wypłowialec szuka pomysłu na metamorfoze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-06, 15:45   #1
nikita-21
Raczkowanie

wypłowialec szuka pomysłu na metamorfoze

Jestem jasną podrudziałą blondynką. Mam bardzo długie włosy. Kolorystycznie coś w stylu Izy miko. Bardzo jasna cera to mój koszmar. Proszę każdego o pomoc. Co mogę zmienić aby wyglądać lepiej solarium odpada( cera źle reaguje) Może ktoś mnie nauczy jak to podkreślić aby wyglądało razem ładnie. Proszę. Nie mam w tym kompie zdjęcia więc nie mogę wkleić mój awatar mnie przedstawia ale jest mało wyraźny więc niewiele pomoże.
nikita-21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:28   #2
201704240951
Konto usunięte

Dot.: wypłowialec szuka pomysłu na metamorfoze

Prosze o zdjęcie
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:41   #3
anathalla
Raczkowanie

A może właśnie coś w stylu izy Miko ? :0)
Pokręcić włoski w grube loki makijaż i do boju

Tak co zauważyłam w makijażu izy, przede wszystkim czerwone usta, odrobinę różu na kości policzkowe, kreska eyelinerem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 370189KPRO_w.jpg (47,4 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003r243e.jpg (76,8 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 220742.jpg (19,6 KB, 60 załadowań)
anathalla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:17   #4
eveline01
Rozeznanie

spokojniejuz po avatarze widac że ładna z Ciebie dziewczyna.Tak jak wyzej anathalla napisala: policzki różem(twoja buzia nabierze wyrazu!),albo jeszcze lepiej jakiś delikatny bronzer,który zasymuluje delikatną opaleniznę.Na usta jakiś ladny błyszczyk w brzoskwiniowym odcieniu ew.na wyjscia cos z czerwieni. Jezeli chodzi o wlosy to moze jakies jasniejsze pasemka??

a6w 8/42

bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3

eveline01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:29   #5
kucyk5
Raczkowanie

Jasna cera jest teraz modna! A żeby nadać trochę koloru Twoim policzkom, użyłabym pudru, tylko z wyczuciem. Masz chyba szczupłą, delikatną twarz (tak mi się wydaje po awatarze), więc na pewno ładnie to będzie wyglądać, jeśli podkreślisz kości policzkowe. Do tego mocno wytuszować rzęsy na czarno, to zawsze ładnie wygląda i nada kontrastu (byleby nie były posklejane) z jasnymi oczami. Masz jasne oczy, prawda?
Poza tym dużo świeżego powietrza, wtedy skóra się dotlenia, wygląda na zdrowszą i wypoczętą i koloryt się poprawia. Pij też soki marchwiowe - naturalna, sprawdzona metoda od wewnątrz. Mulatką nigdy nie będziesz, polub siebie taką jaką jesteś (łatwo radzi się innym ). Sama mam jasną karnację i stwierdziłam, że to jest ładne - taki nasz słowiański typ urody!
Nie kupię sobie ziemi na Księżycu"

Matuś

life is a passion. passion is a life.

kucyk5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 23:39   #6
anathalla
Raczkowanie

oj z tymi sokami to nie wiem czy to takie dobre jest. na zdrowie pewnie tak, ale próbowałam to z przyjaciółką , mnie nic nie zmienło, a psiółce dało piekny odcień marchewy na łokciach i kolanach i nigdzie indziej :P
Stary 2008-05-07, 14:26   #7
nikita-21
Raczkowanie

Anathalla ładne zdjęcia miko taki makijaż robię czasem na wieczór ele rzadko bo raczej rzadko wychodze z domu wieczorem a na dzień to troche ekstrawagancja. Nakładam róż nr. 86 inglota na policzki szukam dobrego bronzera do jasnej karnacji ale trudno coś dobrego znaleść myśle nad ziemią egipską pasowała by?
A jakie kolory ubrań myślicie że są ok? noszę wszystkie żywe, a uwielbia zielony trawiasty oraz czerwony. Naturalną mam jasną bardzo oprawe oczu ale robie regularnie henne oczy zielono szare. Wczoraj chciałam kupić grafitowy liner ale niebyło nic ok były siwe a siwego to ja nie chce. Może ktoś wie jaka firma ma ładne grafitowe linery. Myśle nad fajną pomadką ale mam wade zgryzu i nie chce przykuwać do niej uwagi w lipcu mam zkładany aparat. Prosze o rady. Myślę żę jestem typem kolorystycznym między wiosną a jesienią łądnie się opalam ale nie po buzi. Mam skłonność do naczynek najbardziej w kącikach nosa i mam plamy przebarwienia. I co ważne mam mało piegów to narazie tyle.
Stary 2008-05-07, 20:28   #8
anathalla
Raczkowanie

na plamy, przebarwienia i naczyńka mogę ci z własnego doświadczenia polecić Dermacol ) na dole w zalączniku masz ich kolorówkę, myślę, że do twojej jasne cery powinnaś wybrać coś z pomiedzy bardzo jasna chłodna, bardzo jasna ciepła, a porcelanowa chłodna.

Co do ubrań to czerwieniia, wzory, czernie, wszelkie odcienie niebieskiego a szczególnie morski.

Grafitowy liner widziałam w drogerii i był z firmy Constance Caroll. Moja przyjaciółka ma oczy w kolorach jak Ty i na powiece maluje morskim cieniem cienkie kreski. Natomiast druga koleżanka używa kajalu i ma fajny efekt jasnych oczu przy bardzo ciemnej oprawie.

A zamiast pomadki, może kolorowe błyszczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Schowek01.jpg (135,0 KB, 35 załadowań)
Stary 2008-05-07, 21:44   #9
coco chanel
Raczkowanie

Ja też polecam dermacol swietnie kryje, tylko trzeba uważac żeby nie nałożyć zbyt dużo. Myślę, że powinnaś mocniej podkreślić oczy np. czarna kredka przykryta szarym cieniem i mocno wytuszowane rzęsy oczywiście (takie kocie oko), a usta myślę, że powinny być stonowane np. podkładem - to odciągnie od nich uwagę, no i policzki wymodelowane jakimś lekkim brązem A co do ciuszków to ja osobiście nie lubię żywych kolorów, więc ciężko mi coś doradzić. Napiszę tylko tyle, że skoro masz jasne włosy to bluzeczka powinna być ciemna wtedy jest ładny kontrast z włosami
coco chanel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 13:52   #10
nikita-21
Raczkowanie

Zobacze ten dermacol w perfumerii nadaje się on na lato czy może jest zbyt ciężki? Kolory są fajne ale i tak muszę wypróbować w drogerii. Kupiłam grafitowy liner bell tylko 10zł Próbuje teraz szarych cieni nawet fajny efekt. Pokaże zdjęcia tylko musze kupić kabelek aby zgrać je na kompa, a jaka fryzura pasuje do twarzy raczej okrągłej i jasnych włosów grzywka może być? Teraz szukam sukienki szmaragdowej na wesele na które jestem zaproszona 28 czerwiec 2008r. Będzie pasowało? dtego złote dodatki?
Stary 2008-05-12, 16:51   #11
coco chanel
Raczkowanie

Dermacol jest raczej ciężki (można go używać też jako korektor, jest bardzo wydajny), ale w perfumerii go raczej nie znajdziesz, można go kupić np. na www.esentia.pl. Co do grzywki to są różne rodzaje, to zależy czy masz wysokie czoło czy niskie, najlepiej jakbyś poszła do stylisty, on by Ci doradził najlepiej. Z tego co widzę to masz dosyć niskie czoło wiec proponowałabym jeśli już to taką niezbyt ciężką grzywkę np. na boku. Moim zdaniem najważniejsze są odpowiednio zachowane proporcje np. jeśli masz małą głowę w porównaniu do ciała najlepiej powiekszyć ją optycznie za pomocą jakiejś "puszystej" fryzurki np. podnieść u nasady. Na avatarze nie widać, żebyś miała okrągłą twarz, powiedziałabym, że bardziej owalną czyli idealną, ale może nie widać dokładnie. A co do połączenia szmaragdu ze złotem to wydaje mi się, że będzie ślicznie zwłaszcza, że masz blond włoski (tylko żeby ten szmaragd był w ciepłym odcieniu)
Stary 2008-05-13, 16:43   #12
nikita-21
Raczkowanie

coco chanel u mnie dermacol jest dostępny w jednej z perfumerii więc będe mogła porównoć ale napewno jasny. Nie wiem jaką mam tonacje skóry nie wiem jak to sprawdzić pomoże mi ktoś jak się dowiedziećm wydaje mi się, że ciepłą, ale nie jestem pewna :-(. I cieszę się że pomysł na sukienke na wesele się wam podoba. Tylko jeszcze muszę ją znaleść Twarz mam raczej okrągłą taką inną dość szerokie czoło wstawię zdjęcia jak załatwie kabelek i zobaczycie tak jakby w kształcie serca? I dowiedziałam się o dobrym fryzjerze w moim mieśćie planuje do niego iść.
Stary 2008-05-13, 17:27   #13
yaminishi
Zadomowienie

Ja wypowiem się jedynie co do koloru Twojej cery (bo więcej nie widzę na avatarku). Moim zdaniem blada skóra jest przepiękna, na Twoim miejscu zamiast męczyć się z bronzerami, samoopalaczami zadbałabym jedynie aby była w dobrej kondycji, jednolita, nawilżona - wtedy będzie Twoją ozdobą a nie wrogiem. Jasne włosy+ jasna cera to bardzo eteryczne połączenie, w szmaragdzie będziesz wyglądać zjawiskowo. Może moja wypowiedź nie wniesie zbyt wiele świeżych pomysłów w Twój wątek ale jestem zdania, że nie należy poprawiać natury na każdym kroku, w przeciwnym razie wszyscy wyglądalibyśmy tak samo
Stary 2008-05-13, 18:20   #14
coco chanel
Raczkowanie

znalazłam taką stronę jak dobrać fryzurę do twarzy : http://www.stylistka.pl/uroda/fryzur...brac-fryzure-2
Stary 2008-06-24, 14:53   #15
nikita-21
Raczkowanie

Dawno mnie tu nie było dołanczam zdjęcia do tematu

jeszce jedno zdjęcie jakie mam prosze o porady

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-06-26 o 07:28 Powód: post pod postem
Stary 2008-06-25, 09:45   #16
nikita-21
Raczkowanie

Hej nikt nie ma pomysłu?
Stary 2008-06-25, 22:16   #17
Kochanka Szatana
Rozeznanie

No ja bym zaczęła na twoim miejscu od zmienienia koloru włosów i innej fryzurki. Masz długie włosy - wycieniowanie na pewno pomoże zresztą fryzjerka doradzi. Może też jakaś grzyweczka I co najważniejsze masz bardzo nierówny kolor to musisz zmienić wiadomo że najlepiej zrobi to fryzjerka ale nawet może Ci zrobić to mama/koleżanka/kuzynka.

Co do odcieniu twojej skóry to powiem Ci jedno że jest masa ładnych artystek które mają jasną cerę(patrz foto). Do tego sama mam jasną cerę i wiem jak reaguje na słońce i solarkę. Tak jak na fotce spróbuj poeksperymentować z czerwoną szminką nie musi być aż tak "krzyczący" odcień ale na pewno jakiś dla siebie znajdziesz. Do tego mocno wytuszowane rzęsy i myśle że będzie dobrze.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-06-26 o 07:38 Powód: post pod postem
Kochanka Szatana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 09:31   #18
nikita-21
Raczkowanie

Hej kochanko szatana myśle nad zmianą fryzury tylko jaki kolor napewno nie chce rozjaśniać ani mocno przyciemniać ten puch mam od rozjaśniania więc to odpada bo żadna odżywka, a testowałam tuziny nie daje rady. Może ktoś poda pomysły? Ust narazie nie chcę podkreślać mam okropną wade zgryzu w lipcu zakłądam aparat i nie chce przykuwać uwagi tym bardziej że mam usta w same w sobie czerwone, Myślałam nad grzywką na bok i pasemkami w kolorze złotego brązu albo ciemnego miodu.
Stary 2008-06-26, 09:36   #19
nikita-21
Raczkowanie

A możę ściąć włosy i wrócić do koloru naturalnego moje włosy odrosły już po tym rozjaśnianiu. i nie myślcie sobie że rozjaśniałam w domu u fryzjera w dobrym salonie ale moje włosy ciężko łapią kolor brąz znika po miesiącu a rozjaśniacz trzeba trzymać bardzo długo widać co zrobił. Pomocy
Stary 2008-06-26, 09:50   #20
Kochanka Szatana
Rozeznanie

Myślę że jak Ci zrobi fryzjerka to potrzyma dłużej... A jeśli nie chcesz podkreślać ust to jakiś bezbarwny błyszczyk na nie i wystarczy a skup się na makijażu oczu. Jest lato więc popróbuj jakieś letnie kolorki. Masz chyba orzechowe oczy więc myślę że fiolety będą pasowały ale popróbuj bo sposób nałożenia i kolorki połączone z fioletem wpływają na to czy ten makijaż Ci pasuje. Przejrzyj Moje Makijaże na tym forum może wpadnie Ci coś w oko I jak dla mnie to jedyna metoda to metoda prób i błędów inaczej nie dowiesz się co tak naprawdę Ci pasuje jeśli tego nie spróbujesz
Stary 2008-06-30, 14:36   #21
nikita-21
Raczkowanie

Zrobiłam sobie grzywke na bok niedługo dołącze fotki dlaczego wszyscy milczą?
Stary 2008-07-02, 11:46   #22
nikita-21
Raczkowanie

Hej jest tu kto?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości