust zmienia sie za szybko
Pyska13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-26, 17:13   #115
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 153

Cytat:
Napisane przez Pyska13 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie jestem w trakcie trzymania na w這sach takiej kosmicznej mieszanki z oleju kokosowego, herbaty, kawy i kory d瑿u :P Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Napisz Naturalnie jestem blondynka, jednak ostatnio rozja郾i豉m dodatkowo w這sy, a teraz chcia豉bym wr鏂i do mojego ciemnego blondu <3 Niestety m鎩 gust zmienia sie za szybko
I co wysz這?
Smerfetkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-11, 17:40   #116
BlancOyNegro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Ja dzisiaj zdradzi豉m moj "babcin p逝kank octow" na rzecz sza逕ii, zaparzy豉m rano z my郵 o spryskiwaniu w這s闚 w ci庵u dnia, ale m鎩 spryskiwacz si nie sprawdzi, wi璚 sza逕ia wyl康owa豉 na w這sach po umyciu... Napar by s豉by, wi璚 efekt闚 raczej nie b璠zie, ale te 30 minut potrzymam ) Kiedy ju u篡wa豉m tego sposobu z my郵 o przyciemnieniu w這s闚, efekty niby widzia豉m, ale mo磧iwe, 瞠 mi si wydawa這 :P Z czasem przesta豉m stosowa sza逕i, zapomina豉m i w ko鎍u przesta豉m ca趾iem, teraz mo瞠 wr鏂 do niej )

Edytowane przez BlancOyNegro
Czas edycji: 2012-11-11 o 17:42
BlancOyNegro jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-23, 23:14   #117
arehiba
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

Tyle tych spos鏏 i wgl, 瞠 trzeba co wyodr瑿ni Chcia豚ym wiedzie, kt鏎y naturalny spos鏏 jest naj豉twiej dost瘼ny, najprostszy i dobrze 軼iemniaj帷y br您owe w這sy. Oraz chcia豚ym si dowiedzie, czy s jakie kosmetyki 豉twe do stosowania, aby 軼iemni w這sy
arehiba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-24, 12:47   #118
karccia
Przyczajenie

Dot.: naturalne przyciemnianie w這s闚

S造sza豉m, 瞠 dobry na przyciemnienie w這s闚 jest szampon z czarnej rzodkwi, wi璚 postanowi豉m takowy zakupi. Stosuj go juz od ponad dw鏂h tygodni i rzeczywi軼ie wlosy sta造 si ciemniejsze. Dodatkowo stosuje p逝kanki z kory d瑿u i dla mnie efekt jest 鈍ietny
karccia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-24, 17:09   #119
domelcia94
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
GG do domelcia94
Przyciemnienie wlosow

hejka mam pytanko a mianowicie chcialam zapytac jak przyciemnic wlosy ? Chodzi mi oto ze na glowie niektore pasma sa jasniejsze i w sloncu wygladaja jak rude. Chcialabym przygasic ten odcien . Prosze o pomoc
domelcia94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy ciemne

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.