Co w sobie zmienić ?? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-29, 18:59   #151
esfira
Zakorzenienie

Dot.: Co w sobie zmienić ??

Nie wiem co to za pomysły z prostowaniem, skoro masz takie piękne loki!

Co do zdjęć ubrań, może zamiast zdj każdej rzeczy, zrób sobie zdjęcia w zestawach w których najcześciej chodzisz, a wizażanki powiedzą co jest dobre, a co złe dla Ciebie.

Piszesz o dużych problemach z kasą i roznoszeniu ulotek. Nie wiem w jakiej miejscowości mieszkasz, ale może rozdawanie zamiast roznoszenia? Mniej latania. Poszukaj agencji pracy tymczasowej na umowę-zlecenie (nie wiem czy w takich sa limity wiekowe, tzn od ilu lat przyjmują)
Może pomoc w domu jakiejś starszej osobie? Jestes chętna do pracy, napewno coś znajdziesz

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline  
Stary 2009-01-08, 21:40   #152
Natarynka122
Raczkowanie

Witam! Od dłuższego czasu już śledzę twoja metamorfozę i muszę powiedzieć, że zmiana jest niesamowicie fantastyczna. Szkoda, że tak dawno nikt już tu nie pisze, bo chciałabym zobaczyć cię teraz na zdjęciu . Ps. i uśmiechaj się dużo, bo naprawdę twój rogal jest jak miód, orzeszki i sezamki razem wzięte. Życzę powodzenia w dalszemu 'metamorfozowaniu' się . Pozdrawiam !

Natarynka122 jest offline  
Stary 2009-01-09, 00:16   #153
Asiaa1916
Raczkowanie

Nie mogę uwierzyć, że aż tak się zmieniłaś Naprawde jak patrze na te zdjęcia jestem w szoku! Jesteś śliczna i baardzo dziewczęca Masz śliczne włosy i uśmiech! Wogóle ładne pełne usteczka(w przeciwieństwie do mnie)i ładne oczka, które ze smutnych zmieniają się w radosne
Dbaj o siebie, rób sobie maseczki smaruj się pachnącym balsamem, a na zły nastrój najlepsza jest gorąca kąpiel i ogarnięcie się od A do Z(przynajmniej mnie to pomaga)
Pozdrawiam, czekam na nowe fotki i trzymam kciuki żebyś miała więcej pewności siebie, chociaż chyba wszystkie mamy z tym problem
Asiaa1916 jest offline  
Stary 2009-01-09, 01:10   #154
Ceith
korzonek

GRATULACJE

Co zdjęcie jesteś ładniejsza, masz śliczne włosy Kolor świetny i loczki też. Sama widzisz, jak wiele dziewczyn Ci tego zazdrości

Co do zapuszczania włosów to akurat na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że długie włosy dodały by Ci tylko ciężkości. Dla Ciebie dobra długość, moim zdaniem, to taka, jak na ostatnich, przedostatnich zdjęciach.

I co najważniejsze - UŚMIECHAJ SIĘ. Uwierz mi, że na zdjęciach z ustami zaciśniętymi w ciup wyglądasz zniechęcająco i jak jakoś, jakbyś była zacięta na coś Gdy się uśmiechasz wyglądasz wyjątkowo dziewczęco Masz z tym wielkie szczęście, bo ja też się bardzo rzadko uśmiecham, bo mi niestety, nie dodaje to uroku, tak jak Tobie

Dodatkowo masz świetną figurę, w sam raz. A jeśli jest coś, czego nie pokazałaś na zdjęciach, a jesteś niezadowolona, to poćwicz. Warto

Co do wiary w siebie - znam Twój ból, gdy wydaje Ci się, że zawsze wyglądasz najgorzej, że wszyscy patrzą na Ciebie z obrzydzeniem. Straszną trudność sprawia mi wyjście rano z domu, np Przez to g*****, że się tak wyrażę, tj. moje kompleksy, nieśmiałość wiem, że tracę mnóstwo życia. Staram się jednak nad tym pracować, więc Ty też możesz. Zwłaszcza, że wiadomo, że dobry wygląd wzmacnia pewność siebie, poprawia humor, a Ty naprawdę wyglądasz dobrze!

Tu nikt Ci nie słodzi, mimo, że jestem tu bardzo krótko przejrzałam już tyle tematów, że wiem, że jak się coś nie podobało, to bez ceregieli o tym mówiono.

Także łepek do góry i metamorfozuj się dalej
Ceith jest offline  
Stary 2009-01-09, 01:15   #155
alecrim9999
Raczkowanie

genialna zmiana Chociaż duuuuuużo da się jeszcze zrobić, ale to tylko i wylacznie dzieki temu ze naturalnie jestes ladna i to takie podstawowe rzeczy ktore sa kwestia nie tuszowania, zakrywania ale uwydatniania czy podkreslania tego co juz masz.
Na sam make up wystarczy delikaaatnie podkreslic rzesy, ewentualnie cieniusienka kreseczke dodac ale tylko na gornej powiece, i bezbarwny blyszczyk. W bardziej rozbudowanej wersji mozesz dodac jeszcze róż ale raczej z pomaranczy niz z różów i leciusienki podklad czy puder.
Wklejaj zdjecia ciuchow a na pewno sie cos polaczy.
A jesli chcesz miec takie wlosy jak na zdjeciu z Mamma Mii to wgniec malenka ilosc pianki do wlosow i zaplec sobie warkocz na noc. Oczywiscie u niej to tez troche inaczej wyglada bo ma bardzo dlugie wlosy, naturalnie chyba proste a proste wlosy sa ciezsze od kreconych bo krecone sa suche. Ale tak czy tak podobny efekt powinnas uzyskac.

Kurcze nie wiem czemu nie pokazuje mi sie ikonka do edycji posta. No trudno.
Co do tego warkocza- na mokro! Tzn wiezczorem umyj wlosy i nie susz tylko gniec troche pianki i zaplec. Zaraz sprobuje poszukac troche zdjec to jeszcze wkleje przykladowych ciuchow ktore sa banalnie proste, mozna je w kazdy niemalze sposob ze soba zestawiac i znajduja sie w wiekszosci lumpeksow. Co do rurek to u mnei akurat jest ich bardzo duzo, ale to kwestia trafienia. Jak sie trafia u Ciebie to wez. Z gora jest latwiej.

Nadal nie mogę edytować więc oto kolejnych kilka moich postów.
Kilka prostych zasad.
*Jesteś młodziutka i będziesz miała jeszcze mnóstwo czasu na to żeby ubierać się w brązy i czernie. Narazie stawiaj na kolory, ładne graficzne wzory, gładkie tkaniny, polączenia tkanin gładkich bez wzorów z tkaninami ze wzorami w tym samym kolorze co te bez.. Z tymi kolorami nie przesadzaj Chodzi nie o rzucanie się w oczy a wpadanie w oko
* Najfajniej do tego typu rzeczy wygladaja proste dodatki. Proste paski w kolorach przewazajacych w calym stroju ( o ile przewazajacym jest mocny kolor) lub podkreslajacych je. Kolczyki w prostych ksztaltach , mogą być z wzorami.

Wystarczy mieć kilka fajnych koszul jednobarwnych albo w jakis wzorek. Do tego prosty sweterek w serek, koszulka z krótkim lub długim rękawem założona na wierzch , podkreslający pasek, broszka, kilka bransoletek. Na głowie może być cieniusieńka opaska, albo taka zwyczajna z paska materiału, włosy mogą być wtedy niedbale spięte z tyłu w koczek.

Koszulki z krótkim rękawem, ze śmiesznymi napisami, do tego kolorowa bluza. Koszulek mozna zalozyc kilka warstwowo tak zeby jednej np bylo widac tylko rekawy a drugiej ramiączka.

Staraj się raczej unikać na codzien cekinów, czy dziwnych naszywanych dżetów.

P.S. Przedostatnie zdjęcie pochodzi z mojej sesji Sama stylizowałam))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 250_7909097247b06e518f360.jpg (20,5 KB, 389 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_1341563379469b5c798dfd5.jpg (42,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_354704348244990f3277.jpg (29,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_675841537482449f2d40ad.jpg (34,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ses.jpg (103,5 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FR_galeria_KOLOROWA_66370a.jpg (91,6 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-15 o 13:49
alecrim9999 jest offline  
Stary 2009-01-09, 13:47   #156
mariaMKM
Raczkowanie

Witam Was serdecznie! To mój pierwszy tutaj post.

Wspaniała metamorfoza!!!!! Więcej wiary w siebie!!!! Jesteś PIĘKNĄ dziewczyną!!!!!!!!
mariaMKM jest offline  
Stary 2009-01-09, 15:50   #157
atri
Raczkowanie

Naprawdę super wyglądasz,i rozumiem Cię a w twoim wieku też miałam straszne kompleksy i też wydawało mi się że jestem strasznie brzydka do niczego i że karzdy jest odemnie lepszy.Mimo że miałam już tego upragnionego chłopaka,który mnie zdradzał więc jeszcze bardziej czułam się dobita że jestem do niczego.I naprawdę nie śpiesz się przyjdzie czas że chłopcy będą za tobą się uganiać.Uwierz w siebie to podstawa.

pozdrowionka
atri jest offline  
Stary 2009-01-09, 16:42   #158
zbahjsga
Raczkowanie

ja bym sporo zmieniła niestety
zbahjsga jest offline  
Stary 2009-01-09, 17:27   #159
IsabelTheSnake
Przyczajenie

GG do IsabelTheSnake

Witaj,
Ponieważ jestem nowa na forum i nie mam jeszcze photoshopa,który ułatwił by mi pracę,z góry przepraszam Cię (jak i wizażanki) za jakość mojej pracy
Pozwoliłam sobie zrobić Ci taką małą metamorfozę,według swojego pomysłu. Na Twoim miejscu pomęczyła bym się trochę z grzywką (sama mam problem ze swoją) tak,aby była pełniejsza. Co do makijażu,to ze względu na Twój wiek,poleciła bym Ci delikatne kreski na górnych powiekach,by podkreślić oczy. Użyła bym też jakiegoś lekkiego pudru,by wyrównać koloryt skóry i róż by trochę ocieplić buzię...
Zaznaczam,że to tylko takie moje przemyślenia-zrozumiem,jeśli pozostałe forumowiczki się z nimi nie zgodzą.
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza.jpg (42,0 KB, 597 załadowań)
IsabelTheSnake jest offline  
Stary 2009-01-10, 13:14   #160
atri
Raczkowanie

Dobrze to wygląda troche makijarzu i o wiele lepiej to wygląda,grzywka mi nie pasuje może jakby była prosta.Ale praca jest dobra....

pozdrowinka
atri jest offline  
Stary 2009-01-12, 23:23   #161
Tessiasta
Raczkowanie

Bardzo baaardo wam dziękuję tera to dopiero jestem HaPpY
no niestety..nie zrobiłam jeszcze zdjęc ciuszków, ale przeraża mnie to że po zrobieniu fotek czeka mnie "wykrajanie" tych zdjęc żeby się do załączników zmieściły

alecrim9999 te ciuszki są cudownee

IsabelTheSnake przeróbka zdjęcia świetna

Dziękuję muszę się jutro zabrac za robienie tych zdjęc

Ostatnio dostałam od kogoś 100 zł i niewiem co za nie kupic...szukałam ciuchów ostatnio ale nie znalazłam jakiś cudnych pomyślałam więc że te pieniądzę zainwestuję w kosmetyki itp. potrzebuję: błyszczyka, kretki do oczu, korekrora [za make-up narazie się wogule nie zamierzam zabierac bo będzie na to jeszcze czas] pujdę jeszcze do fryzjerki z tą grzwką (uff....nareszcie) i muszę się jeszcze raz wybrac do kosmetyczki z tymi brwiami. Pobiegam z koleżanką po lumpeksach może coś wygrzebiemy ale jeszcze niewiem czy ona będzie chciała po lumpeksach...ale co tam zapytam się jej raz się żyje razem zawsze raźniej
Tessiasta jest offline  
Stary 2009-01-13, 00:27   #162
mg78
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Tusz,kredka do oczu błyszczyk na usta i grzywka na bok moim zdaniem supeeeeeeeeeerrrrrrr:jupi :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pbf93c3ec09b9bf3ad7f30c4e343c4ab1_62080557.jpg (85,0 KB, 645 załadowań)

mg78 jest offline  
Stary 2009-01-13, 02:10   #163
alecrim9999
Raczkowanie

TAK !!!! tego chcę
Kurcze sama bym się w photoshopie pobawila ale akurat siedze na macu a photo mam tylko pod windowsa. Jutro sprobuje na drugim kompie.
A Ty koniecznie rob fotki ciuchow.
Na początek wystarczą ci naprawdę lekki puder, kredka do oczu, błyszczyk i leciutki róż. aa i tusz. To nie są duże koszty bo do naturalnego makijażu nie musi być to najwyższa półka. Mozesz tez na Allegro zamowic wszystko od jedego sprzedawcy. Nawet z przesyłką powinno taniej wyjść.
A do tego lumpeksu idz koniecznie. Pamietam jak bylam w Twoim wieku to moje tez nie chcialy ze mna chodzic i sie nie przyznawalam juz pozniej. Teraz dopiero zmieniło im się podejscie. Zrob sobie spis tych kilku rzeczy ktore moga sie przydac czyli
-kilka fajnych koszul
-t-shirty
-spodnie-najprostsze bez zbednych detali
-proste sweterki
-bluzy
-kolorowe paski
-tuniki

I juz
Co do zdjęć. Znalazłam taka opaske podwojna. Do tego tak niedale spięte włosy jak ma dziewczyna na pierwszym chyba zdjęciu idealnie będą pasować bo masz kręcone. Wtedy problem grzywki znika o ile będzie dobrze ułożona pod opaską i nic nie będzie odstawać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00140m.jpg (28,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MTV_MA2007_52.jpg (31,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_438529309469b661b0a255.jpg (18,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_608899916473d8e77d0d7d.jpg (25,1 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_131876814447161964e20cd.jpg (20,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 43109117_o.jpg (69,7 KB, 83 załadowań)
alecrim9999 jest offline  
Stary 2009-01-13, 15:43   #164
2016100512001
Konto usunięte

mg78 Bardzo podoba mi sie Twoja przeróbka Jestem pod olbrzymim wrazeniem

Tessiasta by swietnie wyglądała w takich włosach jak proponujesz
2016100512001 jest offline  
Stary 2009-01-13, 18:47   #165
Tessiasta
Raczkowanie

Wiecie co? Od zawsze chciałam sobie wyrobic taki "świerzy" styl ... chodziło mi dokładnie o to:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1231462031

od zawsze ten styl mi się podobał ;]
To też jest świetne :
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1231808938

ahh już się nie mogę doczekac buszowania po lumpeksach xD ale to dopiero w sobotę ;] więcej będę miała wtedy czasu

dziękuję

co do kosmetyków to też w sobotę kupię

Do sklepów będę od dzisiaj chodziła sama lub z koleżankami, bo niestety zawsze z rodzicami chodziłam i to nie było zbyt fajne, bo oni mają inny styl i nie umieją mi doradzac a jak już sobie coś wypatrzę w sklepie oni chcą wyjśc ehh...nawet się dokładnie przyglądnąc nie mogę...

niestety mam problem z wklejaniem cytatów więc skopiowałam

-kilka fajnych koszul (ale w jakich kolorach? jaskrawych? czy bardziej stonowaych? )

-t-shirty (z jakimiś nadrukami tak? kolorowe np. czerwone, zielone ? )

-spodnie-najprostsze bez zbednych detali

-proste sweterki (bez rękawów? czy takie 3/4 ? może długie?)

-bluzy (kolorowe ze wzorami?)

-kolorowe paski

-tuniki (obojętnie jaka długośc rękawów czy raczej któtkie tak żeby można ją założyc na bluzkę z długim rękawem ? )

a jakie dodatki? jakież wisiorki, kolczyki? takieś torby? np.

te są takie typowo sportowe :
http://www.allegro.pl/item518884553_...e.html#gallery

może torby takie barsziej....butikowe? bo już sama niewiem
Jak zaczynam o tym myślec zaczyna mnie bolec głowa
pozdrawiam
Tessiasta jest offline  
Stary 2009-01-13, 19:38   #166
Behemoth666
Rozeznanie

Tessiasta wygląda świetnie w ostatniej przeróbce zdjęcia. Wręcz oszałamiająco!
W lumpkach można całkiem fajne rzeczy znaleźć. Ja to się aż chwalę jak uda mi się coś fajnego po taniemu w lumpexie dorwać ;D
Czekamy na dalszy przebieg metamorfozy i oczywiście na zdjęcia ciuchów
Behemoth666 jest offline  
Stary 2009-01-13, 23:03   #167
mg78
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
mg78 Bardzo podoba mi sie Twoja przeróbka Jestem pod olbrzymim wrazeniem

Tessiasta by swietnie wyglądała w takich włosach jak proponujesz

dziękuję

mg78 jest offline  
Stary 2009-01-14, 01:50   #168
alecrim9999
Raczkowanie

Kurcze... nei widze teraz z jakiego jestes miasta. Pewnie nie z Warszawy.. Chetnie bym z Toba poszla
Ale trzeba sobei radzic na forum Wiec tak...
BArdzo ladnie sie spisuja takie zestawienia kolorow jak na tych zdjęciach które Ci się spodobały czyli np- niebieskie jeansy+polączenie różu i szarości. Bardzo proste kolory a dają własnie ładny świezy mlodzezowy look

koszule- koszule rozne przerozne ale najlepiej zeby byly jak najbardziej dopasowane. Mogą być i luźniejsze ale nie moga sprawiac wrazenia za duzych. Moga byc zarowno kolory stonowane jak i mocniejsze. Raczej nie jaskrawe. Ale moga byc i zółte i czerwone, biale niebieskie. Wsszyyystkie. Mogą być we wzorki albo w jakis smieszny motyw. Z drugiej strony wiadomo ze nie kazda koszula we wzorek bedzie ladna Ale licze ze sobie poradzisz Wkleje kilka zdjec za chwile. Do nich mozesz zawsze zalozyc pod spod tshirt i dodac jakis fajny pasek na koszule, bezrekawnik, kolorowy sweterek w serek, fajny krawat pod sweterek

t-shirty z nadrukami, albo i bez. napisy, rysunki ''wyklejanki''. Ale tez wiadomo ze nie kazdy bedzie fajny...pod niego mozna zalozyc drugi z dlugim rkawem, na to rozpinana bluze i podciagnac jej rekawy tak zeby te dlugie spod spodu wystawaly.
fajne sa takie ciut dluzsze tshirty. takie co wystaja jeszzce spod wszystkeigo. JEdnak nie za dlugie. do posladkow wystarczy. i na to pasek np.

sweterki w serki, w paski, chociaz najlepsze sa bez niczego bo te w paski trzeb dobrze dobrac do reszty rzeczy zeby dawaly dobry efekt, ewentualnei z jakims nadrukiem.

bluzy kolorowe, jednokolorowe, ze wzorami, bez w paski, kratki, z kapturami, z dlugim rekawem, z krotkim, zapinane, z kieszeniami bez jakie tyyyylko chcesz.

z tunikami tak samo. z krotkim rekawem mozesz zalozyc do bluzki z dlugim,do takiej z dlugim rekawem mozesz zalozyc pasek, szalik,

szaliki i apaszki ale z tych dlugich nie kwadratowych to fajne dodatki. jak kwadratowe to raczej takie duuze zeby mozna bylo sie oplatac.

koraliki kolorowe, drewniane, bransoletki metalowe, plastikowe(ale nie za grube) smieszne broszki, kolczyki cyrkonie, jakies male koleczka, smieszne wzory.

co do toreb ta ktora podalas akurat wyjatkowo mi do gustu nie przypadla. ale np... http://allegro.pl/item524192365_atmo...najtaniej.html

http://allegro.pl/item529024867_duza...la_vad025.html

Wiesz co..... umiesz szyc???????? Ja od jakiegos czas uszyję sama. I frajde mam ogomna Mozna bardzo fajnie ozdabiac ciuchy, przerabiac. Czesto nie majac zielonego pojecia o szyciu.
Bizuterie w postaci koralikow tez sma mozesz robic. Koraliki, żyłka i juz msz mnostwo kolorowych bransoletek i naszyjnikow i wygladaja moim zdaniem fajniej niz te wsyzstkie plastiki.
Takie torebki worki to banal. moze np Twoja mama albo babcia potrafia szyc? To raptem pol metra jakiegos materialu ktory Ci sie podoba i juz masz torebke.
Swetrowy bezrekawnik zawsze mozesz zrobici ze swetra ktoremu poprostu odetniesz rekawy i obszyjesz boki zeby sie nie pruły.
Fajne szorty mozesz zrobic niemalze z kazdych jeansów.
Kolorowe rajstopy są w każdym sklepie, a najprostsze trampki i balerinki znajdziesz wszedzie. Do nich zawsze mozesz wsadzic kolorowe sznurówki, przyszyc jakas naszywke, obszyc tasiemka.
Spodnie mozesz przewiazac taka dluga cienka chustka, albo szeroką szarfą - wstążką.
Kolorowe breloczki, cienki łańcuch srebrny albo kolorowy przyczepiony do spodni(w sklepie z kluczami)
alecrim9999 jest offline  
Stary 2009-01-14, 02:16   #169
alecrim9999
Raczkowanie

Kurcze czemu w tym watku nie mozna edytowac postow??

Z tego wszystkiego zapomnialam zdjec wsadzic...
Na zdjeciu z dziewczynami pomysl na to jak zalozyc koszule zeby wygladala ciekawie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (53,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 524735959.jpg (55,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 525795092.jpg (65,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A-81a.jpg (52,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_354704348244990f3277.jpg (29,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj_fishbone10.jpg (26,8 KB, 30 załadowań)
alecrim9999 jest offline  
Stary 2009-01-14, 02:28   #170
alecrim9999
Raczkowanie

I jeszcze jedna bluza ktora znalazlam przypadkowo ale nie do dostania nigdzie(( Ale sama sobie zrobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 63978_md.jpg (15,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biżu.jpg (45,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg misabela1.jpg (47,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z5211648X.jpg (25,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_109071815147da799d5b673.jpg (31,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_193358618847da78f223123.jpg (42,8 KB, 39 załadowań)
alecrim9999 jest offline  
Stary 2009-01-14, 15:26   #171
kurczak31
Raczkowanie

Przeczytałam cały wątek i:
po pierwsze - nie ma problemu, którego nie rozwiążą dziewczyny na wizażu. Spędzam tu coraz więcej czasu
po drugie - jeśli chcesz prostować włosy to proponuję przerzucić się na mleczko Fructis Nutri-Gładki. Dotąd też stosowałam Hot Liss, ale wyczytałam (na wizażu oczywiście), że Fructis lepiej obciąża włos, bo zawiera więcej silikonów i czegoś tam jeszcze. Wypróbowałam go wczoraj. Wyprostowałam włosy wieczorem (rano nie mam czasu na zabawę z niesfornymi kosmykami) z użyciem tego mleczka i nadal mam proste. I nawet nie ma antenek, które zazwyczaj robiły mi się po kilku godzinach. Fakt, że nie mam całkowicie kręconych włosów, a tylko gdzieś od połowy, ale zauważyłam różnicę. Więc mogę polecić z czystym sumieniem ;]
Stary 2009-01-14, 15:46   #172
jusiishxd
Przyczajenie

1. Przede wszystkim więcej pewności siebie.
2. Staraj się dbać o siebie, bo nie chodzi o to ,żeby mieć super długie lub boskie krótkie włoski trzeba być zadbaną! Więc troche błyszczka, moze korektor i czarna kreska.
3. brwi masz ładne, wię nie marudź.!
4. A i moze jakieś szalone kolczyki, ubranko. ? Od razu bedzie fajniej.

Pozdrawiam.

alecrim9999
"I jeszcze jedna bluza ktora znalazlam przypadkowo ale nie do dostania nigdzie"

Da sie znaleźć.
ja mam właśnie taką.
Z butiku.
strumieniem lat.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-15 o 13:50 Powód: post pod postem
jusiishxd jest offline  
Stary 2009-01-14, 20:37   #173
Natarynka122
Raczkowanie

Witam ! Kurcze, ale się zmieniłaś. Jeszcze tylko lekki makijaż i będzie miodzio . Zrobiłam dla ciebie kilka zestawów ubrań. Wszystkie ciuchy pochodzą ze sklepu Troll. Zestawy robiłam sama. Mam nadzieję, że coś ci się spodoba i zainspiruje chociaż trochę .

I tu jeszcze kilka propozycji .

Ps. przepraszam za jakość zdjęć ( chodzi o te powyżej) , ale przez przypadek zapisałam je w jpg .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zestawnr1.jpg (34,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestawnr2.jpg (39,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw3.jpg (52,2 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-15 o 13:48 Powód: post pod postem
Stary 2009-01-14, 20:42   #174
Natarynka122
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Natarynka122 Pokaż wiadomość
I tu jeszcze kilka propozycji .

Ps. przepraszam za jakość zdjęć ( chodzi o te powyżej) , ale przez przypadek zapisałam je w jpg .
Jaka ja jestem roztrzepana. Nie umieściłam zdjęć xD.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6159193O.jpg (31,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6159240O.jpg (31,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6159197O.jpg (32,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2.jpg (26,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4.jpg (24,2 KB, 30 załadowań)

Stary 2009-01-15, 08:55   #175
ckin2u
Zakorzenienie

ta bluza jest dostepna w butiku?? musze tam dzisiaj isc

kurczak31 - jakie to mleczko? pokazesz?
ckin2u jest offline  
Stary 2009-01-15, 12:55   #176
kurczak31
Raczkowanie

Fajna rzecz ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fructis.jpg (24,4 KB, 67 załadowań)
Stary 2009-01-15, 13:29   #177
atri
Raczkowanie

Natarynka 122 fajne mixy sama się muszę przejść do trolla bo ostatni raz jak byłam to nic kompletnie

The good times of today are the sad thoughts of tomorrow

Bob Marley
atri jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:01   #178
ckin2u
Zakorzenienie

kurczak31 - dzieki
ckin2u jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:44   #179
alecrim9999
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jusiishxd Pokaż wiadomość
1. Przede wszystkim więcej pewności siebie.
2. Staraj się dbać o siebie, bo nie chodzi o to ,żeby mieć super długie lub boskie krótkie włoski trzeba być zadbaną! Więc troche błyszczka, moze korektor i czarna kreska.
3. brwi masz ładne, wię nie marudź.!
4. A i moze jakieś szalone kolczyki, ubranko. ? Od razu bedzie fajniej.

Pozdrawiam.

alecrim9999
"I jeszcze jedna bluza ktora znalazlam przypadkowo ale nie do dostania nigdzie"

Da sie znaleźć.
ja mam właśnie taką.
Z butiku.
tej bluzy na pewno nie dostalas w butiku Na pewno nie jest identyczna a mi wlasnie o identyczna chodzi
Ta bluza jest z Henley's hoodies z kolekcji z 1997 roku...
Ale tak jak mówie - jest banalna do uszycia więc myk, jeden wieczór i jest identyczna
alecrim9999 jest offline  
Stary 2009-01-15, 16:40   #180
jusiishxd
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez alecrim9999 Pokaż wiadomość
tej bluzy na pewno nie dostalas w butiku Na pewno nie jest identyczna a mi wlasnie o identyczna chodzi
Ta bluza jest z Henley's hoodies z kolekcji z 1997 roku...
Ale tak jak mówie - jest banalna do uszycia więc myk, jeden wieczór i jest identyczna
Identycznaa nie jest., ale mi wystarczy podobna.
strumieniem lat.

jusiishxd jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości