Prosze o radę - Juliae - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-05, 10:24   #1
Kathi75
Zakorzenienie

Prosze o radę - Juliae

Witam chciala bym prosic o dobranie mi fryzur
chce zapuscic wlosy ale jakos musze faze przejsciowa przetrwac,musze miec pasemka,bo to moim zdaniem najlepszy pomysl na maskowanie siwych wlosow,
wlosy mam malo podatne po ulozeniu i tak ukladaja sie op jakims czasie jak chca,a fryzurke potrzebuje malo skomplikowana,w sensie ukladania.
Podobaja mi sie fryzury emo i nie chce miec grzecznej grzywki za porady dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5167.JPG (88,5 KB, 90 załadowań)
Kathi75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 14:34   #2
juliae
Raczkowanie

witajcie.mialam problem z aktywacja i prosilam kathi,by moja fotke wkleila i poprosila w moim imieniu o porady.dzieki kathi!

czekam na wasze propozycje naprawde niecierpliwie.

a jakbym wygladala docelowo w takiej fryzurce?http://www.salonfryzur.pl/fryzury_125-3.html

to ja marudze dalej. nie wiem,dlaczego nie dziala link wyzej.proba jeszcze raz.http://www.salonfryzur.pl/fryzjerstwo/galeria/photo/383

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-05-06 o 15:28 Powód: post pod postem
juliae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 23:29   #3
juliae
Raczkowanie

Dot.: Zmiana fryzury prosze o porady

witam ponownie.przegladam inne watki i byloby mi milo,gdyby ktos sie jeszcze i do mnie odezwal i cos doradzil.co pare glow to nie jedna.wysylam jeszcze jedna fotke,moze niejest najlepsza,ale kolorowa,moze tak bedzie latwiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01123.JPG (44,1 KB, 167 załadowań)
Stary 2008-05-06, 08:17   #4
sharlottek
BAN stały

myślę że dobrze ))
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 10:32   #5
Lynn
Zakorzenienie

A nie myslalas o wyprostowaniu troszke wlosów?Jesli chodzi o kolor ja widze cie w ciemnym brązie+ kilka bordowych pasemek od czubka.
Lynn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 11:25   #6
juliae
Raczkowanie

Lynn,nawet nie wiesz,jak bardzo chcialabym miec wlosy albo proste,albo loki jak kiedys.a ja mam cos pomiedzy,bardziej w strone prostych.to jest najwiekszy problem z doborem fryzury.

balejaz robie juz od dluzszego czasu,bo gubi moje siwe,wiec z jasnych pasemek nie zrezygnuje.a na prostowanie w tym ukladzie nie moge sobie po prostu pozwolic,z litosci nad tymi i tak juz oslaboinymi wlosami.fryzurka wyzej wklejona bardzo mi sie podoba i chyba pomecze sie jeszcze by zapuscic wloski i cos takiego zrobic.
chyba ze ktos wpadnie jeszcze z jakas rada???
Stary 2008-05-06, 11:39   #7
biedronka91
Zakorzenienie

Myślę, że we fryzurze, którą podałaś, wyglądałabyś znakomicie.. Ponad to, masz śliczną buzię. Zapuść włosy, możesz przyśpieszyć ich porost. (mnóstwo o tym na wizażu --> wyszukiwarka)
Stary 2008-05-06, 11:46   #8
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez juliae Pokaż wiadomość
Lynn,nawet nie wiesz,jak bardzo chcialabym miec wlosy albo proste,albo loki jak kiedys.a ja mam cos pomiedzy,bardziej w strone prostych.to jest najwiekszy problem z doborem fryzury.

balejaz robie juz od dluzszego czasu,bo gubi moje siwe,wiec z jasnych pasemek nie zrezygnuje.a na prostowanie w tym ukladzie nie moge sobie po prostu pozwolic,z litosci nad tymi i tak juz oslaboinymi wlosami.fryzurka wyzej wklejona bardzo mi sie podoba i chyba pomecze sie jeszcze by zapuscic wloski i cos takiego zrobic.
chyba ze ktos wpadnie jeszcze z jakas rada???

Znam ten bol, tez mam takie nie wiadomo co Włosy prostuje codziennie, ale przy tym używam odzywki i dzieki temu nawet moja fryzjerka nie moze uwierzyć, że tak czesto prostownica idzie w ruch A wcale nie uzywam fryzjerskich odzywek
Lynn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 11:50   #9
juliae
Raczkowanie

biedronka91 dzieki za mile slowa i rade.zaraz poszperam w poszukiwaniu czarow na szybszy porost wloskow.

a z innej beczki-festiwal w jarocinie nadal istnieje?ja tam bylam ostatnim razem w 94 roku...
Stary 2008-05-06, 20:11   #10
juliae
Raczkowanie

korzystajac z ruchu,jaki obecnie tu panuje ponawiam prosbe o dobor fryzury.plisss.

nika 135 dzieki serdeczne,bo nie moglam sie juz odszukac.nie bede juz robic takiego zamieszania,obiecuje:anio lek:
Stary 2008-05-07, 11:33   #11
juliae
Raczkowanie

Dot.: Prosze o radę - Juliae

dziewczyny kochane,zalogowalam sie specjalnie,by uslyszec jakies pomocne wskazowki,potrzebna mi jest fachowosc i wasze doswiadczenie.

wypowiedzcie sie chociaz,czy wybrana przeze mnie fryzurka pasuje do mnie?
Stary 2008-05-07, 12:49   #12
morfea
Raczkowanie

Ja bym Cie osobiście widziała w jednym kolorze włosów np. brąz, fryzurka którą proponujesz wydaje mi się ok, ale bez żadnych pasemek ( bo będziesz wyglądała jak "typowa fryzjerka" ) Nie obawiaj się też prostowania bo przy prawidłowej pielęgnacji włosów naprawdę da się utrzymać piękne włoski nawet przy częstym prostowaniu, a proste włosy na pewno wyglądają dużo bardziej schludnie.
To tylko moje uwagi, życzę powodzenia w zmianie fryzury
morfea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:10   #13
juliae
Raczkowanie

dzieki za slowko.tylko tu jest problem,bo od 10-ciu lat mam juz siwe wlosy i te pasemka to najmniejsze zlo chyba,by je zatuszowac...sa oczywiscie zniszczone,staram sie jak moge je pielegnowac.o dziwo szybko rosna,co mnie pociesza.
farbowanie na jakis jeden kolor musialabym przy moim naturalnym ciemnym brazie ponawiac co jakies 3 tyg,bo siwe sa szybko widoczne.na poczatku tak robilam,ale z wlosow siano na maxa.
Stary 2008-05-07, 16:07   #14
biedronka91
Zakorzenienie

Wink Dot.: Zmiana fryzury prosze o porady

Cytat:
a z innej beczki-festiwal w jarocinie nadal istnieje?ja tam bylam ostatnim razem w 94 roku...
Oczywiście, że istnieje, w tym roku także szykujemy się na magiczny Jarocin.
A tak w ogóle.. Byłaś w Jarocinie.. Super.. No.. 94' to już schyłek tego lepszego Jarocina . Kochana.. ale czekam na jakieś relacje, wspomnienia..
Stary 2008-05-07, 16:52   #15
juliae
Raczkowanie

witaj,a ja tu juz podjarana,ze jakis pomysl na fryzurke sie pojawil wreszcie

dokladnie,to byl jarocin jeszcze bez rzucania kostkami brukowymi.love&peace&rock &roll...stare dobre czasy...fantastyczny wypad,oczywiscie w tajemnicy przed rodzicami...bilety kupowalismy droga pocztowa...no a rok wczesniej ostatni jarocin ryska riedla,nie zapomne tego wystepu.zreszta,kochana,p roletaryat,houk,closterke ller,bakszysz,kult...ale nas moderatornia pogoni zaraz.

baw sie dobrze!
Stary 2008-05-07, 22:16   #16
kaska222
Moderator

Z krotkiej fryzury ciezko bedzie cos dobrac i widac ze do prostych nie naleza,pozostaje albo je wycieniowac lub zapuszczac.Zalaczam propozycje fryzur
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (42,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6470.JPG (36,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17178_1.JPG (93,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 197843.JPG (26,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mmop.JPG (10,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hairw33.JPG (30,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MandyMoore_DeGuire_5207731.JPG (51,6 KB, 8 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 22:59   #17
sharlottek
BAN stały

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7481670 ta śliczna, może szampony koloryzujące, które odświeżałyby kolor? raz trwała farba w jednym kolorze, a potem co 3-4 tyg. szampon, ktory jest rownie trwały jak farba :p może Casting? jest dosć obszerny wątek na jego temat, nie zniszczy tak włosów, będą wyglądać ślicznie
oraz poczytaj o pielęgnacji
a Twój wątek jak widac popularny w tym momencie przeglądają go 3 użytkowniczki
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:52   #18
juliae
Raczkowanie

dzieki wielkie!bardzo fajne te fryzurki i wszystkie jakby zblizone forma.chce jak najbardziej zapuszczac.o castingu nie slyszalam,poczytam.szczer ze to boje sie farby jednolitej i ponawiania szamponem.uwazacie,ze naprawde te moje jasne pasemka nie sa zbyt do mnie pasujace?

fryzurki od razu sobie drukuje,dzieki jeszcze raz.to jest jak najbardziej w moim guscie

przegladajacych masa,widze po ilosci wyswietlen fotek,ale jako nieliczne,cos pomocnego napisalyscie.

wrzucilam kolorowa fotke na watek zbiorczy komputerowe metamorfozy.moze przy tamtym zdjeciu,cos wpadnie,odnosnie koloru,a jednoczesnie by kryc siwe...
Stary 2008-05-08, 18:06   #19
biedronka91
Zakorzenienie

Cytat:
witaj,a ja tu juz podjarana,ze jakis pomysl na fryzurke sie pojawil wreszcie

dokladnie,to byl jarocin jeszcze bez rzucania kostkami brukowymi.love&peace&rock &roll...stare dobre czasy...fantastyczny wypad,oczywiscie w tajemnicy przed rodzicami...bilety kupowalismy droga pocztowa...no a rok wczesniej ostatni jarocin ryska riedla,nie zapomne tego wystepu.zreszta,kochana,p roletaryat,houk,closterke ller,bakszysz,kult...ale nas moderatornia pogoni zaraz.

baw sie dobrze!
Hah.. Dzięki Normalnie aż mi z wrażenia lód spadł z patyka Kurcze.. no od razu jak Cię zobaczyłam to wiedziałam, że porządny człowiek. Swoją drogą.. Słuchasz ty jeszcze tych punkowych kapel czy przerzuciłaś się na popkulturę? Chorobcia.. jak ja lubię to pokolenie Jarocina.. No tak.. ale na odp poczekam na poczcie wizażowej, bo zaraz rzeczywiście nas pogonią..
Stary 2008-05-08, 18:21   #20
Kociaczekbestyjki
Raczkowanie

Witam,
Ja na Twoim miejscu zapuściłabym trochę włosy, na przykład do tej fryzury, którą wkleiłaś na początku. Widzę Cię raczej w ciemnych chłodnych brązach, bo wyglądasz mi na południową zimę, do tego ewentualnie jakieś bordowe pasemka. Możesz użyć Loreal Maijrel, ja byłam z niej bardzo zadowolona(koszt ok.30zł w sklepie fryzjerskim). Nie niszczy włosów, a wręcz odżywia (przynajmniej moje).

My make-up: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458037
Kociaczekbestyjki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:10   #21
juliae
Raczkowanie

dzieki,za glos.widze,ze z ta fryzurka to chyba trafilam bo jestes kolejna osoba,ktora uwaza ja za dobry wybor.a jak myslisz,czy bordo z blondem to nie bedzie juz za duzo?

biedronka,daj jakies namiary na ta poczte,to poklikamy jeszcze,ale ja cos slepa,bo nie moge znalezc.
Stary 2008-05-12, 10:48   #22
juliae
Raczkowanie

wracam jeszcze z ogromna prosba-czy moglabym zobaczyc siebie w przedstawionych wyzej fryzurkach?bylabym niezmiernie wdzieczna!!!nigdy nie mialam grzywki,teraz jestem juz prawie przekonana do zaryzykowania takiej fryzurki i taki fotomontaz bardzo by mi pomogl!

wrzucam na ,,moj,, watek jeszcze kolorowe fotki.bardzo prosze jeszcze raz o pomoc w zmianie fryzurki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01219.JPG (121,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01212.JPG (109,5 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-05-13 o 21:33 Powód: post pod postem
Stary 2008-05-12, 18:57   #23
juliae
Raczkowanie

hallo?kto poswieci czas i wmontuje moje fotki w te fryzurki wyżej?a moze jeszcze jakies inne,np loki?

plisssssss!
Stary 2008-05-13, 16:23   #24
juliae
Raczkowanie

No i bede sie tak prosic,bo niestety nie mam photoshopa.

sorrki jesli jestem juz nudna,ale bardzo mi zalezy na wklejeniu mojej twarzy w tych kilka fryzur wyzej.na poczatku topiku jest moja czarno biala fotka,akurat do tej pierwszej tez czarno bialej fryzurki. i moze jeszcze przy okazji znajda sie jakies fajne poldlugie wloski,bo zapuszczam.moze krecone?
Stary 2008-05-14, 12:44   #25
juliae
Raczkowanie

to ja poprosze o usuniecie tego watku,bo nikt i tak na moje ponawiane prosby nie odpowiada.szkoda,bo idea tego forum jest fajna i na pewno dla niektorych dziewczyn,ktore mialy szczescie-pomocne byly fotomontarze.

Stary 2008-05-14, 16:43   #26
morfea
Raczkowanie

Cytat:
to ja poprosze o usuniecie tego watku,bo nikt i tak na moje ponawiane prosby nie odpowiada.szkoda,bo idea tego forum jest fajna i na pewno dla niektorych dziewczyn,ktore mialy szczescie-pomocne byly fotomontarze.

Ja niestety w niewielkim stopniu korzystam z photoshopa więc nie wiele pomogę, ale może spróbuj na wątku z retuszem zdjęć tam dziewczyny znają się na tym programie, więc może coś wykombinują
Stary 2008-05-14, 23:11   #27
201704240951
Konto usunięte

Juliae Musisz być cierpliwa, a wątku niestety nie można usunąć, regulamin mówi stanowczo.
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 02:55   #28
kaska222
Moderator

Cytat:
No i bede sie tak prosic,bo niestety nie mam photoshopa.

sorrki jesli jestem juz nudna,ale bardzo mi zalezy na wklejeniu mojej twarzy w tych kilka fryzur wyzej.na poczatku topiku jest moja czarno biala fotka,akurat do tej pierwszej tez czarno bialej fryzurki. i moze jeszcze przy okazji znajda sie jakies fajne poldlugie wloski,bo zapuszczam.moze krecone?

Zrobilam ci pare symulacij na watku ,,komputerowe metamorfozy,,
Jak pisalam ci wczesniej,w tamtym watku jesli chcesz zapuscic wlosy to zdeycyduj sie na ta fryzure co zalaczylam lub wczesniejsze(plus dodatkowo makijaz),.wiadomo ze taka fryzure bedziesz musiala ukladac(chociaz jesli fryzjerka dobrze obetnie wlosy to nie powinnas miec duzo znia roboty).
Jutro jak bede miala wiecej czasu to sprobuje pokombinowac z innymi fryzurami.Co do makijazu; oczy- ladnie wygladalabys w odcieniach zieleni,brazu z drobinkami zlota plus tusz czarny na KWC dziewczyny chwala Max factory 2000calorie. usta-delikatny roz polprzezroczysty blyszczyk.dobry podklad i roz na kosci policzkowe dobre sa z firmy Bourjois i nie drogie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg julia14.JPG (189,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julia15.jpg (146,2 KB, 57 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-05-15, 08:53   #29
juliae
Raczkowanie

kaska222dzieki ogromne.cudnie ta metamorfoza by wygladala...kochana,jak znajdziesz czas,to prosze o te z grzywkami jeszcze.do tej ostatniej,mam jeszcze sporo do zapuszczania i moglabym juz powolutku formowac do niej wloski,tzn,grzywke pokombinowac,a tyl niech sobie rosnie.

ciesze sie na twoja odpowiedz bardzo.
Stary 2008-05-15, 19:40   #30
kaska222
Moderator

cd;na szybko zrobione,w blondzie wygladasz ciekawiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg julia1.jpg (135,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julia2.jpg (180,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julia3.jpg (190,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julia4.jpg (182,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julia5.jpg (188,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julia6.jpg (197,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julia7.jpg (200,2 KB, 7 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości