Clinique - kolorówka cz. II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-14, 10:03   #871
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

No i zdjęcia Sierra Glaze, pojedyńczych
Kolor ciężki do uchwycenia jest to dosyć ciemny beż, dość ciepły ( na fotce z lampą aż za bardzo )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sierra Glaze.jpg (49,1 KB, 145 załadowań)
Stary 2008-07-14, 12:26   #872
sleepy
Zakorzenienie

Wink Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dziewczyny, muszę przyznać, że trio Come Heather jest naprawde cudne! Kolory piękne, niestety okazały się niepasujące do odcienia mojej cery,oczu itp i postanowiłam się rozstać. Może jesteście zainteresowane przygarnięciem
Stary 2008-07-15, 19:57   #873
vril
Zakorzenienie

Nie zdzierzylam dluzszego czekania az na Tru pojawia sie zdjecia blyszczykow i kliknelam dwa glosswear'y - Juicy Apple (krwista czerwien) i Shy Beige (naturalny beż). Dookoptowalam jeszcze do zamowienia roz Pauli Dorf - Angel (ponoc ideal dla bladolicych).
Wrzuce zdjecia jak doleca, mam nadzieje, ze chociaz w czesci dorownaja FPL, ktore wielbie (niestety szybko sie zuzywaja).
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:19   #874
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

vril szczególnie mocno czekam na relację z PD Angel
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:50   #875
MrsVargas
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie zdzierzylam dluzszego czekania az na Tru pojawia sie zdjecia blyszczykow i kliknelam dwa glosswear'y - Juicy Apple (krwista czerwien) i Shy Beige (naturalny beż). Dookoptowalam jeszcze do zamowienia roz Pauli Dorf - Angel (ponoc ideal dla bladolicych).
Wrzuce zdjecia jak doleca, mam nadzieje, ze chociaz w czesci dorownaja FPL, ktore wielbie (niestety szybko sie zuzywaja).
A ja nie wytrzymałam i w końcu kliknęłam Cliniqowe trójki Doe Eyed i już doczekać się nie mogę
MrsVargas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 07:50   #876
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
A ja nie wytrzymałam i w końcu kliknęłam Cliniqowe trójki Doe Eyed i już doczekać się nie mogę
I bardzo dobrze zrobiłaś Do mnie własnie leci zapasowe opakowanie Doe Eyed

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 842 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:37   #877
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:

O jestem ciekawa Shy Beige Zamówiłam RSVpink i jestem średnio zadowolona Nie daje prawie żadnego koloru

Lipglossjunkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 12:13   #878
vril
Zakorzenienie

Nosek dam znac jak doleci

MrsVargas tez dlugo nad nimi dumalam ale mimo slabosci do Clinique, wiem, ze w takich "popiolowych", brudnych kolorach nie ejst mi dobrze, wiec darowalam sobie i trzymam sie pasteli Podziel sie wrazeniami jak juz je przestestujesz w roznych kombinacjach

Lipgloss, a jak oceniasz ogolnie ten blyzczyk (trwalosc, konsystencja, itp.)? Czytalam wczesniej recenzje i wiem, ze sa raczej transparaentne, dlatego zaryzykowalam z ta czerwienia. Co do Shy Beige, to licze, ze troche rozjasni usta i je zneutralizuje zeby pasowaly do mojego bezowo-naturalnego makijazu. Pod wzgledem koloru odpowiada mi balsam Nuxe ale ten maslol w smaku i zapachu mnie odrzuca - brr...
Stary 2008-07-16, 12:18   #879
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:

Lipgloss, a jak oceniasz ogolnie ten blyzczyk (trwalosc, konsystencja, itp.)? Czytalam wczesniej recenzje i wiem, ze sa raczej transparaentne, dlatego zaryzykowalam z ta czerwienia. Co do Shy Beige, to licze, ze troche rozjasni usta i je zneutralizuje zeby pasowaly do mojego bezowo-naturalnego makijazu. Pod wzgledem koloru odpowiada mi balsam Nuxe ale ten maslol w smaku i zapachu mnie odrzuca - brr...
Trwałośc u mnie świetna, jesli oczywiście nic nie pałaszujemy Nie wysusza ust, mam wrażenie , że jest nawet "balsamowy". A kolor rzeczywiście transparentny Jesli bezyk będzie rozjaśniał to biore od razu

Lipglossjunkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 12:23   #880
vril
Zakorzenienie

Dzieki
Si, trzeba przyznac, ze te aplikatorowe pielegnuja bardzo dobrze, nie wysuszaja i nie zbieraja sie w zmarchach.
FPL sa genialne, Shimmery, ot takie drobinki niewyczuwalne, a tubkowych Superbalmow z kolei nie lubie, bo nie robia u mnie nic - zero koloru i slaba pielegnacja. Chyba jestem zaslepiona FPL
Stary 2008-07-19, 13:22   #881
MrsVargas
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze zrobiłaś Do mnie własnie leci zapasowe opakowanie Doe Eyed

Hosenko
mam nadzieję że dobrze zrobiłam

Cytat:
MrsVargas tez dlugo nad nimi dumalam ale mimo slabosci do Clinique, wiem, ze w takich "popiolowych", brudnych kolorach nie ejst mi dobrze, wiec darowalam sobie i trzymam sie pasteli Podziel sie wrazeniami jak juz je przestestujesz w roznych kombinacjach
Vril ak tylko dojdą to się podzielę ważeniami, kupiłam je w ciemno - niestety nigdy nie miałam z nimi styczności

A tymczasem udało mi się upolować Choco-latte
Stary 2008-07-19, 14:31   #882
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

[quote=dominikaha;8142359]O, to już wiem kto mi je sprzątnął sprzed nosa Tak się na nie czaiłam, że aż w końcu o nich zapomniałam
W każdym bądź razie gratuluję i niech się dobrze noszą
.........
hej.... a jednak nie jestem z nich zadowolona i planuje wymienic Pink Truffle
nie mam czasu na osobny wątek wymiankowy,więc jak ktoś chętny to prosze o info.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 14:41   #883
mmagdaa_p
Zakorzenienie

Dziewczyny macie może w swoich klinikowych zbiorach puder blended w kolorze 03 transparency

Jak tak to prosiłabym baaardzo o fotkę bo nie wiem na jaki kolor się zdecydować a ten wydaje mi sie najbardziej odpowiedni
Stary 2008-07-19, 14:54   #884
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Kliknełam na Allegro Doe-Eyed (szybko mi schodzi ta trójeczka więc lepiej mieć w zapasie zwłaszcza że rzadko pojawia się na Allegro) i czwóreczkę Blue Star ...
Umiesz moze nadac poszczegolnym kolorkom nazwy? Chetnie bym sie zaopatrzyła w opakowania 2g
Ten drugi wydaje mi sie byc foxy,ale pewna nie jestem...
Tez zamowilam na zapas...jeszcze nigdy tak szybko nie zuzywalam cieni...
Planuje wybrac sie do inglota i zestawic w podobnych odcieniach paletke... na truskawie zostalo juz tylko 125 szt.
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 16:00   #885
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Umiesz moze nadac poszczegolnym kolorkom nazwy? Chetnie bym sie zaopatrzyła w opakowania 2g
Ten drugi wydaje mi sie byc foxy,ale pewna nie jestem...
Tez zamowilam na zapas...jeszcze nigdy tak szybko nie zuzywalam cieni...
Planuje wybrac sie do inglota i zestawic w podobnych odcieniach paletke... na truskawie zostalo juz tylko 125 szt.
Piszesz o Doe-Eyed?? Foxy to RACZEJ nie bedzie, bo on jest chyba bardziej rudawy z tego co kojarze. Żaden z kolorów Doe-Eyed nie kojarzy mi się z żadnym pojedynczym (z dostęnych w PL)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 842 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-07-19, 16:11   #886
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Piszesz o Doe-Eyed?? Foxy to RACZEJ nie bedzie, bo on jest chyba bardziej rudawy z tego co kojarze. Żaden z kolorów Doe-Eyed nie kojarzy mi się z żadnym pojedynczym (z dostęnych w PL)
Pamietam foxy "mgliscie"... wlasnie pewna nie byłam... Mam nadzieje ze tak szybko Doe-Eyed nie wycofają...
Stary 2008-07-19, 16:24   #887
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Pamietam foxy "mgliscie"... wlasnie pewna nie byłam... Mam nadzieje ze tak szybko Doe-Eyed nie wycofają...
W PL juz dość dawno nie ma, nie wiadomo jak to zagranicą będzie ... Jeśli wypatrzysz podobne Ingloty tok oniecznie napisz. Obawiam się tylko, że nie bedą dawały takiego efektu połysku - Doe eyed jak na Clinique sa dosyć błyszczace.

Foxy czasem pojawia się na Allegro i z tego co kojarze byl rudawy.

Jest aukcja: http://www.allegro.pl/item402448052_...wiek_foxy.html zdecydowanie za brązowy i za ciepły, trzeba szukać brązu z dodatkeim szarości, w chłodnej tonacji, Bedzie to trudne ...

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2008-07-19, 16:29   #888
dominikaha
Zadomowienie

Dziewczyny, jeśli chodzi o Doe-Eyed i Ingloty, to jedna wizażanka pisała, że znalazła bardzo podobną, tylko trochę mocniejszą trójkę Inglot Integra nr 64. Tutaj są zdjęcia: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...98#post7694998
dominikaha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 16:57   #889
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
W PL juz dość dawno nie ma, nie wiadomo jak to zagranicą będzie ... Jeśli wypatrzysz podobne Ingloty tok oniecznie napisz. Obawiam się tylko, że nie bedą dawały takiego efektu połysku - Doe eyed jak na Clinique sa dosyć błyszczace.

Foxy czasem pojawia się na Allegro i z tego co kojarze byl rudawy.

Wlasnie nie...miałam go jakis czas, ale szybko sie pozbyłam bo nie miałam pomysłu co z nim zrobic Liczyłam na taki kolor jak w opakowaniu. Jest taki jak na zalaczonej fotce...ale straszny dziwak, zmienia się na szary z srebrną poswiatą..podobnie jak ten w doe eyed, stąd moje skojarzenie.
Clinique ma w ogole dziwaczne, jedyne w swoim rodzaju kolory cieni

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli chodzi o Doe-Eyed i Ingloty, to jedna wizażanka pisała, że znalazła bardzo podobną, tylko trochę mocniejszą trójkę Inglot Integra nr 64. Tutaj są zdjęcia: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...98#post7694998
Nie ogladalam jej jeszcze na zywo..musze sie tam w koncu wybrac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 579116.jpeg (100,1 KB, 33 załadowań)
Stary 2008-07-19, 19:59   #890
Hosenka*
Moderator KWC

Hmm jakoś nie przekonuje mnie ta Integra - za mało szara Miałam kiedyś któryś zestaw (nie wiem nawet czy nei ten ...) i jakies mało intensywne kolory (czyli w sumie tak jak Clinique na moich oczach - co niekóre kolory )

Psycha: Foxy z tego zdjęcie jest cudne Chyab bede polować na ten kolor

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2008-07-19, 20:41   #891
evitka21
Zakorzenienie

ja mam te ingloty i tam szarawy jest tylko jeden (ale sliczny), drugi jest jakby lekko beżowy, a trzeci ciepławy brąz. Zdjęcia kici dobrze oddały kolory.

ten właśnie brunatny szarawy brąz jest satynowy, leciutko perłowy i można go nanieść na pozostałe i je "oziębić". Te cienie są jednymi z moich ulubionych.

doe eyed na żywo nie widziałam, ale na fotkach są śliczne (i na oczkach hosenki też )

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 22:27   #892
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Wezme doe eyed do kieszeni i pojde szukac, porownujac...przy tak obszernej palecie kolorow, napewno cos sie znajdzie
Stary 2008-07-20, 15:47   #893
Hosenka*
Moderator KWC

Nude Deluxe na All:
http://www.allegro.pl/item403584142_clinique_co lour_surge_trio_09_nude_d eluxe.html

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2008-07-23, 14:06   #894
vril
Zakorzenienie

Dotarly dzis najnowsze nabytki
Clinique Gloswear For Lips Juicy Apple
Clinique Gloswear For Lips Shy Beige
i pedzelek do cieni, tez Clinique - okragly, do cienia bazowego, niebawem test.

Juicy Apple to mocna czerwien, acz transparentna, nie jest ordynarna na ustach i raczej podbija czerwien warg, bardzo apetyczny kolor, polecam osobom, ktore boja sie klasycznej, ostrej czerwieni, ten blyszczyk nalozony jedna warstwa daje efekt "ugrzecznionej" krwi Blyszczyk lsni moka tafla, bez widocznych drobinek, takie wilgotne, czerwone usta (do delikatnego makijazu oka z kreseczka - bomba, dzis sprawdzilam ) Kolor utrzymuje sie ok. godzine, potem stopniowo traci na intensywnosci, nawilzenie i "miekkosc" warg trwa znacznie dluzej, bedzie dobrze pielegnowal zapewne
Data - wrzesien 2007

Shy Beige - niestety rozczarowanie, kolor jest na tyle transparentny, ze praktycznie nie nadaje koloru, a tak mi zalezalo na bezu (chyba sie skusze w takim razie na sloiczek Smashbox'a). Blyszczyk daje metaliczny, mokry efekt na ustach, nie rozjasnia ich i praktycznie nie barwi poza tym metalicznym blaskiem.
Data - pazdziernik 2005
Zapach, konsystencja i wszystkie parametry takie same jak Juicy Apple, wiec sadze, ze wszystko z nim w porzadku ale ze wzgledu na niezbyt oszalamiajacy efekt i date nie polecam, lepiej kupic czerwien

Oba blyszczyki smierdza przeokrutnie. Mam FPL, Superbalm'a i Glosswear Shimmer i wszystkie sa powiedzmy bezzapachowe, liczylam, ze te "zwykle" Glosswear'y beda takie same ale niestety, podpisuje sie pod opiniami na KWC - smierdza strasznie, na szczescie na ustach tego nie czuc, smaku nie maja.

Zdjecia blyszczykow na watku zdobycznym, lepsze wraz z pedzelkiem wkrotce
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=110
Stary 2008-07-23, 14:13   #895
Hosenka*
Moderator KWC

A do mnie dotarło zapasowe opakowanie Doe-Eyed Mogę teraz bez obaw używać

Poluję teraz na Foxy (psycha )

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2008-07-23, 20:38   #896
MrsVargas
Wtajemniczenie

Cytat:
A do mnie dotarło zapasowe opakowanie Doe-Eyed Mogę teraz bez obaw używać

Ja też dziś odebrałam paczkę z Tru z Doe-Eyed i jeszcze Allegrową z Choco-Latte. Jutro testy bo dziś już padam na twarz
Stary 2008-07-24, 12:07   #897
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Kochane proszę o pomoc...
chce kupić puder sypki Clinique Blended Face Powder
ale nie wiem który kolor
przez najbliższe 2 tyg nie bede mogła zajrzeć do sephory, a chciałąbym go już kliknąć na truskawce...
pomóżcie proszę...
potrzebuje jasny neutralny beż (bez różu!), dodam że używam podkładu revlon Colour Stay kolor Buff, i puder mógłby być ciut jaśniejszy

myślałam o kolorze 08 ?
bardzo proszę o rady
Stary 2008-07-24, 13:30   #898
kraven
Zakorzenienie

Dziewczyny a widziałyście to cudo? Co o nim myślicie? Ciekawe jaki daje efekt!!!
http://allegro.pl/item405700097_clin...y_maczek_.html

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 13:34   #899
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dziewczyny a widziałyście to cudo? Co o nim myślicie? Ciekawe jaki daje efekt!!!
http://allegro.pl/item405700097_clin...y_maczek_.html
....
takkk,gdzies juz było o Amarylisie... delikatne rozświetlenie daje? cos w ten desen z tego co pamiętam...ale to musisz przeszukac wątek.

PS.Dziewczyny czy to jest oryginał?
http://allegro.pl/item404133699_clin...iczny_roz.html

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 13:36   #900
Hosenka*
Moderator KWC

To sławetny i wielce porzadany swego czasu biały maczek

Były zdjęcia i dosyć sporo na ten temat w poprzednim wątku

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Odpowiedz

Tagi
clinique

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości