Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-05, 20:09   #1
teufel69
Raczkowanie

Tabletki na tradzik Acno.

witam.
czy ktos uzywal moze tych tabletek i moglby powiedziec jakie sa rezultaty? niedawno znalazlam w starej gazecie reklame, ale pierwszy raz o nih slysze dlatego chcialabym uzyskac troche opini waszych na ich temat.
teufel69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:16   #2
Errata6565
Raczkowanie

Dot.: Tabletki na tradzik Acno.

ja ich używałam przez kilka miesięcy. w zasadzie nie zauważyłam znaczącej zmiany przez cały okres ich stosowania. może nieco rzadziej miałam problem z dużymi, ropnymi krostkami, ale stosowałam razem z maścią na trądzik i innymi kosmetykami, więc nie wiem na ile działał sam preparat. może wspomagać, ale na pewno nie leczy.
sam smak tabletek nie jest jakoś szczególnie przyjemny, stsouje się 1 na dzień, opakowania wystarcza na miesiąc o ile dobrze pamiętam.
Errata6565 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:16   #3
ta_bletka
Raczkowanie

zjadlam 1 opakowanie i zadnych pozytywnych zmian nie zaobserwowalam. to taki chwyt reklamowy, ze te tabletki sa na tradzik. to jest po prostu zestaw kilku witamin i mineralow dobrze wplywajacych na stan skory. ja osobiscie nie polecam, bo mi nic nie daly, byc moze u Ciebie bedzie inaczej
ta_bletka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 13:09   #4
dariax
Przyczajenie

Witam, ja również zjadłam jedno opakowanie tego preparatu i nie zauważyłam żadnej różnicy po czym udałam się do dermatologa, który przepisał odpowiednie tabletki i pożegnałam mój trądzik. szczerze polecam to wyjście
dariax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 18:55   #5
ta_bletka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dariax Pokaż wiadomość
Witam, ja również zjadłam jedno opakowanie tego preparatu i nie zauważyłam żadnej różnicy po czym udałam się do dermatologa, który przepisał odpowiednie tabletki i pożegnałam mój trądzik. szczerze polecam to wyjście
Dario, zdradź nam, proszę, nazwę tych "odpowiednich tabletek" tak w ogóle to Acno przepisał mi dermatolog
ta_bletka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:57   #6
czarnabomba
Przyczajenie

Te tabletki nie działają, zjadłam opakowanie i żadnych rezultatów nie widać, koleżanka poleciła mi tabletki derminax, są o wiele lepsze, po miesiącu problem z pryszczami minął. Poczytać o nich można tu: http://derminax.waw.pl
czarnabomba jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości