Clinique - kolorówka cz. II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-07, 22:18   #1891
asik123456789
Zakorzenienie

Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Maczki to chyba oryginaly. Clinique takie dodawal gratis do zakopow Mialam pelnowymiarowego ale srednio mnie zachwycil. Spodziewalam sie czegos lepszego. Po prostu zwykly roz, troszke rozswietla ale drobinkami i jest to bardzo naturalny efekt. W porownaniu z shimmerem itp. to nie rozswietla wcale. Kolor mi rowniez nie odpowieadal. Peony wpadal w cegle. Moze mi sie wydaje ale ja nie przepadam. Wymienilam na targowisku. Do jasnych cer wg mnie nie pasuje. Jak juz to do opalonej.

Olgicula opisala zwykly roz clinique.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

moze napisz do dziewczyn ktore uzywaly tego sypkiego clinique Bedzie szybciej
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 22:22   #1892
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Dzieki za odpowiedź. W takim razie ta miniaturka rozy juz mnie nie interesuje
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:34   #1893
Hosenka*
Moderator KWC

Czy któraś z was widziała na żywo cień Black Amehyst (kolekcja Wakacje 2008)??

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 846 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 14:40   #1894
Mariola13
Zakorzenienie

Czy ktoś orientuje się w kolorystyce podkładu Even Better ? Poszukuję koloru odpowiedniego do Shiseido Dual Balancing O40.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 17:46   #1895
fleur88
Raczkowanie

Halo! Halo!

Po wielu poszukiwaniach znalazłam! Clinique brush - on cream liner i teraz pytanie do zainteresowanych! CZY KTÓRAŚ JEST ZAINTERESOWANA KUPNEM NOWEGO EYELINERA W KOLORZE BROWN? Mam możliwość zamówienia 3 sztuk cena sprowadzenia jednej sztuki wyniosła by ok 98 zł .

Pozdrawiam

Edytowane przez fleur88
Czas edycji: 2009-10-18 o 17:51
fleur88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 10:48   #1896
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fleur88 Pokaż wiadomość
Halo! Halo!

Po wielu poszukiwaniach znalazłam! Clinique brush - on cream liner i teraz pytanie do zainteresowanych! CZY KTÓRAŚ JEST ZAINTERESOWANA KUPNEM NOWEGO EYELINERA W KOLORZE BROWN? Mam możliwość zamówienia 3 sztuk cena sprowadzenia jednej sztuki wyniosła by ok 98 zł .

Pozdrawiam
To się w ogóle nie opłaca, na truskawie mozna go było upolować za ok 40 złotych, ja swój kupiłam na allegro za tyleż samo.

Mam pytanie - czy któraś z Was używa kompaktu Clinique Amost Powder? Zachecona opiniami na kw chciałam go kupić na truskawie, ale nie wiem, które odcienie są żółte

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 11:21   #1897
asik123456789
Zakorzenienie

Ja mam 02. Taki naturalny kolorek, z rozem nie ma nic wspolnego. Pamietaj ze te podklady najlepiej wyierac ciemniejszy jesli sie wahasz bo na skorze sie rozjasniaja. Ja mam na targowisku miniature 02 do wydania. Ogolnie to uzywam go dosc czesto bo jest latwy i szybki w uzyciu. Jak rano lece na uczelnie to nie mam czasu na te wszystkie bazy itp wiec tylko nim sie maziam. Najlepszy efekt daje jak sie go nalozy na nakremowana skore (oczywiscie trzeba troche odczekac) i nakladany gabeczka. Bardzo fajnie wtedy kryje. Jak sie nalozy pedzlem to tak jak puder. Tylko ze dosc grubo zmielony. Ogolnie polecam Ale ja preferuje plynne podklady jednak.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:20   #1898
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja mam 02. Taki naturalny kolorek, z rozem nie ma nic wspolnego. Pamietaj ze te podklady najlepiej wyierac ciemniejszy jesli sie wahasz bo na skorze sie rozjasniaja. Ja mam na targowisku miniature 02 do wydania. Ogolnie to uzywam go dosc czesto bo jest latwy i szybki w uzyciu. Jak rano lece na uczelnie to nie mam czasu na te wszystkie bazy itp wiec tylko nim sie maziam. Najlepszy efekt daje jak sie go nalozy na nakremowana skore (oczywiscie trzeba troche odczekac) i nakladany gabeczka. Bardzo fajnie wtedy kryje. Jak sie nalozy pedzlem to tak jak puder. Tylko ze dosc grubo zmielony. Ogolnie polecam Ale ja preferuje plynne podklady jednak.
Dziękuję za odpowiedź.
Teraz uzywam Vichy mineral - bardzo fajny, ale jednak się błyszczę - a nigdy wcześniej nie miałam tego problemu Jakoś nie mogę znależć ostatnio podkładu dla siebie, już nawet swojego ulubienca Kanebo puściłam na all.

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:17   #1899
fleur88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
To się w ogóle nie opłaca, na truskawie mozna go było upolować za ok 40 złotych, ja swój kupiłam na allegro za tyleż samo.

Mam pytanie - czy któraś z Was używa kompaktu Clinique Amost Powder? Zachecona opiniami na kw chciałam go kupić na truskawie, ale nie wiem, które odcienie są żółte
Hm... Masz racje ale na truskawce już go nie ma, chciałam zamówić jakiś czas temu ale akurat nie miałam funduszy a po tygodniu już nie było... ;( Na allegro również nie ma. Nie wiem już sama

Chciałabym Was zapytać z ciekawości czym różni się podład even better 03 ivory od 03 vanilia?

Edytowane przez fleur88
Czas edycji: 2009-10-19 o 16:18 Powód: ort.
Stary 2009-10-19, 21:12   #1900
sine.ira
Zakorzenienie

Widziałyście, w Stanach dostępna jest paleta cieni Cliniqua z zimowej edycji Black Tie Violets:
http://shop.nordstrom.com/S/3073626/...bo=6001822&P=1
Śliczne fiolety
Stary 2009-10-19, 21:16   #1901
Hosenka*
Moderator KWC

Te 2 ciemne

Ale na oku pewnie będą mało wyraziste

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 846 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-10-19, 22:09   #1902
vril
Zakorzenienie

Cholera, ladne
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 22:12   #1903
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Te 2 ciemne

Ale na oku pewnie będą mało wyraziste
A skąd ten pesymizm ? Na mnie Clinqui są wyraziste. Te mi wyglądają na nasycone.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cholera, ladne
Noooo
Stary 2009-10-20, 22:51   #1904
fleur88
Raczkowanie

Czy podobne albo nawet te same nie były przypadkiem w fioletowej wersji letniej "torebki"?

Edytowane przez fleur88
Czas edycji: 2009-10-20 o 23:04
Stary 2009-10-20, 23:26   #1905
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Czy podobne albo nawet te same nie były przypadkiem w fioletowej wersji letniej "torebki"?
hm ? Nie łapię nawijki
Stary 2009-10-20, 23:35   #1906
fleur88
Raczkowanie

W lato można było kupić zestawy clinique w takich torebkach były w niej: kosmetyki do pielęgnacji, błyszczyk , tusz i cienie do powiek jedna wersja była różowa a druga fioletowa. Wydaje mi się że ta paletka była właśnie w fioletowej wersji albo była ona baaardzo do tej z ziomwej kolekcji podobna...

Edytowane przez fleur88
Czas edycji: 2009-10-20 o 23:45 Powód: zdjęcie
Stary 2009-10-21, 11:11   #1907
vril
Zakorzenienie

To nie ta sama Mam ja i to jest skladak.
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:53   #1908
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
W lato można było kupić zestawy clinique w takich torebkach były w niej: kosmetyki do pielęgnacji, błyszczyk , tusz i cienie do powiek jedna wersja była różowa a druga fioletowa. Wydaje mi się że ta paletka była właśnie w fioletowej wersji albo była ona baaardzo do tej z ziomwej kolekcji podobna...
aaa...nawet oglądałam taki zestaw w Douglasie...kosztował zawrotną kwotę w wysokości 225 zł bodajże....Zdzierstwo jak jasny gwint swoją drogą. Myślałam, że ta paletka cieni to zestaw Plum Seduction. A tu proszę - składak. Ale to nie to o czym mówię. Tamta paleta jest ze świątecznej edycji, póki co, dostępnej od niedawna tylko w Stanach....Ale podobieństwo faktycznie jest.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-10-21 o 11:55
sine.ira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:32   #1909
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A skąd ten pesymizm ? Na mnie Clinqui są wyraziste. Te mi wyglądają na nasycone.

Noooo
A no bo ja lubię wyrazisty makijaż - skoro się maluję, to chcą, żeby było widać A cienie Clinique sa niestety słabo napigmentowane, z tych, które miałam/mam jedynie jedynka Kittycat jest intensywna

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2009-11-15, 21:38   #1910
króliczek
Zakorzenienie

czy któraś Wizażanka używa podkładu Even Better? I może ma możliwość porównania z DW?
króliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:45   #1911
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
czy któraś Wizażanka używa podkładu Even Better? I może ma możliwość porównania z DW?
Uzywalam. I niestety pozbylam sie go, bo po prostu na mnie ciemnial A szkoda, bo byl b. przyjemny. Do DW ciezko go porownac, nie ten kaliber, moim zdaniem znacznie lzejszy, mniej kryjacy ale i bardziej nawilzajacy. Mial fajna konsystencje, w porownaniu z nim DW wydawal sie byc troszke tepy.
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:48   #1912
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Uzywalam. I niestety pozbylam sie go, bo po prostu na mnie ciemnial A szkoda, bo byl b. przyjemny. Do DW ciezko go porownac, nie ten kaliber, moim zdaniem znacznie lzejszy, mniej kryjacy ale i bardziej nawilzajacy. Mial fajna konsystencje, w porownaniu z nim DW wydawal sie byc troszke tepy.
czyli w sumie nie warto? bo pani w sklepie mnie przekonywała, że będzie krył jak DW, ale będzie dużo lżejszy... a mi właśnie na kryciu zależy najbardziej
Stary 2009-11-15, 21:56   #1913
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
czyli w sumie nie warto? bo pani w sklepie mnie przekonywała, że będzie krył jak DW, ale będzie dużo lżejszy... a mi właśnie na kryciu zależy najbardziej
Moim zdaniem jesli chodzi o krycie to EB do DW sie jednak nie umywa. Ale to chyba jeszcze zalezy co kto ma do ukrycia - na Twoich zdjeciach widzialam, ze masz sliczna cere, wiec moze akurat EB bedzie dla Ciebie idealny?

Na Twoim miejscu poprosilabym o probke i przekonala sie na wlasnej skorze
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:58   #1914
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jesli chodzi o krycie to EB do DW sie jednak nie umywa. Ale to chyba jeszcze zalezy co kto ma do ukrycia - na Twoich zdjeciach widzialam, ze masz sliczna cere, wiec moze akurat EB bedzie dla Ciebie idealny?

Na Twoim miejscu poprosilabym o probke i przekonala sie na wlasnej skorze
na moich zdjęciach pewnie widziałaś DW
aa wzięłam sobie próbeczkę, jutro nałożę, ale zawsze chętnie posłucham co Wizażanki mają do powiedzenia
Stary 2009-11-18, 15:51   #1915
naweelitka
Raczkowanie

Tutaj jest całkiem przyjemna recenzja podkładu Even Beter http://beautyicon.pl/kosmetyki,artic...n-2009-,r.html

Ja chyba skuszę się na ten podkładzik Czy któraś z Was używała koloru Ivory? Chcę zamówić przez internet i ten wydaje się najodpowiednieszy Jeśli tak to jest dla bardzo jasny? Czy może średnio jasny? Chciałam skorzystać z promocji -15% na Clinique w jednym ze sklepów internetowych.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
na moich zdjęciach pewnie widziałaś DW
aa wzięłam sobie próbeczkę, jutro nałożę, ale zawsze chętnie posłucham co Wizażanki mają do powiedzenia
Króliczku jak Twoje wrażenia po uzyciu EB?
naweelitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:40   #1916
króliczek
Zakorzenienie

no właśnie wczoraj poszłam do drogerii z zamiarem kupna EB, kolor ivory, ale jak doszłam do sklepu to wydał mi się o wiele za ciemny i pani zrobiła mi więcej próbek i dała na wypróbowanie alabaster. mimo że wydawalo mi się, że ma w sobie sporo różowego, to się przekonałam, że nie i wygląda bardzo ładnie.
ogólnie bardzo mi się spodobał, bo się rozporwadza fantastycznie, kryje też bardzo ładnie, a przy tym nie jest ciemny.
o
Stary 2009-11-18, 17:16   #1917
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naweelitka Pokaż wiadomość
Tutaj jest całkiem przyjemna recenzja podkładu Even Beter http://beautyicon.pl/kosmetyki,artic...n-2009-,r.html

Ja chyba skuszę się na ten podkładzik Czy któraś z Was używała koloru Ivory? Chcę zamówić przez internet i ten wydaje się najodpowiednieszy Jeśli tak to jest dla bardzo jasny? Czy może średnio jasny? Chciałam skorzystać z promocji -15% na Clinique w jednym ze sklepów internetowych.
Ja miałam próbkę koloru Ivory Jest dla mnie idealny i nie wiem, gdzie go kupić w promocji Możesz podać ten sklep internetowy ?

Co do koloru to jest jaśniutki, ale nie całkowicie dla bladolicych.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:58   #1918
naweelitka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja miałam próbkę koloru Ivory Jest dla mnie idealny i nie wiem, gdzie go kupić w promocji Możesz podać ten sklep internetowy ?

Co do koloru to jest jaśniutki, ale nie całkowicie dla bladolicych.
Tutaj jest http://www.lumiere.pl/product_info.p...Nowosc!!!.html

Opłaca się dokupić coś jeszcze bo jest niby -15 %, ale z przesyłką wyjdzie tyle co w drogerii

Miałas może inne podkłądy z Clinique, np Superbalanced? Jeśli tak to w jakim kolorze? Pytam bo jestem ciekawa, czy ten Ivory nie będzie dla mnie zbyt ciemny

Acha i chyba wkradł Ci się błąd w Twoim opisie: JAK ZOBACZYSZ NA TRISKAWCE: 03 to Ivory, Vanilia to 07

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
no właśnie wczoraj poszłam do drogerii z zamiarem kupna EB, kolor ivory, ale jak doszłam do sklepu to wydał mi się o wiele za ciemny i pani zrobiła mi więcej próbek i dała na wypróbowanie alabaster. mimo że wydawalo mi się, że ma w sobie sporo różowego, to się przekonałam, że nie i wygląda bardzo ładnie.
ogólnie bardzo mi się spodobał, bo się rozporwadza fantastycznie, kryje też bardzo ładnie, a przy tym nie jest ciemny.
o
Dziękuje za odpowiedz No własnie wiem, że jest jeszcze kolorek Alabaster i czy on jest najjaśniejszy, a po nim Ivory? Powinnam przejść się do Sephory i sprawdzić, ale nie za bardzo mam kiedy

Edytowane przez naweelitka
Czas edycji: 2009-11-18 o 17:52
Stary 2009-11-18, 18:02   #1919
króliczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naweelitka Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz No własnie wiem, że jest jeszcze kolorek Alabaster i czy on jest najjaśniejszy, a po nim Ivory? Powinnam przejść się do Sephory i sprawdzić, ale nie za bardzo mam kiedy
ja jestej typowym bledziochem i ivory był trochę za ciemny, a alabaster wygląda na mnie naturalnie
Stary 2009-11-18, 18:09   #1920
naweelitka
Raczkowanie

Cytat:
ja jestej typowym bledziochem i ivory był trochę za ciemny, a alabaster wygląda na mnie naturalnie
Hmm, czyli może zaryzykuję i zamówię, bo ja bladziochm takim typowym nie jestem i Superbalanced mam własnie kolorek Ivory.
Odpowiedz

Tagi
clinique

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości