Co w sobie zmienić ?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-18, 00:01   #91
Lemirka
Zakorzenienie

Dot.: Co w sobie zmienić ??

Dziewczyno,

nie użalaj się nad sobą bo to Ci tylko może zaszkodzić.

Po pierwsze nie wiem czy wiesz, ale nie ma brzydkich kobiet tylko są nie zadbane. Mam wrażenie, że piszesz, że jesteś brzydka bo chcesz, żeby zaraz ktoś Ci napisał, że tak nie jest.
Co do chęci wyglądania pięknie w basenie, dziewczyno kto wygląda ładnie jak jest zmoknięty jak kura? Chyba Panie w TV po retuszu.
Zresztą jaki Ci się włosy kręcą to akurat woda im nie pomaga. Zresztą po co chcesz je prostować??? Wszyscy teraz prostują, nawet faceci, chcesz być jak wszyscy? Lepiej naucz się dbać o kręcone włoski i rób sobie delikatne fale.
Co do okularów, zmień oprawki, albo przerzuć się na soczewki - to wcale nie takie drogie.
Tusz już masz, to teraz coś do wyrównania kolorytu i błyszczyk z kolorkiem.
I koniec użalania się nad sobą.
Lemirka jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:35   #92
butterfly008
BAN stały

1. te loczki to dziewczyno są Twoim atutem to po pierwsze!
tylko musisz umiec je podkreslic (zapytaj sie dziewczyn na Fryzjerskim one pewnie CI doradza jak podkreslic falowane wlosy. ja sie na tym nie znam, bo mam z natury proste jak drut _
2. ubieraj się jakos mniej dziecinne, bardzije kobieco. masz juz 14 lat ;D tlyko nie przesadz
więcej kolorow, jakies spodniczki, fantazyjne bluzki, tuniki....

o : - ))
butterfly008 jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:47   #93
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Ja mogę od siebie powiedzieć, że do podkreślenia kręconych włosów nadaje się pianka Wellaflex Loki i Fale Nie są po niej posklejane, wręcz mięciutkie Też nie lubiłam swoich kręconych, w sumie nadal wolałabym proste, ale jak już mam te loki, to je podkreślę, bo większość koleżanek mi ich zazdrości Także troszkę wiary w siebie i spróbuj zaakceptować to, co masz i zadbaj o to zamiast zmieniać Pozdrawiam!
Astarte__ jest offline  
Stary 2008-08-18, 22:30   #94
Tessiasta
Raczkowanie

Dziękuje Wam za wszystko
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-08-19, 11:58   #95
Ewcia17
Raczkowanie

Moze pokazesz jakies nowe fotki??
Ewcia17 jest offline  
Stary 2008-08-19, 22:14   #96
Lemirka
Zakorzenienie

No właśnie, a jak tam brwi byłaś już u kosmetyczki?
Lemirka jest offline  
Stary 2008-08-22, 22:21   #97
Lemirka
Zakorzenienie

Dlaczego zamilkłaś?
Lemirka jest offline  
Stary 2008-08-29, 17:43   #98
Tessiasta
Raczkowanie

Dawno nie pisalam wiem...ale już jestem mam pytanie... czy mogłabym chodzic w tej fryz do szkoły ? (na 2 zdjęciu jestem trochę rozczochrana)
Byłam już u kosmetyczki i oto zdjęcia (1 jest przed, a 2 i 3 po ) :

Oto zdj. fryzu (mam nadzieję że nie jest taki zły bo nic leprzego z moich włosów nie wymyślę. Niedługo mam urodzinki więc rodzice może mi kupią jakąś nową prostownicę. mam taką nadzieję chociaż u nas z kasą krucho a taka dobra prostownica to 200 zł kosztuje więc chyba mogę sobie o takiej pomarzyć...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu02.jpg (61,1 KB, 837 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu01.jpg (73,6 KB, 539 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu03.jpg (69,3 KB, 842 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu04.jpg (56,7 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu05.jpg (54,8 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu06.JPG (48,8 KB, 300 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-15 o 13:58
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-08-29, 17:59   #99
sawa_sawa
Rozeznanie

masz swietne brwi
dobra prostownica wcale nie musi kosztowac 200zł:/ ja mam za 50zł romix i jest świetna
Niestety te drogie prostownice to przewazie płaci sie za firme:/

a oto moje pomysły jakie fryzurki powinnaś sobie robić:
na mokre włosy uzywać sporo pianki=efekt śliczne loki
a druga propozycja to:
na mokre włosy zapleść 2 warkocze a po wyschnieciu rozplesc palcami uzyc troche pianki lub wosku i gotowe (tylko nie rozczesuj szczotka tylko palcami! )

ps^ zdjecia co dodałas z ta fryzura moga być ale popronowałabym inna spinke tez tego typu ale jakas czarna z cyrkoniami?

i co Ci dziewczyny pisały?!!Wiecej uśmiechu!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Jestes bardzo ładna!!!
Stary 2008-08-29, 22:24   #100
Ilena
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tessiasta Pokaż wiadomość
Oto zdj. fryzu (mam nadzieję że nie jest taki zły bo nic leprzego z moich włosów nie wymyślę. Niedługo mam urodzinki więc rodzice może mi kupią jakąś nową prostownicę. mam taką nadzieję chociaż u nas z kasą krucho a taka dobra prostownica to 200 zł kosztuje więc chyba mogę sobie o takiej pomarzyć...)
radze ta grzywkę złapać spinką żabką do boku i przypiąć

przejrzałam wszystkie twoje zdjęcia i myślę, że mogła bys kupić sobie dużo małych spinek róznej wilkości i nauczyć przypinać się niesforną grzywkę tak aby bylo korzystnie .... ja po paru godzinach zabawy umiem sobie przypiąć ciekawie ....trzeba zaczesywać włosy robić rózne przedziałki i przypinać ... spróbuj .. koszt spinek to z 8 zł

wkoncu znalazlam ten temat ... moze chemiczne prostowanie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24884

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-08-30 o 14:59 Powód: post pod postem
Ilena jest offline  
Stary 2008-08-30, 01:45   #101
Aralka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Ale masz teraz ładne brwi
Fryz bardzo fajny.
Teraz pokombinowałabym z makijażem. Spróbuj korektor pod oczy
Stary 2008-08-30, 13:02   #102
Tessiasta
Raczkowanie

Myślałam o podkreślaniu skrętu włowów ale wtedy wyglądam gorzej niż w prostych. Trudno nie można miec wszystkiego...nawet takiej drobnostki jak proste włosy. A prostowanie chemiczne odpada bo trochęto drogie i jest spore ryzyko.
Więc zostaje prostownica i odrzywki oraz Hott Liss z Loreala
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-08-30, 14:53   #103
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__
Wg mnie ta grzywka jakoś tak zwisa bez ładu. Proponuję albo ją podpinać, albo coś takiego:

Zdjęcie się nie dodało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (17,7 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-08-30 o 14:58 Powód: post pod postem
Astarte__ jest offline  
Stary 2008-08-30, 16:35   #104
myszkakinia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
Wg mnie ta grzywka jakoś tak zwisa bez ładu. Proponuję albo ją podpinać, albo coś takiego:

Zdjęcie się nie dodało.

dokladnie w takiej grzywce byłoby lepiej a brwi faktycznie super teraz wygladaja z tym malowaniem to nie przesadzaj, w koncu masz tylko 14 lat.. na malowanie przyjdzie czas

myszkakinia jest offline  
Stary 2008-08-30, 21:33   #105
Tessiasta
Raczkowanie

tylko że moja grzywka nawet jak na jest na żelu to po prostowaniu się w godzinę
skręca
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-08-30, 21:41   #106
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Cytat:
Napisane przez Tessiasta Pokaż wiadomość
tylko że moja grzywka nawet jak na jest na żelu to po prostowaniu się w godzinę
skręca
A masz jakieś kosmetyki do prostowania? Jak nie, to ją podepnij troszkę wsuweczką
Astarte__ jest offline  
Stary 2008-09-03, 17:10   #107
Tessiasta
Raczkowanie

Pewnie uznacie mnie za jakąś głupią ale bardzo mi się podobają fryzury EMO . Wiem że pewnie byłoby mi w takiej brzydko. Jak już miałabym sobię taki fryz zrobic to kupiłabym sobie jakiś kosmetyk który przedłuża działanie prostownicy (włosy są dłużej proste) i zaopatrzyłabym się w leprzą prostownicę. Ale to dopiero za jakieś2 lata bo mniejwięcej tyle zajmie mi uzbieranie na nią kasy i będę wtedy w odpowiednim wieku na fryz EMO. Wracając do tematu to ja siebie nadal nie uważam za ładną, niewiem czemu. Pewnie nie będę ładna dopuki nie zacznę nakładac na twarz tapety ale ja jestem jeszcze za młoda i nie chcę sobie niszczyc cery. Już niewiem co w sobie zmienic...
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-09-07, 15:19   #108
Tessiasta
Raczkowanie

Myślę ciągle o tych soczewkach...niewiem co wybrac kontakty czy nowe okulary z jednej strony chciałabym kontakty bo bardzo mało jest dziewczyn w okularach (jetem jedyna w klasie) ale znowu dużo z nimi problemów i podobno niszczą wzrok (niewiem nawet ile u mnie koztują bo ąsiad płci co mieiąc 200 zł podobno) . Z drugiej strony chcę okulary bo mogą odciągnąc wzrok od moich ust które są trochę odstające ale niewiem jakie wybrac i czy będzie mnie na te właciwe stac. Podobno w wiżyn expres (niewiem jaki się pisze więc napisałam tak jak się czyta) dobierają odpowiednie okulary ale pewnie koszą za to kasę (najbliżej Mielca to chyba w Rzeszowie jest). Już sama niewiem...zauważyłam że jak ładna dziewczyna ma na obie okulary to nikt na niąuwagi nie zwraca a jak je ściągnie to ma rwanie To co mam wybrac kontakty czy okulary?
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-09-07, 19:49   #109
Julkaaa777
Wtajemniczenie

Dziewczyno, na początku więcej wiary w siebie i mniej paniki .

Nie tylko w vision express są styliści, którzy dopierają oprawki. Wystarczy rozejrzeć się, popytać. Ja nie chodzę do ve, a do małego salonu optycznego. I tu ostatnio stylista dobrał mi świetne okulary, naprawdę mają cierpliwość, znają się na rzeczy i potrafią doradzić. Nie możesz chodzić byle jakich okularach oby trzymały Ci się na nosie. Można z nich zrobić atut, ja noszę je od wielu lat i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Dodają uroku, wyszczuplają twarz, podkreślają ładne brwi. Ale nie ma zmiłuj - nie jest to zakup chleba, a jeśli chcesz być zadowolona, to chyba warto poszukać
aaa i dobranie właściwych okularów leży w ich obowiązku, nie jest to dodatkowa opłata.

szczęście wchłaniam z powietrzem

Julkaaa777 jest offline  
Stary 2008-09-14, 19:36   #110
fryderyka89
Przyczajenie

ło matko....
fryderyka89 jest offline  
Stary 2008-09-17, 22:06   #111
Tessiasta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryderyka89 Pokaż wiadomość
ło matko....

yyyy... o co ci chodzi ??
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-09-24, 19:49   #112
catdeluxeatday
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

O totalny brak działań z Twojej strony...
catdeluxeatday jest offline  
Stary 2008-10-17, 14:29   #113
Tessiasta
Raczkowanie

Przepraszam że mnie tu tak dawno nie było ale zmiana okularów (teraz się na tym skupiłam, bo teraz mnie chyba najbardziej oszpecają) wymaga czasu.. (wizyta u okulisty i wyjazd do Rzeszowa {u mnie nie ma dobrych okulistów o czym świadczą moje okulary...} dopiero w grudniu [bo wtedy nadaża się okazja]). Obcięłam sobie grzywkę, ale już zdążyła urosnąc wi ęc muszęją podciąc. Bardzo mnie denerwuje codzienne jaj prostowanie (jak już wcześniej wspominałam moja prostownica jest do niczego i włosy się szybko skręcają i nie prostujądo końca, więc nakładam na nią BARDZO dużo pianki SUPER MOCNEJ, a i tak zaczyna się podkręcac po jakiś 6 godzinach. Mam też kobiecy wąsik, ale nie chcęgo wyrywac bo będęmusiała to potem robic codziennie (tak mi się zrobiło z brwiami :[ i muszę je codziennie regulowac bo zaczynają odrastac i nawet jak się bardzo staram to i tak nie wyrwę wszystkich tych małych "odrostków" ). Włosów jużnie prostujębo nie mam czasu, a tak pozatym mam w klasie dziewczynę która chyba codziennie prostuje i możecie sobie wyobrazic jak wyglądająjej włosy... Jak będęmiała czas to zrobięsobie zdjęcie z kręconymi włosami i "prostą" <-(z moją prostownicąto jest trochę mało prawdopodobne...) grzywką.
I jeszcze raz przepraszam że mnie tak dawno nie było. Ale wróciłam
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-10-17, 17:14   #114
mambaaa
Raczkowanie

przejrzalam dokladnie caly Twoj watek, obejrzalam wszystkie zdjecia i musze Ci powiedziec, ze metamorfoza wyszla bardzo dobrze.
Wygladasz naprawde duzo lepiej niz na poczatku.

Chetnie zobaczylabym Twoje aktualne zdjecie (jesli mozesz to wstaw).

A co do wlosów - loki/fale moga byc bardzo duzym atutem, nalezy tylko umiejetnie podkreslic ich skret. Wiadomo, ze puszace sie siano na wlosach wyglada strasznie i wlasnie dlatego wymyslono wygladzajace serie kosmetykow do wlosow, zainwestuj w nie

Z tego co widze na zdjeciach, masz mocne i zdrowe wlosy, nie niszczyłabym ich codziennym prostowaniem, raczej postawilabym, jak juz pisalam na podkreslenie fal/lokow i uzylabym kosmetyku przeciw puszaniu sie wlosow.

Czekam na zdjecia )
mambaaa jest offline  
Stary 2008-12-08, 20:49   #115
2016100512001
Konto usunięte

Jestem pod wrazeniem Twojej metamorfozy Przejzałam ją dokładnie ponieważ mimo tego ze jestem starsza, wygladamy bardzo podobnie... Podobne włosy, krztałat twarzy, tez nosze okulary...(i też źle dobrane ale to z powodu mojej dość duzej wady) i jak zamieniałam je na soczewki to poczułam sie o wiele piekniej... polecam... jak sie dba o nie odpowiednio to nie mają niekorzystnego wpływu na narzad wzroku.
Chyba sobie zetne włoski podobnie... Bardzo mi sie zressztą przydały niektóra rady dziewczyn...
Ja od siebie moge dodac:
* Jak masz na nosku okulary to kolczyki raczej delikatne, subtelne... bo inaczej wygląda sie jak stragan poobwiesznay błyskotkami
* pilnuj zeby Twoja twarzyczka zawsze była czysta, zadbana, niedoskonałosci zatuszowane.. to jest wazniejsze od makijazu
* jak juz robisz makijaz to w delikatnych pastelowtych kolorach, kontrastujących z kolorem tenczówki... tak zeby podkreslic delikatnie oczy a nie wykarykaturzyc okulary
* uberaj sie dziewczęco tak aby podkreslic swoja urode i młody wiek... uwazaj zeby nie wygladac jak STARA MALEŃKA .... polecam kolor biały, kremowy, jasny róż, pastelowy zółty, do tego jeansy lub leggins ZYCZE CI ZEBYS JAKO CAŁOKRZTAŁT WYGLĄDAŁA TAK SUUUPER JAK NA TWARZY

* jak masz krótsza grzywke to wyglądasz o niebo lepiej
* masz sliczne proste zabki ... zatem sie usmiechaj...!! Dziewczyny pisały to juz 100 razy i musisz w to uwierzyc!

CZEKAM NA KOLEJNE FOTOGRAFIE
2016100512001 jest offline  
Stary 2008-12-15, 23:37   #116
Tessiasta
Raczkowanie

ojj jak ja was przepraszam za moją nieobecnośc na wątku Ale nie miałam zabardzo czasu... A więc zmieniło się cośś...kupiłam nowe okulary (musiałam bo inaczej mój tata by mi wogule nowych nie kupił więc musiałam wybrac oprawk tak na szybkiego...) Jestem z nich nawet zadowolona ale jednak mam jakieś wątpliwości... Jutro porobię jakieś foty ;]

Co do soczewek...to jedynie jakieś na WF bo tak na "stałe" to raczej nie bo mam już nowe okularki Trochę się boję waszej opinii bo te oprawki będęmiała na długooooo bo były drogiee i tata mi szybko nowych nie kupi

Co do ciuchów nie jest najlepiej bo u mnie trochę krucho z kasą

do fryzjera to ja już chyba nigdy nie pujdę (noo jak już to tylko na ścięcie grzywki ) mam zamiar jutro właśnie pujśc

Co do brwii... najlepiej nie jest bo musiałam je zapuścic i muszę iśc jeszcze raz do kosmetyczki (zapuściłam je bo nie umiem doprowadzic ich do takiego wyglądu jak po wyściu z gabinetu kosmetycnego i teraz to wyglądam jakbym miała krzaki na twarzy )

mam zamiar kupic sobie jakąś kredkę do oczu

Mam też ogromny problem ze świecącą się cerą i nie wiem co robic

Więc muszę kupic: nową pęsetę do brwi ( bo moja jest za gruba ;/ ), kredkę do oczu, jakiś nowy błyszczyk i korektor. Sporo tego (jak na moją kieszeń...a raczej kieszeń mojego taty )...a ja już nic w skarbonce nie mam ehhh... A roznosic ulotek to ja już nie będę :/ za mało płacili i za dużo chodzenia :/

Już nie wiem co napisac jutro powinnam wklejic foty (ale ja nie jestem z siebie zarowolona za bardzo ehhh... )

POZDRAWIAM

Ps. Z góry przepraszam za błędy ortograficzne (o ile jakieś są ) to jest moja "pięta achillesowa"
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-12-16, 21:38   #117
Tessiasta
Raczkowanie

A jednak dzisiaj nie wklejętych zdjęc, jak już to wkleję je w piątek lub sobotę. Bardzo za to przepraszam, ale nie mogłam iśc dzisiaj dk kosmetyczki i fryzjera żeby mi grzywkę zrobił ładniejszą. W piątek napewno będęmiała to zrabione bo mamy wigilię klasową i chciałabym wyglądac jakoś ;] .

POZDRAWIAM
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-12-16, 23:36   #118
Olcia
Zakorzenienie

A roznosic ulotek to ja już nie będę :/ za mało płacili i za dużo chodzenia :/
mysle, ze jakby sie uprzec to dobre i to w tym wieku
i podobala mi sie przerobka zdjecia (przepraszam, ale nie pamietam przez kogo) gdzie mialas polokragla grzywke i niezbyt dlugie wlosy, ale to pewnie na razie odpada ze wzgledu na ta prostownice...
w kazdym razie jest juz duzo lepiej, ale tez nie przesadzaj z tymi kosmetykiami, ja zaczelam sie malowac bedac w Twoim wieku i tak sie przyzwyczailam do cudownego dzialania owych ulepszaczy, ze trudno mi bez nich wyjsc z domu a poki jestes mloda to stawiaj na naturalnosc
Olcia jest offline  
Stary 2008-12-17, 18:27   #119
Tessiasta
Raczkowanie

Co do tych ulotek to nie było tak fajnie... Cała rodzina mi pomagała a ja i tak się nie mogłam z tym wszystkim wyrobic. Trzeba było chodzic po 3 osiedlach z czego dwa były z blokami (w sumie bloków było kilkadziesiąt mniejwięcej 40 {i w każdym po pięc klatek i po 4 piętra} , a trzeba było po piętrach chodzic...) i do tego jedno osiedle ma okolo 1800 domków jednorodzinnych... musiałam te ulotki roznosic przynajmniej trzy dni i nie starczało mi czasu nawet na jedzenie :[ i cały czas głodna chodziłam...a do tego wszystkiego miałam takie zakwasy że nie mogłam się ruszac ;(

Mam też do was pewną proźbę ;] chodzi o te ciuszki ja nie wiem o jakie wam dokładnie chodzi więc mogłybyście jakieś zdjęcia powklejac? z bóry dziękuje i pozdrawiam
Tessiasta jest offline  
Stary 2008-12-17, 19:35   #120
Olcia
Zakorzenienie

rurki np. http://allegro.pl/item501332665_jean..._promocja.html aczkolwiek niekoniecznie z tym kolorem nitki.. jakies sweterki http://allegro.pl/item507667608_extr...row_wejdz.html ale ten akurat chyba za odwazny jak dla 14latki, cos tego typu, ale mniej wyciety,wyzywajacy
do tego zalozylabym najzwyklejsze czarne baletki http://allegro.pl/item509861196_atmo...ie_38_17a.html
ale oczywiscie to na ciepla wiosne juz moja propozycja
Olcia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości